FIFA salės futbolo pasaulio čempionatas startuos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o jo gerbėjai galės pamatyti kõvas gyvai.

Krepšinio arenose žaidžiamas futbolas yra itin dinamiškas ir didelis. Intensyvus tempas, du kėliniai po 20 minučių ir bent kelis kartus daugiau įvarčių nei tradiciniame lauko futbole – to gali tikėtis pasaulio čempionato Lietuvoje žiūrovai.

Renginys, vyksiantis rugsėjo 12 – spalio 3 d., pritrauks milijonus žiūrovų akių visame pasaulyje. Iš pradžių numatytas 2020 metams, turnyras dėl COVID-19 pandemijos buvo perkeltas į 2021 m. rudenį, tačiau koronaviruso vaiduoklis apgaubė organizatorių planus net ir šiam laikotarpiui. Tačiau galų gale lietuviai turės galimybę pamatyti geriausias pasaulio salės futbolo komandas, o tarp jų ir pirmą kartą tokio lygio turnyre dalyvaujančią Lietuvos rinktinę.

Visus tris mačus lietuviai žais Kauno „Žalgirio“ arenoje rugsėjo 12, 15 ir 18 dienomis. Grupių etapas vyks rugsėjo 12-20 dienomis, o atkrintamosios startuos rugsėjo 22-ąją. Finalas spalio 3-ąją bus surengtas Kaune.

 

Suprasti akimirksniu: salės futbolo pasaulio čempionato grupės

A

Lietuva
Venesuela
Kazachstanas
Kosta Rika

B

Uzbekistanas
Gvatemala
Rusijos futbolo sąjungos komanda
Egiptas

C

Tailandas
Portugalija
Marokas
Saliamono salos

D

Panama
Čekija
Vietnamas
Brazilija

E

Angola
Japoija
Paragvajus
Ispanija

F

Argentina
Jungtinės Amerikos Valstijos
Serbija
Iranas