Close

SANTA FE

Hyundai flagmanas krosoveris. Įjungtas į ateitį.
Hyundai prekybos atstovai

Šio modelio asmeniškai užsakyti iš gamyklos nebegalima. Tačiau mūsų atstovybės gali pasiūlyti automobilių su gera įranga. Jūsų „Hyundai“ partneris mielai pateiks jums pasiūlymą.

Didesnis. Geresnis. Dailesnis

SANTA FE suteikia erdvę, komfortą ir patogumą. Jis turi charakterį ir galią, kurią sustiprina naujos technologijos, hibridinę transmisiją ir naujausias saugos sistemas.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Vos įlipus į SANTA FE apima prabangos pojūtis: kiekvienas komponentas puikuojasi aukščiausios kokybės švelnios tekstilės arba odos apdaila.

Efektyvios transmisijos

Išbandykite efektyviausius jėgos agregatus su hibridine ir iš tinklo įkraunama hibridine versijomis, taip pat aukščiausios klasės saugos ir ryšio funkcijas.

Pažangiausios saugos funkcijos

Su moderniausiomis saugos funkcijomis ir pažangiomis pagalbos vairuotojui sistemomis SANTA FE prilygsta konkurentams aukščiausios klasės segmente. Šis modelis turi net nuotolinę išmaniąją statymo pagalbos sistemą, kuri pastatys automobilį už jus.

Pirmtakas ir ikona – jau 20 metų

Mūsų etaloninis visos Europos miesto visureigis atnaujintas iš pagrindų – kad užtikrintų daugiau erdvės, komforto ir atsipalaidavimo kelyje. SANTA FE modeliai yra 6 arba 7 vietų.

„Hyundai SANTA FE“ standartinė įranga

Comfort
Style

(papildomai prie „Comfort“ įrangos)

Premium

(papildomai prie „Comfort“ ir „Style“ įrangos)

Calligraphy

(papildomai prie „Premium“ įrangos)

Jūsų ir kitų žmonių saugumas

Statant automobilį, šio modelio vairuotojo pagalbos sistemos padeda pastebėti net ir aklojoje zonoje esančias kliūtis.

Sužinokite daugiau apie kitas saugos funkcijas

Susiejimas

Telefone įdiegę „Bluelink®“ programėlę, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo SANTA FE ir surasti automobilį, jei neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas.

Sužinokite daugiau apie Bluelink

5 metų neribotos ridos garantija

Su „Hyundai“ penkerių (5) metų garantija be ridos apribojimo galite būti ramūs. Be to, SANTA FE hibridinių ir įkraunamų modelių aukštos įtampos akumuliatoriams suteikiama aštuonerių (8) metų / 160 000 km garantija.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

„Hyundai“ hibridiniai automobiliai
Skaitykite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas