Kur bepažiūrėtumėt, ką bepaliestumėt, iš karto pajusite „i40” būdingą kokybę. Kokybe pasižymi ir „i40” technologijos, kurių dėka jūsų kelionė bus saugi ir, kiek įmanoma, be įtampos. Čia tik keli draugiškų technologijų vairuotojui pavyzdžiai, kurie paverčia vairavimą su „i40” tikru malonumu.

 

Keičiama krovinių erdvė

Galinių sėdynių atlošai vienu prisilietimu nulenkiami santykiu 60:40, kad galėtumėte vežti daugiau daiktų, o gale dar tilptų vienas ar du keleiviai. Nulenkus abu galinių sėdynių atlošus krovinių erdvė padidėja iki 1719 litrų.

 

Pavarų perjungimo mentelės

Mėgaukitės greitu pavarų perjungimu į aukštesnę arba žemesnę pavarą mentelėmis ant vairo, kokios būna prabangiuose sportiniuose automobiliuose.

 

i40_paddle-shifters_2015
i40_manuaalivaihteet_2015

6 pakopų mechaninė pavarų dėžė

Vairuotojams, kurie mėgsta perjunginėti pavaras ranka, naujasis „i40“ universalas siūlomas su 6 pakopų mechanine pavarų dėže. Ji ekonomiška ir ilgaamžė, veikia tyliai ir itin sklandžiai.

 

Važiavimo režimo parinkimo sistema

Ši sistema leidžia vairuotojui optimizuoti važiavimą, pasirinkus tinkamiausią važiavimo režimą pagal kelio ir važiavimo sąlygas stebinčių jutiklių perduodamą informaciją.

i40_drive-mode_2015

 

PRAŠYTI PASIŪLYMO

REZERVUOKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