30.5.2017

Vairavimo iššūkiai Indijoje: arba aš tau, arba tu man

Žinomas keliautojas automobiliu ir įvairių rekordų siekėjas, žurnalo „Auto Bild Lietuva“ vyriausiasis redaktorius Vitoldas Milius neseniai grįžo iš dar vienos įspūdingos kelionės. Šį kartą jo kolekciją papildė „Hyundai Tucson“ automobiliu įveiktas 4 tūkstančių kilometrų maršrutas palei didžiausią Indijos upę Gangą. Svarbiausias kelionės tikslas – išbandyti naują miesto visureigį „Hyundai Tucson“.

Daugiau

„Hyundai Kona“: SUV su progresyviu charakteriu

Naujasis „Hyundai Kona“ demonstruoja progresyvią išvaizdą ir naujausias technologijas.
„Hyundai“ pirmąkart savo modeliuose pritaikė projektuojamą ekraną. Ryškiausias klasėje ekranas pateiks informaciją prieš pat vairuotojo akis.

Daugiau
28.4.2017

Visiški naujas „Hyundai Kona“: išpuoselėtas, ryškus ir progresyvus

Naujasis „Hyundai Kona“ demonstruoja progresyvią išvaizdą, įkvėptą naujo „Hyundai“ dizaino identiteto
Laiptuotos grotelės ir nauji apšvietimo sprendimai kuria išskirtinį charakterį
Tai labai svarbus „Hyundai Motor“ žingsnis link pirmaujančio Azijos automobilių gamintojo titulo Europoje iki 2021 metų

Daugiau
hyundai_kona
21.4.2017

Ernesto Shackletono provaikaitis tapo pirmuoju įveikusiu Antarktidą automobiliu

Patrickas Bergelis – Ernesto Shackletono provaikaitis – užbaigė prieš 100 metų pradėtą savo prosenelio žygį. Jis pirmasis automobiliu įveikė šalčiausią ir sausiausią planetos žemyną.
Į 30 dienų ekspedicijai padėjo „Hyundai Motor“, kurie suteikė visureigį „Hyundai Santa Fe“ su 2,2 litro dyzeliniu varikliu ir ribotomis modifikacijomis.

Daugiau
hyundai-shackletons-return-16

Europos užkariavimo planas

Per pristatymą išgirdęs, kad „Hyundai“ vos po ketverių metų ketina tapti didžiausią rinkos dalį užimančia Azijos gamintoja Europoje,t. y. planuoja perlipti net per „Toyotos“ kolosą, nevalingai atsilošiau kėdėje.

Daugiau
8.3.2017

„Hyundai Motor“ 2017 metų Ženevos automobilių parodoje

Ženevos parodos „Hyundai“ stende – du pasauliniai debiutai: naujos kartos „i30“ universalas ir „FE Fuel Cell“ prototipas.
„i30“ universalas yra antrasis „i30“ šeimos narys, traukiantis klientus savo elegantišku ir aptakiu kėbulu bei vienu didžiausių šiame segmente ir itin universalia bagažine.
„FE Fuel Cell“ koncepcinis automobilis leidžia įsivaizduoti, kaip atrodys 2018 metais rinkoje atsirasiantis naujos kartos vandenilinis automobilis.
Naujausias IONIQ šeimos atstovas – iš elektros tinklo įkraunamas hibridinis automobilis didina e-mobilumo prieinamumą, o autonominio IONIQ prototipas bei robotizuotos kojos demonstruoja „Hyundai“ ateities mobilumą.
Įspūdingas koncepcinis automobilis „RN30“ ir „Hyundai i20 Coupe WRC“ parodo „Hyundai Motor“ meistriškumą ir gebėjimą gaminti sportinius automobilius.

Daugiau