Tavo patikimas bendrakeleivis

Hyundai Tucson savo puikia vairavimo dinamika ir akį traukiančiu dizainu sujungia savyje viską, ko reikia vasaros atostogoms. Patvarus ir patogus Geriausia rinkoje garantija ir 24/7 pagalba kelyje visoje Europoje.

 

Erdvus

Erdviame salone patogiai jaučiasi visi keleiviai, o bagažinėje telpa viskas, ko reikia kelionei. Čia neurgzdamas gerai jausis ir šeimos augintinis.

 

Žemėlapių atnaujinimas NEMOKAMAI

Keliaujate Estijoje ir Europoje – Tuscon bet kuriuo atveju nuveš ten kur reikia. Reguliaraus aptarnavimo metu Tuscon Navi žemėlapiai atnaujinami visiškai NEMOKAMAI. TomTom „Live“ paslaugos kelyje suteikia informaciją apie eismą ir vietines aptarnavimo vietas.

 

Pažangi keturių ratų pavara

Kur bekeliautumėte, Tuscon visada tvirtai stovės kelyje. Sukimo momento kontrolės sistema su automatiškai įsijungiančia keturių ratų pavara pasirūpina eikliu, tačiau saugiu ir stabiliu judėjimu ir sunkiausiomis važiavimo sąlygomis.

REZERVUOKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ

 

Jumis pasirūpinta

Kurdami Tuscon galvojome apie tai, kaip palengvinti keliaujančiųjų gyvenimą. Vairuotojo pagalbininkų sąrašas yra ilgas, jų funkcijų pagalba Tuscon rūpinasi tiek jumis tiek ir keleiviais.  Labai geros komforto įrangos dėka jausitės kaip pirmos lėktuvo klasės keleivis.

Papildoma įranga

Turtingas papildomos įrangos sąrašas atsižvelgia būtent į tavo gyvenimo stilių ir poreikius. Susipažinkite su asortimentu ir dar labiau mėgaukitės ilgomis kelionėmis.

PRAŠYTI PASIŪLYMO

REZERVUOKITE BANDOMĄJĮ VAŽIAVIMĄ