SUKURTAS JUMS

Visiškai naujas „i30 Fastback“ yra unikali stiliaus išraiška. Elegantiškas ir tobulų proporcijų, jo našumas toks pat nuostabus, kaip ir išvaizda. Sukurtas jums, net tik kelionei iš taško A į tašką B.

 

 

Drąsus, aptakus ir elegantiškas

Naujausias „Hyundai i30“ šeimos narys patraukia akį rafinuotu siluetu ir dinamiškomis sportinio kupė proporcijomis.

„COMFORT“ MODELIS

• Eismo juostos palaikymo pagalbinė sistema
• Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema
• Vairavimo režimo pasirinkimas ir perjungimo mentelės (su DCT)
• LED dieniniai žibintai
• Elektrinė vairuotojo juosmens atrama
• 8 col. jutiklinis ekranas su iš anksto įdiegtomis „Android Auto“ / „Apple CarPlay“ programomis
• Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
• Galinis porankis su anga slidėms
• „Bluetooth“
• Pagalbinė statymo sistema
• Galinio vaizdo kamera su dinamiškais kreiptuvais
• 17 col. lydinio ratai
• Šildomas odinis vairas

 

„STYLE“ MODELIS

• Šviesos diodų priekiniai žibintai
• Prisitaikanti išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su DCT)
• Autonominis avarinis stabdymas su pėsčiųjų perspėjimo funkcija (su DCT)
• Šviesos diodų galiniai žibintai
• Audinio ir odos derinio sėdynės
• Lietaus jutiklis
• 18 col. lydinio ratai
• Tamsinti galiniai stiklai
• 4,2 col. prietaisų skydelis
• Išmaniojo rakto sistema su užvedimo mygtuku
• Elektroninis stovėjimo stabdys

 

IŠORĖ

MAN RŪPI LINIJOS

Sukurtos atkreipti dėmesį, „i30 Fastback“ gracingo nuolydžio linijos ir nuožulni stogo linija leidžia elegantiškai išsiskirti iš kitų.

 

Gracingas rafinuotumas

Dizainas yra ne tik forma, tai ir sukuriamas pojūtis.

Išraiškingas ir unikaliai elegantiškas

Dinamiški kontūrai kartu su inovatyviu dizainu sukuria elegantišką įvaizdį.

Kaskadinės grotelės

Specifinės kaskadinės grotelės suteikia „i30 Fastback“ plačią ir išraiškingą išvaizdą. Žema horizontali oro įsiurbimo anga po grotelėmis pabrėžia charizmatišką priekį.

 

Dinamišką „i30 Fastback“ profilį išryškina gracingai išlenkta elegantiška charakteringa linija.

 

Ypač efektyvūs šviesos diodų galiniai žibintai tobulai dera su ryškia šonine charakteringa linija, pabrėždami išskirtinę galo išvaizdą.

Tik „Style“ modelyje.

MAN RŪPI SMULKMENOS

„i30 Fastback“ viduje iškart pajusite dėmesį smulkmenoms. Paprasta prietaisų skydelio, salono paviršių ir įrangos elegancija suteikia aukščiausios kokybės ir erdvės pojūtį.


Salono spalvos

Trys vidaus dizaino spalvų paketai, skirti specialiai „i30 Fastback“ modeliui: „Black“, dvispalvis „Black & Grey“ ir „Merlot“. Į odinės apdailos paketą (Leather Pack) įeina odiniai sėdynių apmušalai, vėdinamos priekinės sėdynės ir elektra valdoma vairuotojo sėdynė su atminties funkcija.

Į standartinę komplektaciją įeina tik juodi medžiaginiai sėdynių apmušalai. Visi kiti variantai įsigyjami pasirinktinai.

 

PATOGUS KELIAVIMAS

Ramus salono ir prietaisų skydelio rafinuotumas išreiškia kokybės, elegancijos ir erdvės pojūtį.

 

Susiejimas

Navigacijos sistema pasižymi pažangiausiomis susiejimo funkcijomis, pvz., iš anksto įdiegta „Apple CarPlay™“* ir „Android Auto™“*, tad galite prijungti telefoną ir pasiekti muzikos, telefono ir programų funkcijas slankiajame 8 col. jutikliniame ekrane.
* „Apple CarPlay™“ yra registruotasis „Apple Inc“ prekės ženklas. „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekės ženklas.

7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)

„i30 Fastback“ 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu. Perjungimas nepaprastai greitas, sklandus ir malonus. Galima rinktis iš trijų vairavimo režimų: įprasto, ekonomiško ir sportinio. Jei norite, taip pat galite rinktis 6 greičių mechaninę pavarų dėžę.

