ELEKTROS INOVACIJŲ GROŽIS

Naujoviško koncepcinio automobilio dizainu ir išmaniosiomis technologijomis pasižymintis IONIQ 5 buvo sukurtas nuvežti jus toliau – greitesnis įkrovimas ir aptakesnių formų stilius. Visiškai elektrinės transporto priemonės nenaudoja degaus kuro, todėl išmetamųjų dujų emisijos lygios nuliui. Kadangi jos taip pat neturi sankabos ar pavarų, sumažėja brangios techninės priežiūros išlaidos, o akceleracija yra greita dėl didelio momentinio sukimo momento. Ši sklandi ir greita akceleracija vairavimą daro labai dinamišką ir jaudinantį.

 

Elektrifikuojantis dizainas

Įkvėptas futuristinio „Concept 45 EV“ dizaino, elegantiškas IONIQ 5 jausmingumas yra pagarba „Hyundai“ dizaino paveldui, permąstytam ateičiai.

E-GMP platforma

Mėgaukitės greitesniu įkrovimu, didesniu važiavimo atstumu, geresniu valdymu ir erdvesniu salonu – dėl „Hyundai EV“ skirtos E-GMP platformos („Electric Global Modular Platform“).

Išmani erdvė

Naudodami naująją EV platformą, mes sugebėjome sukurti interjerą, kuris suteikia visiškai naują automobilio patirtį – iš naujo apibrėžiančią gyvenamąją ir judančią erdvę.

 

 

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

SAVITA. IKONIŠKA. GRYNA

IONIQ 5 gryną dizainą išreiškia lygios linijos ir minimalistinės konstrukcijos. Unikalus moliusko geldelės formos variklio dangtis tęsiasi per visą automobilio plotį be jokių plyšių, suteikdamas elegantišką ir modernią išvaizdą. Išskirtiniai „Parametric Pixels“ LED žibintai yra į brangakmenius panašūs dizaino elementai, kurie išliks visuose būsimuose IONIQ modeliuose.

 

Iš nakties į šviesą su 256 pikseliais

Matykite ir būkite matomi – ikoniško automobilio priekio karūnos brangakmeniai yra saviti LED priekiniai žibintai su savo 256 kubiniais pikseliais.

Raiškus ir ryškus gale

Naujovišką LED apšvietimo dizainą galima rasti ir gale, o unikalūs stačiakampiai galiniai žibintai išryškina parametrinius pikselius.

 

Aktyvios oro įsiurbimo angos

Į priekinį buferį integruota aktyvi oro sklendė pagerina aukštųjų technologijų išvaizdą priekyje, taip pat pagerina energijos vartojimo efektyvumą uždarius ir prireikus aušina transporto priemonės dalis, kai sklendė atidaryta.

 

Saulės energijos naudojimas

Naujoviškas saulės energijos stogas kaupia energiją ir perduoda ją į akumuliatorių. Tai neleidžia 12 V akumuliatoriui išsekti, o įkraunant aukštos įtampos akumuliatorių prailginamas važiavimo atstumas. Akumuliatoriaus įkrovą ir stogo saulės energijos srautą galima patikrinti realiu laiku integruotame ekrane salone.
Saulės energijos stogas yra papildoma įranga ir prieinama tik „Premium“ modeliui.

 

Įleistos durų rankenos

Blizgesys ir aerodinamika, įleisto stiliaus automatinės durų rankenos sustiprina IONIQ 5 aukštųjų technologijų išvaizdą. Lietimui jautrūs jutikliai automatiškai atleidžia paslėptas durų rankenas.
Papildoma įranga, prieinama tik „Premium“ modeliui.

Galiniai atšvaitai

Įkvėpti seniai pamėgtų elektroninių gaminių, galiniai atšvaitai, esantys IONIQ 5 gale, traukia akį.

 

Aerodinaminis aptakas

Galinis aptakas dar labiau atspindi „Hyundai Sensuous Sportiness“ dizaino filosofiją, papildydamas sportiškumo pojūtį pasitelkus aerodinamiką.

Išskirtiniai lengvojo lydinio ratlankiai

19 ir 20 colių* optimizuoto aerodinamiškumo ratlankiai dar labiau atspindi dizaino temą – skleidžia išskirtinę elektrinę nuojautą ir puikiai dera su dailiu profiliu. IONIQ 5 pateikiamas su standartinėmis aukštos kokybės 19 colių „Michelin Primacy 4 Acoustic“ padangomis. Atsisiųsti padangų etiketę >>
* „Premium“ modeliui papildomai galima įsigyti 20 colių ratlankius.

 

Spalvos

Pasirinkite iš devynių išorės spalvų, įskaitant penkis naujus gamtos įkvėptus atspalvius, išskirtinius IONIQ 5. Galimi du variantai su matiniu paviršiumi. Matinių dažų paviršių plovimo ir priežiūros instrukcijos >>
„Hyundai“ pardavėjas žino norimos spalvos pristatymo situaciją. Spalvų pavyzdžius galite pamatyti artimiausioje „Hyundai“ atstovybėje.

GYVENKITE, VAIRUOKITE, DIRBKITE, ATSIPALAIDUOKITE

IONIQ 5 viduje ribos tarp gyvenamosios ir judėjimo erdvės susilieja. Mūsų naujoji EV platforma suteikė mums galimybę visiškai perkurti automobilio saloną. Didesnis plokščių grindų plotas, įvairiai reguliuojamos ir iki galo atlošiamos priekinės sėdynės ir universalus centrinis skydelis, kurį galima pastumti į priekį ir atgal.

 

Integruoti ekranai

Elegantiškas modulinis prietaisų skydelis turi du integruotus ekranus: 12,25 col. visiškai jutiklinį informacijos ir pramogų ekraną bei 12,25 col. skaitmeninį skydelį, kurie išryškina standartinę aukštųjų technologijų išvaizdą.

Pavarų perjungiklis ant vairo

Viskas, ko jums reikia, po ranka. Elegantiškas sukamasis pavarų perjungiklis, esantis ant vairo. Valdymas greitas, intuityvus ir tikslus.

Pavarų perjungimo mentelės

Mėgaukitės kontrole pirštų galiukais. Galite lengvai reguliuoti regeneracinio stabdymo lygį ant vairo sumontuotomis mentelėmis.

 

Stumdomas centrinis skydelis

Prisitaikykite salono erdvę pagal savo poreikius. Centrinį skydelį galite nustumti atgal prie galinių sėdynių, kad jūsų vaikai ją panaudotų kaip stalą.

 


Elektra valdomos galinės sėdynės*

Galines sėdynes galima atlenkti rankiniu būdu ir elektriniu būdu nulenkti atgal ir į priekį iki 135 mm. Antrosios eilės keleiviai taip pat gali mėgautis centrinės konsolės funkcijomis, tokiomis kaip puodelių laikikliai, greitas 15 vatų belaidžio telefono įkroviklis ir USB prievadai.
* Standartiškai pateikiama tik „Premium“ modeliui.

 

Juoda

„Hyundai IONIQ 5“ salono apdaila – elegantiška juoda.

Dviejų tonų pilka

Šios spalvos yra įkvėptos Pietų Korėjos pietinės pakrantės akmenukų.
Pasirinktinė įranga.

Tamsiai žalia / šviesiai pilka

Žalią atspalvį įkvėpė Pietų Korėjos Jeju salos miškai.
Galima įsigyti kaip papildomą „Premium“ modelio įrangą.

 

Bagažinės priekyje ir gale

Mes panaudojome vietą, kurioje paprastai būtų benzininis variklis, ir skyrėme papildomos vietos jūsų daiktams. Antra bagažinė priekyje suteikia iki 57 litrų papildomos bagažinės vietos. Galinės bagažinės erdvė yra 527 litrai, kuri padidėja iki beveik 1600 litrų, kai antrosios eilės sėdynės yra visiškai nulenktos.

 


Galinės ventiliacijos angos ir sėdynių šildymas

Kelyje jūsų galinės sėdynės keleiviai įvertins jiems skirtų galinių orlaidžių suteikiamą jaukumą ir 3 fazių sėdynių šildymą (kairėje ir dešinėje).

TVARUMAS

NAUJOVIŠKAS APLINKAI NEKENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ NAUDOJIMAS

IONIQ 5 plačiai naudojamos aplinkai nekenksmingos medžiagos, tokios kaip ekologiškai apdorota oda ir perdirbti siūlai. Be to, iš cukranendrių išgaunamos žaliavos naudojamos lubų dangai, kilimų ir sėdynių užvalkalams. Sprendimas, kuris yra ir perdirbamas, ir gražus. Naujoviškas natūralių medžiagų naudojimas yra dar vienas indėlis į tvarumą mūsų gamybos procesuose, todėl IONIQ 5 mažiau priklauso nuo naftos produktų.

 

Perdirbti buteliai paversti audiniu

Kiekvienam IONIQ 5 iki 32 plastikinių butelių susmulkinami į plastikines drožles. Šios drožlės ištirpsta ir yra susukamos į siūlus, iš kurių gaunamas patrauklus, austas apmušalų audinys.

Augalai paversti į sėdynių ir kilimų komponentus

Sėdynių, lubų dangos ir kilimo audinio sudėtyje yra biologinių komponentų, išgaunamų iš cukranendrių ir kukurūzų, o IONIQ 5 salone naudojama oda dažoma naudojant linų sėmenų aliejų.

Gėlės virto dažais

IONIQ 5 durys ir apsauginės trinkelės yra nudažytos biologiniais dažais, kurių sudėtyje yra aliejaus, išgauto iš augalų, tokių kaip rapsų gėlės ir kukurūzai.

 

Kiekviename IONIQ 5 yra:

730 g
cukranendrių ir sumaišytų kukurūzų.

294 g
vilnos.

200 g
linų sėmenų aliejaus.

 

Iki 32
perdirbtų PET butelių.

0,08
kvadratinių metrų perdirbamo popieriaus.

 

DINAMIKA

ELEKTRINIO MOBILUMO ATEITIS YRA ČIA

Kvapą gniaužiančiu dizainu ir važiavimo dinamika, taip pat 800 voltų akumuliatoriaus sistema, skirta itin greitam įkrovimui, pasižymintis šis novatoriškas visureigis užtikrina nuostabų našumą – sukurtą pažangiausios naujos platformos, kuri yra ne kas kita kaip technologinis etapas šioje elektromobilių vystymo eroje, pagrindu.

 

Mėgaukitės nuostabia akceleracija

IONIQ 5 pasižymi sportišku pagreičiu: nuo 0 iki 100 km/val. vos per 5,2 sekundės važiuojant visų ratų pavara.

Didžiausias važiavimo atstumas – iki 481 km

Naudojant pažangiausias „Hyundai“ išmaniąsias technologijas, IONIQ 5 gali nuvažiuoti iki 481 kilometro, kai yra sumontuota galinių ratų pavara. Važiavimo atstumas tik mieste yra iki 686 km.

Didžiausias greitis – 185 km/val.

IONIQ 5 pasižymi puikia važiavimo dinamika ir sportiškumu, o maksimalus greitis siekia 185 km/val.

 

Vienas ir dvigubas elektrinis variklis

Galima rinktis visų ratų pavaros versiją su dviem elektriniais varikliais arba galinių ratų pavaros versiją su vienu elektriniu varikliu.

Maksimali galia ir sukimo momentas:
2 varantys ratai – 160 kW (217 AG), 350 Nm
4 varantys ratai – 70 kW (95 AG) priekyje + 155 kW (210 AG) gale. 255 Nm priekyje + 350 Nm gale

 

Didelio efektyvumo 800 voltų technologija

IONIQ 5 yra vienas iš pirmųjų serijinių automobilių, turinčių 800 V akumuliatoriaus sistemą. Jis įkraunamas itin greitai, veikia nuolat našiai ir yra optimizuotas pagal svorį ir erdvę.

Elektrinė visų ratų pavara (HTRAC)

IONIQ 5, kurį galima įsigyti su „Hyundai“ visų ratų pavaros sistema HTRAC, turi rimtų 4×4 galimybių, kurios leis jums judėti bet kokiomis sąlygomis.

 

Reguliuojamas rekuperacinis stabdymas

Maksimalus atstumas vairuojant. Pavarų perjungikliai leidžia reguliuoti regeneracinio stabdymo lygį naudojant elektrinį variklį automobiliui sulėtinti ir įkrauti akumuliatorių.

EV PLATFORMA

TOBULESNIS ĮKROVIMAS ELEKTROS EROJE SU „E-GMP“

IONIQ 5 yra pirmoji transporto priemonė, pagrįsta „Hyundai“ naująja platforma „Electric-Global Modular Platform“ (E-GMP). Ši speciali akumuliatorinė elektrinių transporto priemonių platforma leidžia greičiau įkrauti, padidinti važiavimo atstumą, mėgautis didesne erdve viduje ir geresniu valdymu. Akumuliatoriaus padėtis ratų bazėje užtikrina idealų svorio paskirstymą tarp priekio ir galo ir žemą svorio centrą, kad būtų pagerintas valdymas.

 

Modulinė koncepcija

E-GMP platforma pritaikyta įvairiems transporto priemonių tipams, nuvažiuojamiems atstumams ir gyvenimo būdui, naudojant standartizuotą akumuliatorių sistemą, aprūpintą elektromobiliams optimizuota technologija.

