Close

Hyundai SUV asortimentas

Didžiausia elektrifikuotų miesto visureigių kolekcija

Partneris, kuris patiks visiems

Tokius automobilius pamėgstate iškart ir jie nelieka nepastebėti. „Hyundai“ miesto krosoverių tvirtas požiūris į technines naujoves ir patogų interjerą suteikia ilgalaikį sprendimą jūsų kasdieniams poreikiams.

Kiekvienas SUV asortimento automobilis turi savo charakterį, kaip ir mūsų vairuotojai. Svarstote, kuris modelis jums tiktų geriausiai? Sužinokite.

Visiškai naujas KONA

Futuristiškai atrodantis, dar dinamiškesnis kelyje ir su didesniu salonu visiems jūsų nuotykiams, šis patobulintas raiškaus dizaino SUV vienodai gerai jaučiasi miesto gatvėse ir užmiesčio keliuose.

KONA

Hyundai TUCSON SUV -katumaasturi

TUCSON

TUCSON pasižymi išraiškinga, kampuota išore. Tai erdvus šeimos krosoveris, aprūpintas įvairiais dalykais. TUCSON yra geriausiai parduodamas „Hyundai“ modelis Europoje.

TUCSON

Hyundai SANTA FE SUV-katumaasturi

SANTA FE

Mūsų krosoverių šeimos flagmanas dabar dar išskirtinesnis: Iš SANTA FE galite tikėtis ne tik dar dinamiškesnės išorės, bet ir ypatingo dėmesio aukštos kokybės medžiagoms, naujoms saugumo ir pažangioms pavaros technologijoms.

SANTA FE

BAYON

BAYON – tai mažas iš išorės, tačiau didelis iš vidaus kompaktinis krosoveris, kuris ilgam paliks įspūdį. Jame įrengta daugybė išmaniųjų technologijų, tokių kaip geriausios klasėje saugos ir ryšio technologijų funkcijos. Be to, dėl įvairių novatoriškų transmisijų jis pasižymi pažangiu efektyvumu.

BAYON

NEXO

NEXO – tai „Hyundai“ vandeniliu varomas miesto visureigis. Su efektyviausia pagal energijos suvartojimą kuro elementų technologija rinkoje NEXO nuvažiuoja 666 kilometrus (WLTP).

NEXO

Taip!

Jei norite daugiau informacijos apie „Hyundai“ miesto krosoverių modelius, išsiųskite užklausą dėl bandomojo važiavimo ar kainos pasiūlymo ir susisiekite su artimiausiu „Hyundai“ įgaliotuoju atstovu.

Susisiekti su prekybos atstovu Sužinokite daugiau apie Hyundai garantiją