IŠORĖ

JUDĖKITE STILINGAI

Kruopščiai suformuoti paviršiai, kūgio formos siluetas ir išraiškingos dizaino detalės sukuria elegantišką, paprastą rafinuotumo įspūdį.

Stiprus jėgos bei judėjimo įspūdis

Naujųjų „Hyundai“ pakopinių grotelių formą įkvėpė išlydyto tekančio plieno srovė. Erdvinės formos apatinis bamperis pabrėžia plačią, sportinę naujojo „i30“ stovėseną.

Charakteringos linijos

Naujojo „i30“ vaizde iš šono dominuoja charakteringa elegantiška nepertraukiama linija, einanti nuo priekinių žibintų iki galinių kombinuotų žibintų.

Blizgus, juodas galinis aptakas

Stogas baigiasi stilingu, blizgiu juodu aerodinaminiu stogo aptaku, kuriame integruotos centrinės aukšto lygio stabdžių šviesos.

Pažangūs LED žibintai

Elegantiški naujieji žibintai naudoja kelis LED projektorius tiek ilgosioms, tiek ir trumposioms šviesoms. LED žibintai yra ir ryškesni, ir labiau taupo energiją nei įprasti žibintai.

Radiatoriaus grotelės

Naujausia „Hyundai“ šešiakampių grotelių karta. Jų formą įkvėpė žemyn tekančio  išlydyto plieno srautas.

Panoraminis stoglangis

Plačiai atveriamas stiklinis, pakeliamas ir pastumiamas panoraminis stoglangis kuria atviro ir erdvaus salono atmosferą. Pasirenkama „Style“ komplektacijai su  „Leather Pack“ paketu.

Kombinuoti galiniai žibintai

Stipri galinių kombinuotų žibintų horizontali orientacija suteikia tvirtumo, pločio ir stabilumo jausmą. Taip pat galima pasirinkti LED žibintus, kurie yra ne tik efektyvūs, bet ir labai gražiai atrodo.

Galiniai atšvaitai ir galiniai rūko žibintai

Pakelta galinių atšvaitų ir rūko žibintų vieta prisideda prie bendro pločio ir stabilumo įspūdžio.

5-ių dvigubų stipinų dizaino ratų gaubtai

Naująjį „i30“ galima įsigyti su 15 colių ratlankių gaubtais („Classic“), 16 colių metalizuotos spalvos lengvojo lydinio ratlankiais („Comfort“) ir 17 colių metalizuotos spalvos lengvojo lydinio ratlankiais („Style“).

i30_int_main

JUDĖKITE PATOGIAI

Neperkrautas prietaisų skydelis ir paprastas salonas dvelkia elegancija, kokybe ir erdvės pojūčiu. Tai daugiau nei tik jausmas. Naujasis „i30“ yra vienas erdviausių savo klasėje. Naujojo „i30“ apkrovą laikančios konstrukcijos buvo surinktos iš itin didelio stiprio plieno. Stiprus ir lengvas kėbulas sumažina triukšmą ir vibraciją „i30“ viduje.

i30_int_black i30_slategrey

Šios interjero spalvos sukurtos specialiai naujajam „i30“.

 

daa2

Vairuotojo įspėjimo funkcija (DAA)

Stebėdama ir analizuodama vairo pasukimo kampą, vairo sukimo momentą, padėtį eismo juostoje ir vairavimo laiką, DAA užfiksuoja vairuotojo nuovargį ir pasiunčia jam garso ir vaizdo įspėjimus. Sistemos jautrumas yra reguliuojamas.

 

Slankusis 8 colių jutiklinis ekranas

Navigacijos platforma apima septynerių metų nemokamą LIVE paslaugų prenumeratą. Informacija pateikiama spalvotame 8 colių jutikliniame ekrane, kuris išsiskiria iš prietaisų skydelio ir yra puikiai matomas tiek vairuotojui, tiek keleiviams.

Automatinė klimato kontrolės sistema

Visiškai automatinė dviejų zonų klimato kontrolės sistema leidžia atskirai nustatyti temperatūrą vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui. Tiesiog nustatykite norimą temperatūrą, sistema visa kita atliks už jus.

Pažangūs ryšio sprendimai

Naujojo „i30“ 8 colių jutiklinis ekranas ir jungčių komplektas leidžia saugiai naudotis išmaniuoju „iPhone“ arba „Android“  telefonu, kol esate kelyje. Yra net per vidurį įmontuotas belaidžio įkrovimo padas patogiai įkrauti išmaniuosius telefonus.

7 laipsnių automatinė su dviguba sankaba (DCT)

Specialiai sukurta 7-DCT pavarų dėžė suteikia papildomą dinamiškumo akcentą ir optimizuoja degalų naudojimo efektyvumą. Pavarų perjungimas yra labai greitas, sklandus ir malonus. Galima rinktis iš 2 vairavimo režimų: „Normal“ ir „Sport“.

