„Hyundai Edition“ laukia jūsų!

Edition“ pasižymi trimis geriausiomis savybėmis:

miesto krosoveris

✔ geriausia kaina

✔ greitas paruošimas

 

KONA Edition

Kaina su nuolaida nuo 17 490 €

Užtikrinta ir unikali KONA sukurta atkreipti dėmesį ir jaudinti. Drąsus išorės dizainas patraukia akį galingomis formomis, aptakiais LED žibintais ir unikaliomis detalėmis, pabrėžiančiomis galingo „Hyundai“ SUV DNR esmę. KONA užtikrina sklandų ryšį, kokio tikitės, ir gyvenimą palengvinsiančias novatoriškas technologijas.

Atvykite ir išbandykite

 

KONA Hybrid Edition

Kaina su nuolaida nuo 22 990 €

Naujausias KONA šeimos narys naudoja elektros energiją, kad su litru benzino galėtumėte nuvažiuoti toliau. Jums nereikės įkrauti akumuliatoriaus ar keisti vairavimo įpročių. „KONA Hybrid“ turi ir benzininį, ir elektrinį variklį, kurie dirbdami kartu padeda sutaupyti degalų ir sumažinti išmetamų teršalų kiekį.

Atvykite ir išbandykite

 

KONA Electric Edition

Kaina su nuolaida 34 490 €

Universalumu ir itin maloniu vairavimu išsiskiriantis „KONA Electric“ – tai pirmasis elektrinis kompaktinis krosoveris Europoje. Įspūdingos greitėjimo galimybės ir nuvažiuojamas atstumas užtikrina nepranokstamą vairavimo malonumą.

Atvykite ir išbandykite

 

Tucson Edition

Kaina su nuolaida 24 990 € (2WD / 4WD)

Sutaupykite 6140 €

1,6 T-GDI benzininio variklio, DCT-automatinė pavarų dėžė, LED-paketas ir Plus-paketas (dvigubi LED priekiniai žibintai, statinio LED lenkimo funkcija, Smart key, lietaus jutiklis, soliarinis priekinis stiklas ir šoniniai priekiniai langai, tamsintas galinis stiklas, elektromechaninis veidrodėlis)

„Hyundai Tucson“ – tai viskas viename: naujas drąsus dizainas, daugybė naujų išmanių techninių sprendimų ir aukščiausio lygio pagalbos vairuotojui sistemos. „Tucson“ yra geriausiai Europoje parduodamas „Hyundai“ automobilis, nes pasižymi keturiais varomaisiais ratais, aukšta prošvaisa (172 mm) ir kitomis prisitaikymo prie reljefo funkcijomis, idealiai tinkančiomis važiuoti ir bekele, ir per gilų purvą.

Atvykite ir išbandykite

 

Santa Fe Edition

Kaina su nuolaida nuo 39 990 €

„Santa Fe“ pasižymi ne viena išmaniąja funkcija ir sistema, leidžiančia kiekvienam automobiliu keliaujančiam asmeniui jaustis patogiai. „Calm Tech“ technologija užtikrina neprilygstamą komfortą jums ir jūsų šeimai, kad galėtumėte mėgautis ypatingomis gyvenimo akimirkomis, nesvarbu, kur veda jūsų kelias. „Santa Fe“ gali pasigirti vienu geriausių šioje klasėje saugos paketu ir keletu pažangiausių rinkoje saugos funkcijų. Šis modelis gavo 5 žvaigždučių „Euro NCAP“ įvertinimą ir SAFETYBEST apdovanojimą už įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius technologiją.

Atvykite ir išbandykite

Visi paveikslėliai pateikiami tik iliustraciniais tikslais.