POSŪKIŲ KARALIUS

Niurburgringe tobulintas „i30 N“ su 275 AG ir dideliu našumu posūkiuose yra taip pat ištroškęs posūkių, kaip ir jūs. Patirkite sportinio automobilio vairavimo jausmą – kasdien.

 

Išsirinkite mėgstamiausią

Neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina greitai reaguojantis 2,0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis su 250 AG standartiniame arba 275 AG, pasirinkus paketą „Performance“.

STANDARTINĖ APDAILA

• 18 col. „Michelin Pilot Super Sport“ padangos • 18 colių lengvo lydinio ratlankiai
• Iš anksto įdiegtos „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ • „N Grin Control System“: penki atskiri važiavimo režimai: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N
• „Bluetooth“ su balso atpažinimo sistema • Sportinės audiniu trauktos sėdynės
• Garso aparatūros 8 col. spalvotas jutiklinis ekranas • Dvigubi šviesos diodų žibintai ir statinio lenkimo žibintai
• Elektrinis vairo stiprintuvas (R-MDPS) • Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema

 

Paketas „PERFORMANCE“

• 19 col. „Pirelli P Zero“ padangos • Odos ir zomšos sėdynės
• Elektroninis riboto slydimo diferencialas • Elektra užlenkiami šoniniai veidrodėliai
• Kintamo išmetimo sistema • Tamsinti stiklai
• Elektra reguliuojamos priekinės sėdynės • Lietaus jutiklis
• Išmaniojo rakto sistema • Priekyje: 18 col. / gale: 17 col. diskiniai

 

IŠORĖ

SUKURTA NAŠUMUI

Aplinkinių dėmesys – ne tik dėl įtaigaus galios garso. Naujo „i30 N“ išraiškingi dizaino elementai ir pažemintas kėbulas atspindi jo našumą.

 

Didelis ir drąsus

Išraiškingi priekiniai buferiai su didelėmis oro įsiurbimo angomis bei radiatoriaus grotelėmis, taip pat 19 col. ratlankiai su N logotipu ir efektyvūs stabdžiai su raudonais N aptakais yra įspūdinga našumo išraiška.

Elegantiškas ir sportiškas

Aerodinamiškas galinis aptakas su trikampio formos stabdžių lempute, išraiškingu galiniu buferiu ir dvigubu sportiniu duslintuvu liudija neįtikėtiną našumą.

Suteikite spalvą

 

„i30 N“ sportinio automobilio unikalūs, didelio našumo dizaino elementai suderinti aptakiu, laikui nepavaldžiu „i30“ asortimento dizainu. Horizontalūs dienos šviesos žibintai su LED išdėstyti oro įleidimo angų viršuje iš abiejų automobilio priekinio buferio pusių, kuris padidina stabdymo aušinimą ir aerodinamiką.

 

„i30 N“ pasižymi didesne ratų arka, kurioje galima įrengti 18 arba 19 colių ratlankius (pasirinkus paketą „Performance“) su N logotipu. Panoraminis stiklinis stoglangis* virš priekinių ir galinių sėdynių užtikrina gryną orą ir puikų apšvietimą.

* Galimas su stoglangio paketu.

 

Spindintis juodas galinis aptakas su integruota trikampio formos stabdžių lempute puikiai papildys pažeminto automobilio įvaizdį. Kombinuoti galiniai LED žibintai puikiai suderinti su šonine linija ir paryškina išskirtinį vaizdą iš galo. Pakelta galinių atšvaitų ir rūko žibintų vieta prisideda prie bendro pločio ir stabilumo įspūdžio.

TIKRAI NAŠI VAIRUOTOJO KABINA

„i30 N“ vairuotojo kabina sukurta tiek valdymui, tiek patogumui. Ergonomika visiškai orientuota į vairuotoją ir vairuotojas kiekviename taške tiesiog susilieja su automobiliu. Sportinės sėdynės užtikrina puikią atramą bet kokioje situacijoje. Aukštos kokybės vidaus medžiagos ir tamsaus metalo intarpais paryškina „i30 N“ elegantiškus, sportiškus bruožus bei sportinę variklio prigimtį.

 

Stilius ir atrama

Pasitikite visiškai naują sėdynės patogumo lygį. N logotipas ir kontrastingi mėlynos spalvos dygsniai, unikalaus dizaino didelio našumo N sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėle užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Išsirinkite zomšos ir odinį* arba tekstilinį apmušalą.

* Galima pasirinkus paketą „Performance“.

 

Vairas

N vairas su išskirtiniais mėlynos spalvos dygsniais ir N logotipas visą važiavimo našumą perduoda į jūsų rankas. Pasirinkite vairavimo režimą arba vieno mygtuko paspaudimu aktyvinkite sūkių suderinimo funkciją.

Galinga pavarų perjungimo svirtis

Rutulio pavidalo pavarų perjungimo svirtis su mėlyna juosta ir N ženkliuku. 6 bėgių mechaninė pavarų dėžė tobulai tinka entuziastingiems vairuotojams, mėgstantiems lengvą svirtį ir tvirtą sankabą.

 

Slankusis 8 colių jutiklinis ekranas

Jo padėtis ideali lengvai sąveikai, beveik atrodo, kad aukštos kokybės jutiklinis ekranas sklando virš prietaisų skydelio. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų bei navigacijos sistemomis ir iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“*, „Android Auto™“* ir „Live“ paslaugomis.

*„Apple CarPlay™“ yra kompanijos „Apple Inc.“ registruotasis prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotasis prekinis ženklas.

N prietaisų skydelis

N prietaisų skydelis pritaikytas aistringiems vairuotojams. Jame įrengtas važiavimą gerinantis pavaros perjungimo laiko reguliavimas, o kintamų LED skaitiklio raudona zona keičiasi priklausomai nuo važiavimo našumo ir variklio alyvos temperatūros. Prietaisų skydelyje galite stebėti variklio alyvos temperatūrą, sukimo momentą ir „Turbo Boost“ pagreitinimą.

Automatinė klimato kontrolės sistema

Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema leidžia vairuotojui ir priekiniam keleiviui atskirai nusistatyti norimą temperatūrą.

Pažangūs ryšio sprendimai

„i30 N“ užtikrina nepertraukiamą ryšį ir gyvenimą lengvinančias pažangias technologijas. Per vidurį įmontuota belaidžio įkrovimo jungtimi galėsite patogiai įkrauti išmaniuosius telefonus.

Priekinis porankis

Įsitaisykite patogiai. Priekiniame porankyje taip pat rasite praktišką laikymo skyrių.

Durų slenkstis N

N logotipas, atsiradęs „Namyang“, patobulintas Niurburgringe, atspindi tikrą našumą.

DINAMIKA

MAN RŪPI GALIA

Gimęs būti kelyje – neįtikėtiną „i30 N“ našumą užtikrina naujai sukurtas 2.0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis.

 

Šis naujai sukurtas keturių cilindrų 2.0 litrų tiesioginio įpurškimo turbininis variklis yra greitai reaguojantis ir pasižymintis plačia sukimo momento kreive su pagreitinimo funkcija, kuri laikinai padidina sukimo momentą 8 %. „i30N“ turi priekinių ratų pavarą ir šešių pavarų rankinę pavarų dėžę su patvaresnėmis pavaromis, sinchronizatoriaus anglies žiedu ir tvirta sankaba. Šios patobulintos vidinės dalys sukurtos veikti kartu su didelio našumo N variklio galia. Trumpas pavarų perjungimo atstumas užtikrina greitą ir malonų pavarų perjungimą.

2.0 T-GDi (250 AG) benzininis variklis


Maks. galia 254 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

 

2.0 T-GDi (275 AG) benzininis variklis


Maks. galia 279,0 AG


Didžiausias sukimo momentas 353 Nm

 

N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema

Gamykloje sukurta N sukibimo ir stabilumo kontrolės sistema veikia kaip pagalbininkas, kuris padeda esant poreikiui, kitais atvejais tylus, netrikdantis vairavimo malonumo ir pagreitinantis kelionę. Šią sistemą taip pat galima visiškai išjungti ir pasijausti kaip lenktynių trasoje.

 

N posūkio diferencialas

Didelio našumo galimybės posūkiuose didesniam smagumui – „i30 N“ tiesiog gimęs posūkiams su tokiomis funkcijomis kaip N posūkio diferencialas (elektroniniu būdu valdomas riboto slydimo diferencialas). „Hyundai“ sukurtas ir sukonstruotas diferencialas užtikrina unikalų vairavimo pojūtį net ir staigiausiuose posūkiuose, taip pat didžiausią malonumą ir stabilumą stabdant, įvažiuojant arba išvažiuojant iš posūkio. Jam veikiant varomieji ratai gali suktis skirtingu greičiu pritaikant skirtingą sukimo momentą, taigi sumažėja padangos slydimas ir palengvėja valdymas posūkiuose.

* Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

 

Aktyvi kintamo išmetimo sistema

Padidinkite garsą. Kintamasis išmetimo vožtuvas leidžia pasirinkti skirtingą išmetimo garso lygį – nuo santykinai nedidelio, kai veikia normaliu režimu, garsesnio, kai veikia sportiniu režimu, iki sprogstančio riaumojimo, kai veikia N režimu, su papildoma degalų detonacija, kaip lenktyniniuose automobiliuose su greitu pavarų perjungimu.

 

„N Grin Control System“

Mėgaukitės daugiau šypsenų vienam kilometrui. Vienu mygtuko paspaudimu „N Grin Control System“ suteikia pasirinkimą iš penkių skirtingų važiavimo režimų pagal jūsų nuotaiką: „eko“, įprastas, sportinis, N ir pasirinktinis N. Skirtingi režimai pakeičia automobilio savybes, sureguliuoja variklio parametrus, duslintuvus, elektroninę stabilumo kontrolės sistemą, N posūkio sistemą, variklio garsą, vairą ir sūkių suderinimą.

 

Pajudėjimo valdymas

Pajudėjimo valdymo sistema užtikrina didžiausią sukibimą greičiausiam pajudėjimui. Greitos akceleracijos atveju ji sumažina automobilio padangų sukimąsi arba slydimą ir padeda pajudinti automobilį iš vietos kaip profesionaliam lenktynininkui.

Sūkių suderinimas

Spustelėkite ant vairo esantį mygtuką ir mėgaukitės greitesniu ir tolygesniu žemesnės pavaros įjungimu, nesvarbu, ar važiuojate lenktynių trasa, ar sudėtingu kalnų keliu. Sūkių suderinimas perjungiant pavaras sinchronizuoja variklio greitį su varančiojo veleno greičiu, sumažina dėvėjimąsi ir didina ilgaamžiškumą.

 

Hyundai SmartSense

Pažangiausia vairavimo sistema užtikrina didesnį saugumą ir ramybę.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo sistemos

Sistema veikia trimis etapais ir naudoja kameros jutiklius, kuriais vairuotojas įspėjamas vaizdu ir garsu. Antrame etape ji kontroliuoja stabdžius pagal susidūrimo pavojaus etapą, trečiame etape, jeigu jis būtinas, sistema pritaiko didžiausią stabdymo jėgą, kad išvengtų susidūrimo arba sumažintų žalą, jei susidūrimas neišvengiamas.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema (LKA)

Sistema aktyvinama važiuojant didesniu kaip 60 km/val. greičiu. Galima pasirinkti 3 skirtingus režimus.

1. Išvažiavimo iš eismo juostos perspėjimo funkcijos (LDW) režimas: Sistema įspėja vairuotoją apie nesaugius manevrus, kai automobilis ruošiasi kirsti kelio ženklinimą.

2. Eismo juostos laikymosi sistema (LKA): Jeigu važiavimo juosta kertama atsitiktinai, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į saugią padėtį.

3. Eismo juostos laikymosi sistemos (aktyvios LKA) režimas: Sistema stebi kelio ženklinimą ir aktyviai siekia išlaikyti automobilį kelio ženklinimų viduryje bei informuoja vairuotoją apie atsitiktinį išvažiavimą iš juostos.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

PATOGUMAS

PATOGUMAS

„i30 N“ yra kasdienai skirtas sportinis automobilis, kuriame siūlomas platus patogių funkcijų asortimentas, kuris pagyvins kiekvieną kelionę, net jeigu važiuojate į darbą.

 

 

Slankusis 8 colių jutiklinis ekranas

Jei norite konfigūruoti transmisijos ar važiuoklės nuostatas, navigaciją ar informacijos ir pramogų sistemas – didelis 8 colių jutiklinis ekranas integruotas idealioje padėtyje, kad juo būtų lengva naudotis. Ekrano dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos.

 

Galinio vaizdo kamera ir automobilio statymo pagalbinė sistema

Dabar galima automobilį pastatyti daug lengviau. Galinio vaizdo kamera ne tik pateikia vairuotojui aiškų už automobilio esančios aplinkos vaizdą, bet ir siūlo dinamines automobilio statymo kreipiančiąsias linijas, kurios pasisuka vairuotojui pasukus vairą. Papildomi jutikliai priekiniame ir galiniame buferyje aptinka kliūtis jūsų kelyje ir apie tai informuoja garsiniu signalu, padėdami jums nustatyti iki kliūties likusį atstumą ir į ją neatsitrenkti.

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema (HBA)

Mažiau streso ir didžiausias matomumas. HBA aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, kad vairuotojas matytų maksimaliai gerai.

 

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „i30 N“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.

 

PAPILDOMA ĮRANGA

SUTEIKITE ASMENIŠKUMO

Naujasis „Hyundai i30“ pasižymi aukštu ir visapusiu įrangos standartu. Tačiau, jei ieškote unikalios išvaizdos arba praktiškumo, „Hyundai“ siūlo platų priedų asortimentą. Galite keisti savo automobilio išvaizdą, patogumą ir saugą. „Hyundai“ originalius priedus galima suderinti su automobilio medžiagomis arba spalva.

 

Metalo ar Perlo spalvos ir ypatinga spalva “Performance Blue” 295 €

 

Paketas „Comfort“* su standartine apdaila – 695 €

• Elektriniai užlenkiami veidrodėliai
• Lietaus jutiklis
• Beraktė durų rakinimo ir variklio užvedimo sistema
• Priekiniai ir galiniai statymo jutikliai
• Žemę apšviečiantys žibintai šoniniuose veidrodėliuose

* Įtraukta į paketą „Performance“

Galinis viršutinis statramstis** – 245 €

** Galima tik pasirinkus paketą „Performance“.

 

Paketas „Sunroof“ – 995 €

• Panoraminis stoglangis
• Asmeninė lemputė (LED)

N navigacijos paketas – 495 €

• Navigacijos sistema
• Belaidis telefono įkroviklis

 

Mūsų pardavėjai padės suteikti jums asmeniškumo. Suraskite artimiausią „Hyundai“ atstovybę ir atvykite į bandomąjį važiavimą.

„Hyundai“ atstovybės