Slankus priekinis porankis

Tarp priekinių sėdynių yra patogus porankis, kuris pagal poreikį gali pasislinkti pirmyn arba atgal. Lankstinis porankis atidengia ir naudingą daiktadėžę.

DINAMIKA

JUDĖKITE SU MALONUMU

Nauji varikliai, daugiasvirtė galinė pakaba ir pirmaujantis klasėje struktūros standumas užtikrina neprilygstamą naujojo „i30“ vairavimo malonumą.

1_4tgdi_i30
1,4 T-GDi
Benzininis variklis

Dinamiškam vairavimui naujai sukurtas 1.4 T-GDI variklis, suteikia didelę 140 AG galią ir 242 Nm sukimo momentą prie 1 500 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių mechanine arba 7 laipsnių dvigubos sankabos greičiu dėže.
Maks. galia 140 AG (103 kW)
Maks. sukimo momentas 242,0 Nm

1_0_tgdi_i30
1,0 T-GDi
Benzininis variklis

1.0 T-GDI yra sumažintas benzininis variklis su turbokompresoriumi, turintis 120 AG ir 171,1 Nm prie 1 500–4 000 sūk./min. Jis derinamas su 6 laipsnių mechanine greičių dėže.
Maks. galia 120 AG (88 kW)
Maks. sukimo momentas 171,1 Nm

1_4_mpi_i30
1,4 MPi
Benzininis variklis

Šis atmosferinis benzininis variklis pasiekia 100 AG ir 134 Nm sukimo momentą prie 3 500 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių mechanine greičių dėže.
Maks. galia 100 AG (73,3 kW)
Maks. sukimo momentas 134 Nm

1_6_crdi_i30
1,6 CRDi
Dyzelinis variklis

Šis dyzelinis variklis su turbokompresoriumi išvysto įspūdingą sukimo momentą ir yra trijų skirtingų versijų. Vidutinės klasės variklis pasiekia 110 AG, o taupantiems vairuotojams skirta 95 AG versija. Varikliai komplektuojami su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže. Galingiausias variklis turi 136 AG ir komplektuojamas tik su 7 laipsnių dviejų sankabų pavarų dėže.
Maks. galia 136 AG (100 kW)
Maks. sukimo momentas 280 Nm (mechaninė) 300 Nm (DCT)

 

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 Hatchback“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

 

PATOGUMAS

i30_comfort_main

JUDĖKITE LENGVAI

Išlaikydamas elegantišką ramybę salone, naujasis „i30“ siūlo nuostabias vairuotojo pagalbos sistemas, dėl kurių nebelieka streso kelionėje. 8 colių slankusis jutiklinis ekranas rodo daugiau nei tik kelią. Navigacinės sistemos LIVE paslaugos pat teikia informaciją apie eismą, greičio matuoklius ir orą lankytinose vietose.

 

i30_5d_parking

Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai

Pastatyti automobilį ribotoje erdvėje gali būti problema, ypač prasto matomumo sąlygomis. Jutikliai priekiniame ir galiniame bamperyje aptinka bet kokią kliūtį, kurios negalite pamatyti, ir praneša, kada sustoti, kad nesusidurtumėte.

Elektroninis stovėjimo stabdys (EPB)

Elektrinio stovėjimo stabdžio mygtukas užima daug mažiau vietos negu įprasta stabdžių svirtis. Stovėjimo stabdį įjungti dabar daug paprasčiau – tereikia paspausti mygtuką.

Informavimo apie ribojamą greitį funkcija (SLIF)

Naudodama priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, SLIF aptinka greičio ribojimo kelio ženklus ir parodo greičio ribojimus realiuoju laiku. Informacija rodoma tiek navigacijos sistemos ekrane, tiek ir priežiūros skydelyje.

i30_safety_main

Hyundai SmartSense

Turėdamas daug standartinių saugos funkcijų naujasis „i30“ savo keleiviams užtikrina ramią kelionę.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA)

Priekyje įtaisytos radarų ir kamerų sistemos stebi eismą priešakyje aptikdamos priešais važiuojančias transporto priemones bei kelią pereinančius pėsčiuosius. FCA sistema automatiškai įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti galimo smarkaus susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes. Standartinė FCA sistema aptinka priešais važiuojančias transporto priemones priekine kamera, kuris aptinka pėsčiuosius.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema su kelkraščio stebėjimo funkcija (LKA-L/R)

Ši standartinė „i30 Hatchback“ įranga padeda užtikrinti saugą neleisdama netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos dėl išsiblaškymo. Prieš pasukdama vairą, kad automobilis vėl atsidurtų saugioje padėtyje, LKA-L/R sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais.

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Kai galiniame bamperyje įtaisyti jutikliai aptinka transporto priemonę, įvažiavusią į akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei sistemai aklojoje zonoje aptikus transporto priemonę įjungiamas posūkio žibintas, iš karto pasigirsta įspėjamasis garsinis signalas.
Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema (FCW)

FCW sistema naudoja priekinę kamerą priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją. Aptikusi pavojų ji įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes.