SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU „IONIQ HYBRID“

Atnaujintas dizainas, pasaulinės klasės degalų taupymas, naujausios pažangios pagalbos vairuotojui sistemos ir aktyvios saugos funkcijos – naujasis „IONIQ Hybrid“ dar geresnis negu bet kada anksčiau. Jums nereiks įkrauti akumuliatoriaus, keisti vairavimo įpročių ar ieškoti kompromisų.

 

 

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

ELEGANTIŠKAS RAFINUOTUMAS

Naujojo „IONIQ Hybrid“ aptakus „fastback“ dizainas atnaujintas naujais elementais. „IONIQ Hybrid“ pasižymi vienomis puikiausių aerodinaminių savybių rinkoj – jo oro pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,24. Aptakūs kontūrai ir naujausios technologijos „pažaboja“ oro srautą taip, kad oro pasipriešinimas ir išmetamųjų dujų kiekis būtų maksimaliai sumažinti.

 

Nauji žibintai geresnėms aerodinaminėms savybėms pasiekti

Nauji stilingi priekiniai žibintai* su LED pagerina matomumą. Mėgaukitės dar dinamiškesne išvaizda, geresniu matomumu naktį ir saugumu. Naujasis „IONIQ Hybrid“ turi naujus patrauklius dienos šviesos žibintus su LED. Jie meniškai įkomponuoti šalia antracito spalvos ratų užuolaidinių oro įleidimo angų, taip užtikrinant optimalų oro srautą per ratus ir šonus ir išgaunant geresnes aerodinamines savybes.

* Priekiniai žibintai su LED yra standartinės komplektacijos dalis „Style“ modeliuose ir papildoma parinktis prie LED paketo „Comfort“ modeliuose.

 

Elegantiškus šonus dabar puošia sidabro spalvos lipdiniai, kurie rafinuotą siluetą papildo dinaminiu akcentu. Naujajam „IONIQ Hybrid“ siūlome visiškai naujus 15* arba 17 col. lengvojo lydinio ratlankius – išsirinkite labiau tinkančius.
* 15 col. lengvojo lydinio ratlankiai yra standartinė parinktis „Comfort“ modeliuose. Paveikslėlyje pavaizduotas automobilis su 17 col. lengvojo lydinio ratlankiais, kurie yra standartinė parinktis „Style“ modeliuose.

 

Taip pat atnaujintas ir galinis bamperis, o centrinis prietaisų skydelis ir apatinė akcentinė linija papildyta naujais antracito spalvos lipdiniais. Nauji apšvietimo elementai įmontuoti ir automobilio gale. Kombinuoti galiniai LED žibintai* buvo perdaryti siekiant automobiliui suteikti daugiau dinamiškumo įspūdžio dieną ir naktį.

* Kombinuoti galiniai LED žibintai yra standartinė parinktis „Style“ modeliuose.

ERDVUS IR RAFINUOTAS SALONAS

Perkurtas naujojo „IONIQ Hybrid“ salono dizainas yra švarus, tvarkingas ir su daugybe naujų funkcijų. Mėgaukitės 5 vietų sedano praktiškumu, kuris suteikia nepaprastą komfortą ir ryšį. Salonas sukurtas naudojant ekologišką plastiką ir natūralias medžiagas, įskaitant organines cukranendres ir vulkanines uolienas.

 

Išsirinkite mėgstamiausią

Patogios „IONIQ Hydrid“ sėdynės gali būti pasirinktos iš trijų variantų. Dviejų atspalvių pilkas salonas („Shale Grey“), tamsiai raudonas salonas („Red Umber“) ir juodas salonas („Fossil Grey“) gali būti iš odos su dygsniais. Standartinis modelis pristatomas juodu salonu ir austos medžiagos sėdynėmis. Mėgaukitės prabangiu komfortu, kurį suteikia 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama*. Taip pat galima rinktis versiją su šildomomis ir vėdinamomis** sėdynėmis. 60:40 santykiu susilankstančios galinės sėdynės yra standartas, taip pat galima rinktis ir šildomas galines sėdynes. Naudojant papildomą integruotos atminties sėdynės funkciją*, galima išsaugoti, kaip jūs ar dar kuris kitas vairuotojas mėgsta sureguliuoti sėdynę ir veidrodėlius.

