GALIOS POJŪČIO MALONUMAS

Pristatome naują narį „i30“ modelių šeimoje – išskirtinio našumo „i30 Fastback N“. Šis stilingas 5 durų kupė kruopščiai apgalvotas iki paskutinės detalės, kad užtikrintų neprilygstamą malonumą kelyje. Tai tikras adrenalino užtaisas, besislepiantis po elegantiška išvaizda.

 

 

„Hyundai N“ – užtikrintas vairavimo malonumas tiek sportinėje trasoje, tiek miesto gatvėse

Griausmingas 275 AG variklis ir lenktyninio automobilio pajėgumai paverčia „Hyundai i30 Fastback N“ tikru žvėrimi kelyje. Kaip ir visi N modeliai, šis automobilis buvo sukurtas „Hyundai“ tyrimų ir plėtros centre, Namjango mieste, Korėjoje. Tuomet jį išbandėme tūkstančius kilometrų besidriekiančioje lenktynių trasoje, kurioje pasitvirtino jo technologinis pranašumas ir neišsenkanti energija.

 

 

STANDARTINĖ APDAILA

• 18 col. „Michelin Pilot Super Sport“ padangos • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai
• Iš anksto įdiegtos „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ • „N Grin Control System“: penki atskiri važiavimo režimai: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N
• „Bluetooth“ su balso atpažinimo sistema • Sportinės audiniu trauktos sėdynės
• Garso aparatūros 8 col. spalvotas jutiklinis ekranas • Užpakalinio statymo pagalbos sistema
• Vaizdo kamera su dinaminiais kreipikliais • Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema
• Elektrinis vairo stiprintuvas (R-MDPS) • Dvigubi šviesos diodų žibintai ir statinio lenkimo žibintai

 

PAKETAS „PERFORMANCE“

• 19 col. „Pirelli P Zero“ padangos • Odos ir zomšos sėdynės
• Elektroninis riboto slydimo diferencialas • Elektra užlenkiami šoniniai veidrodėliai
• Kintamo išmetimo sistema • Tamsinti stiklai
• Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės • Lietaus jutiklis
• Išmaniojo rakto sistema • Priekyje: 18 col. / gale: 17 col. diskiniai

 

 

 

Susipažinkite su kitais N modeliais

Hyundai i30 N:
kasdienis sportinis automobilis

„i30 N“ – tai pirmasis didelio našumo „Hyundai“ automobilis, stebinantis savo savybėmis tiek lenktynių trasoje, tiek viešojo eismo kelyje.

Sužinokite daugiau

 

Hyundai N Line:
sportiškas kasdienis automobilis

Pasirinkę akį traukiančius dizaino elementus, kurie būdingi „i30 N“, savąjį „i30“ galite pakylėti į naują lygmenį. Be gausaus sportinių dizaino elementų pasirinkimo, N serija pasižymi ir geresnėmis techninėmis charakteristikomis.

Sužinokite daugiau

 

IŠORĖ

STILINGAS DIZAINAS IR GERESNĖ AERODINAMIKA

„i30 Fastback N“ dizainas pasižymi unikaliomis automobilio aerodinamiką gerinančiomis detalėmis, pvz., įžūliai atrodančiu priekiniu buferiu ir nauju galiniu aptaku. Siekdami formos ir turinio dermės, šio modelio gamintojai glaudžiai bendradarbiavo su aerodinamikos specialistais, kad atrastų geriausią santykį tarp prispaudžiamosios jėgos, pasipriešinimo jėgos ir aerodinamikos bei užtikrintų geriausią įmanomą vairavimo patirtį.

 

Pagerintas matomumas

Modernų ir sportišką priekį paryškina LED priekinių žibintų juodi apvadai, o patys žibintai ne tik užtikrina puikų matomumą, bet ir gerai atrodo. Horizontalūs dienos šviesos žibintai su LED išdėstyti oro įleidimo angų viršuje iš abiejų automobilio priekinio buferio pusių, kuris padidina stabdžių aušinimą ir aerodinamiką.

 

„i30 Fastback N“ galas išsiskiria agresyviu buferiu, nauju galiniu aptaku, dvigubu išmetimo vamzdžiu su duslintuvu ir unikaliu trikampio formos LED rūko žibintu. Pasirinktinai galima komplektuoti su panoraminiu stoglangiu.

 

Galimos kėbulo spalvos

VIDAUS DIZAINAS

Vos įlipus į naująjį „i30 Fastback N“, iš karto pastebimas dėmesys detalėms. „Red Point“ apdaila suteikia automobilio salonui subtilių sportinio stiliaus akcentų. Unikalaus dizaino didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėle užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Galima rinktis tekstilinius apmušalus (250 AG modeliui) ir odos-zomšos apmušalus (275 AG modeliui).

