ERDVĖ IR STILIUS

Stilingame salone jus pasitiks nauji raštai, medžiagos ir pažangiausia multimedijos technologija, o akį visur džiugins švarios linijos ir moderni stilistika.

 

Sumanus erdvumas.

Naujasis „i10“ – ilgesnis ir platesnis nei bet kada anksčiau. Dėl padidintos važiuoklės bazės (+40 mm) keleiviai galės mėgautis erdvesniu salonu.

Rinkitės iš keturių skirtingų spalvų kombinacijų ir susikurkite nepakartojamą salono dizainą pagal savo skonį. Galima rinktis iš trijų galimų variantų. Dar daugiau komforto „i10“ suteikia šios savybės: šildomas oda aptrauktas vairas, šildomos priekinės sėdynės, elektra valdomi priekiniai langai ir durų užrakto nuotolinio valdymo sistema.

 

Geriausios klasėje ryšio galimybės

Didžiausias šioje klasėje ekranas ir pažangūs ryšio sprendimai, įskaitant „Bluetooth“, „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ sistemas, – palaikyti ryšį dabar kaip niekada paprasta.
„Comfort“ modelį galima rinktis su 8 col. jutikliniu ekranu. „Bluetooth“ yra standartinis visų „i10“ modelių elementas.

Apsčiai vietos bagažui

Už galinės sėdynės įrengtas įspūdingos 252 l tūrio talpos bagažo skyrius. Jums to nepakanka? Visiškai ar iš dalies nulenkę galines sėdynes šią talpą padidinsite net iki 1 050 litrų!