Close

KONA Electric Limited

Visiškai elektrinis krosoveris

Vienu įkrovimu jo nuvažiuojamas atstumas nuo 484 km padidėja iki 660 km, jei važinėjama tik mieste*, o įrengtos įvairios saugumo, susiejimo ir patogumo funkcijos padeda visiškai išnaudoti visus ateities privalumus.

Kėbulo spalvos

„Hyundai KONA Electric Limited“ standartinė įranga

Comfort Limited
Style Limited

Visiškai įkraukite per naktį arba papildykite energijos kelyje

„KONA Electric“ gali būti įkraunamas įvairiais būdais ir naudojant įvairius kištukinius lizdus, atsižvelgiant į jūsų namų elektros tinklo savybes arba greitojo įkrovimo stotelės tipą.

Greitasis krovimas

Stotelėje nuolatine srove automobilis įkraunamas žymiai greičiau nei namuose. „Hyundai“ automobilius galima įkrauti su visoje Europoje naudojamomis kombinuotos kintamosios srovės/nuolatinės srovės sistemos (CCS) jungtimis. Didžiausia „KONA Electric“ greito įkrovimo galia – 100 kW.

Programuojamasis įkrovimas

„KONA Electric“ pažangi baterijos valdymo sistema užtikrina maksimalų patogumą, nesvarbu, kada ir kaip norėtumėte ją įkrauti. Pasirinkite laiką, geriausiai tinkantį pagal jūsų dienotvarkę ir biudžetą, ir tiksliai žinosite, kiek laiko truks įkrovimas. Šią funkciją galima įdiegti automobilyje arba per „Bluelink“ programėlę jūsų telefone.

Teiraukitės pasiūlymo Sužinokite kainas ir techninius duomenis