„i30 Wagon Sport Line“

 

Elegantiškos linijos ir įmantrus dizainas rodo, kad tai yra nepaprastas vienatūris, turintis daugybę stebinančių funkcijų, dar labiau pabrėžiančių jo stilių. Jis turi 1,4 T-GDI benzininį variklį su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DCT).

Į šio specialaus modelio standartinės įrangos paketą įeiną dviejų spalvų audinio ir odos sėdynės, metaliniai pedalai, 17 col. lengvo lydinio ratlankiai, tamsintas galinis stiklas, 4,2 col. prietaisų skydelis, LED priekiniai žibintai ir vertikalūs LED dieniniai žibintai, nuotolinis pultelis su išmaniu rakteliu ir lietui jautrūs valytuvai.

Dar svarbiau – „Sport Line“ valdymas toks pat puikus, kaip ir išvaizda.

Šis modelis suprojektuotas, sukurtas, išbandytas ir gaminamas Europoje!

„i30 Wagon Sport Line“ kainuoja tik 22 490 €.

 

Prašykite pasiūlymo

IŠORĖ

VISIŠKAI NAUJAS UNIVERSLAS

Iš pagrindų perdarytas ir nuostabiai suformuotas visiškai naujas „Hyundai i30 Wagon“ sudrebino segmentą.

 

Dizainas, sukurtas keliauti

„i30 Wagon“ išorė yra akį traukianti tiksliai suformuotų paviršių ir išskirtinių dizaino elementų simfonija.

 

Aptakus. Subalansuotas

Siaurėjančią stogo liniją paryškina ploni sidabriniai pilki stogo skersiniai, sukuriantys stilingą, atletišką siluetą.

LED priekiniai žibintai

Atrodykite puikiai ir matykite dar geriau. Sistema automatiškai reguliuoja priekinius žibintus pagal priešpriešinį eismą arba priekyje esančias transporto priemones. Geriausias matomumas jums. Visiškai neakinami kiti vairuotojai. O geriausia, kad tai – standartinė įranga.

Radiatoriaus grotelės

Akį traukiantis priekis. Visiškai naujas dizainas taip pat pasižymi naujai sukurtomis priekinėmis radiatoriaus grotelėmis, kurių įkvėpimu tapo žemyn tekantis išlydytas plienas.

Kombinuotieji galiniai LED žibintai

Matykite ir būkite pastebėti. Išskirtinės ryškios horizontalios galinių kombinuotųjų žibintų linijos sustiprina bendrą „i30 Wagon“ jėgos ir stabilumo įspūdį.
Tik „Style“ modelyje.

KELIAUKITE PATOGIAI

Ramus ir rafinuotas salonas bei prietaisų skydelis sukelia kokybės, elegancijos ir erdvumo įspūdį. Tai daugiau, nei tik pojūtis – „i30“ universalas yra tarp erdviausių klasėje. Automobilio įranga priklauso nuo pasirinkto įrangos lygio.


Slankusis jutiklinis ekranas

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės 8 col. jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemų, „Live“ paslaugomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“.
Pasirinktinai „Fresh“ modelyje, standartinė įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

 

Universali bagažo vieta: 1650 litrų vieta bagažui

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. 60/40 padalytos nulenkiamosios galinės sėdynės suteikia lankstumo, reikalingo vežant didelius krovinius ir vieną arba du keleivius gale. Nulenkę galines sėdynes galite greitai praplėsti erdvę net iki 1 650 litrų.

Šis paveikslėlis tik informacinis. Stogo bagažinės bėgelių sistema negalima „i30 Wagon“ modelyje.

Automatinė klimato kontrolės sistema

Priklausomai nuo įrangos lygio, naujajame „i30 Wagon“ taip pat yra automatinis dviejų zonų oro kondicionierius. Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali patys reguliuoti šildymą ir vėdinimą.

Centrinis porankis su slidžių anga

Liukas už centrinio porankio leidžia lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus ir gale sėdėti dviem žmonėms.
Galima įranga „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Slankus priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekinį porankį galima perkelti atgal arba pirmyn, norint atrasti tinkamiausią padėtį. Atidarykite lankstinį porankį, norėdami pasiekti praktišką laikymo skyrių.
Galima tik kaip standartinė „Style“ modelio įranga.

Automatinė su dviguba sankaba (DCT)

Naujai sukurta 7 greičių DCT pavarų dėžė suteikia papildomą dinamiškumo akcentą ir optimizuoja degalų suvartojimą. Galima rinktis iš 2 vairavimo režimų: „Normal“ ir „Sport“.

PATOGUMAS

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Pasirinkus atbulinę pavarą, įspėjimas apie skersinį eismą gale taip pat padeda atpažinti ir įspėja vairuotoją apie iš šono artėjančias transporto priemones.

Tik „Comfort“ ir „Style“ modeliuose su „Safety“ paketu.

Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, slankiajame ekrane. Dinamiškos gairės padeda išlaikyti kryptį.
Pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga.