* 8 padėčių reguliuojama elektrinė vairuotojo sėdynė su 2 padėčių juosmens atrama ir vairuotojo sėdynės atminties funkcija yra standartas „Style“ modeliuose.
** Vėdinamos odinės sėdynės yra papildoma parinktis „Style“ modeliuose.

 

Prietaisų skydelis

Prietaisų skydelis buvo visiškai perkurtas, dabar jis išsiskiria nauja tamsaus chromo spalvos akcentine linija, kuri elegantiškai pabrėžia plačios erdvės pojūtį. Aukštos kokybės dirbtinės odos apdaila ant slankiojo prietaisų skydelio korpuso suteikia dar daugiau kokybės pojūčio. Elegantišką salono atmosferą sustiprina mėlynas aplinkos LED apšvietimas* prietaisų skydelyje ir centriniame valdymo pulte.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

 

Visiškai nauja 10,25 col. garso ir vaizdo navigacijos sistema*

Naujas jutiklinis ekranas dabar yra dar patogesnis vartotojams – jis turi naują ekrano padalijimo funkciją, jame pateikiama daug įvairios informacijos, pavyzdžiui, apie kelionę, kompaso, muzikos informacija ir pan. „Live“ paslaugos siūlo realiojo laiko orų informaciją, lankytinas vietas, taip pat galima naudotis „Hyundai“ atstovybių paieškos įrankiu – paslauga gali parodyti netgi greičio kameras.
* Pasirinktinė įranga.

Aukštųjų technologijų klimato kontrolė

Centrinis valdymo pultas visiškai perdarytas, jame įdiegta daugiau aukštųjų technologijų funkcijų. Išmanieji jutikliniai klimato kontrolės valdikliai pabrėžia dailią ir rafinuotą automobilio išvaizdą.

 

Dviejų režimų virtualus prietaisų skydelis

Visiškai naują skaitmeninį skydelį sudaro didelės raiškos 7 col. LCD ekranas* ir dvi apvalios spalvotos lemputės. Ekrano stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą vairavimo režimą – ECO arba SPORT. Dideliame spalvotame skaitmeniniame ekrane yra daug su važiavimu susijusios informacijos, įskaitant greitį, degalų sąnaudas ir hibridinės sistemos energijos srautus bei akumuliatoriaus įkrovos būseną.
* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

Garso sistema „Infinity Premium“

Nepamirštamas būdas mėgautis geriausia muzika – automobilių garso sistema „Infinity Premium“* sujungia pažangią garsiakalbių technologiją ir naujausius dizaino sprendimus, kad bet kurią kelionę paverstų kvapą gniaužiančiu pabėgimu.
* Pasirinktinė įranga. Galima tik su navigacijos sistema.

 

DINAMIKA

HIBRIDINIŲ TECHNINIŲ DUOMENŲ VIRŠŪNĖ

Dėl dinaminio specialiai sukalibruoto tiesioginio įpurškimo benzininio variklio ir akumuliatoriumi varomo elektrinio variklio tandemo naujasis „IONIQ Hybrid“ pasaulinės klasės degalų ekonomiškumą perkelia į kitą lygį. Ir visa tai suteikiant jums galimybę suprasti, ką reiškia 141 AG galia bei 265 Nm sukimo momentas. Prie šio galingo derinio dar pridėkite sportinę automatinę pavarų dėžę su dviguba sankaba (DCT), lengvą, patvarų kėbulą ir gausite dinamišką vairavimo patirtį su didele galia, kai jos reikia, bei dar ekonomiškesnes degalų sąnaudas.

 

Benzininis variklis

Specialiai sukalibruotas 1,6 litrų GDI vidaus degimo variklis išvysto 105 AG ir pasižymi geriausiu klasėje energijos naudojimo efektyvumu.

6 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)

Viena sankaba skirta neporinėms pavaroms, o kita – porinėms. Taip automobilis greičiau reaguoja, o patirtis būna dinamiškesnė.

 

Elektrinis variklis

Mėgaukitės elektriniu greitėjimu. 43,5 AG elektrinis variklis sukuria aukštą sukimo momentą ir garantuoja didelį efektyvumą. Startuojant tai suteikia automobiliui įspūdingą greitėjimą.

