AKCENTAI

Modernus europietiškas dizainas

Naujojo „i40“ universalo tiksliai sumodeliuotas kėbulas ir įspūdingi nauji lengvo lydinio ratlankiai sukuria neabejotino dinamiškumo įspūdį.

Naujos technologijos reiškia mažesnę taršą

Atnaujinta variklių linija ir nauja 7 pakopų pavarų dėžė su dviguba sankaba reiškia efektyvesnį degalų naudojimą ir važiavimo komfortą.

Penkerių metų garantija be ridos apribojimo

„Hyundai“ 5 metų neribotos ridos garantija suteikiama tik tiems naujiems „Hyundai“ automobiliams, kuriuos galutinis klientas pirmą kartą įsigijo iš įgaliotojo „Hyundai“ atstovo,  vadovaujantis sąlygomis, nurodytomis garantijos knygutėje.

Išorė

„i40“ universalo patrauklumas prasideda nuo naujos išvaizdos priekinių žibintų, elegantiškų rūko žibintų su LED, ryškių šešiakampių priekinių grotelių, ir baigiasi žvilgančiais naujais galiniais žibintais.

Salonas

Naujojo „i40“ universalo vairuotojo vieta sukurta taip, kad kiekvienoje kelionėje vairuotojas turėtų ne tik visą reikiamą informaciją, bet ir pramogų. 4,3 colių TFT LCD super ryškiame ekrane rodoma važiavimo informacija, o garso sistema su 6 garsiakalbiais perduoda aukščiausios kokybės garsą į visus salono kampus.

Dinamika

Nauja 7 pakopų pavarų dėžė su dviguba sankaba (DCT) leidžia rinktis visiškai automatinį arba nuoseklų mechaninį pavarų perjungimą.

Sauga

„i40“ universale yra daug saugos funkcijų, kurios leidžia jums važiuoti be problemų.

Patogumas

Išmaniosios pakeliamos galinės durys atsidaro automatiškai, kai šalia jų tris sekundes yra išmanusis raktas; taigi, be vargo sukrausite sunkius ar didelius daiktus.

LENGVAS VAŽIAVIMAS su „Hyundai MapCare™“

Į „Hyundai MapCare™“ programą įeina nemokamas navigacijos sistemos žemėlapių atnaujinimas visą automobilio eksploatacijos laiką, įgaliotame „Hyundai“ servise atliekant planinę automobilio techninę priežiūrą. „TomTom Live“ paslaugos kelyje suteiks informacijos apie eismą, orą ir artimiausius paslaugų tiekėjus.

IŠORĖ

VISKĄ PASAKANTIS DIZAINAS

Naujojo „i40“ universalo veidas – išraiškingi priekinių žibintų moduliai, šešiakampės priekinės grotelės ir rūko žibintai su LED.

i40_Wagon_2015_keulasta_940

 

Ksenoniniai priekiniai žibintai

Naujojo „i40“ universalo ksenoninės tolimųjų ir artimųjų šviesų lempos tamsoje sukuria ryškesnį ir aiškesnį apšvietimą. Automatinio žibintų šviesos srauto pokrypio reguliavimo mechanizmas įeina į standartinę įrangą. Kaip papildoma įranga siūloma išmanioji tolimųjų šviesų sistema (SHB), kuri stebi priešpriešinį eismą ir perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias, kad nebūtų akinami kiti vairuotojai.

i40_wagon_ajovalot_2015_470x342

i40_sumuvalot_2015_470x355px

Priekiniai rūko žibintai su LED

Priekiniuose rūko žibintuose su LED yra paprasi skaidrūs lęšiai. Žibintai įrengti labai žemai, kad važiuojant per rūką būtų geriausias apšvietimas.

 

Radiatoriaus grotelės

Tarp žvilgančių priekinių žibintų akį traukia naujos reljefiškos šešiakampės radiatoriaus grotelės su chromuotomis arba nechromuotomis horizontaliomis linijomis, priklausomai nuo pasirinkto įrangos lygio.

i40_wagon_grille_lights_2015

 

Valytuvų atitirpinimas

Šildymo elementas ant priekinio stiklo pagrindo ištirpina ledą ir atlaisvina prišalusias valytuvų šluoteles.