Elektroninis stovėjimo stabdys

Tai suteikia daugiau laikymo vietos priekiniame centriniame pulte. Automatinio sulaikymo funkcija automatiškai palaiko stabdymo slėgį, visiškai sustabdžius transporto priemonę, kad automobilis nesiristų atgal, net atleidus stabdžių pedalą. Stabdžiai atleidžiami vairuotojui paspaudus akceleratoriaus pedalą.
Tik „Style“ modelyje.

Galinės oro angos

„i30 Wagon“ turi galines ventiliacines angas, kad gale sėdintiems keleiviams būtų patogu. Gale esantys centriniai pultai leidžia keleiviams tiksliai pagal savo norus valdyti šilto arba vėsaus oro srautą.
Tik „Style“ modelyje.

Sėdynės su atmintimi

Tai leidžia išsaugoti vairuotojo sėdynės padėtį, išorinio galinio vaizdo veidrodėlio padėtį ir prietaisų skydelio apšvietimo intensyvumą. Dviejų padėčių derinys.
Tik „Style“ modelyje su odinės apdailos paketu.

DINAMIKA

SUKURTAS KELIAUTI MALONIAI

Peržiūrėkite naują našių ir galingų benzininių ir dyzelinių variklių su turbokompresoriais asortimentą – sukurtą suteikti neprilygstamą dinamiško vairavimo įspūdį.

1,6 CRDi dyzelinis variklis
Šis dyzelinis variklis su turbokompresoriumi išvysto įspūdingą sukimo momentą jautriam vairavimui ir yra dviejų versijų. Galingiausias sukuria 100 kW (136 AG) galią, kitas: 81 kW (110 AG). 81 kW versija komplektuojama su 6 greičių rankine transmisija, 100 kW versija komplektuojama su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija.
1,0 T-GDi benzininis variklis
1,0 T-GDi yra sumažintas benzininis variklis su turbokompresoriumi, turintis 88,3 kW (120 AG) ir 171,6 Nm esant 1 500–4 000 sūk./min. Jis derinamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.
1,4 T-GDi benzininis variklis
Dinamiškam vairavimui naujai sukurtas 1,4 T-GDI variklis suteikia didelę 103 kW (140 AG) galią ir 242 Nm sukimo momentą esant 1 500 sūk./min. Jis galimas su 6 greičių arba 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėže.
1,4 MPI benzininis variklis
Šis atmosferinis benzininis variklis pasiekia 73,3 kW (100 AG) ir 134 Nm sukimo momentą esant 4 000 sūk./min. Jis komplektuojamas su 6 greičių mechanine pavarų dėže.

 

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 Wagon“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

Hyundai SmartSense

„i30 Wagon“ siūlo visapusišką novatoriškų pagalbos vairuotojui ir saugos sistemų, kurioms galite patikėti saugoti brangiausią savo turtą – mylimus žmones, asortimentą.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema (FCA)

Priekyje įtaisytos radarų ir kamerų sistemos stebi eismą priešakyje aptikdamos priešais važiuojančias transporto priemones bei kelią pereinančius pėsčiuosius. FCA sistema automatiškai įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti galimo smarkaus susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes. Standartinė FCA sistema aptinka priešais važiuojančias transporto priemones priekine kamera, kuris aptinka pėsčiuosius.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema su kelkraščio stebėjimo funkcija (LKA-L/R)

Ši standartinė „i30 Wagon“ įranga padeda užtikrinti saugą neleisdama netyčia išvažiuoti iš savo eismo juostos dėl išsiblaškymo. Prieš pasukdama vairą, kad automobilis vėl atsidurtų saugioje padėtyje, LKA-L/R sistema įspėja vairuotoją garso ir vaizdo signalais.

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Kai galiniame bamperyje įtaisyti jutikliai aptinka transporto priemonę, įvažiavusią į akląją zoną, atitinkamame šoniniame veidrodėlyje užsidega įspėjamoji lemputė. Jei sistemai aklojoje zonoje aptikus transporto priemonę įjungiamas posūkio žibintas, iš karto pasigirsta įspėjamasis garsinis signalas.
Pasirinktinai „Comfort“ ir „Style“ modeliuose.

Priekinio susidūrimo perspėjimo sistema (FCW)

FCW sistema naudoja priekinę kamerą priekinio susidūrimo pavojui aptikti ir įspėti apie tai vairuotoją. Aptikusi pavojų ji įjungia avarinio stabdymo funkciją, kuri padeda išvengti susidūrimo arba sušvelnina jo pasekmes.

PAPILDOMA ĮRANGA

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Visiškai naują „Hyundai i30 Wagon“ galimas rinktis kelių komplektacijų. Originalūs „Hyundai“ priedai atitinka aukštos kokybės standartus ir jūsų patikimumo poreikius. Jie atitinka automobilio medžiagas ir spalvas.

Leather paketas
Odiniai sėdynių apmušalai
Priekinės sėdynės vėdinimas
Elektra valdoma vairuotojo sėdynė su atminties sistemaSunroof paketas
Panoraminės klasės stoglangis
LED interjero žibintasČia rasite visą pasirinktinę įrangą

 

Mūsų atstovybės padeda jums asmeniškai. Raskite artimiausią „Hyundai“ pardavėją ir atvykite bandomojo važiavimo.

„Hyundai“ atstovybės