EFEKTYVI TRANSMISIJA PUIKIAI TINKA TIEK MIESTUI, TIEK UŽMIESČIUI

„i10“ pasižymi 67 AG arba 84 AG galios benzininiu varikliu, kurio didžiausias sukimo momentas yra 117,6 Nm. Galite rinktis 5 laipsnių mechaninę arba naująją automatizuotą mechaninę transmisiją. Su „i10“ galite vežti stambius daiktus ant automobilio stogo – jo apkrova siekia 60 kg.

 

Automatizuota mechaninė transmisija

Penkių laipsnių automatizuota mechaninė transmisija perjungia pavaras už jus leisdama labiau atsipalaiduoti prie vairo, kaip ir naudojant automatinę transmisiją, tačiau suteikia automobiliui didesnį efektyvumą. Taip yra dėl lengvesnės konstrukcijos ir mažesnės trinties, palyginti su standartine automatine transmisija.

5 laipsnių mechaninė transmisija

Tolygiu veikimu pasižyminti 5 laipsnių mechaninė transmisija leidžia perjungti pavaras greitai ir tiksliai.

 

Daugiau energijos ir taupesnis degalų suvartojimas

„i10“ energijos regeneracijos sistema kaupia kinetinę energiją, sukuriamą judėjimo į priekį metu, ir tiekia ją automobiliui. Nukėlus koją nuo akceleratoriaus pedalo ir riedant laisva pavara, ši sistema paverčia kinetinę energiją elektros energija, kuri kaupiama akumuliatoriuje. Greitėjant ji naudoja sukauptą elektros energiją automobilio elektrinėms sistemoms maitinti, sumažindama variklio apkrovą ir padidindama degalų suvartojimo efektyvumą.