 

Ant vairo sumontuoti valdikliai

Išlaikykite kontrolę ir ryšį. Sportiškas vairas pasižymi ergonomiškai išdėstytais valdikliais, tad išliksite susieti ir valdysite automobilio sistemas vairuodami saugiai.

Dviejų zonų oro kondicionavimas

Daugiau patogumo. Mažiau vargo. Dviejų zonų automatinis oro kondicionavimas leidžia atskirai nustatyti vairuotojo ir keleivio temperatūrą.

Slankusis priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Porankį galite judinti pirmyn ir atgal, ieškodami optimalios padėties. Porankis taip pat yra praktiško laikymo skyriaus dangtis. Galima su „Style“ modeliu.

NAŠUMAS

MAN RŪPI EFEKTYVUMAS

Rinkitės iš dviejų sumažintų benzininių variklių su turbokompresoriumi, pagerinančių našumą ir efektyvumą.

 

1,0 T-GDi benzininis variklis

1,0 T-GDi yra benzininis variklis su turbokompresoriumi, sukuriantis 120 AG ir 171,6 Nm, esant 1500–4000 sūk./min. Jis suderintas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.
Didžiausia galia: 120 AG.
Didžiausias sukimo momentas 171,6 Nm.

1,4 T-GDi benzininis variklis

Dinamiškam ir jautriam vairavimui naujai sukurtas 1,4 T-GDi sukuria net 140 AG ir 242 Nm sukimo momentą, esant 1500 sūk./min. Jis galimas su 6 greičių mechanine arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže.
Didžiausia galia: 140 AG.
Didžiausias sukimo momentas 242 Nm.

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų naujausiomis pažangiomis vairuotojo pagalbos sistemomis, „i30 Fastback“ pirmauja segmente su naujausiomis aktyviomis saugumo technologijomis, sukurtomis suteikti daugiau saugumo ir ramybės.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA)

Priekyje įtaisytos radarų ir kamerų sistemos stebi eismą priešakyje aptikdamos priešais važiuojančias transporto priemones bei kelią pereinančius pėsčiuosius. FCA sistema automatiškai įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti galimo smarkaus susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes. Standartinė FCA sistema aptinka priešais važiuojančias transporto priemones priekine kamera, kuris aptinka pėsčiuosius.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema su kelkraščio stebėjimo funkcija (LKA-L/R)

Ši standartinė „i30 Fastback“ įranga padeda užtikrinti saugą neleisdama netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos dėl išsiblaškymo. Prieš pasukdama vairą, kad automobilis vėl atsidurtų saugioje padėtyje, LKA-L/R sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais.

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Kai galiniame bamperyje įtaisyti jutikliai aptinka transporto priemonę, įvažiavusią į akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei sistemai aklojoje zonoje aptikus transporto priemonę įjungiamas posūkio žibintas, iš karto pasigirsta įspėjamasis garsinis signalas.
Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema (FCW)

FCW sistema naudoja priekinę kamerą priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją. Aptikusi pavojų ji įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes.

PATOGUMAS

PATOGUMO GROŽIS

Aprūpintas daugybe sumanių patogumo funkcijų, „i30 Fastback“ taip pat siūlo pažangiausią susiejimą ir vairuotojo pagalbos sistemas, leidžiančias keliauti be streso.

 

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Pasirinkus atbulinę pavarą, galinio skersinio eismo perspėjimas taip pat padeda atpažinti iš šono atvažiuojančius automobilius ir perspėja vairuotoją apie juos.

Tik „Comfort“ ir „Style“ modeliuose su „Safety“ paketu.

 


Stoglangis*

Įsileiskite saulę ir pajuskite vėją plaukuose – dėl stoglangio vidus tampa šviesesnis ir atrodo dar erdvesnis.

* Galimas su „Sunroof“ paketu „Style“ modeliui.

Belaidis įkrovimas

Centriniame skydelyje esantis belaidžio įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant nepatogių ir neišvaizdžių laidų.
Tik modeliuose su „Navigation“ paketu.

Greičio apribojimo informacijos funkcija

SLIF* naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą. Informacija rodoma navigacijos sistemos ekrane ir stebėjimo prietaisų skydelyje.
* Tik „Style“ modelyje su „Navigation“ paketu.

Aukščiausias saugumo įvertinimas

Aukščiausią įmanomą 5 „Euro NCAP“ žvaigždučių saugumo įvertinimą gavusio „i30 Fastback“ pažangiosios aktyvios ir pasyvios saugumo funkcijos saugos jus ir keleivius, įvykus avarijai.

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 Fastback“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.