MĄSTAU, TODĖL RENKUOSI i20

Pagalvokite, ko norite iš automobilio, ir rinkitės tą, kuris atitinka visus jūsų lūkesčius. i20 siūlo moderniausias saugumo sistemas, žvilgsnį pavergiantį dizainą, praktišką erdvę ir patogų prisijungimą.

 

 

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

JAUNATVIŠKAS CHARAKTERIS IR VILIOJANTI IŠVAIZDA

Dėl elegantiškesnio dizaino ir ryškių detalių, „i20“ išsiskiria akį traukiančia nauja išvaizda.

Šis paveikslėlis tik informacinis. Panoraminis stoglangis negalimas.

Sukurkite asmeninį dizainą

Priderinkite „i20“ pagal savo asmeninį stilių. Galima rinktis akį traukiantį dviejų atspalvių stogą ir įvairias išorės spalvas. Keletą variantų galite pamatyti tiesiog čia. Pritaikykite „i20“ sau pridėję juodo perlamutro stogą.

 

Išraiškingas ir dinamiškas

Priekis dabar pasižymi drąsių formų buferiu ir išskirtinėmis „Hyundai“ kaskadinėmis grotelėmis. Rūko žibintai taip pat buvo perdaryti, patalpinti šalia energingos išvaizdos oro įsiurbimo angų, sukurtų pagerinti aerodinamikai.

Tamsinti stiklai*

Tamsinti galiniai stiklai suteikia stilingumo ir daugiau privatumo, taip pat padeda palaikyti žemesnę temperatūrą automobilyje karštomis, saulėtomis dienomis.

* Galima su modeliu „Style“.

Šonų lipdiniai*

Suformuoti šonų lipdiniai suteikia „i20“ profiliui judėjimo pirmyn pojūtį ir yra praktiški – apsaugo nuo įbrėžimų ir įlenkimų nuo kitų automobilių durelių.

* Galima su modeliu „Style“.

15 col. ratlankiai*

15 col. lengvo lydinio ratlankiai kuria ryškų, pasitikėjimą keliantį įspūdį.

* Galima su modeliu „Style“.

STILINGAS VIDUS

Įsitaisykite patogiai ir stilingai. Įlipkite ir iškart pasijuskite kaip namie. Salono apdailai naudotos kruopščiai parinktos medžiagos, kuriančios aukštos kokybės aplinką. Pasirinkite vidaus spalvų schemą, kad pritaikytumėte „i20“ savo asmeniniam stiliui.

Modeliui „i20“ galima parinkti 5 skirtingas vidaus spalvas. Modeliui „Style“ galima parinkti odines sėdynes.

 

Stilingų interjerų pasirinkimas

Vidaus raštai su akį traukiančiomis akcentų siūlėmis sukuria dar išskirtinesnę išvaizdą viduje. Juodas vidus yra standartinis modelyje „i20“. Jei pasirinktos „Red Point“ ir „Blue Point“ vidaus spalvos, salono stogas bus juodas.

Šis paveikslėlis tik informacinis. Panoraminis stoglangis negalimas.

DINAMIKA

NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

Modeliui „i20“ galima pasirinkti iš trijų itin našių benzininių variklių. Pasirinkite sau tinkamiausią transmisijos tipą ir variklio galingumą. Standartinė tuščiosios eigos „Stop and Go“ (ISG) funkcija automatiškai sustabdo ir vėl užveda variklį sustojus prie šviesoforo. Ji padeda sumažinti degalų suvartojimą, išskiriamus CO2 teršalus ir pagerina našumą.

 

1,2 MPi 75 AG benzininis variklis

Šio variklio galia yra 55 kW / 75 AG, ir jį galima parinkti modeliams „Fresh“ ir „Comfort“ kartu su sklandžiai perjungiama 5 greičių mechanine transmisija. Visas automobilio „i20“ transmisijos sistemų asortimentas visiškai atitinka standartą „Euro 6d-TEMP“.

1,0 T-GDi 100 AG benzininis variklis

„Kappa“ 1,0 litro T-GDI mažos galios variklis išvysto 74 kW / 100 AG galią; jį galima parinkti modeliams „Fresh“ ir „Comfort“ kartu su 5 greičių mechanine transmisija arba naująja 7DCT – 7 greičių dviejų sankabų automatine transmisija.

1,0 T-GDi 120 AG benzininis variklis

„Kappa“ 1,0 litro T-GDI didelės galios variklis išvysto 88 kW / 120 AG galią; jį galima parinkti modeliui „Style“ kartu su 6 greičių mechanine transmisija arba naująja 7DCT – 7 greičių dviejų sankabų automatine transmisija. Abiejuose 1,0 T-GDi varikliuose dabar integruotas mažinantis taršą dalelių filtras.

 

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i20 Hatchback“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

Energijos regeneracijos sistema

Tuščiosios eigos „Stop & Go“ (ISG) generatoriaus valdymo sistemą ir mažos riedėjimo trinties padangas papildo energijos regeneracijos sistema: kai automobilis juda su įjungta pavara ir uždaryta droseline sklende, stabdymo varikliu veiksmas sukuria kinetinę energiją, kuri paverčiama elektra ir kaupiama akumuliatoriuje. Tai mažina degalų suvartojimą ir išskiriamų teršalų kiekį.

 

Mechaninės transmisijos

Automobilis „i20“ galimas su 5 arba 6 greičių mechanine transmisija atsižvelgiant į pasirinktą variklį.