Galinio lango valytuvas

Galinio lango valytuvas užtikrina valymo efektyvumą ir geresnį galinį vaizdą.

Šoniniai veidrodėliai su LED posūkių žibintais

Aerodinaminiai šoninių veidrodėlių korpusai sumažina vėjo keliamą triukšmą, o juose integruoti LED posūkių žibintai padidina saugumą manevruojant.

Galinių LED žibintų blokas

LED technologija – optimalus aiškumas ir ryškumas. Žibintai reaguoja skubiau ir greičiau įspėja kitus vairuotojus.

SALONAS

SVARBIAUSIA – ATMOSFERA

Naujojo „i40“ universalo salone matomas interjero dizaino meistriškumas. Tai kruopščiai suderintos aukščiausios kokybės medžiagos, stilingai prislopintų spalvų deriniai, ir tiek komforto, erdvės ir patogumo, kiek norėtųsi iš šios klasės automobilio.

gallery_07_w

 

Elektra valdomos sėdynės

Elektra valdoma vairuotojo sėdynė su dešimčia padėčių ir elektra reguliuojama juosmens atrama suteikia daugiau patogumo ir saugumo.

Sėdynių spalvos: RUDA, JUODA, RUSVAI GELSVA

Standartinėje įrangoje yra juodos arba rusvai gelsvos tekstilės salono apdaila.

i40_wagon_interior_black_2015

i40_wagon_beige_interior_2015

Odinis paketas

Į pasirenkamą odinį paketą be odinių sėdynių apmušalų taip pat įeina priekinių sėdynių vėdinimo sistema, elektra valdomos priekinės sėdynės ir vairuotojo sėdynės padėčių atminties funkcija (IMS).

Salono erdvė

Naujojo „i40“ universalo salono matmenys yra tarp geriausių šioje klasėje, o sėdynės labai patogios ir tinkamos net ilgiausioms kelionėms.

i40_wagon_sisatila_2015

i40_ohjauspyora_330x330

Nuotolinio valdymo mygtukai ant vairo

Garso sistemos funkcijos valdomos ir reguliuojamos nuotolinio valdymo mygtukais ant vairo, tad vairuotojui važiuojant nereikia paleisti vairo.

1. Pastovaus greičio palaikymo mygtukai

2. Garso sistemos valdymo mygtukai

3. Šildomas vairas

4. Kelionės kompiuterio valdymo mygtukai

Visiškai automatinė klimato kontrolės sistema

Vairuotojas ir priekyje sėdintis keleivis gali atskirai pasirinkti pageidaujamą temperatūrą. Sistema kiekvienoje zonoje palaiko pasirinktą temperatūrą.

i40_ilmastointi_2015
i40_etuistuinten_tuuletus_2015

Priekinių sėdynių vėdinimo sistema

Priekinėse sėdynėse sumontuoti ventiliatoriai pučia vėsinantį orą per mažas skylutes odinių sėdynių apmušaluose. Ši sistema įeina į paketą su odinėmis sėdynėmis, elektra valdoma priekine keleivio sėdyne ir elektra reguliuojama vairuotojo sėdyne.

 

Bagažo skyrius

Naujojo „i40“ universalo bagažinės talpa kinta nuo 553 litrų su pakeltais visų sėdynių atlošais iki 1719 litrų su nuleistais galinių sėdynių atlošais.

gallery_08_w

 

Atrama rankai galinės sėdynės viduryje

Gale važiuojančių keleivių patogumui yra atlenkiama paminkštinta atrama rankai. Joje yra puodelių laikikliai ir dėtuvė.

i40_takaistuimen_mukiteline_2015
i40_istuinlammitys_2015

Šildomos sėdynės

Priekinių sėdynių sėdimoje dalyje ir atloše yra trijų pakopų šildymo sistema. Galinių sėdynių sėdimosios dalys taip pat šildomos.

Centrinė konsolė

Po patogiai paminkštinta atrama rankai tarp priekinių sėdynių yra įvairios daiktų dėtuvės, kur galima laikyti kompaktines plokšteles ir kitus smulkius daiktus.

Dėtuvė su puodelių laikikliais

Priekinėje grindų konsolėje galima padėti du vandens butelius ir kitus mažesnius daiktus. Po stumdomu dangteliu daiktų nesimatys ir mašinoje bus tvarkinga.

Daiktadėžė

Į daiktadėžę galima paleisti šalto oro srautą, kad gaivieji gėrimai keliaujant būtų šalti.

PATOGUMAS

PATOGUMO KOMFORTAS

Naujajame „i40“ universale yra daugybė funkcijų ir sistemų, palengvinančių jūsų gyvenimą kiekvienoje kelionėje.

i40_wagon_smart_tailgate_2015_940x535px

 

 

supervision

„Supervision Cluster“ prietaisų skydelis su informaciniu ekranu DOT LCD

Tarp dviejų pagrindinių ciferblatinių rodiklių esančiame informaciniame ekrane rodoma daug naudingos informacijos, įskaitant bake esančių degalų kiekį ir vidutines degalų sąnaudas. Priklausomai nuo įrangos lygio, gali būti TFT LCD 4,2 colių įstrižainės informacinis ekranas.

Priekinės šviesos

Naujos išvaizdos „i40“ universalo priekiniai žibintai yra lęšiniai. Modulyje yra ir stilingi dienos šviesų žibintai su LED. Sutemus prieblandos jutiklis automatiškai įjungia priekinius žibintus. Priklausomai nuo įrangos lygio ar pasirinkto paketo, ksenoninės artimųjų ir tolimųjų šviesų lempos bei posūkio kryptimi šviečiantys statiniai žibintai arba ksenoninės artimųjų ir tolimųjų šviesų lempos bei prisitaikančių priekinių žibintų sistema (AFLS) dar geriau išsklaidys tamsą. AFLS naudoja su vairu sujungtą slankųjį mechanizmą, kuris nuolat pakreipia priekinius žibintus važiavimo kryptimi.

i40_valokiila_2015_470x236px

 

Sėdynių nulenkimo sistema

Siekiant didesnio universalumo, galinės sėdynės atlošai nusilenkia santykiu 60:40, kad būtų galima vežtis daugiau bagažo, o gale dar tilptų vienas ar du keleiviai. Vienu prisilietimu galinės sėdynės atlošus galima nulenkti plokščiai iki grindų, o su bagažo bėgelių sistema galėsite saugiai pritvirtinti bagažą.

i40_wagon_tavaratilaa_2015_470x282 i40_wagon_Reclining-Rear-Seats_470x282

 

 

 

Garso sistema su 6 garsiakalbiais ir išoriniu stiprintuvu

Standartinėje garso sistemoje yra 6 garsiakalbiai, skleidžiantys sodrų ir nuostabų garsą.

i40_sound_system_2015
i40_in3

Garso sistema (radijas / DAB / MP3)

Standartinėje garso sistemoje yra 6 garsiakalbiai ir radijas.

 

Variklio paleidimo/išjungimo mygtukas

Su variklio paleidimo/išjungimo mygtuku nereikia kišti rakto į užvedimo plyšį. Turint su savimi užvedimo raktą, „i40“ universalą galima užvesti ir išjungti mygtuko paspaudimu.

Jungtys (AUX ir USB)

Daugumą asmeninių muzikos grotuvų, įskaitant USB atmintines, galima prijungti per jiems skirtus lizdus.

Elektrochrominis veidrodis (ECM)

Elektrochrominis veidrodis (ECM) automatiškai aptinka ir sumažina paskui važiuojančių automobilių žibintų šviesos stiprį, o tuo pačiu – akių nuovargį.

DINAMIKA

VISA GALIA, KOKIOS JUMS REIKIA

Naujojo „i40“ universalo varikliai turi pakankamą galios ir sukimo momento rezervą, kad ir ką bevežtumėte ar kur bevažiuotumėte. Jūsų pasirinkimui – vienas benzininis ir du dyzeliniai varikliai.

I40_wagon_performance_2015_940x416px

Benzininis variklis

1.6 GDi

Didžiausia galia 99 kW (135 AG) / 6300 sūk./min.
Didžiausias sukimo momentas 164,3 Nm / 4850 sūk./min.
6 pakopų mechaninė pavarų dėžė

Dyzeliniai varikliai

„Hyundai i40“ universalo dyzelinio variklio tūris yra 1,7 litrų. Prie jo yra kintamos geometrijos turbokompresorius ir suodžių filtras. Galima rinktis iš dviejų skirtingų galių variklių.

