NELIKITE NEPASTEBĖTI

Po sėkmingo labai gerai pripažinto „i30 N“ pristatymo, „Hyundai N“ padalinys toliau stebina ekonomiškų automobilių pasaulį naujuoju „N Line“ automobiliu.

Dėl akį traukiančių dizaino elementų, kurie buvo paimti tiesiai iš „i30 N“, savąjį „i30“ galite pakylėti į naują lygį. Kartu su plačiu sportinių dizaino elementų pasirinkimu, „N Line“ taip pat siūlo ir geresnes technines charakteristikas. Mėgaukitės suderintu pavaros reagavimu ir specialiai sureguliuota pakaba, sujungta su didesniais priekiniais stabdžiais, bei 18 colių padangomis.

Išskirtinės grotelės ir skulptūrinis bamperis

„N Line“ yra priekinis bamperis, išskirtinai pažymėtas sidabro spalvos linija, ir „Hyundai“ parašas – pakopinės grotelės su tinkleliu. Juodi grioveliai įrėmina priekinius žibintus.

 

i30 Hatchback N Line

i30 Fastback N Line

Siekiant pabrėžti automobilio sportinę išvaizdą gale, „N Line“ apdaila pasižymi sportišku galiniu buferiu ir specialiu galiniu oro sklaidytuvu.

 

Didelio našumo padangos ir lengvojo lydinio ratlankiai

„N Line“ pateikiama su 4 tipo „Michelin Pilot Sport“ padangomis ant 18 col. lengvojo lydinio ratlankių su padidintais stabdžių diskais. Tai pabrėžia „N Line“ įrangos sportiškumą.

„N Line“ ženklelis

„Hyundai i30 N Line“ didžiuojasi „N Line“ ženkleliu ant priekinių grotelių kaip savo sportiško charakterio įrodymu.

 

Sportiškas salonas

„N Line“ klientai mėgaujasi „N“ prekės ženklo sportiškomis sėdynėmis, kurios suteikia visiškai naują sėdynių komforto lygį. Akį traukiančios didelio efektyvumo „N“ serijos sportiškos sėdynės su „N“ logotipu ir pilkomis siūlėmis bei šoninėmis pagalvėlėmis suteikia jums kontrolę ir užtikrina komfortą. Sportiškų sėdynių paketas (kaip paveikslėlyje) suteikia jums elektroniniu būdu valdomas audinio ir odos sėdynes su atminties funkcija. Standartinės sėdynės yra audinio.

 

Taip pat galite mėgautis komfortu ir kontrole, kuriuos suteikia perforuotos odos „N Line“ vairas, pasižymintis sportiškais metaliniais stipinais ir nuotolinio valdymo mygtukais, kurie leidžia jums likti prisijungus ir nereikia atitraukti rankų nuo vairo. Sportiniai pedalai su šlifuoto metalo apdaila ir slydimui atspariomis apsaugomis geresniam valdymui užtikrinti pagerina vairavimo įgūdžius ir sustiprina dinamišką vairavimo patirtį, kaip ir „N Line“ pavarų perjungiklis, kuris yra su sportiniais metaliniais akcentais ir odos intarpais, kad būtų galima geriau laikyti ir netgi greičiau perjungti.

Mechaninė pavarų dėžė negalima. Odiniai sėdynių apmušalai galimi su sportinių sėdynių paketu, o navigacija – su „Navi Pack“.

 

Pastatyti automobilį gali būtų sunku dėl prasto matomumo ir sudėtingų pastatymo sąlygų. „N Line“ standartiškai pateikiama su galinio vaizdo kamera su dinaminiais kreipikliais.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Sportinio vairavimo patirtis

Siekiant labiau įtraukiančios vairavimo patirties, „N Line“ 1,4 l T-GDI benzininiam varikliui buvo patobulinti pakabos, variklio reagavimo ir išmetimo garso aspektai.

 

1,4 l T-GDi benzininis variklis

1,4 l T-GDI suteikia 103 kW (140 AG) galią ir didžiausią 242 Nm sukimo momentą. Variklį galima įsigyti su 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Vidutinės degalų sąnaudos: 5,9–5,7 l/100 km; vidutinės CO2 emisijos: 134–130 g/km.

Didžiausia galia – 103 kW

Didžiausias sukimo momentas – 242 Nm

 

Suteikite asmeniškumo

Naujasis „Hyundai N Line“ pasižymi aukštu ir visapusiu įrangos standartu. Tačiau, jei ieškote unikalios išvaizdos arba praktiškumo, „Hyundai“ siūlo platų priedų asortimentą. Galite keisti savo automobilio išvaizdą, patogumą ir saugą. „Hyundai“ originalius priedus galima suderinti su automobilio medžiagomis arba spalva.

 

„Navi“ paketas
• Navigacija
• Radijo duomenų sistema
• SD kortelė (kompaktiška)
• Belaidis telefono įkroviklis

„Smart Key“ paketas
• Lietaus jutiklis
• Elektriniai chromatiniai veidrodėliai
• Išmaniojo rakto sistema su užvedimo mygtuku
• Žemę apšviečiantys veidrodėlių žibintai

Sportinių sėdynių paketas
• Odos-zomšos sėdynės
• Elektrinė keleivio sėdynė
• Vairuotojo sėdynė su atminties funkcija
• Rankinis keleivio pagalvėlės pailginimas
• Elektrinė juosmens atrama priekiniam keleiviui

LED paketas
• Dvi žemos arba aukštos projekcijos LED lempos
• Statinio lenkimo žibintai

 

5 metai visiškos ramybės.

Teirautis pasiūlymo

„N Line“ galima įsigyti tik su kėbulo spalvos durų rankenėlėmis ir juodos spalvos apdailos šoniniais veidrodėliais. „N Line“ modeliai negalimi su mechanine pavarų dėže arba stoglangiu. Paveikslėliai šioje interneto svetainėje pateikiami tik iliustraciniais tikslais ir gali skirtis nuo faktinio modelio.