7DCT

Naujoji 7DCT septynių greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu.

Priekinė „McPherson“ statramsčio tipo pakaba

Statramsčio pakaba „McPherson“ priekiui suteikia tvirtumo ir patvarumo, kad valdymas ir saugumas susidūrimo atveju būtų geriausias.

Hyundai SmartSense

Automobilis „i20“ teikia pažangiausias pagalbines vairavimo sistemas: „Hyundai Smart Sense“ – daugiau saugumo ir ramybės.

 

Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcija

Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcija aiškiais vaizdiniais ir garsiniais signalais įspėja vairuotoją, jei automobilis nukrypsta iš savo eismo juostos. Ši funkcija gali padėti išvengti galimo susidūrimo su kitomis transporto priemonėmis.

Galima kaip standartinė įranga su modeliais „Comfort“ ir „Style“.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema daugiafunkcine kamera fiksuoja kelią priekyje ir automatiškai stabdo, priekyje aptikusi staigiai stabdantį automobilį. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdinėmis ir garsinėmis priemonėmis, tada ima valdyti stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir naudoja maksimalią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė, važiuojant 10 km/h arba didesniu greičiu.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema užfiksavusi automobilio padėtį perspėja vairuotoją apie nesaugius manevrus, kai viršijamas 60 km/h greitis. Prieš naudodama ištaisančio vairavimo funkciją ir nukreipdama vairuotoją atgal į saugią padėtį ji naudoja garsinį ir vaizdinį perspėjimą.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Įjungus automatinį režimą, sistema naktį aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Nuolat stebėdama ir analizuodama vairavimą ši funkcija pagerina saugumą. Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą identifikuojantis vairavimo stilius, funkcija atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

 

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema gerina matomumą posūkiuose, daugiau šviesos nukreipdama į priekyje esantį kelią, todėl vairuotojui lengviau pastebėti kliūtis ir pėsčiuosius.

Galima modeliuose „Comfort“ ir „Style“ su „Safety“ paketu.

Avarinio sustojimo signalas

Jei sustojama dėl avarinės situacijos, transporto priemonės avariniai žibintai ima mirksėti automatiškai ir perspėja už jūsų esančius vairuotojus bei sumažina galinio susidūrimo tikimybę.

 

Padangų slėgio stebėjimo sistema

Padangų slėgio stebėjimo sistema fiksuoja visų keturių padangų slėgį ir informuoja, kai jis per mažas.

6 oro pagalvių sistema

Automobilis „i20“ turi šešias oro pagalves, apsaugančias vairuoją ir keleivius susidūrimo iš bet kurios pusės atveju. Tai vairuotojo ir keleivio oro pagalvės, priekinės šoninės oro pagalvės ir priekinė bei galinė užuolaidinė oro pagalvė.
Šis paveikslėlis tik informacinis.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

PATOGUMAS

MĖGAUKITĖS NENUTRŪKSTANČIU RYŠIU

Automobilis „i20“ siūlo platų išmanių technologijų asortimentą nenutrūkstamam ryšiui palaikyti ir didesniam patogumui kelyje.

Priekinė ir galinė pagalbinė automobilio statymo sistema

Pastatyti automobilį ką tik tapo lengviau! Priekinė ir galinė pagalbinė automobilio statymo sistema užtikrina saugų ir nesudėtingą statymą su ultragarsiniais jutikliais ant priekinio ir galinio buferio, kurie garsinėmis ir vaizdinėmis priemonėmis perspėja, kai statymo metu kliūtys priartėja prie buferių.

Galiniai statymo jutikliai yra modeliuose „Comfort“ ir „Style“. Priekiniai statymo jutikliai yra modelyje „Style“.

 

Automatinė klimato kontrolės sistema

Tiesiog nustatykite norimą temperatūrą, o sistema atliks visa kita. Jos išmani funkcija taip pat pašalina rasą nuo langų.

USB įkroviklis

Įkrauti greita ir lengva. Automobilyje „i20“ yra USB įkroviklis, kuriuo keleiviai gali įkrauti savo mobiliuosius įrenginius.

Standartinė įranga modelyje „Style“, pasirenkama įranga modeliuose „Fresh“ ir „Comfort“ su paketu „Tech“.

 

Išmanus ir patogus

Automobilio „i20“ prietaisų skydelyje rodoma vairuotojui svarbi informacija, pvz.: aktyvių saugumo funkcijų būsena, likęs nuvažiuojamas atstumas ir degalų suvartojimas, lauko temperatūra ir t. t. Ant sportiško šildomo odinio vairo ergonomiškai išdėstyti valdikliai, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai. Naujasis 7 col. jutiklinis ekranas „Display Audio“* dubliuoja naudotojo išmaniojo telefono turinį.

* Pasirenkama įranga modeliuose „Fresh“ ir „Comfort“ su paketu „Tech“. Standartinė įranga su „Style“ modeliu.

 

Erdvė be kompromisų

Automobilis „i20“ – vienas geriausių klasėje pagal erdvę kojoms ir penkiems suaugusiems keleiviams. Jei reikia vežti ką nors didesnio, 60:40 padalintas galines sėdynes galima lengvai nulenkti visiškai lygiai. Tokiu būdu padidinama bagažinės talpa nuo 326 litrų iki 1042 litrų (VDA) ir suteikiama bekompromisės erdvės.

Atvykite ir išbandykite