Ličio jonų polimerų akumuliatorius

Puikių įkrovimo / iškrovimo savybių turintis 1,56 kWh akumuliatorius leidžia maksimaliai naudingai važiuoti su elektros varikliu ir taupyti energiją, gaunamą stabdant automobilį regeneraciniu būdu. „IONIQ Hybrid“ akumuliatorius yra sumontuotas po sėdynėmis, todėl automobilis pasižymi išskirtinai žemu svorio centru. Tai itin pagerina manevringumą ir padeda iš tiesų mėgautis vairavimu.

 

Energijos srautas

Priklausomai nuo vairavimo situacijos, naujasis „IONIQ Hybrid“ nepastebimai perjungia iš benzininio variklio į elektrinio variklio režimą ir atvirkščiai. Regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Tuomet energija, sukaupta akumuliatoriuje, paleidžia elektrinį variklį, kad jis padėtų pagreitėti, važiuoti įkalnėje arba mažu greičiu.

 

 

Degalų taupymas ir išmetamųjų dujų kiekio mažinimas: ECO vairavimo pagalbinė sistema

Puikų „IONIQ Hybrid“ degalų taupymą ir mažą išmetamo CO2 kiekį padeda palaikyti ECO vairavimo pagalbinė sistema (ECO-DAS). Įvedus maršrutą į navigacijos sistemą, ši prognozuojamo energijos valdymo sistema jį išanalizuoja ir pagal topografinius duomenis nustato optimalų akumuliatoriaus galios ir degalų iš variklio derinį. „Coasting Guide“ taip pat praneša vairuotojui, kada situacija reikalauja sulėtinti automobilį, kad būtų sumažintos degalų sąnaudos. Tai gali būti krypties keitimas arba lėtėjimo juosta. Prietaisų skydelio simbolis ir garso signalas praneš vairuotojui, kada jis gali patraukti pėdą nuo akceleratoriaus.

 

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Reguliuojama regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Jūs galite patogiai keisti regeneracinio stabdymo nuostatas už vairo esančiomis perjungimo mentelėmis. Galima rinktis iš keturių lygių – kiekvienas jų pasižymi kitokiu lėtėjimo lygiu ir įkrovimo stiprumu. Kuo aukštesnis lygis, tuo stipriau lėtėja automobilis, kai nukeliate pėdą nuo akceleratoriaus.

 

Du važiavimo režimai: ECO ir „Sport“

Dviejų režimų virtualaus skydelio stilius ir spalva keičiasi pagal pasirinktą režimą. Pasirinkus režimą „Sport“, dvigubos sankabos pavarų dėžės perjungimas yra dinamiškesnis, naudojamas didesnis sukimo momentas, o žemesnės pavaros į aukštesnę perjungiamos lėčiau, kad galėtumėte patirti labiau įtraukiantį sportinį vairavimą. Sportinio vairavimo pojūtis dar labiau sustiprinamas pakeitus vairo stiprintuvo veikimą, suteikus jam daugiau pasipriešinimo. Režimas ECO yra skirtas degalams taupyti, greičiau pavaroms perjungti ir lengviau vairui sukioti.

Pavarų perjungimo mentelės

„IONIQ Hybrid“ pavarų perjungimo mentelės yra įrengtos už vairo ir atlieka dvigubą funkciją. Važiuojant sportiniu režimu jomis galite rankiniu būdu perjungti pavaras, kad vairavimo patirtis būtų dinamiškesnė. Važiuojant ekonominiu režimu jos valdo reguliuojamos regeneracinio stabdymo sistemos lygį – jomis galite pasirinkti, kaip greitai elektrinis variklis lėtins automobilį, kai nuo akceleratoriaus pedalo nukelsite pėdą.

 

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis – naujasis „IONIQ Hybrid“ pirmauja segmente su naujausia aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės. „Hyundai IONIQ“ oficialiai išsaugojo aukščiausią penkių žvaigždučių įvertinimą, suteiktą „Euro NCAP“ avarijų bandymuose.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ funkcija)

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“)* padidina saugumą ir sumažina įtampą, palaikydama nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai padidindama arba sumažindama greitį iki nustatytos ribos pagal esamas eismo sąlygas. Jei važinėjama mieste, kur daug šviesoforų ir eismo spūsčių, sistema palaiko iš anksto nustatytą atstumą po to, kai automobilis sustoja: sistema vėl užveda variklį, kai priekyje esantys automobiliai pradeda judėti, o vairuotojo koja spusteli greičio pedalą.

