Hibridiniu automobiliu smagu važiuoti tiek mieste, tiek užmiestyje. Perjunkite pavarų dėžės svirtį į „Drive“ padėtį ir mėgaukitės ramiais kilometrais, nes Hyundai visiems IONIQ modeliams suteikia 7 metų garantiją be ridos apribojimo. Ličio jonų polimerų akumuliatoriui suteikiama net 8 metų garantija!

Du darniai veikiantys varikliai

Elektros ir benzininis varikliai sklandžiai dirba kartu. Kaip vairuotojas jūs tai jaučiate greitėdami ir matydami žemas kuro sąnaudas.

Savaime įsikraunantis hibridas

Važiuojant su IONIQ nereikia pergyventi, kur yra artimiausia įkrovimo stotelė. IONIQ Hybrid savo akumuliatorių krauna pats, o Plug-In galite ramiai įkrauti grįžę namo, nes senkant akumuliatoriui Plug-In automatiškai persijungia į benzininį variklį.

Važiuok daugiau, mokėk mažiau

Šalia labai gero valdymo ir važiavimo savybių, IONIQ savininkai džiaugiasi ir savo pinigine. Važiuojant mieste IONIQ benzininis variklis dažnai išsijungia, taupydamas kurą ir tuo pačiu pinigus. CO2 išmetimas taip pat mažesnis, todėl važiavimas draugiškesnis aplinkai.

 

Išsirinkite savo IONIQ

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDSmagus važiavimas neteršiant aplinkos

Našus benzininis variklis ir 27 kW elektros variklis, veikdami kartu sukuria didelę galią, sunaudodami mažiau degalų ir išleisdami mažiau teršalų. Visos sistemos galia yra 141 AG. Elektrinis variklis sukuria didelį sukimo momentą tik nuspaudus akceleratorių. Jį maitina kompaktiškas 1,56 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius, kuris įkraunamas važiuojant, o ypač stabdant. Neteršdamas aplinkos „IONIQ Hybrid“ taip pat išvysto 120 km/val. greitį.

IONIQ hybrid kaina nuo 23 990 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRIC. Jokių teršalų. Jokių kompromisų

88 kW didelį sukimo momentą turintis elektrinis variklis varomas itin našiu 28 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi. Vienu įkrovimu jis leidžia nuvažiuoti 280 km atstumą neteršiant aplinkos. Akumuliatorius sumontuotas apačioje ant važiuoklės, o tai pažemina automobilio svorio centrą, kas ypač svarbu maloniam važiavimui, jaučiant automobilio reakciją.

IONIQ electric kaina nuo 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INGeriausios abiejų technologijų savybės

Galingas 8,9 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius maitina didelį sukimo momentą turintį 45 kW galios elektrinį variklį, kuris leis jums nuvažiuoti 51 km atstumą neteršiant aplinkos. Tai idealus variantas kasdieniam važinėjimui nedideliais atstumais. Kartu su našiu benzininiu varikliu jis gerokai padidina automobilio galią, o važiavimo atstumas neberibojamas. Akumuliatorius kaupia energiją automobiliui važiuojant, o taip pat jį galima įkrauti nuo išorinio elektros tinklo.

IONIQ plug-in kaina nuo 30 990 €

Atvykite ir išbandykite