Per septynerius metus „Hyundai“ jau tris kartus (2010, 2011 ir 2016 metais) pirmavo vokiečių žurnalo „Auto Bild“ kokybės ataskaitoje. 2016 metais bendrieji „Hyundai“ rodikliai buvo labai geri. Vienas iš vertintojų komentarų: „Sėkmingas bandymas. Puikiai padirbėta, „Hyundai“!“.

Pirmoji vieta kokybės ataskaitoje – mūsų, „Hyundai“ specialistų, nenuilstamo darbo rezultatas. Pažiūrėkite, kaip mes dirbame.

 

„Hyundai Tuscon“ – protingas (aklas)

Deja, vairuotojai kasdien vis daugiau dėmesio skiria savo išmaniajam telefonui nei automobilio vairavimui. Aklosios zonos detektorius aptiks link tavo automobilio iš šono ar iš galo artėjančias transporto priemones, ir įspės apie tai.

 

 

„Hyundai Tuscon“ – protingas (išmanus)

Autonominė avarinio stabdymo sistema automatiškai stabdys automobilį, jei kas nors, stovėjimo aikštelėje vis dar sutelkęs dėmesį į telefoną, pradės važiuoti atbuline eiga.

 

 

 „Hyundai Tuscon“ – protingas (išmanioji pakeliamų galinių durų sistema)

Ar esate matę, kaip žmonės trypčioja ir mosuoja rankomis prie savo automobilio. Jie tikrai važinėja ne „Hyundai“ automobiliais, nes šio automobilio galinės durys atsidaro automatiškai, lyg pamojus burtų lazdele.

 

 

 „Hyundai Tuscon“ – protingas (budrumo praradimas)

Kartais net labai patyręs vairuotojas vairuodamas praranda  / . Eismo juostos laikymosi sistema perspėja garsiniu signalu ir aktyviai pataiso važiavimo kryptį, jei automobilis ima krypti į kitą eismo juostą, kai nėra įjungtas posūkio signalas.