1.7 CRDi

Didžiausia galia 85 kW (116 AG) / 4000 sūk./min.
Didžiausias sukimo momentas 280 Nm / 1250–2500 sūk./min.
6 pakopų mechaninė pavarų dėžė

1.7 CRDi

Didžiausia galia 104 kW (141 AG) / 4000 sūk./min.
Didžiausias sukimo momentas 340 Nm / 1750–2500 sūk./min.
7 pakopų pavarų dėžė su dviguba sankaba

 

7 pakopų pavarų dėžė su dviguba sankaba (DCT)

Naujoji pavarų dėžė suteikia vairuotojui galimybę rinktis tarp visiškai automatinio ir nuoseklaus rankinio pavarų perjungimo. Rankiniu būdu pavaros perjungiamos pavarų svirtimi arba mentelėmis ant vairo, jei norima labiau įtraukiančio vairavimo. Ši pavarų dėžė montuojama su 1.7 CRDi dyzeliniu varikliu, kuris išskiria tik 123 g/km CO2 dujų.

 

I40_wagon_vaihde_2015_940x416px

 

Pavarų perjungimo mentelės

Mėgaukitės greitu pavarų perjungimu į aukštesnę arba žemesnę pavarą mentelėmis ant vairo, kokios būna prabangiuose sportiniuose automobiliuose.

i40_paddle-shifters_2015
i40_manuaalivaihteet_2015

6 pakopų mechaninė pavarų dėžė

Vairuotojams, kurie mėgsta perjunginėti pavaras ranka, naujasis „i40“ universalas siūlomas su 6 pakopų mechanine pavarų dėže. Ji ekonomiška ir ilgaamžė, veikia tyliai ir itin sklandžiai.

Važiavimo režimo parinkimo sistema

Važiavimo režimo sistema leidžia vairuotojui optimizuoti važiavimą, pasirinkus tinkamiausią važiavimo režimą pagal kelio ir važiavimo sąlygas stebinčių jutiklių perduodamą informaciją.

i40_drive-mode_2015

I40_wagon_ATCC_lt

Pažangus sukibimo posūkiuose valdymas (ATCC)

Sistema naudoja elektroninius jutiklius, kurie posūkiuose kopijuoja padidintos trinties diferencialo reakciją ir sukuria papildomą trauką, geresnį sukibimą bei palengvina automobilio valdymą. ATCC sukurta specialiai tam, kad pagerintų ir taip įspūdingas naujojo „i40“ universalo važiavimo charakteristikas.

NEPAKLIŪSITE Į BĖDĄ

Numatyti nenumatomą neįmanoma, tačiau naujajame „i40“ universale įrengtos modernios išvengimo sistemos padės jums nepakliūti į bėdą.

 I40_safety_2015_940x416px-copy

Informavimo apie leistiną greitį funkcija (SLIF)

Naujoji leistino greičio aptikimo sistema stebi kelio ženklus ir rodo leistiną greitį naujajame TFT ekrane prietaisų skydelyje.

I40_sWAGON_safety-1_940x416px-copy2

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC)

Sistema nuolat stebi važiavimo krypties stabilumą ir ratų sukibimą su kelio danga. Jei sistema nustato slydimo arba prasisukimo galimybę, ESC pradeda atitinkamai stabdyti atskirus ratus, kad būtų išvengta pavojaus.

 

 I40_sedan_safety-2_940x416px-copy

Pagalbinė avarinio stabdymo sistema (BAS)

Ši sistema, pažangiomis elektroninėmis priemonėmis įvertinus kelio sąlygas ir automobilio svorio pasiskirstymą, įjungia optimalią stabdymo jėgą, kad saugiai sustabdytų automobilį kiek įmanoma trumpiausiame stabdymo kelyje.

I40_sWAGON_safety-3_940x416px-copy

Eismo juostos laikymosi sistema (LKAS)

Jei automobilis, iš anksto signalu neįspėjęs, išvažiuoja iš savo eismo juostos, LKAS aptinka šį nukrypimą ir garso signalu įspėjusi vairuotoją aktyviai koreguoja vairo sukimą. Ši sistema gali išgelbėti prie vairo užsnūdusio vairuotojo gyvybę.

