Close

Gelbėjimo darbų kortelės

„Hyundai“ automobilių sauga reiškia ne vien aktyvią ir pasyvią keleivių apsaugą, bet ir optimalias atsargumo priemones nelaimių atveju. „Hyundai“ automobiliams parengtos gelbėjimo darbų kortelės, kuriose gelbėtojai ras informaciją apie gelbėjimo darbų vykdymui svarbias automobilio dalis. Gelbėjimo darbų kortelės skirtos tik apmokytiems gelbėjimo tarnybų specialistams.

Galite atsispausdinti savo automobilio kortelę ir laikyti ją, pavyzdžiui, pirštinių skyrelyje, įdėtą į garantijos knygelę.

„Hyundai“ automobiliuose sauga apima aktyvios ir pasyvios keleivių apsaugos priemones ir optimalias atsargumo priemones įvykus avarijai. Pagal „Euro NCAP“ (Europos naujų automobilių vertinimo programą) nuo 2020 m. sausio mėnesio visiems naujiems „Hyundai“ automobilių modeliams išduodamos gelbėjimo kortelės.

KONA ICE 2023 | KONA HEV 2023 | KONA EV 2023

Dabartiniai modeliai Senieji modeliai

Dažnai užduodami klausimai

Gelbėjimo kortelė yra A4 formato standartinė automobilio schema. Iš kortelės gelbėtojai gali greitai sužinoti, kurios kėbulo dalys yra pagamintos iš sustiprintos medžiagos, kur yra dalys, turinčios apsunkinti gelbėjimo darbus, kuriose vietose geriausia pjauti kėbulą.

Gelbėjimo korteles galima rasti daugumos Vokietijos automobilių gamintojų arba importuotojų interneto svetainėse. Parsisiųskite jūsų automobilio modeliui skirtą gelbėjimo kortelę ir atsispausdinkite ją spalvotu spausdintuvu. Gelbėjimo kortelę galima parsisiųsti nemokamai.

Gelbėjimo kortelės informaciją nesunkiai galima suprasti ir užsienio kalba, nes kortelėje naudojami standartiniai simboliai. Visi gamintojai naudoja tuos pačius simbolius ir tas pačias spalvas.