ATSAKINGAI. STILINGAI.

Išsiskiriantis futuristiniu automobilio dizainu ir nuostabia modernių ir išmanių technologijų puokšte „IONIQ 5“ buvo sukurtas tam, kad nuvežtų jus dar toliau – jį galima greičiau įkrauti ir forma aptakesnė.

 

 

Elektra varomų automobilių ateitis yra čia

Su „IONIQ 5“ mobilumas ateityje jau nebus kažkas tokio, ko tikimės, o kasdienė realybė. Šis pažangus elektrinis miesto visureigis privers jus būti atsakingą – nesileisti į kompromisus ir apsispręsti dėl savo gyvenimo būdo ir poveikio pasauliui.

Tvarumas

„IONIQ 5“ salone plačiai naudojamos natūralios ir ekologiškos medžiagos. Pavyzdžiui, iš cukranendrių išgautos žaliavos panaudotos gaminant lubų apmušą, kiliminę dangą ir sėdynių užvalkalus. Tokios medžiagos yra perdirbamos, o sprendimas – nuostabus.

Technologija

„IONIQ 5“ įrengtas naujas ir pažangus 44 colių skersmens projekcinis ekranas. Be to, šis „Hyundai“ yra pirmasis su 2 lygmens autonomine saugos technologija.

Ypač greitas įkrovimas

„IONIQ 5“ yra tik vienas iš kelių automobilių savo klasėje, kuriame įmontuota 800 V baterija. Ji įkraunama ypač greitai, lengva, užima mažai vietos ir puikiai tiekia energiją.

 

IŠORĖ

„IONIQ 5“ gali būti su ekologišku stogu su saulės elementais, kuris, kaupdamas ir perduodamas energiją į akumuliatorių bateriją, prisideda prie automobilio maitinimo, mažina energijos sąnaudas ir emisiją. Saulės elementų stogas saugo bateriją nuo išsikrovimo ir pailgina nuvažiuojamą atstumą.

 

SAVITA. IKONIŠKA. GRYNA
Tiražuojamas koncepcinis automobilio dizainas

„IONIQ 5“ gryną dizainą išreiškia švarios linijos ir minimalistinės konstrukcijos. Unikalus moliusko geldelės formos variklio dangtis tęsiasi per visą automobilio plotį be jokių plyšių, suteikdamas elegantišką ir modernią išvaizdą. Išskirtiniai „Parametric Pixels“ LED žibintai yra į brangakmenius panašūs dizaino elementai, kurie išliks visuose būsimuose IONIQ modeliuose.

 

Iš nakties į šviesą su 256 pikseliais

Matykite ir būkite matomi – ikoniško automobilio priekio karūnos brangakmeniai yra saviti LED priekiniai žibintai su savo 256 kubiniais pikseliais.

Raiškus ir ryškus gale

Novatorišką LED žibintų dizainą galima atrasti ir „IONIQ 5“ gale, kur „Parametric Pixels“ LED galiniai žibintai išdėstyti unikalia stačiakampio forma.

 

 

Išskirtiniai 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai

Aerodinaminės formos ratlankiai papildo dizaino idėją, atspindėdami veržlų elektros srautą, kuris puikiai dera su aptakiu profiliu.

ERDVUS IR TVARUS GYVENIMAS

„IONIQ 5“ viduje ribos tarp gyvenamosios erdvės ir judėjimo erdvės susilieja. Nauja elektromobilio platforma suteikė galimybę visiškai perkurti automobilio saloną. Išskirtinį erdvės pojūtį suteikia didesnis plokščių grindų plotas, įvairiai reguliuojamos ir iki galo atlošiamos priekinės sėdynės ir universalus centrinis skydelis, kurį galima pastumti į priekį ir atgal.

 

Atpalaiduojančios sėdynės

Mėgaukitės aukščiausios kokybės komfortu dviejose iki galo atlošiamose priekinėse sėdynėse. Tereikia spustelėti vieną mygtuką – ir atsilošite patogiai pailsėti, kol įkraunama.

 

Stumdomas centrinis skydelis

Prisitaikykite salono erdvę pagal savo poreikius. Centrinį skydelį galite nustumti atgal prie galinių sėdynių, kad jūsų vaikai ją panaudotų kaip stalą.

 

Plačiaekranis skaitmeninis prietaisų skydelis

12,3 colio informacijos ir pramogų sistemos ekranas yra integruotas į prietaisų skydelį, kurio moderni išvaizda taps standartu – kad būtų lengva prieiti prie visų važiavimo, saugos, informacijos ir pramogų funkcijų.

 

SPECIFIKACIJOS

NAUJAS EKSPLOATACINIŲ SAVYBIŲ PASAULIS

Su kvapą užimančia važiavimo dinamika, sportinio automobilio greitėjimu ir pasirenkama visų varomųjų ratų pavara šis įspūdingas elektrinis miesto visureigis išsiskiria jaudinančiomis eksploatacinėmis savybėmis – jo naujoji pažangi platforma yra ir nauja technologinė gairė šioje elektromobilių plėtros eroje.

 

Greitėjimas

Nuo 0 km/val. iki 100 km/val. per 5,3 sekundės.

Ypač greitas įkrovimas

Nuo 10 % iki 80 % per 18 min. Nuvažiuojamas papildomas 100 km atstumas įkrovus 5 min.*
* Įkrovimo trukmė gali skirtis, priklausomai nuo įkrovimo sąlygų, įskaitant įkroviklio tipą ir būklę, baterijos temperatūrą ir aplinkos temperatūrą įkrovimo vietoje.

Pažangus projekcinis ekranas

Visiškai naujas projekcinis ekranas susietas su augančia realybės technologija.

Laikymas

Bagažinės priekyje ir gale.

Nuvažiuojamas atstumas

Vieną kartą įkrovę mėgaukitės iki 481 km nuvažiuojamu atstumu.

 

Du elektros varikliai

Lietuvoje „IONIQ 5“ bus parduodamas su 72,6 kWh baterija ir dviem elektros variklių konfigūracijomis. Pirmasis variantas – variklis tik gale, antras variantas –varikliai priekyje ir gale. Galingesnis variantas yra 155 kW variklis gale ir 70 kW variklis priekyje, kuris varo visus keturis ratus (4WD). Galinis variklis išvysto 350 Nm, o priekinis 255 Nm sukimo momentą. Varomas kartu su 72,6 kWh akumuliatorių baterija automobilis įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h per 5,2 sekundes. Didžiausias „IONIQ 5“ nuvažiuojamas atstumas su viena akumuliatorių baterijos įkrova 470~480 km, skaičiuojant pagal WLTP metodiką. Be to, „IONIQ 5“ gali vilkti 1600 kg priekabą.

 

„IONIQ 5“ automobilio platforma pavadinta „Electric-Global Modular Platform“ (E-GMP). Ant šios platformos pagamintas „IONIQ 5“ turi unikalias proporcijas, ilgesnį atstumą tarp ašių, naujovišką salono dizainą, puikias eksploatacines charakteristikas, pažangų prijungiamumą ir pagalbos vairuotojui funkcijas.

 

Aukščiausias saugumo ir komforto lygis

„IONIQ 5“ elektromobilyje įrengta pažangi pagalbos vairuotojui sistema „Hyundai SmartSense“. „IONIQ 5“ yra pirmasis „Hyundai“ automobilis, kuriame įdiegta Pagalbos vairuojant greitkelyje 2 sistema. Jis naudoja priekinio vaizdo kamerą, radiolokatorius ir navigacijos sistemos duomenis. Sistema valdo automobilio greitį ir atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir išlaiko automobilį eismo juostos viduryje. Jis taip pat padeda vairuotojui persirikiuoti į kitą juostą.

Pažangiausias susiejimo komfortas

„IONIQ 5“ turi atnaujintą „Bluelink®“ telematiką su iOS/Android mobiliąja programėle. Ji suteikia galimybę naudoti nuotolinio valdymo funkcijas, tokias kaip įkrovimas ir klimato kontrolė.

 

Įkrovimo iš automobilio funkcija

Važiuojant arba atvykus į vietą iš automobilio galima įkrauti bet kokį įtaisą, pvz., elektrinį dviratį, paspirtuką ar stovyklavimo įrangą. Automobilis gali tiekti iki 3,6 kW energijos. Įkrovimo iš automobilio lizdas yra po antros eilės sėdyne. Juo galima naudotis, kai automobilis yra užvestas. Kitas įkrovimo lizdas yra ant kėbulo. Su konverteriu galima įkrauti didelės galios elektros įtaisus. Per išorinį lizdą maitinimą galima naudoti ir išjungus automobilį.

 

 

Garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, „IONIQ 5“ sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

 

Nauja era prasideda – sužinokite pirmieji!

Ateitis ateis anksčiau, nei manote. Tačiau nesijaudinkite: jūs nieko nepraleisite. Užsiregistruokite ir jūsų „Hyundai“ įgaliotasis atstovas jus nuolat informuos apie naująjį „IONIQ 5“ ir jo inovatyvią bei pažangią įrangą.

 

Paveikslėliai šioje interneto svetainėje pateikiami tik iliustraciniais tikslais ir gali skirtis nuo konkretaus modelio. Kai kurios techninės savybės ir įranga gali skirtis nuo konkretaus modelio arba gali būti siūlomos už papildomą mokestį. Norėdami daugiau informacijos, kreipkitės į vietinį „Hyundai“ pardavimo atstovą.