 

Išskirtinė dvelkianti lenktynėmis vairuotojo vieta

Sukurta automobilių gerbėjams, kurie išties myli automobilius. Sumontuotas išskirtinis N serijos sportinis vairas ir sportinės sėdynės, o pati vairuotojo vieta yra ne tik stilinga, bet ir užtikrina puikų valdymą. Ergonomija visiškai orientuota į vairuotoją – viskas išdėstyta matomose vietose ir yra po ranka. N serijos prietaisų skydelis pritaikytas aistringiems vairuotojams. Jame įrengtas važiavimą lenktynių trasoje gerinantis pavaros perjungimo rekomendavimo įtaisas, o LED tachometro zonos spalvos keičiasi priklausomai nuo važiavimo parametrų ir variklio alyvos temperatūros. Prietaisų skydelyje galite stebėti variklio alyvos temperatūrą, sukimo momentą ir „Turbo Boost“ pagreitinimą.

 

 

Galinga pavarų perjungimo svirtis

Rutulio pavidalo pavarų perjungimo svirtis su mėlyna juosta ir N ženkliuku. 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė tobulai tinka entuziastingiems vairuotojams, mėgstantiems lengvą svirtį ir tvirtą sankabą.

 

Durų slenkstis N

N logotipas, sukurtas Namjango tyrimų ir plėtros centre ir patobulintas Niurburgringe, simbolizuoja tikrą galią.

Priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekiniame porankyje taip pat rasite praktišką laikymo skyrių.

Automatinė klimato kontrolės sistema

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema leidžia vairuotojui ir priekiniam keleiviui atskirai nusistatyti norimą temperatūrą.

DINAMIKA

MALONUS GALIOS POJŪTIS

Išskirtinį naujojo „i30 Fastback N“ našumą lemia galingas 2,0 l turbininis variklis (250 AG standartinėje komplektacijoje ir 275 AG pasirinkus „Performance“ paketą).

 

Šis naujai sukurtas keturių cilindrų 2,0 l tiesioginio įpurškimo turbininis variklis yra greitai reaguojantis ir pasižymintis plačia sukimo momento kreive su pagreitinimo funkcija, kuri laikinai padidina sukimo momentą 8 %. Naujasis „i30 Fastback N“ varomas priekiniais ratais turi šešių pavarų mechaninę transmisiją su patvaresnėmis pavaromis, sinchronizatoriaus anglies žiedu ir tvirta sankaba. Šios patobulintos vidinės dalys sukurtos veikti kartu su didelio našumo N variklio galia. Trumpas pavarų perjungimo atstumas užtikrina greitą ir malonų pavarų perjungimą.

2.0 T-GDi (250 AG) benzininis variklis


Maks. galia 254 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

 

2.0 T-GDi (275 AG) benzininis variklis


Maks. galia 279,0 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

 

N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema

Gamykloje sukurta N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema veikia kaip pagalbininkas, kuris padeda esant poreikiui, kitais atvejais tylus, netrikdantis vairavimo malonumo ir pagreitinantis kelionę. Šią sistemą taip pat galima visiškai išjungti ir pasijausti kaip lenktynių trasoje.

 

N posūkio diferencialas

Didelio našumo galimybės posūkiuose didesniam smagumui – „i30 Fastback N“ tiesiog gimęs posūkiams su tokiomis funkcijomis kaip N posūkio diferencialas (elektroniniu būdu valdomas riboto slydimo diferencialas). „Hyundai“ sukurtas ir sukonstruotas diferencialas užtikrina unikalų vairavimo pojūtį net ir staigiausiuose posūkiuose, taip pat didžiausią malonumą ir stabilumą stabdant, įvažiuojant arba išvažiuojant iš posūkio. Jam veikiant varomieji ratai gali suktis skirtingu greičiu pritaikant skirtingą sukimo momentą, taigi sumažėja padangos slydimas ir palengvėja valdymas posūkiuose.

* Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

 

Aktyvi kintamo išmetimo sistema

Padidinkite garsą. Kintamasis išmetimo vožtuvas leidžia pasirinkti skirtingą išmetimo garso lygį – nuo santykinai nedidelio, kai veikia normaliu režimu, garsesnio, kai veikia sportiniu režimu, iki sprogstančio riaumojimo, kai veikia N režimu, su papildoma degalų detonacija, kaip lenktyniniuose automobiliuose su greitu pavarų perjungimu.

 

„N Grin Control System“

Mėgaukitės daugiau šypsenų vienam kilometrui. Vienu mygtuko paspaudimu „N Grin Control System“ suteikia pasirinkimą iš penkių skirtingų važiavimo režimų pagal jūsų nuotaiką: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N. Skirtingi režimai pakeičia automobilio savybes, sureguliuoja variklio parametrus, duslintuvus, elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, N posūkio sistemą, variklio garsą, vairą ir sūkių suderinimą.

 

 

Pajudėjimo valdymas

Pajudėjimo valdymo sistema užtikrina didžiausią sukibimą greičiausiam pajudėjimui. Greitos akceleracijos atveju ji sumažina automobilio padangų sukimąsi arba slydimą ir padeda pajudinti automobilį iš vietos kaip profesionaliam lenktynininkui.

Sūkių suderinimas

Spustelėkite ant vairo esantį mygtuką ir mėgaukitės greitesniu ir tolygesniu žemesnės pavaros įjungimu, nesvarbu, ar važiuojate lenktynių trasa, ar sudėtingu kalnų keliu. Sūkių suderinimas perjungiant pavaras sinchronizuoja variklio greitį su varančiojo veleno greičiu, sumažina dėvėjimąsi ir didina ilgaamžiškumą.

 

Hyundai SmartSense

Pažangiausia vairavimo sistema užtikrina didesnį saugumą ir ramybę.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo sistemos

Sistema veikia trimis etapais ir naudoja kameros jutiklius, kuriais vairuotojas įspėjamas vaizdu ir garsu. Antrame etape ji kontroliuoja stabdžius pagal susidūrimo pavojaus etapą, trečiame etape, jeigu jis būtinas, sistema pritaiko didžiausią stabdymo jėgą, kad išvengtų susidūrimo arba sumažintų žalą, jei susidūrimas neišvengiamas.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA)

Sistema aktyvinama važiuojant didesniu kaip 60 km/val. greičiu. Galima pasirinkti 3 skirtingus režimus.

1. Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcijos (LDW) režimas: Sistema įspėja vairuotoją apie nesaugius manevrus, kai automobilis ruošiasi kirsti kelio ženklinimą.

2. Eismo juostos laikymosi sistema (LKA): Jeigu važiavimo juosta kertama atsitiktinai, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į saugią padėtį.

3. Eismo juostos laikymosi sistemos (aktyvios LKA) režimas: Sistema stebi kelio ženklinimą ir aktyviai siekia išlaikyti automobilį kelio ženklinimų viduryje bei informuoja vairuotoją apie atsitiktinį išvažiavimą iš juostos.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

PATOGUMAS

PATOGUMAS

„i30 Fastback N“ yra kasdienai skirtas sportinis automobilis, kuriame siūlomas platus patogių funkcijų pasirinkimas, pagyvinantis kiekvieną kelionę, net jeigu važiuojate į darbą.

 

 

Slankusis 8 colių jutiklinis ekranas

Jei norite konfigūruoti transmisijos ar važiuoklės nuostatas, navigaciją ar informacijos ir pramogų sistemas – didelis 8 colių jutiklinis ekranas integruotas idealioje padėtyje, kad juo būtų lengva naudotis. Ekrano dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos.

 

Galinio vaizdo kamera ir automobilio statymo pagalbinė sistema

Dabar galima automobilį pastatyti daug lengviau. Galinio vaizdo kamera ne tik pateikia vairuotojui aiškų už automobilio esančios aplinkos vaizdą, bet ir siūlo dinamines automobilio statymo kreipiančiąsias linijas, kurios pasisuka vairuotojui pasukus vairą. Papildomi jutikliai priekiniame ir galiniame buferyje aptinka kliūtis jūsų kelyje ir apie tai informuoja garsiniu signalu, padėdami jums nustatyti iki kliūties likusį atstumą ir į ją neatsitrenkti.

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema (HBA)

Mažiau streso ir didžiausias matomumas. HBA aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, kad vairuotojas matytų maksimaliai gerai.

 

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 Fastback N“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Naujasis „Hyundai i30 Fastback N“ pasižymi aukštu ir visapusiu įrangos standartu. Tačiau, jei ieškote unikalios išvaizdos arba praktiškumo, „Hyundai“ siūlo platų priedų asortimentą. Galite keisti savo automobilio išvaizdą, patogumą ir saugą. „Hyundai“ originalius priedus galima suderinti su automobilio medžiagomis arba spalva.

 

 

Spalvos: „Performance Blue“, „Micron Grey“, „Shadow Grey“, „Phantom Black“ 295 €

Paketas „Comfort“* su standartine apdaila 695 €

• Elektriniai užlenkiami veidrodėliai
• Žemę apšviečiantys žibintai šoniniuose veidrodėliuose
• Beraktė durų rakinimo ir variklio užvedimo sistema
• Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai
• Lietaus jutiklis

* Įtraukta į paketą „Performance“

Galinis viršutinis statramstis** 245 €

** Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

 

Paketas „Sunroof“ 995 €

• Stoglangis
• Asmeninė lemputė (LED)

N navigacijos paketas 495 €

• Navigacijos sistema
• Belaidis telefono įkroviklis

Mūsų pardavėjai padės suteikti jums asmeniškumo. Suraskite artimiausią „Hyundai“ atstovybę ir atvykite į bandomąjį važiavimą.

„Hyundai“ atstovybės