Close

SANTA FE hibridai

Galite rinktis tarp hibrido ir įkraunamo hibrido
Hyundai prekybos atstovai

Parduodamų modelių skaičius ribotas. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ įgaliotąjį atstovą.

Hibridinė transmisija: didesnis efektyvumas ir daugiau galios

Moderniausios „Hyundai SANTA FE“ hibridinės ir iš tinklo įkraunamos hibridinės jėgainės leidžia sumažinti CO2 emisiją ir naudoti mažiau degalų.

 

„Plug-in“ hibridas Hibridas

SANTA FE „Plug-in“ hibridas

Elektrinė galia ir lankstumas

Novatoriškos visiškai lygiagrečiai veikiančios hibridinės pavaros sistemos, kurią sudaro naujas 180 AG 1,6 litro T-GDi variklis ir 66,9 kW elektrinis variklis, išvystoma bendra galia siekia 265 AG. Galingas 13,8 kWh akumuliatorius leidžia persijungti į elektrinį režimą vienu mygtuko paspaudimu. Pasiekus galimą nuvažiuoti elektriniu režimu atstumą automobilis sklandžiai persijungia į benzininio variklio režimą, kad galėtumėte keliauti toliau, o vėliau įkrauti prijungę automobilį prie elektros lizdo.

Keletas patogių įkrovimo būdų

Dėl pažangios transmisijos technologijos savo naująjį „SANTA FE Plug-in Hybrid“ įkrausite greitai ir patogiai. Jei automobilį esate prijungę namie, galite suplanuoti įkrovimą nuotoliniu būdu naudodami išmanųjį telefoną ir „Bluelink®“*, kad būtų kraunama mažos paklausos valandomis, kai taikomi palankesni tarifai.

Įkrovimo stotelė

Atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba viešosios įkrovimo stotelės tipą, „SANTA FE Plug-in Hybrid“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais, pavyzdžiui, naudojant įkrovimo stotelę namuose arba AC įkrovimo stotelę.

Galingas ir kartu ekonomiškas

Naujoji platforma leido įrengti akumuliatoriaus bloką po priekinio keleivio sėdyne, tokiu būdu padidinant efektyvumą be jokių erdvės nuostolių kabinoje ar bagažo skyriuje. SANTA FE įkraunamas hibridas gali vilkti 750 kg priekabą be stabdžių arba 1650 kg priekabą su stabdžiais.

SANTA FE hibridas

Patogus ir funkcionalus

Dėl dinaminio tiesioginio įpurškimo benzininio variklio ir akumuliatoriumi varomo galingo elektrinio variklio tandemo „SANTA FE Hybrid“ degalų ekonomiškumą perkelia į kitą lygį. Jums nereikės įkrauti akumuliatoriaus ar keisti vairavimo įpročių. Hibride sklandžiai perjungiami benzininis ir elektrinis varikliai, o kartais jie abu naudojami lygiagrečiai.

Priekaba ar laivas

Su SANTA FE hibridu puikiausiai galima vilkti priekabą. Šis automobilis gali vilkti 750 kg priekabą be stabdžių arba 1650 kg priekabą su stabdžiais. Dar galima papildomai uždėti 100 kg krovinį ant automobilio stogo bėgelių.

Efektyvus ir ekonomiškas

„SANTA FE Hybrid“ varo 1,6 litro T-GDi „Smartstream“ benzininis tiesioginio įpurškimo variklis su turbokompresoriumi ir 44,2 kW elektrinis variklis, kurį maitina 1,49 kWh ličio jonų polimerų akumuliatorius. Komplektuojamas su dviejų arba keturių varomųjų ratų sistema. Bendras galingumas – 230 AG.

Jus dar gali sudominti

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Dažniausiai užduodami klausimai apie hibridinius ir elektrinius automobilius
Sužinokite daugiau