Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

VISIŠKAI NAUJAS IŠORĖS DIZAINAS

„Tucson“ turi savo atpažįstamus atnaujintus LED priekinius žibintus, kurie suteikia dar daugiau sportiškumo. Jie susilieja su naujųjų kaskadinių grotelių, esančių ant naujo dizaino priekinio bamperio ir slydimo plokštės, viršutiniais kampais. Tvirta ir išraiškinga galinė dalis dabar puikuojasi atnaujintu galinių žibintų dizainu ir bamperiu.

Dienos šviesos žibintai su LED ir rūko žibintais

Dienos šviesos žibintų su LED dizainas buvo atnaujintas ir suteikia „Tucson“ tą išskirtinį braižą, kuriuo pasižymi jo žibintai. „Tucson“ turi dvigubus LED priekinius žibintus, todėl matomumas dar geresnis. Kartu su išmaniąja tolimųjų šviesų sistema jie užtikrina dar daugiau saugumo ir apsaugo nuo streso.

 

Dinamiška šoninė dekoratyvinė juosta

Dinamiškos formos šoninė dekoratyvinė juosta papildyta chromo spalvos lipdiniu, kuris C statramsčiui suteikia elegancijos.

 

Kombinuoti galiniai LED žibintai

Perdaryti galiniai kombinuotieji LED žibintai suteikia „Tucson“ išskirtinį apšvietimo akcentą, suteikiantį dinamiškumo ir geresnį matomumą.

Galinis aptakas

Aerodinamiškame galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

Šoninis lipdinys

Sportiški dviejų atspalvių šoniniai lipdiniai jungia ratų arkas ir vizualiai praplečia važiuoklės bazę.

Ratų arkos lipdiniai

Ne centrinės kryptinės ratų arkų stilizuotos detalės sukuria judėjimo pirmyn įspūdį ir pagyvina tvirtą charakterį.

STILINGAS IR PATOGUS VIDUS

„Tucson“ vidus ypatingas dėl įspūdingo išskirtinio erdvumo ir patogumo derinio ir dėl dėmesio smulkmenoms. Ergonomiškas vidaus dizainas buvo patobulintas naujomis švelniomis liesti medžiagomis ir atnaujintomis spalvomis.

 Susipažinkite su vidaus ypatybėmis

„Tucson“ viskas apjungta taip, kaip to ir tikitės, ir įrengtos naujausios pažangiosios technologijos, kad vairuoti būtų dar patogiau. Susipažinkite su naujausiomis šios klasės ypatybėmis, kurios aprašytos toliau.

 

 

Navigacija 8 col.*

Vienas iš didžiausių pokyčių „Tucson“ kabinoje yra integruotas 8 col. navigacijos ekranas. Integruotas jutiklinis ekranas kabo virš prietaisų skydelio tobuloje padėtyje, kad juo būtų galima lengvai naudotis. Šis dizainas leidžia pateikti multimedijos informaciją aukščiau ir arčiau matymo linijos. Mėgaukitės greita prieiga prie informacijos ir pramogų sistemos bei navigacijos sistemos. Navigacijos sistema turi 3D žemėlapius ir nemokamą septynerių metų „Live“ paslaugų prenumeratą; čia siūloma orų informacija realiuoju laiku, eismo ir greičio kameros.

* Pasirenkama įranga modeliuose „Fresh“ ir „Comfort“, standartinė įranga „Style“ ir „Premium“ modeliuose.

Nuotolinio vairaračio valdymo valdikliai

Išlaikykite kontrolę ir likite prisijungę nepatraukę rankų nuo vairo. Čia yra ir prisitaikančios išmaniosios pastovaus greičio palaikymo sistemos mygtukai, tad galite palaikyti pastovų greitį arba atstumą iki priekyje važiuojančių automobilių. Yra ir šildomas vairas*, kad būtų dar patogiau.
*Šildomas vairas pasirenkamas modelyje „Fresh“ ir įtrauktas į modelių „Comfort“, „Style“ ir „Premium“ standartinę įrangą.

 

Pritaikyti odos dygsniai

Modeliuose „Style“ ir „Premium“ lanksti oda su dygsniuotais akcentais dengia daugumą vidaus paviršių, kurdama rafinuotą ir pritaikytą atmosferą.

Visiškai automatinė klimato kontrolės sistema

Tiesiog nustatykite ir atsipalaiduokite Dviejų zonų automatinė klimato kontrolės sistema sukuria komforto zonų vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui. Tiesiog nustatykite norimą temperatūrą, sistema visa kita atliks už jus.
* Nėra modelyje „Fresh“.

Didžiausia krovinių skyriaus talpa šioje klasėje

„Tucson“ siūlo didžiausią šioje klasėje talpą galinėje erdvėje, kai nulenkiami galinių sėdynių atlošai greitai paverčiant 513 litrų talpą į 1 503 litrų talpą. Po reguliuojamo aukščio galinės dalies grindimis yra dar daugiau vietos kroviniams.

 

Salono galo ventiliacija*

Reguliuojamais ventiliatoriais keleiviai salono gale gali nukreipti oro srautą pagal savo pageidavimą.
* Nėra modelyje „Fresh“.

Elektroninis stovėjimo stabdys*

Kompaktiškas stovėjimo stabdys atlaisvina naudingos vietos viduje tarp priekinių sėdynių.
* Modeliuose „Style“ ir „Premium“.

Susiejimas (AUX ir USB)

Numatyti sujungimo prievadai beveik visų tipų asmeniniams muzikos grotuvams, įskaitant USB atmintines.

DINAMIKA

NAŠUMAS IR EFEKTYVUMAS

Įsigyjant „Tucson“ galima rinktis benzininio arba dyzelinio variklio modelį – abu variantai pasižymi dideliu našumu.

• 1,6 l GDI 132 AG benzininio variklio modelyje veikia šešių laipsnių rankinė pavarų dėžė ir priekinių varančiųjų ratų funkcija.

• 1,6 l T-GDi 177 AG benzininis variklis pasižymi didele galia ir našumu. Jį galima komplektuoti su 7 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže ir važiavimo priekiniais arba keturiais varančiaisiais ratais funkcija.

• Naujai sukurtas 1,6 l dyzelinis variklis pasižymi 115 AG galia. Jis komplektuojamas su 6 laipsnių rankine pavarų dėže.

• Naujai sukurtas 1,6 l dyzelinis variklis pasižymi 136 AG galia ir jį galima komplektuoti su priekinių arba visų varančiųjų ratų funkcija. Šio variklio modelį galima rinktis su meistriškos „Hyundai“ technologijos septynių laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže.

• „Tucson“ veikia pirmą kartą „Hyundai“ istorijoje pristatoma pusiau hibridinė 48 V galios perdavimo sistema. Sukomplektavus su 2,0 l dyzeliniu varikliu, sukuriama galia siekia 185 AG. Šiame modelyje veikia keturių varančiųjų ratų funkcija ir aštuonių laipsnių automatinė pavarų dėžė.

 

Visų varomų ratų sistema HTRAC™

„Tucson“ yra ir visų varomų ratų versijos, kuri suteikia puikių valdymo galimybių. Kai nustatoma, kad sukibimas gali būti prarastas, visų varomų ratų sistema HTRAC™ perduota iki 50 % momento galiniams ratams sukibimui pagerinti. Momento paskirstytas ekstremaliomis sąlygomis gali būti užblokuotas 50:50 režimu.

8 greičių automatinė pavarų dėžė

„Tucson“ su švelnia hibridine transmisijos sistema ir 2,0 litrų dyzeliniu varikliu galimas su naujai sukurta aštuonių greičių automatine transmisija. (8AT) Užtikrinamas sklandus automatinių pavarų keitimasis, greičiau reaguojama ir efektyviau naudojami degalai.

 

7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė (DCT)

„Hyundai“ 7 greičių dvigubos sankabos pavarų dėžė sujungia degalų vartojimo efektyvumą ir mechaninės pavarų dėžės vairavimo malonumą su automatinės pavarų dėžės patogumu.

Priekinė „McPherson“ statramsčio pakaba

Dėl atnaujintos priekinės pakabos vairas jautresnis vairuojant, o važiuoti patogiau.

Kelių saugiklių galinė pakaba

Optimizuota galinė pakabos geometrija padidina ir važiavimo patogumą, ir stabilumą vairuojant.

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis, „Tucson“ gali pasigirti naujausia aktyvaus saugumo technologija, skirta suteikti daugiau saugumo ir ramybės.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

 Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Kelio sąlygas priekyje tiria radaras ir kamera, FCA sistema automatiškai stabdo, kai nustato staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį. Iš pradžių įspėja vairuotoją vaizdo ir garso signalu, tada valdo stabdžius pagal susidūrimo pavojaus lygį ir taiko didžiausią stabdymo jėgą, kad būtų išvengta susidūrimo. Sistema įjungiama, kai priešais automobilį aptinkama transporto priemonė arba pėsčiasis, važiuojant 10 km/h arba didesniu greičiu.

Pasirinktinai modeliuose „Comfort“ ir „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

 

Įspėjimo apie susidūrimą aklojoje zonoje sistema

Jutikliais stebi zoną automobilio šonuose ir gale ir įspėja vairuotoją, kai transporto priemonės ar kiti objektai atsiranda vairuotojo aklosiose zonose. Jutikliai išsiunčia vaizdo įspėjimą atitinkamame išoriniame veidrodėlyje. Jeigu aptinkama kita transporto priemonė vairuotojui rodant posūkį, išsiunčiamas garso pranešimas.