I40_sWAGON_safety-6_940x416px-copy

Tolimųjų šviesų perjungimas (HBA)

Naujojo „i40“ universalo ksenoniniai žibintai naktį gali aptikti priešpriešiais važiuojančius automobilius ir automatiškai perjungia tolimąsias šviesas į artimąsias, kad nebūtų akinami vairuotojai.

 

I40_sWAGON_safety-4_940x416px-copy

9 saugos oro pagalvių sistema

Naujajame „i40“ universale yra 9 saugos oro pagalvės, įskaitant vairuotojo ir priekinio keleivio priekines saugos oro pagalves, užuolaidines saugos oro pagalves per visą salono ilgį, dvi šonines saugos oro pagalves krūtinės-dubens zonoje priekyje ir dvi šonines saugos oro pagalves krūtinės zonoje gale, bei saugos oro pagalvę vairuotojo kelių zonoje. „i40“ gavo didžiausią penkių žvaigždučių įvertinimą Euro NCAP smūgio matavimo programoje.

i40_turvatyynyt_2015_940x397

 

Vaikų kėdučių tvirtinimo sistema

Lengvai naudojama ISOFIX sistema užtikrina saugų su sistema suderinamų kėdučių pritvirtinimą ir didžiausią vaikų saugumą.

Saugos diržai

Didžiausiam komfortui užtikrinti reguliuojami ir saugos diržai. Pakelkite arba nuleiskite saugos diržo tvirtinimo laikiklį, kad diržo padėtis būtų pritaikyta būtent jums.

Elektroninis stovėjimo stabdys (EPB)

Išmaniuoju stabdžių valdymo mygtuku labai lengva naudotis, o taip pat sutaupoma brangi salono vieta.

PAPILDOMA ĮRANGA

„Hyundai i40“ universalas yra gausi ir įvairi bazinė įranga. Jei norite, kad jūsų automobilis būtų individualesnis, o kelionės – praktiškesnės, „Hyundai“ siūlo jums įvairios papildomos įrangos. Papildoma įranga suteiks jūsų automobiliui daugiau patogumo, saugumo, praktiškumo ir stilingumo. Pramonės šakos kokybės standartus atitinkanti originali „Hyundai“ įranga patenkins ir jūsų lūkesčius dėl automobilio eksploatacinio patikimumo ir kokybės. Originalios papildomos įrangos esmė yra tai, kad visas dėmesys suteikiamas į tai, kad kiekvienas pridedamas elementas derėtų prie medžiagų ir spalvinio automobilio sprendimo. Papildomos informacijos teiraukitės pas savo įgaliotąjį atstovą arba įgaliotajame „Hyundai“ servise.

i40_SEDAN_door_mouldings_3Z271ADE00_300x225

Stiliaus elementai

Automobilio slenksčius ir galinio buferio paviršių patartina uždengti apsauginėmis prilimpančiomis plėvelėmis arba puošybinėmis juostelėmis. Juostelės apsaugos dažų sluoksnį ir neleis susibraižyti dažniausiai naudojamoms vietoms. Šoninius veidrodėlius taip pat galima uždengti nuimamais antdėklais, kad nuo kelio atšokantys akmenukai nesubraižytų jų dažų dangos. Kojų zonos apšvietimo rinkinys padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks salono apdailai išbaigtumo.

i40_sedan_99650ADE00W_white_LED_lighting_foot_area_300x225
Kojų zonos apšvietimo rinkinys, balta spalva
99650ADE00W
i40_wgn_Sidedoormouldings_3Z271ADE00_300x225
Šoninių puošybinių juostelių komplektas, juoda spalva
3Z271ADE00

Apsaugos priemonės

Apsaugokite savo automobilio saloną nuo purvo, vandens, šlapio sniego, kelių barstymo druskų ir dulkių. Tekstiliniai kilimėliai su išsiuvinėtu modelio pavadinimu apsaugo saloną ir tuo pačiu jį puošia. Tinkamo dydžio ir formos kilimėlius lengva išimti valymui. Praktiškas dugno uždangalas užlenktais kraštais apsaugos bagažo skyrių nuo purvo, drėgmės ir subraižymų.

i40_SEDAN_textile_floor_mats_standard_3Z143ADE00_300x225
Tekstiliniai kilimėliai
3Z141ADE00
i40_wgn_Trunkliner_-3Z122ADE01_300x225
Bagažo skyriaus dugno uždangalas užlenktais kraštais
3Z122ADE01
i40_wgn_Rearbumper_protection_foil_3Z272ADE00BL_black_300x225
Galinio buferio apsauginė plėvelė, juoda
3Z272ADE00BL

Gabenimo įranga

„Hyundai“ automobiliams siūlomi keli skirtingi prie automobilio tvirtinami rėmai ir laikikliai, kurių pagalba lengvai ir patikimai galima pervežti sportinę ir kitokią įrangą (pavyzdžiui, dviračius, snieglentes arba slides ant stogo tvirtinamoje bagažinėje). Automobiliu taip pat galima patogiai ir saugiai vežti gyvūnus, kuriems atskirti bagažo skyriuje siūloma speciali grotelinė pertvara.

„i40“ universalas gali vilkti iki 600 kg sveriančią priekabą be stabdžių, o didžiausia leistina velkamos priekabos su stabdžiais masė yra 1300-1500 kg (automobilis su dyzeliniu varikliu).

i40_SEDAN_Roofrack_3Z210ADE10AL_300x225 i40_wgnTowbar_horizontal_detachable_3Z281ADE00_300x225-300x225 (1) i40_wagon_Cargoseparator_3Z150ADE00_300x225-300x225

Komforto įranga

Prie priekinių sėdynių galvos atramų galima pritvirtinti planšetę gale sėdinčių keleivių pramogai, o taip pat drabužių pakabus, kad nuvykus į vietą jūsų rūbai būtų lygūs ir tvarkingi.

Saugos įranga

Visuose „Hyundai“ automobiliuose šoninėse galinėse sėdynėse yra ISOFIX laikikliai vaikų saugos kėdučių tvirtinimui, o taip pat siūlomos saugos kėdutės įvairaus amžiaus vaikams.

Padangos ir ratlankiai

Mažiausią leistiną lengvojo automobilio padangos protektoriaus gylį nustato įstatymas. Vasarinėms padangoms jis yra 1,6 mm, o žieminėms – 3,0 mm. Vis dėlto, padangų specialistai rekomenduoja padangas keisti tada, kai protektoriaus gylis dar nėra nusidėvėjęs iki mažiausio leidžiamo gylio: vasarines padangas reiktų keisti, kai jų protektoriaus gylis sumažėja iki 4 mm, o žiemines – kai protektoriaus gylis sumažėja iki 5 mm.

Su žieminėmis padangomis privaloma važinėti nuo lapkričio 10 d iki balandžio 1 d., su dygliuotomis padangomis leidžiama važiuoti nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d.

i40_wgn-17Alloywheelkit_300x225

“i40” universalo padangų matmenys priklauso nuo pasirinkto automobilio įrangos lygio:

– Comfort 205/60R16
– Style 215/50R17

 

Senas padangas reikėtų nuvežti į ratų montavimo dirbtuves arba padangų utilizavimo įmonę. Į naujų padangų kainą įeina senų padangų utilizavimo sąnaudos.

Automobilio valymas ir priežiūra

Jūsų „Hyundai“ automobilis sukonstruotas ir pagamintas taip, kad jūs ir automobilio keleiviai būtumėte apsaugoti net pačiose sudėtingiausiose kelių eismo situacijose. Jei laikysitės planinės techninės priežiūros grafiko, galite neabejoti, kad automobilio eksploatacinė būklė bus nepriekaištinga, o kelionėje neiškils nenumatytų sunkumų ir problemų.

„Hyundai i40“ universalo reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 30 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.

Nemažiau svarbūs yra ir savininko atliekami automobilio priežiūros darbai. Pavyzdžiui, reikia reguliariai tikrinti žibintų būklę, oro slėgį padangose ir variklio alyvos lygį. Be to, automobilį reikia dažniau plauti ir bent pavasarį ir rudenį nuvaškuoti. Tuo pačiu metu reikėtų apžiūrėti, ar nepažeista kėbulo dažų danga, o radus įbrėžimų juos reikia nedelsiant sutvarkyti. Priekinio stiklo vidinis paviršius turi būti švarus.

Įgaliotajame „Hyundai“ servise gausite kvalifikuotą pagalbą, o taip pat valymui reikalingas medžiagas ir priemones.