* Standartinė įranga „Style“ modeliuose.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimo funkcija

Ši pažangi aktyvioji saugos funkcija įspėja vairuotoją apie galimą avarinę situaciją ir prireikus automatiškai sustabdo automobilį. Sistema veikia trimis lygmenimis naudodama priekinį radarą ir vaizdo jutiklius. Iš pradžių ji įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo arba būtų sumažinta žala, jei susidūrimas neišvengiamas. Sistema yra aktyvi, kai greitis yra 8 km/h arba didesnis, ji aptinka transporto priemones, pėsčiuosius ir dviratininkus.

 

Važiavimo juostos stebėjimo sistema

Naujajame „IONIQ Hybrid“ įdiegta eismo juostos stebėjimo sistema*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–150 km/h greičiui.
* Papildomo saugos paketo dalis, galima „Style“ modeliuose.

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Važiavimo juostos laikymosi sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijoms stebėti. Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

 

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Naudodama radarą, įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema stebi galinių kampų sritį ir, aptikusi kitą transporto priemonę, pateikia vaizdo įspėjimą išoriniuose veidrodėliuose. Vairuotojui įjungus indikatorius, sistema teikia garsinį signalą juostos kirtimo situacijose, kai aptinka kitą transporto priemonę.

* Pasirinktinė įranga.

 

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema

Įspėjimo apie skersinį eismą gale sistema* naudoja galinį kampinį radarą, kad sumažintų susidūrimo pavojų, kylantį išvažiuojant atbuline eiga iš siaurų, prasto matomumo vietų. Radaru skenuodama sritį už automobilio 180 laipsnių kampu, sistema įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu.
* Papildomo saugos paketo dalis.

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema

Išmanioji įspėjimo apie greičio apribojimą sistema* naudoja priekinę kamerą ir navigacijos sistemos informaciją, identifikuodama greičio apribojimo ženklus ir realiu laiku rodydama greičio apribojimą bei lenkimą draudžiančius ženklus. Informacija rodoma ir navigacijos sistemos ekrane, ir prietaisų skydelyje.
* Papildoma įranga; galima tik su navigacijos sistema.

 

PATOGUMAS

IŠMANU, PATOGU IR SUTEIKIA RYŠIO GALIMYBĘ

Mėgaukitės nenutrūkstamu ryšiu, kurio tikitės, ir gyvenimą palengvinančiomis pažangiomis technologijomis. Sukurtas taip, kad kiekviena kelionė būtų gera, naujasis „IONIQ Hybrid“ pasižymi daugybe išmaniųjų funkcijų ir sistemų, kurios kiekvienam keliaujančiam šiuo automobiliu, leis mėgautis neprilygstamu komfortu.

 

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas*

Lengvai įkraukite savo išmanųjį telefoną. Bevielio išmaniųjų telefonų įkrovimo funkcijos padėklas, patogiai sumontuotas centriniame valdymo pulte prieš perjungimo mentelę, leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“ nenaudojant laidų.
* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ modelyje.

Galinio vaizdo veidrodėlio stebėjimo sistema

Kartais matomumas per galinio vaizdo veidrodėlį būna ribotas. Vaizdą gali užstoti keleiviai, sėdintys ant galinės sėdynės, tad vairuotojui gali būti sunku matyti, kas vyksta už jų. Kamera perteikia aiškų vaizdą, kas vyksta už jūsų automobilio galo, tad jūsų vairavimo patirtis tampa dar saugesnė ir patogesnė.

 

„eCall“ saugai ir saugumui

„IONIQ Hybrid“ automatiškai iškvies pagalbą, jei pateksite į eismo įvykį ir išsiskleis oro pagalvės. Jūs taip pat bet kuriuo paros metu galite spausti SOS mygtuką, jei prireikia pagalbos.

 

Visiška sielos ramybė

Ramybė yra standartas, nes „IONIQ Hybrid“ turi tokią pačią viską apimančią garantiją, kaip ir kiti „Hyundai“ automobiliai, ir papildomai suteikiama išplėstinė garantija aukštos įtampos akumuliatoriui.

Garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „IONIQ Hybrid“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje. Be to, „IONIQ Hybrid“ didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie hibridinius ir elektrinius automobilius