NAUJAS IR IŠSKIRTINIS MODELIS „HYUNDAI i20 FRESH“

Puiki galimybė atsisėsti už naujojo „i20 Fresh“ vairo. Daugybę dizaino ir testų apdovanojimus  gavusio „i20“ išorė ir salonas gavo rudenišką atnaujinimą. Testuose ir palyginimuose dėl savo erdvumo ir važiavimo patogumo sėkmingai pasirodžiusį „i20“ dabar galima įsigyti kaip išskirtinį modelį „i20 Fresh“.

Galima rinktis iš dviejų galingų benzininių variklių: pajėgaus 1 litro turbokompresorinį (74 kW/100 AG) ir 1,2 litro (55 kW/75 AH), abu turi 5 pavarų rankinę greičių dėžę. Turbokompresorinio variklio kuro sąnaudos: 4,3 l/100 km, CO2 išmetimas tik 99 g/km, iki 100 km/h pagreitėja per 10,7 sekundės.

Žiūrėkite techninius duomenis

 

„Hyundai i20“ išskirtinio modelio „Fresh“ funkcionalus, pagamintas iš kokybiškų medžiagų salonas yra erdviausias savo klasėje. „i20“ salone patogiai jausis bet kuris keleivis. Galinių sėdynių atlošai nulenkiami santykiu 60:40, todėl į bagažinę galima sudėti ir didesnius daiktus.

 

Juodi lubų apmušalai

„Fresh“ modelio prabangūs juodi apmušalai salonui suteikia sportiškos elegancijos.

Suderinamumas su „Bluetooth“

Išmanųjį telefoną ir garso sistemą galima patogiai ir saugiai valdyti ant vairo esančių mygtukų pagalba. Šildomas odinis vairas suteikia patikimą sukibimą.

 

Susipažinkite su papildomos įrangos sąrašu

 

i20“ papildoma įranga ir apdaila yra lygiavertė tos pačios klasės didesniems automobiliams. Standartinėje įrangoje yra viskas ko reikia, o šaldoma daiktadėžė yra rudens dovana.

Atvykite ir išbandykite