Close

Pagaminta Europoje

Apie „Hyundai“

90 proc. „Hyundai“ automobilių sukurti, sukonstruoti, išbandyti ir gaminami Europoje. „Hyundai“ projektavimo centras įsikūręs Vokietijoje, o Lietuvos rinkai skirti automobiliai gaminami Turkijoje, Čekijoje ir Korėjoje.

Hyundai Baltijos šalyse

„Hyundai Motor Company“

Bendrovė „Hyundai Motor Company“ įkurta 1967 metais. Jau po metų pastatyta bendrovės automobilių surinkimo gamykla Ulsane. Šiandien tai didžiausia pasaulyje integruota automobilių gamybos įmonė, per metus pagaminanti 1,6 mln. automobilių. Turėdama savo laivyną, kurį valdo įmonė „Hyundai Glovis“, ir savo plieno gamybos filialą, „Hyundai Motor Group“ kontroliuoja visą automobilių gamybos vertės grandinę.

„Hyundai Motor Europe“

„Hyundai Motor“ yra įsipareigojusi Europos rinkai ir savo klientams. Nuo 1990-ųjų metų „Hyundai Motor“ investuoja į bendrovės gamyklas Vokietijoje, Čekijoje ir Turkijoje. 2006 metais atidaryta „Hyundai Motor Europe“ būstinė Offenbache, Vokietijoje. Per ją „Hyundai Motor“ valdo pardavimų, rinkodaros, paslaugų po pardavimo, įmonių automobilių parkų ir prekybos atstovų veiklą, įtvirtindama savo prekių ženklą šiame regione.

„Bassadone Automotive Nordic“

„Bassadone Automotive Nordic Oy“ yra 1997 metais įkurta įmonių grupė, importuojanti automobilius, atsargines dalis ir priedus. Įmonė veikia visose Baltijos šalyse ir Suomijoje. „Bassadone“ importuoja šių markių automobilius: „Citroën“, „Dacia“, „DS“, „Hyundai“, „Isuzu“, „Lotus“, „Opel“, „Peugeot“, „Renault“, „SsangYong“ ir „Suzuki“. Bendrovė taip pat turi automobilių platintojus: „AutoHalle“ Lietuvoje ir Estijoje bei „Autoverkkokauppa.fi“ Suomijoje.

Suomijoje ir Baltijos šalyse verslą vykdanti įmonė „Bassadone“ priklauso „Bassadone Automotive Group“ įmonių grupei, kuri importuoja ir prekiauja kelių markių automobiliais Ispanijoje, Anglijoje ir Gibraltare. Ši bendrovė veikia jau nuo 1904 metų ir nuolat plečia savo verslą visame pasaulyje.

Hyundai Baltijos šalyse

2000 metų rudenį „Hyundai Motor Finland Oy“ pasirašė svarbią sutartį su „Hyundai Motor Company“. 2001 metų kovą įmonė, tuometiniu pavadinimu „Hyundai Motor Baltic Oy“, pradėjo prekiauti „Hyundai“ automobiliais ir įvairiais susijusiais gaminiais. Dabar Baltijos šalyse veikianti įmonė vadinasi „Bassadone Baltic OÜ“. „Hyundai Motor Finland Oy“ importuoja „Hyundai“ lengvuosius automobilius ir miesto visureigius, atsargines dalis ir priedus į Suomiją, Estiją, Latviją ir Lietuvą.

 

Importuotojas

„Bassadone Baltic OÜ“
Jälgimäe tee 1
76406, Tänassilma, Estija

Tel: +372 682 6040
El. paštas: hyundai@hyundai.ee

Įmonės kodas 14494477
PVM mokėtojo kodas EE102416877

 

Ryšiai su žiniasklaida ir užklausos dėl bendradarbiavimo

Elna-Eva Terasmägi, rinkodaros vadovė
El. paštas: elna-eva.terasmagi@hyundai.ee

Užklausos dėl automobilių įmonės parkui

Riina Harjunpää, automobilių įmonių parkui pardavimo vadovas
El. paštas: Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

Marko Aalik, Baltijos regiono pardavimo vadovas
El. paštas: Marko.Aalik@hyundai.fi