Pasiruoškite šaltajam sezonui

Nukritus temperatūrai svarbu laiku pasirūpinti savuoju „Hyundai“. Geras pasiruošimas reiškia, kad šaltąjį sezoną pradėsite jausdamiesi užtikrintai. „Hyundai“ techninės priežiūros specialistai padės jums praktiniais patarimais ir patogiais sprendimais.

 

 

Būkite saugūs kelyje, atlikę „Hyundai“ patikrą prieš žiemą

„Hyundai“ patikra prieš žiemą leidžia tinkamai pasiruošti tokioms sąlygoms kaip slidi kelio danga, sniegas ir pan. „Hyundai“ techninės priežiūros specialistai kruopščiai patikrina svarbias jūsų „Hyundai“ funkcijas ir komponentus.

Tikriname:

• Priekinius ir galinius žibintus
• Priekinių žibintų nuostatas
• Indikatorių lemputes ir ekranus
• Padangas
• Oro kondicionavimo sistemą
• Priekinio stiklo valymo / plovimo sistemą
• Priekinį stiklą
• Akumuliatorių
• Alyvos lygį
• Filtrą
• Stabdžius
• „AdBlue®“ (tik dyzeliniams modeliams)
ir dar daugiau

 

Susisiekite su artimiausiu techninės priežiūros centru

 

Visada pasirengęs – nepaisant temperatūros

Akumuliatoriaus patikra

ADAC statistika rodo, kad maždaug 46 % visų automobilių gedimų susiję su užvedimo akumuliatoriaus problemomis.

„Hyundai“ techninės priežiūros specialistai gali įvertinti įkrovimo našumą ir bendrą jūsų akumuliatoriaus būklę, nustatyti gedimo riziką ir pasiūlyti įvairių sprendimų iškilus problemoms.

 

Originalūs „Hyundai“ akumuliatoriai

Mūsų aukščiausios kokybės užvedimo akumuliatoriai suteikia maksimalią galią už prieinamą kainą. Akumuliatoriai optimaliai pritaikyti atitinkamiems modeliams pagal pajėgumą.

 

„Hyundai“ originalūs valytuvai

„Hyundai“ originalūs valytuvai verti pasitikėjimo: jie ilgai eksploatuojami ir efektyviai veikia dėl idealaus pritaikymo ir vienodo kontaktinio slėgio.

 

„Hyundai“ ratų ir padangų techninė priežiūra

Mūsų techninės priežiūros specialistai teikia kvalifikuotas padangų keitimo paslaugas. Prireikus taip pat galime padėti jūsų padangas saugoti specialioje vietoje, kurioje palaikoma vėsi temperatūra, nepatenka šviesa ir vyrauja tinkamas oro slėgis. Geros būklės žieminės padangos užtikrina jūsų judėjimą. Tačiau žiemą dėl slidžios kelio dangos gerokai pailgėja stabdymo atstumas, todėl rekomenduojame atlikti ir stabdžių patikrą.

 

Palaikykite aktyvų gyvenimo būdą

„Hyundai“ siūlo platų transportavimo sprendimų pasirinkimą bei saugų ir greitą montavimą. Siūlomi slidžių ir snieglenčių laikikliai, stogo bagažinės bei skersiniai.

 

Apsauginė galinio bamperio folija

Specialiai pritaikyta bamperio folija apsaugos jūsų bagažinę nuo įbrėžimų sukraunant ir iškraunant daiktus. Tikslių matmenų, skaidri, savaime prilimpanti.

 

Sulankstomas bagažinės dėklas

Palaikykite tvarką bagažinėje su mūsų patogiu bagažinės dėklu. Praktiški dirželiai ir rankenėlės leidžia visiškai plokščiai sulankstyti dėklą ir lengvai išimti jį iš jūsų „Hyundai“.

 

Oro kondicionavimo sistemos patikra

Oro kondicionavimas skirtas ne tik salonui šildyti. Tinkamai veikianti klimato kontrolės sistema padeda pagerinti matomumą ir palaiko švaresnį orą.

 

Durų kilimėliai ir bagažinės įdėklai

Patvarūs ir lengvai valomi, su apsauginiu sluoksniu, neleidžiančiu kauptis drėgmei bei purvui. Jų forma ir matmenys specialiai pritaikyti jūsų automobiliui.

 

Bagažinės ir bagažinės dangčio LED žibintai

Kad nebesijaustumėte bejėgiškai ieškodami ko nors tamsoje – ir niekada neatsitrenktumėte į kažką nematomo. Bagažinės ir bagažinės dangčio LED žibintai užsidega, kai tik ją atidarote. Mėgaukitės nepriekaištingu matomumu tiek bagažinės viduje, tiek išorėje!