Close

Hyundai i30 N

Kasdienis sportinis automobilis – visada pasirengęs lenktynių trasai
Registruotis bandomajam važiavimui

Šio modelio šiuo metu nebeturime prekyboje. Kreipkitės į pardavėją, kuris suteiks daugiau informacijos.

Požiūris į vairavimo malonumą ką tik pasikeitė. Dar kartą.

Sukurtas maksimaliam vairavimo malonumui užtikrinti, „i30 N“ pasižymi didesniu našumu, patobulintu dizainu ir pažangiausia išmaniąja technologija. Jame susijungia išskirtinė galia ir lenktyniniam automobiliui būdinga dinamika su unikaliomis komforto savybėmis – tai tikras sportinis automobilis kiekvienai dienai.

N DCT sportinis algoritmas

Automobilis komplektuojamas su šlapio tipo aštuonių laipsnių dvigubos sankabos transmisija (N DCT) su pavarų perjungimo mentelėmis, kurios suteikia geresnes kontrolės galimybes ir leidžia greičiau keisti pavaras.

2,0 l T-GDI variklis

280 AG variklis pasižymi kur kas didesne fiksuota galia, kuria užtikrinamas didesnis sukimo momentas ir galingumas, esant mažesniam apsisukimų dažniui. Tai leidžia mėgautis efektyvesniu atsaku, geresniu įsibėgėjimu ir didesniu vairavimo malonumu.

Taip pat „i30 Fastback N“

„i30 N“ yra su dviejų tipų kėbulais: hečbekas ir penkiaduris kupė.

„Hyundai i30 N“ standartinė įranga

Variklio garsas lyg muzika

Geriau nei grojaraštis. Puikiai sureguliuotos „i30 N“ išmetimo sistemos dundesys – muzika greitų ir galingų automobilių mėgėjų ausims.

Pajudėjimo valdymas

Mėgaukitės maksimaliu įmanomu sukibimu ir pajudėkite iš vietos žaibo greičiu. Greitos akceleracijos atveju pajudėjimo valdymo sistema sumažina automobilio padangų sukimąsi arba slydimą, todėl „i30 N“ startuoja iš vietos kaip profesionalus lenktyninis automobilis.

Sūkių suderinimas

Greitas ir tolygus pavarų perjungimas. Sūkių suderinimo sistema perjungiant pavaras sinchronizuoja variklio greitį su varančiojo veleno greičiu, todėl sumažina dėvėjimąsi ir didina ilgaamžiškumą.

Galinis viršutinis statramstis

Ši savybė padidina sukimo standumą, todėl vairavimas tampa tolygesnis ir pagerėja automobilio atsakas, ypač posūkiuose ir atliekant dinamiškus manevrus.

Šis vaizdas pateikiamas tik iliustraciniais tiklslais. „i30 N“ modelyje anga slidėms negalima.

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 N“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

Greiti ir galingi „N“ modeliai
Skaitykite daugiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas