PASIRINKITE JŪSŲ GYVENIMO STILIŲ ATITINKANTĮ IONIQ IR UŽSIREGISTRUOKITE BANDOMAJAM VAŽIAVIMUI

Nesunkiai išsirinksite jums tinkamiausią IONIQ modelį. Viskas priklauso nuo to, kaip dažnai važinėjate, ar toli važiuojate, kaip vairuojate. Kurį IONIQ modelį bepasirinktumėte, tik pradėję važiuoti visuomet galėsite mėgautis dideliu sukimo momentu. Toliau trumpai pristatomi kiekvienos IONIQ transmisijos privalumai.

hybrid

HYUNDAI IONIQ HYBRIDSmagus važiavimas neteršiant aplinkos

Našus benzininis variklis ir 27 kW elektros variklis, veikdami kartu sukuria didelę galią, sunaudodami mažiau degalų ir išleisdami mažiau teršalų. Visos sistemos galia yra 141 AG. Elektrinis variklis sukuria didelį sukimo momentą tik nuspaudus akceleratorių. Jį maitina kompaktiškas 1,56 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius, kuris įkraunamas važiuojant, o ypač stabdant. Neteršdamas aplinkos „IONIQ Hybrid“ taip pat išvysto 120 km/val. greitį.

IONIQ hybrid kaina nuo 22 490 €

 

electric

HYUNDAI IONIQ ELECTRIC. Jokių teršalų. Jokių kompromisų

88 kW didelį sukimo momentą turintis elektrinis variklis varomas itin našiu 28 kWh ličio jonų polimerų akumuliatoriumi. Vienu įkrovimu jis leidžia nuvažiuoti 280 km atstumą neteršiant aplinkos. Akumuliatorius sumontuotas apačioje ant važiuoklės, o tai pažemina automobilio svorio centrą, kas ypač svarbu maloniam važiavimui, jaučiant automobilio reakciją.

IONIQ electric kaina nuo 34 990 €

 


plug-in

HYUNDAI IONIQ PLUG-INGeriausios abiejų technologijų savybės

Galingas 8,9 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius maitina didelį sukimo momentą turintį 45 kW galios elektrinį variklį, kuris leis jums nuvažiuoti 51 km atstumą neteršiant aplinkos. Tai idealus variantas kasdieniam važinėjimui nedideliais atstumais. Kartu su našiu benzininiu varikliu jis gerokai padidina automobilio galią, o važiavimo atstumas neberibojamas. Akumuliatorius kaupia energiją automobiliui važiuojant, o taip pat jį galima įkrauti nuo išorinio elektros tinklo.

IONIQ plug-in kaina nuo 28 990 €

 

IŠMĖGINKITE PATYS

Palikite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime.