Stilinga išvaizda ir gausi įranga

Naujas specialus leidimo modelis „i20 Active Cross Black Edition“

 

Tai kompaktinis krosoveris su charakteriu. Skirtas tiems, kurie ieško išraiškingos išvaizdos kompaktiško automobilio už prieinamą kainą, pasižyminčio gausia įranga ir idealiai tinkančio važinėti mieste. Išskirtinai stilingų akcentų „i20 Active Cross Black Edition“ suteikia juodas blizgus stogas ir išoriniai veidrodėliai. Išorės dizaino stilių užbaigia juodi galiniai langai ir 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai.

Specialaus modelio standartinė įranga apima 7 col. jutiklinį ekraną su „Bluetooth“, „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ (įdiegtomis iš anksto). Automobilio statymą palengvina galinio vaizdo kamera su dinaminiu kreipikliu.

„i20 Active Cross Black Edition“ kainuoja tik 16 990 €.

 

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

TVIRTO KROSOVERIO STILIUS

Naujasis automobilis „i20 Active Cross“ demonstruoja savo drąsią dvasią akį traukiančių ryškių išorės dizaino elementų asortimentu, pvz., slydimo plokštėmis ir matiniais juodais apsauginiais lipdiniais.

 

Kiekviena smulkmena praktiška

Dideli apskriti priekiniai rūko žibintai* dar labiau sustiprina „i20 Active Cross“ priekį. Jie įmontuoti žemai, todėl papildomai puikiai apšviečia prasto matomumo sąlygomis. Išilginiai stogo bėgeliai yra praktiški ir pabrėžia tvirtą automobilio „i20 Active Cross“ išvaizdą. Sidabro spalvos apdaila dera prie priekinės ir galinės slydimo plokštės.

* Standartinė įranga modelyje „Style“; modelyje „Comfort“ galima su paketu „Safety“

Ratų arkose sumontuoti apsauginiai lipdiniai, derantys prie šoninių slenksčių ir matinės juodos buferių apdailos. Integruotas galinis aptakas pagerina aerodinaminį našumą. Šio sportinio dizaino automobiliuose stabdžių žibintas montuojamas aukštai.

STILINGAS VIDUS

Automobilis „i20 Active Cross“ siūlo geriausią neprilygstamos salono erdvės ir plataus vidaus spalvų asortimento bei stiliaus elementų derinį, suteikiantį naują vidaus ir išorės išvaizdą.

 

Stilingų interjerų pasirinkimas

Įsitaisykite patogiai ir stilingai. Įlipkite ir iškart pasijuskite kaip namie. Salono apdailai naudotos kruopščiai parinktos, aukštos kokybės aplinką kuriančios medžiagos. Pasirinkite vidaus spalvų schemą, taikydami jas automobiliui „i20 Active Cross“ pagal savo asmeninį stilių. Galimos 5 skirtingos vidaus spalvos. Modeliui „Style“ galima parinkti odines sėdynes. Jei pasirinktos „Red Point“ ir „Blue Point“ vidaus spalvos, salono stogas bus juodas.

DINAMIKA

NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

Modeliui „i20 Active Cross“ galima pasirinkti iš dviejų itin našių benzininių variklių. Standartinė tuščiosios eigos „Stop and Go“ (ISG) funkcija automatiškai sustabdo ir vėl užveda variklį sustojus prie šviesoforo. Ji padeda sumažinti degalų suvartojimą, išskiriamus CO2 teršalus ir pagerina našumą.

 

1,0 T-GDi 100 AG benzininis variklis

„Kappa“ 1,0 litro T-GDI mažos galios variklis išvysto 74 kW / 100 AG galią; jį galima parinkti modeliui „Comfort“ su 5 greičių mechanine transmisija arba naująja 7DCT – 7 greičių dviejų sankabų automatine transmisija.

1,0 T-GDi 120 AG benzininis variklis

„Kappa“ 1,0 litro T-GDI didelės galios variklis išvysto 88 kW / 120 AG galią; jį galima parinkti modeliui „Style“ su 6 greičių mechanine transmisija arba naująja 7DCT – 7 greičių dviejų sankabų automatine transmisija. Abiejuose 1,0 T-GDi varikliuose dabar integruotas taršą mažinantis dalelių filtras, kad būtų pagerintas aplinkosaugos veiksmingumas.

 

7 metų garantija be ridos apribojimų

Naujasis „i20 Active Cross“ pagamintas pagal aukštos kokybės standartus. Dabar įsigyjant visus „Hyundai“ modelius suteikiama geriausia garantija rinkoje — 7 metai be ridos apribojimų.

7 metų garantija bus išduodama visiems naujiems „Hyundai“ (2019 m. modelis) automobiliams, registruotiems po 2018 m. rugsėjo 1d. „i30“ serijai 7 metų garantija prasidėjo 2018-04-01.

 

6 greičių transmisija

Automobilis „i20 Active Cross“ galimas su 5 arba 6 greičių mechanine transmisija atsižvelgiant į pasirinktą variklį.

7DCT

Naujoji 7DCT septynių greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė derina degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu.

Lengvojo lydinio pedalai

Lengvojo lydinio pedalai su neslystančiais įdėklais atspindi automobilio „i20 Active Cross“ sportiškumą.

Hyundai SmartSense

Automobilis „i20 Active Cross“ teikia pažangiausias pagalbines vairavimo sistemas: „Hyundai Smart Sense“ – daugiau saugumo ir ramybės.

 

Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcija

Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcija aiškiais vaizdiniais ir garsiniais signalais įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta iš savo eismo juostos. Ši funkcija gali padėti išvengti galimo susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis.

Galima kaip standartinė įranga su modeliais „Comfort“ ir „Style“.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema daugiafunkcine kamera fiksuoja kelią priekyje ir automatiškai stabdo, priekyje aptikusi staigiai stabdantį automobilį. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdinėmis ir garsinėmis priemonėmis, tada ima valdyti stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir naudoja maksimalią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė, važiuojant 10 km/h arba didesniu greičiu.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema užfiksavusi automobilio padėtį perspėja vairuotoją apie nesaugius manevrus, kai viršijamas 60 km/h greitis. Prieš naudodama ištaisančio vairavimo funkciją ir nukreipdama vairuotoją atgal į saugią padėtį ji naudoja garsinį ir vaizdinį perspėjimą.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Įjungus automatinį režimą, sistema naktį aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Nuolat stebėdama ir analizuodama vairavimą ši funkcija pagerina saugumą. Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą identifikuojantis vairavimo stilius, funkcija atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema gerina matomumą posūkiuose, daugiau šviesos nukreipdama į priekyje esantį kelią, todėl vairuotojui lengviau pastebėti kliūtis ir pėsčiuosius.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

Avarinio sustojimo signalas

Jei sustojama dėl avarinės situacijos, transporto priemonės avariniai žibintai ima mirksėti automatiškai ir perspėja už jūsų esančius vairuotojus bei sumažina galinio susidūrimo tikimybę.

 

Padangų slėgio stebėjimo sistema

Padangų slėgio stebėjimo sistema fiksuoja visų keturių padangų slėgį ir informuoja, kai jis per mažas.

6 oro pagalvių sistema

„i20 Active Cross“ turi šešias oro pagalves, apsaugančias vairuoją ir keleivius susidūrimo iš bet kurios pusės atveju. Tai vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, priekinės šoninės oro pagalvės ir priekinė bei galinė užuolaidinė saugos oro pagalvė.
Šis paveikslėlis tik informacinis.

PATOGUMAS

MĖGAUKITĖS NENUTRŪKSTANČIU RYŠIU

Naujasis automobilis „i20 Active Cross“ siūlo daug išmaniųjų technologijų, suteikiančių ryšį ir leidžiančių vairuoti patogiau ir labiau atsipalaidavus.

Priekinė ir galinė pagalbinė automobilio statymo sistema

Pastatyti automobilį ką tik tapo lengviau! Priekinė ir galinė pagalbinė automobilio statymo sistema užtikrina saugų ir nesudėtingą statymą su ultragarsiniais jutikliais ant priekinio ir galinio buferio, kurie garsinėmis ir vaizdinėmis priemonėmis perspėja, kai statymo metu kliūtys priartėja prie buferių.

Galiniai statymo jutikliai yra modeliuose „Comfort“ ir „Style“. Priekiniai statymo jutikliai yra modelyje „Style“.

 

Automatinė klimato kontrolės sistema

Tiesiog nustatykite norimą temperatūrą, o sistema atliks visa kita. Jos išmani funkcija taip pat pašalina rasą nuo langų.

USB įkroviklis

Įkrauti greita ir lengva. Automobilyje „i20 Active Cross“ yra USB įkroviklis, kuriuo keleiviai gali įkrauti savo mobiliuosius įrenginius.

Standartinė įranga modelyje „Style“; pasirenkama įranga modelyje „Comfort“ su paketu „Tech“.

Išmanus. Patogus. Prisijungęs.

Automobilio „i20 Active Cross“ prietaisų skydelyje rodoma vairuotojui svarbi informacija, pvz.: aktyvių saugumo funkcijų būsena, likęs nuvažiuojamas atstumas ir degalų suvartojimas, lauko temperatūra ir t. t. Ant sportiško šildomo odinio vairo ergonomiškai išdėstyti valdikliai, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai. Naujasis 7 col. jutiklinis ekranas „Display Audio“ dubliuoja naudotojo išmaniojo telefono turinį.

* Pasirenkama įranga modelyje „Comfort“ su paketu „Tech“. Standartinė įranga su „Style“ modeliu.

 

 

Sutalpinkite viską, ko reikia aktyviam gyvenimui

Automobilyje „i20 Active Cross“ 60:40 padalintas galines sėdynes galime lengvai nulenkti visiškai lygiai. Tokiu būdu padidinama bagažinės talpa nuo 326 litrų iki 1042 litrų (VDA) ir suteikiama bekompromisės erdvės.

Šis paveikslėlis tik informacinis.

Atvykite ir išbandykite