PAŽANGOS MANIFESTAS

„Aš galiu“ dvasia yra „Hyundai“ vertybių pagrindas. Tai pažangos siekimas bet kokiomis aplinkybėmis. Tai nuolatinis smalsumas dėl to, kas laukia ateityje. Nuolatinis siekis geriausio. Tai, kas kadaise buvo vieno žmogaus noras tobulėti, šiandien yra visos įmonės siekis. Nuėjome ilgą kelią. Ir neketiname sustoti. Pažanga jau čia.

Kai kurie skelbia naujienų pranešimus. Mes kuriame.

„Hyundai“ stiprina savo, kaip ekologiško mobilumo pradininko, poziciją, kai tuo tarpu kiti automobilių gamintojai dar tik kuria ar pristato savo pirmuosius ekologiškų automobilių modelius.

 

IONIQ

2019 m. rudenį bus atnaujintas populiarusis „Hyundai IONIQ“ asortimentas. Gaminiai, turintys pažangias „SmartSense“ saugos ir pagalbos vairuotojui sistemas, dabar turės ir dviratininkų aptikimo funkciją bei galinio vaizdo veidrodėlio stebėjimo sistemą. IONIQ asortimentas dabar pasižymi naujomis išskirtinėmis šviesomis, perdaryta informacijos ir pramogų sistema bei nauja vidaus ir išorės išvaizda. Be to, naujasis „IONIQ Electric“ pasižymi ilgesniu nuvažiuojamu atstumu – iki 311 km (mieste – 412 km).

 

IONIQ Hybrid

Kainos nuo 24 990 €

„IONIQ Hybrid“ pasaulinės klasės degalų naudojimo efektyvumą pakėlė į kitą lygį – jame yra tiek benzininis variklis, tiek akumuliatoriumi maitinamas elektrinis variklis: visiškai lygiagreti hibridinių pavarų sistema. Regeneracinio stabdymo funkcija įkrauna akumuliatorių, tad jums to daryti nebereikia.

Sužinokite daugiau

IONIQ Plug-in

Kainos nuo 32 990 €

Mėgaukitės dviejų pasaulių privalumais. Elektrinis, kai norite. Benzininis, kai reikia. Aktyvinkite vairavimo naudojant tik elektrą režimą paspaudę EV režimo mygtuką. Išsekus tik elektra varomo automobilio variklio įkrovai, toliau važiuoti galėsite hibridiniu režimu su benzininiu varikliu, o nuvykę į įkrovimo stotelę automobilį vėl galėsite prie jos prijungti.

Sužinokite daugiau

IONIQ Electric

Kainos nuo 38 990 €

Su „IONIQ Electric“ mieste vien elektra vienu įkrovimu nuvažiuosite 412 km atstumą. Be to, galingam naujam ličio jonų polimerų akumuliatoriui įkrauti iki 80 % įkrovos reikia mažiau nei valandos, kai naudojama 50 kW nuolatinės srovės (DC) greitojo įkrovimo stotelė.

Sužinokite daugiau

 

KONA

Pasitikėjimo teikiantis ir unikalus KONA sukurtas prikaustyti dėmesį ir priversti širdį plakti greičiau. Šis kompaktiškas krosoveris – tai dinamiškas stiliaus ir našumo derinys, pasižymintis pažangiausiomis technologijomis.  2019 m. rudenį KONA asortimentą papildysime visiškai hibridiniu modeliu. Naujausias KONA šeimos narys naudoja elektros energiją, kad su litru benzino galėtumėte nuvažiuoti toliau.

 

KONA Hybrid

Kainos nuo 24 990 €

„KONA Hybrid“ naudoja elektros energiją, kad su litru benzino galėtumėte nuvažiuoti toliau. Jums nereikės įkrauti akumuliatoriaus ar keisti vairavimo įpročių. Benzininis ir elektrinis varikliai veikia kartu, kad užtikrintų nepriekaištingas degalų sąnaudas ir mažesnį išmetamų teršalų kiekį.

Sužinokite daugiau

KONA Electric

Kainos nuo 39 990 €

Universalumu ir itin maloniu vairavimu išsiskiriantis „KONA Electric“ – tai pirmasis elektrinis kompaktiškas visureigis Europoje. Šis įspūdingas naujokas nepripažįsta jokių išlygų: jis pasižymi neįtikėtinomis elektrinio variklio galimybėmis, išraiškingu dizainu ir visureigiams būdingu erdvumu.

Sužinokite daugiau

 

Garantija

Įsigiję standartinės komplektacijos „Hyundai“, galėsite jaustis visiškai ramūs. Ne tik dėl to, kad jis pagamintas pagal aukščiausius galimus kokybės standartus, bet ir dėl 7 metų neribotos ridos garantijos, kuri suteikiama jūsų „Hyundai“ automobiliui. Automobilio akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 200 000 km garantija.

 

Atvykite ir išbandykite

 

Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio.