Mėgaukitės kokybiškai praleistu laiku su šeima

Naujasis „Santa Fe“ – tai galingas ir elegantiškas miesto visureigis, pažymintis geriausiomis savo klasėje saugos ypatybėmis ir išskirtiniu erdvumu.

  • Ketvirtosios kartos „Santa Fe“ modelis sukurtas remiantis ilgamete mūsų įmonės patirtimi gaminant miesto visureigius, kurių šiandien Europoje yra parduota daugiau nei 1,6 milijono.
  • „Hyundai“ D klasės miesto visureigis išsiskiria įspūdingu priekiu, simbolizuojančiu naują šeimyninių visureigių tapatybę, pasižyminčią pakopinių grotelių dizainu ir kombinuotais priekiniais žibintais.
  • Pažangios saugos funkcijos paremtos „Hyundai“ siekiu išnaudoti šiuolaikines technologijas vartotojų labui.
  • „Hyundai“ sukurta įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema yra pirmoji šiame sektoriuje – vairuotojui išlipus iš automobilio ji gali aptikti automobilio gale sėdinčius keleivius.
  • HTRAC sistemos adaptyvi sukimo momento kontrolės funkcija leidžia tiksliau valdyti automobilį ir užtikrina efektyvesnį sukimo momento taikymą atsižvelgiant į ratų sukibimą ir transporto priemonės greitį.

 

Stilingas ir erdvus

Naujasis „Hyundai Santa Fe“ išsiskiria ne tik elegancija – išraiškingų linijų dizainas dera su komfortą užtikrinančiu erdvumu.

 

Elegantiškas ir patogus

Aptakios ir elegantiškos erdvaus salono linijos bei aukščiausios kokybės medžiagos leidžia visiems, keliaujantiems automobiliu, jaustis patogiai ir atsipalaiduoti. „Santa Fe“ yra 7 sėdimos vietos, o 2019 m. pasirodys penkiavietis modelis. Galima rinktis iš 4 vidaus dizaino spalvų paketų: „Black“, „Gray“, „Dark Beige“ ir „Burgundy“.

 

Funkcinis patogumas

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės įspūdingu komfortu, kurį automobilyje sukuria „Calm Tech“ paketas, apimantis įvairiausias „Santa Fe“ funkcijas bei sistemas, skirtas pasirūpinti kiekvienu, keliaujančiu automobiliu. „Calm Tech“ paketas sukurtas siekiant užtikrinti jūsų šeimos gerovę ir kokybiškai praleistą laiką kartu.

 

Projekcinis ekranas

Naujasis 8,5 col. projekcinis ekranas pasižymi optimaliausiu savo klasėje skaisčiu, todėl užtikrina didesnį saugumą leisdamas vairuotojui aiškiai matyti ant priekinio stiklo svarbią informaciją, pvz., greitį, navigacijos komandas ir įspėjimus.

Elektra valdomos bagažinės durys su keliais greičio režimais

Tiksliai tai, ko jums reikia. Elektra valdomas naujojo „Santa Fe“ bagažinės durų mechanizmas leidžia pasirinkti norimą atidarymo / uždarymo greičio nuostatą.

 

Vienu palietimu atveriama trečioji eilė

Nuo šiol įlipti ir išlipti iš automobilio taps kur kas patogiau. Užtenka tiesiog paspausti mygtuką ir antrosios eilės sėdynė užlenkiama bei pastumiama, kad patogiai patektumėte ant galinių sėdynių.

KRELL aukščiausios kokybės garso sistema

KRELL aukščiausios kokybės garso sistema užtikrina nepriekaištingai švarų garsą. 10 aukščiausios klasės garsiakalbių ir išorinis stiprintuvai kiekvienam keleiviui leis mėgautis išskirtiniu erdviniu garsu.

 

Aplinkinio vaizdo stebėjimo sistema

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Dėl naujajame „Santa Fe“ įrengto aplinkinio vaizdo stebėjimo sistemos galėsite išmanevruoti automobilį uždaroje erdvėje lengviau ir saugiau. Naudodama kelias sumaniai išdėstytas kameras ši pažangi saugos funkcija pateikia automobilio aplinkos vaizdą 360° kampu, kad galėtumėte tiksliai stebėti, kaip juda automobilis.

8 col. navigacijos sistemos ekranas

Pasirinktinai įsigyjama informacijos ir pramogų sistema su 8 col. jutikliniu ekranu leidžia visas funkcijas pasiekti greitai ir patogiai, įskaitant iš anksto įdiegtas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ programas, kurios suteikia galimybę naudotis išmaniojo telefono funkcijomis automobilyje. Navigacijos sistemoje yra integruoti 3D žemėlapiai ir unikali „Hyundai Motors“ programa „Lifetime MapcareTM“**, kurios žemėlapiai ir programinė įranga kasmet nemokamai atnaujinami. Taip pat joje veikia „Live“ paslaugos, kurios realiuoju laiku teikia informaciją apie orus, eismą, greičio matuoklius, degalines, laisvas automobilio statymo vietas ir lankytinų vietų internetinės paieškos rezultatus.

