DAUGIAU SAUGUMO IR RAMYBĖS

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „i10“ pasižymi pažangiausia savo klasėje visapuse aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės kelyje. Nauja daugiafunkcė kamera apima daugelį įvairių funkcijų, įeinančių į standartinę komplektaciją: priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistemą (FCA), pagalbinę tolimųjų šviesų funkciją (HBA), važiavimo juostos laikymosi sistemą (LKA) ir vairuotojo įspėjimo funkciją (DAW).

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema su pėsčiųjų aptikimo funkcija

Ši pažangi aktyvioji saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir prireikus automatiškai sustabdo automobilį. Naudodama daugiafunkcę kamerą ji veikia trimis etapais. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba būtų sumažinta žala, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema yra aktyvi, kai greitis yra 8 km/h arba didesnis, ir aptinka transporto priemones bei pėsčiuosius.

 

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Ji aptinka kitas transporto priemones ir atitinkamai perjungia artimąsias arba tolimąsias šviesas, kad jos mažiau akintų kitus vairuotojus ir būtų lengviau vairuoti tamsiu paros metu.

„eCall“ saugai ir saugumui

„i10“ automatiškai iškvies pagalbą, jei pateksite į eismo įvykį ir išsiskleis oro pagalvės. Jūs taip pat bet kuriuo paros metu galite spausti SOS mygtuką, jei prireikia pagalbos.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.