Pasirinktinai modeliuose „Comfort“ ir „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

 

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Mažiau streso ir didžiausias matomumas. HBA aptinka iš priekio atvažiuojančias ir toje pačioje juostoje priekyje važiuojančias transporto priemones bei perjungia šviesas į artimąsias, kai reikia, kad jos neakintų kitų vairuotojų. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema automatiškai vėl įjungia tolimąsias šviesas, kad vairuotojas matytų maksimaliai gerai.

Vairuotojo dėmesio perspėjimo sistema

Nuolat stebėdama ir analizuodama vairavimą ši funkcija pagerina saugumą. Jei aptinkamas nuovargį arba išsiblaškymą rodantis stilius, DAW atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu signalu ir parodo pranešimą, siūlantį padaryti pertrauką.

 

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Ant automobilio sumontuotos kameros stebi eismo juostas skiriančias linijas ir vaizdo arba garso signalu įspėja, jeigu transporto priemonė per daug priartėja prie skiriamosios linijos, vairuotojui neįjungus posūkio signalo. Jeigu reikia, sistema taiko ir nedidelę priešinę vairavimo jėgą.

Pasirinktinai modelyje „Comfort“, standartinė įranga modeliuose „Style“ ir „Premium“.

 

Statinė artimųjų šviesų pagalbos sistema

Darant posūkį naktį, statinio lenkimo šviesos projektuoja šviesą kryptimi, kuria sukate. Dėl geresnio matomumo, nakties metu posūkius daryti yra daug saugiau.

Nėra modelyje „Fresh“.

 

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (su „Stop & Go“ sistema)

Naudodama priekinius radaro jutiklius, prisitaikanti išmanioji greičio valdymo sistema su funkcija „Stop & Go“ palaiko atstumą iki priekyje esančio automobilio, automatiškai greitėdama ir stabdydama. Eismui sustojus, sistema „Stop & Go“ naudoja stabdžius, kol automobilis sustoja, ir greitėja iki pageidaujamo greičio, kai tik kelias tampa laisvas.

Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

PATOGUMAS

PATOGUMAS

„Tucson“ veikia daugybė išmaniųjų funkcijų ir sistemų, kurios kiekvienam, keliaujančiam šiuo automobiliu, leis mėgautis neprilygstamu komfortu. Mėgaukitės plataus panoraminio elektra valdomo stoglangio teikiama prabanga. Žavėkitės mėlynu dangumi ir matykite aplink save daugiau pasaulio.

 

Aplinkinio vaizdo stebėjimas

Gražu ir paprasta. Aplinkinio vaizdo stebėjimas „Tucson“ leidžia lengviau ir saugiau manevruoti ribotoje erdvėje. Naudodama kelias strategiškai išdėstytas kameras, ši pažangi saugumo funkcija pateikia automobilio aplinkos vaizdą 360° kampu, todėl tiksliai matysite kiekvieną judesį.

Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Išmanioji elektrinė bagažinės sistema

Mėgaukitės patogiu pakrovimu. Sistema automatiškai atidaro bagažinės dangtį, išmaniajam raktui 3 sekundes arba ilgiau išbuvus aptikimo zonoje. Rakto net nereikia išsitraukti. Prieš atsidarant bagažinei, išsiunčiamas subtilus garsinis signalas ir trumpai žybteli pavojaus įspėjimo signalas.

Standartinė įranga modelyje „Style“ ir „Premium“.

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „Tucson“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.
 

Aukščiausios kokybės garso sistema

KRELL aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą. 10 aukščiausios klasės garsiakalbių ir išorinis stiprintuvas kiekvienam keleiviui sukurs ypatingą erdvinio garso patirtį.
Galima modelyje „Comfort“ ir „Style“. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Galinis USB prievadas

Įjunkite ir paleiskite. Gale sėdintiems keleiviams sumontuotas patogus USB įkrovimo prievadas.

Galinės sėdynės pirkinių krepšio kabliukas

Paprasta mintis, kuri nepaprastai naudinga. Puikus būdas pirkinių krepšiams, rankinėms ir kitiems panašiems daiktams pritvirtinti.

Elektra reguliuojamos sėdynės

Jauskitės patogiai bet kokioje padėtyje su 8 krypčių reguliuojama keleivio sėdyne ir 10 krypčių elektra reguliuojama vairuotojo sėdyne, įskaitant 2 krypčių reguliuojama juosmens atrama.
Pasirinktinai modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Sėdynės šildymas ir ventiliacija

Žiemą šilta. Vasarą vėsu. Šildomos ir vėdinamos sėdynės suteikia optimalų šildymą ir vėdinimą ir dar daugiau patogumo ilgų kelionių metu. Ventiliaciją užtikrina integruoti sėdynių vėsinimo ventiliatoriai.
Šildomos priekinės sėdynės – standartinė įranga visuose modeliuose. Vėdinamos sėdynės pasirenkamos modelyje „Style“, standartinė įranga modelyje „Premium“.

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Greita ir paprasta. Centriniame skydelyje esantis belaidžio įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.
Pasirinktinai modelyje „Comfort“, standartinė įranga modelyje „Style“ ir „Premium“.