„Apple CarPlay™“ yra registruotasis „Apple Inc“ prekės ženklas. „Android Auto™“ yra registruotasis „Google Inc.“ prekės ženklas. **„Lifetime MapCare™“ yra komercinis „Hyundai“ programos „MapCare™“ prenumeratos pavadinimas – užsiprenumeravus šią programą patvirtintoms „Hyundai“ transporto priemonėms mažiausiai 10 metų po modelio gamybos pabaigos bus teikiami kasmečiai žemėlapių atnaujinimai.

 

Ilgiausia garantija rinkoje iš „Hyundai“

Dabar įsigyjant visus „Hyundai“ modelius suteikiama geriausia garantija rinkoje — 7 metai be ridos apribojimų.
7 metų garantija bus išduodama visiems naujiems „Hyundai“ (2019 m. modelis) automobiliams, registruotiems po 2018 m. rugsėjo 1d. „i30“ serijai 7 metų garantija prasidėjo 2018-04-01.

 

Transmisijos našumas

Po „Santa Fe“ kapotu – galingas ir dinamiškas dyzelinis variklis. Patobulinta variklio technologija atitinka naująjį „Euro 6C“ emisijų standartą – tai reiškia efektyvesnį degalų sunaudojimą ir variklio degimą bei mažesnius transmisijos trinties nuostolius.

2,2 l CRDi variklis pasižymi 200 AG (147 kW) ir 440 Nm sukimo momentu. Jis gali būti komplektuojamas su 8 laipsnių automatine pavarų dėže (AT) ir pasirinktinai su važiavimo priekiniais arba visais varančiaisiais ratais funkcija.

2019 m. bus išleistas „Santa Fe“ modelis su 2,0 l CRDi dyzeliniu varikliu, pasižymėsiančiu 185 AG (136 kW) ir 400 Nm. sukimo momentu.

 

 „HTRAC™“ visų varomųjų ratų sistema

Neįtikėtinos valdymo ir kontrolės funkcijos, suteikiančios vairuotojui dar daugiau pasitikėjimo savimi. „HTRAC™“ efektyviai paskristo variklio galią visiems 4 ratams, siekiant pasiekti optimaliausią balansą bet kokiomis kelio sąlygomis. Kitaip nei mechaninės keturių varomųjų ratų sistemos, kurias naudoja begalės kitų gamintojų, „HTRAC™“ adaptyviai reguliuoja ratams tenkančią stabdomąją ir varomąją galią. Be važiavimo režimo pasirinkimo, „HTRAC™“ leidžia efektyviau didinti greitį, užtikrina stabilumą ir efektyvesnį degalų sunaudojimą. Sistema padidina sukibimą važiuojant per sniegą ar žvyrą, ir, žinoma, įprasta kelio danga, tuo pačiu kontroliuodama automobilio elgesį posūkiuose.

 

Važiavimo režimo pasirinkimas

Važiavimo režimo pasirinkimo funkcija leidžia keisti „Santa Fe“ važiavimo dinamiką savo nuožiūra. Pasirinkus režimą SMART, sistema sureguliuoja važiavimo būdą pagal esamas kelio sąlygas, automatiškai perjungdama ECO, SPORT ir COMFORT režimus, kad užtikrintų optimalų našumą. Skirtingais važiavimo režimais keičiamas variklio sukimo momentas, pavara ir HTRAC galios paskirstymas – šie duomenys rodomi prietaisų skydelio ekrane.

 

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“, mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis, naujasis „Santa Fe“ gali pasigirti vienu geriausių šioje klasėje saugos paketu ir keletu populiariausių rinkoje saugos funkcijų. Nuo automatinio stabdymo funkcijos, kuri leidžia išvengti susidūrimų su pėsčiaisiais ir kitomis transporto priemonėmis, iki pagalbos laikantis eismo juostos greitkelyje – ir visa tai nuolat stebint transporto priemones, esančias nematymo zonoje. Naujasis „Santa Fe“ gali įspėti apie potencialius pavojus kelyje, kad suteiktų dar daugiau saugumo ir ramybės.

 

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Pasirūpinkite savo vaikų saugumu – ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.

Įspėjimo apie gale sėdinčius keleivius sistema

Siekiant suteikti dar daugiau saugumo ir ramybės, automobilyje veikia sistema, kuri, naudodama ultragarsinius jutiklius, stebi galines sėdynes. Vairuotojui lipant iš automobilio, prietaisų skydelio ekrane parodomas pranešimas. Jei vairuotojui išlipus sistema vis dar aptinka judesį, įsijungia garso signalas ir ima mirksėti šviesos.

 

„Hyundai“ prekybos atstovai