KIBIRKŠČIUOJANTIS PASIRINKIMAS: IONIQ / KONA

„Hyundai“ stiprina savo, kaip ekologiško mobilumo pradininko, poziciją, kai tuo tarpu kiti automobilių gamintojai dar tik kuria ar pristato savo pirmuosius ekologiškų automobilių modelius.

 

IONIQ

2019 m. rudenį bus atnaujintas populiarusis „Hyundai IONIQ“ asortimentas. Gaminiai, turintys pažangias „SmartSense“ saugos ir pagalbos vairuotojui sistemas, dabar turės ir dviratininkų aptikimo funkciją bei galinio vaizdo veidrodėlio stebėjimo sistemą. IONIQ asortimentas dabar pasižymi naujomis išskirtinėmis šviesomis, perdaryta informacijos ir pramogų sistema bei nauja vidaus ir išorės išvaizda. Be to, naujasis „IONIQ Electric“ pasižymi ilgesniu nuvažiuojamu atstumu – iki 311 km (mieste – 412 km).

 

Greitėjimas (0–100 km/val.)

9,9 sek

Didžiausia galia

100 kW

Nuvažiuojamas atstumas mieste

iki 412 km

Greitojo įkrovimo trukmė

54 min

Elektros suvartojimas

138 Wh/km

Didžiausias greitis

165 km/h

 

KONA

Universalumu ir itin maloniu vairavimu išsiskiriantis „KONA Electric“ – tai pirmasis elektrinis kompaktiškas visureigis Europoje. Šis įspūdingas naujokas nepripažįsta jokių išlygų: jis pasižymi neįtikėtinomis elektrinio variklio galimybėmis, išraiškingu dizainu ir visureigiams būdingu erdvumu.

 

Greitėjimas (0–100 km/val.)

7,9 sek

Didžiausia galia

150 kW

Nuvažiuojamas atstumas mieste

iki 660 km

Greitojo įkrovimo trukmė

54 min

Įprasto įkrovimo trukmė (10,5 kW)

7 h 30 min

Didžiausias greitis

167 km/h

 

Garantija

Įsigiję standartinės komplektacijos „Hyundai“, galėsite jaustis visiškai ramūs. Ne tik dėl to, kad jis pagamintas pagal aukščiausius galimus kokybės standartus, bet ir dėl 5 metų neribotos ridos garantijos, kuri suteikiama jūsų „Hyundai“ automobiliui. Automobilio akumuliatoriui taikoma 8 metų garantija.

 

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai

Dažniausiai užduodami klausimai apie hibridinius ir elektrinius automobilius