Close

Hyundai SUV asortimentas

Didžiausia elektrifikuotų miesto visureigių kolekcija

Partneris, kuris patiks visiems

Tokius automobilius pamėgstate iškart ir jie nelieka nepastebėti. „Hyundai“ miesto krosoverių tvirtas požiūris į technines naujoves ir patogų interjerą suteikia ilgalaikį sprendimą jūsų kasdieniams poreikiams.

Kiekvienas SUV asortimento automobilis turi savo charakterį, kaip ir mūsų vairuotojai. Svarstote, kuris modelis jums tiktų geriausiai? Sužinokite.

Visiškai naujas KONA

Futuristiškai atrodantis, dar dinamiškesnis kelyje ir su didesniu salonu visiems jūsų nuotykiams, šis patobulintas raiškaus dizaino SUV vienodai gerai jaučiasi miesto gatvėse ir užmiesčio keliuose.

KONA

Hyundai TUCSON SUV -katumaasturi

TUCSON

TUCSON pasižymi išraiškinga, kampuota išore. Tai erdvus šeimos krosoveris, aprūpintas įvairiais dalykais. TUCSON yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Europoje.

TUCSON

Visiškai naujas SANTA FE

Prieš 23 metus rinkoje pasirodęs SANTA FE tapo kultiniu visureigiu, užkariavusių milijonų vairuotojų širdis visame pasaulyje. Radikaliai pasikeitęs penktos kartos SANTA FE sukurtas tiems, kurie nori kasdienį gyvenimą paversti nepaprastu.

SANTA FE

BAYON

BAYON – tai mažas iš išorės, tačiau didelis iš vidaus kompaktinis krosoveris, kuris ilgam paliks įspūdį. Jame įrengta daugybė išmaniųjų technologijų, tokių kaip geriausios klasėje saugos ir ryšio technologijų funkcijos. Be to, dėl įvairių novatoriškų transmisijų jis pasižymi pažangiu efektyvumu.

BAYON

NEXO

NEXO – tai „Hyundai“ vandeniliu varomas miesto visureigis. Su efektyviausia pagal energijos suvartojimą kuro elementų technologija rinkoje NEXO nuvažiuoja 666 kilometrus (WLTP).

NEXO

Taip!

Jei norite daugiau informacijos apie „Hyundai“ miesto krosoverių modelius, išsiųskite užklausą dėl bandomojo važiavimo ar kainos pasiūlymo ir susisiekite su artimiausiu „Hyundai“ įgaliotuoju atstovu.

Susisiekti su prekybos atstovu Sužinokite daugiau apie Hyundai garantiją