Erdvus ir kompaktiškas visureigis „Hyundai Tucson“

„Hyundai Tucson“ – tai viskas viename – naujas, drąsus dizainas, daugybė naujų, išmanių techninių sprendimų bei aukščiausio lygio pagalbos vairuotojui sistemos. „Apple CarPlay“, „Android Auto“ ir balsu valdomo „Bluetooth“ jungtys yra jau standartinėje automobilio įrangoje. Tvirta „Tucson“ pakaba – tai sėkmingas kompromisas tarp patogumo ir pajėgumo. Didelėje, erdvioje „Tucson“ bagažinėje sutalpinsite viską, ko tik gali prireikti.

 

Galima įsigyti ir dyzelinį „Tucson“ hibridą. Hibridinė sistema automobiliui greitėjant palaiko 2 litrų vidaus degimo variklį 16 arklio jėgų. Dėl to sumažėja degalų sąnaudos bei automobilis tampa patrauklesnis. Šis geriausiai Europoje parduodamas „Hyundai“ automobilis dėl keturių varomųjų ratų, aukštos prošvaisos (172 mm) ir kitų prisitaikymo prie reljefo funkcijų idealiai tinka važiuoti taip pat bekele ir per gilų purvą. Įsigydami automobilį kartu visada gaunate ir geriausią garantiją: 7 metai be apribojimų!

 

Susipažinkite su „Tucson“ modelių asortimentu ir susisiekite su artimiausiu prekybos atstovu, kad padėtų išsirinkti jums tinkamiausią.

 

Pirkite dabar!