Close

Visiškai naujas KONA Electric

Gyvenkite be ribų.
Kreipkitės dėl pasiūlymo

Daugiau erdvės ir ekspresijos

Šis naujos futuristinės išvaizdos, įspūdį kelyje darantis ir daugiau erdvės visiems jūsų nuotykiams suteikiantis patobulintas vien elektra varomas SUV siūlo stilingą elektrinį mobilumą su išmaniosiomis technologijomis ir dideliu nuvažiuojamu atstumu.

Išskirtinis dizainas

„KONA Electric“ futuristinį stilių atskleidžia elegantiškos formos, švarus, charakteringas priekis ir aerodinamiški išlinkimai.

Baterijų variantai

„KONA Electric“ galima rinktis su 48,4 kWh baterija (nuvažiuojamas atstumas iki 377 km) ir 65,4 kWh baterija (nuvažiuojamas atstumas iki 514 km).

Puikios važiavimo savybės

„KONA Electric“ galima vairuoti tik su vienu pedalu (i-Pedal), baterija pašildoma važiuojant prie įkrovimo stotelės, patobulinta rekuperacinio stabdymo sistema.

„Hyundai KONA Electric“ standartinė įranga

Comfort
Style
Premium

Projekcinis ekranas

Saugiai keliauti po pasaulį padės projekcinis ekranas su jums prieš akis rodomomis važiavimo kryptimis, įspėjimais ir kita informacija.
Peržiūrėkite ryšio ypatumus

Nuotolinė išmaniojo statymo pagalbos sistema

Ji labai pravers ankštoje stovėjimo vietoje arba jei pastatę automobilį nenorite įlipti į balą.

Peržiūrėkite saugos ypatumus

Išmanusis telefonas vietoje rakto

Jei norite, savo „KONA Electric“ galite lengvai atrakinti ir užvesti išmaniuoju telefonu ar laikrodžiu – saugiai ir per nuotolį, naudodami NFC radijo bangų technologiją.

Peržiūrėkite ryšio ypatumus

Stilingas erdvumas

Erdvė prie centrinės konsolės padidėjo perkėlus elektroninio pavaros perjungimo svirtį iš centrinės konsolės prie vairo.

Peržiūrėkite technines charakteristikas

8 metų garantija aukštos įtampos akumuliatoriui

„Hyundai“ didelio efektyvumo aukštos įtampos akumuliatoriams suteikiama 8 metų arba 160 000 km garantija, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. „KONA Electric“, kaip ir kiti „Hyundai“ automobiliai, turi 5 metų neribotos ridos garantiją.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Dizainas

Atraskite dizaino ir spalvos variantus

Funkcijos

Išsamiau

Kainos

Žr. kainas ir specifikacijas