ATSAKINGAI. STILINGAI.

Išsiskiriantis futuristiniu automobilio dizainu ir nuostabia modernių ir išmanių technologijų puokšte „IONIQ 5“ buvo sukurtas tam, kad nuvežtų jus dar toliau – jį galima greičiau įkrauti ir forma aptakesnė.

 

„IONIQ 5“ pasauliui buvo viešai parodytas vasario 23 dieną – stebėkite šį įvykį čia:

 

 

Elektra varomų automobilių ateitis yra čia

Su „IONIQ 5“ mobilumas ateityje jau nebus kažkas tokio, ko tikimės, o kasdienė realybė. Šis pažangus elektrinis miesto visureigis privers jus būti atsakingą – nesileisti į kompromisus ir apsispręsti dėl savo gyvenimo būdo ir poveikio pasauliui.

Tvarumas

„IONIQ 5“ salone plačiai naudojamos natūralios ir ekologiškos medžiagos. Pavyzdžiui, iš cukranendrių išgautos žaliavos panaudotos gaminant lubų apmušą, kiliminę dangą ir sėdynių užvalkalus. Tokios medžiagos yra perdirbamos, o sprendimas – nuostabus.

Technologija

„IONIQ 5“ įrengtas naujas ir pažangus 44 colių skersmens projekcinis ekranas. Be to, šis „Hyundai“ yra pirmasis su 2 lygmens autonomine saugos technologija.

Ypač greitas įkrovimas

„IONIQ 5“ yra tik vienas iš kelių automobilių savo klasėje, kuriame įmontuota 800 V baterija. Ji įkraunama ypač greitai, lengva, užima mažai vietos ir puikiai tiekia energiją.

 

IŠORĖ

SAVITA. IKONIŠKA. GRYNA
Tiražuojamas koncepcinis automobilio dizainas

„IONIQ 5“ gryną dizainą išreiškia švarios linijos ir minimalistinės konstrukcijos. Unikalus moliusko geldelės formos variklio dangtis tęsiasi per visą automobilio plotį be jokių plyšių, suteikdamas elegantišką ir modernią išvaizdą. Išskirtiniai „Parametric Pixels“ LED žibintai yra į brangakmenius panašūs dizaino elementai, kurie išliks visuose būsimuose IONIQ modeliuose.

 

Iš nakties į šviesą su 256 pikseliais

Matykite ir būkite matomi – ikoniško automobilio priekio karūnos brangakmeniai yra saviti LED priekiniai žibintai su savo 256 kubiniais pikseliais.

Raiškus ir ryškus gale

Novatorišką LED žibintų dizainą galima atrasti ir „IONIQ 5“ gale, kur „Parametric Pixels“ LED galiniai žibintai išdėstyti unikalia stačiakampio forma.

 

Išskirtiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai

Aerodinaminės formos ratlankiai papildo dizaino idėją, atspindėdami veržlų elektros srautą, kuris puikiai dera su aptakiu profiliu.

ERDVUS IR TVARUS GYVENIMAS

„IONIQ 5“ viduje ribos tarp gyvenamosios erdvės ir judėjimo erdvės susilieja. Nauja elektromobilio platforma suteikė galimybę visiškai perkurti automobilio saloną. Išskirtinį erdvės pojūtį suteikia didesnis plokščių grindų plotas, įvairiai reguliuojamos ir iki galo atlošiamos priekinės sėdynės ir universalus centrinis skydelis, kurį galima pastumti į priekį ir atgal.

 

Atpalaiduojančios sėdynės

Mėgaukitės aukščiausios kokybės komfortu dviejose iki galo atlošiamose priekinėse sėdynėse. Tereikia spustelėti vieną mygtuką – ir atsilošite patogiai pailsėti, kol įkraunama.

 

Stumdomas centrinis skydelis

Prisitaikykite salono erdvę pagal savo poreikius. Centrinį skydelį galite nustumti atgal prie galinių sėdynių, kad jūsų vaikai ją panaudotų kaip stalą.

 

Plačiaekranis skaitmeninis prietaisų skydelis

12,3 colio informacijos ir pramogų sistemos ekranas yra integruotas į prietaisų skydelį, kurio moderni išvaizda taps standartu – kad būtų lengva prieiti prie visų važiavimo, saugos, informacijos ir pramogų funkcijų.

 

SPECIFIKACIJOS

NAUJAS EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ PASAULIS

Su kvapą užimančia važiavimo dinamika, sportinio automobilio greitėjimu ir pasirenkama visų varomųjų ratų pavara šis įspūdingas elektrinis miesto visureigis išsiskiria jaudinančiomis eksploatacinėmis savybėmis – jo naujoji pažangi platforma yra ir nauja technologinė gairė šioje elektromobilių plėtros eroje.

 

Greitėjimas

Nuo 0 km/val. iki 100 km/val. per 5,3 sekundės.

Ypač greitas įkrovimas

Nuo 10 % iki 80 % per 18 min. Nuvažiuojamas papildomas 100 km atstumas įkrovus 5 min.*
* Įkrovimo trukmė gali skirtis, priklausomai nuo įkrovimo sąlygų, įskaitant įkroviklio tipą ir būklę, baterijos temperatūrą ir aplinkos temperatūrą įkrovimo vietoje.

Pažangus projekcinis ekranas

Visiškai naujas projekcinis ekranas susietas su augančia realybės technologija.

Laikymas

Bagažinės priekyje ir gale.

Nuvažiuojamas atstumas

Vieną kartą įkrovę mėgaukitės iki 500 km nuvažiuojamu atstumu.*
* Šios vertės yra apytikslės. Oficialūs duomenys apie šio modelio elektros sąnaudas, emisiją ir nuvažiuojamą atstumą dar nenustatyti.

 

Garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „IONIQ 5“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

 

 

Nauja era prasideda – sužinokite pirmieji!

Ateitis ateis anksčiau, nei manote. Tačiau nesijaudinkite: jūs nieko nepraleisite. Užsiregistruokite ir jūsų „Hyundai“ įgaliotasis atstovas jus nuolat informuos apie naująjį „IONIQ 5“ ir jo inovatyvią bei pažangią įrangą.

 

Paveikslėliai šioje interneto svetainėje pateikiami tik iliustraciniais tikslais ir gali skirtis nuo konkretaus modelio. Kai kurios techninės savybės ir įranga gali skirtis nuo konkretaus modelio arba gali būti siūlomos už papildomą mokestį. Norėdami daugiau informacijos, kreipkitės į vietinį „Hyundai“ pardavimo atstovą.