Elektrinis našumas

Vietoje, kuri buvo atlaisvinta pašalinus vidaus degimo variklį, varantįjį variklį sumontavome žemai. Akumuliatorius taip pat įdėtas žemai į važiuoklę, todėl idealiai paskirstomas svoris tarp priekio ir galo ir žemas svorio centras, kad būtų pagerintas valdymas ir užtikrintas stabilumas važiuojant dideliu greičiu.

Sukurtas saugumui

E-GMP pasižymi unikaliomis elektromobilio konstrukcinėmis savybėmis, tokiomis kaip trumpos iškyšos ir ilga ratų bazė, užtikrinanti susidūrimo saugumą, maksimalią keleivių erdvę ir akumuliatoriaus saugumą.

Lankstus sėdynių išdėstymas

E-GMP leidžia kurti naujoviškus interjerus, specialiai sukurtus elektromobiliams, kad mūsų klientams būtų suteikta nauja elektrifikuota mobilumo patirtis. Daug vietos užimanti kintamosios srovės sistema iš automobilio vidaus buvo perkelta į papildomą erdvę, sukurtą pakeičiant variklį elektros varikliu – paliekant daugiau vietos keleiviams priekyje.

ĮKROVIMAS

PUIKUS ĮKROVIMO NAŠUMAS

Įkraukite namuose per naktį arba papildykite greito įkrovimo stotyje kelyje vos per kelias minutes. Priklausomai nuo jūsų tinklo ryšio namuose ar įkrovimo stoties, prie kurios turite prieigą, IONIQ 5 suteikia daugybę lanksčių įkrovimo galimybių.

 

Kelių įkrovimo galimybių sistema

400 V ir 800 V technologija suteikia galimybę lanksčiai naudoti kitą įkroviklį, jei užimtas vienas tipas, nereikalaujant papildomų komponentų ar adapterių. Daugkartinio įkrovimo sistema yra pirmoji pasaulyje patentuota technologija, valdanti variklį ir keitiklį įkrovimui padidinti nuo 400 V iki 800 V, kad būtų užtikrintas stabilus įkrovimo suderinamumas.

 

Įkrovimo laikas greitojo įkrovimo stotyje

220–350 kW itin greito įkrovimo stotelė
Įkrovimo laikas – apie 18 minučių (10–80 %). Įkrovus 5 minutes, veikimo atstumas prailgėja 111 km.

50 kW greito įkrovimo stotelė
Įkrovimo laikas – apie 60 minučių (10–80 %). Įkrovus 5 minutes, veikimo atstumas pailgėja 28 km.

Įkrovimas naudojant sieninę dėžutę arba įkrovimas kintamosios srovės įkrovimo stotelėje

Įkrovimo laikas namuose ar viešoje įkrovimo stotelėje (2 tipo, 10,5 kW 3 fazių įkrovimas) yra apie 6 valandos 9 minutės (10–80 %).
Namų sieninė dėžutė ir 2 tipo įkrovimo kabelis yra papildoma įranga.

SUSIEJIMAS

GYVENIMAS PRISIJUNGUS – TAIP, KAIP JŪS NORITE

Pažangiausios ryšio funkcijos, tokios kaip „Bluelink® Connected Car Services“, leidžia valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Į navigacijos sistemą taip pat įtraukta nemokama penkerių metų „Hyundai LIVE Services“ prenumerata.

 

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

Vehicle-to-Load

Naudodami technologiją „Vehicle-to-Load“ (V2L), galite naudoti arba įkrauti bet kokį elektrinį prietaisą, pvz., elektrinius dviračius, paspirtukus ar kempingo įrangą, keliaudami ar būdami vietoje. Ji gali tiekti iki 3,6 kW galios. Būtinas prievadas yra po antros eilės sėdynėmis ir jį galima įjungti, kai transporto priemonė yra užvesta. Kitas prievadas yra transporto priemonės išorėje esančiame įkrovimo prievade. Naudodami keitiklį, galite įkrauti didelės galios elektros įrangą net tada, kai transporto priemonė yra išjungta.

 

Visiškai skaitmeninis 12,25 colių prietaisų skydelis ir jutiklinis ekranas

Prietaisų skydelis rodo svarbiausią informaciją, pvz.,greitį ir akumuliatoriaus įkrovos būseną, kur geriausiai matote: priekyje ir centre. Jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasiekti visas ryšio ir klimato kontrolės funkcijas.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Greitojo įkrovimo belaidžio įkroviklio prievadas, esantis centrinėje konsolėje, turi aušinimo funkciją, kuri neleidžia išmaniajam telefonui perkaisti, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

 

MODERNIAUSIOS SAUGOS IR PAGALBINĖS VAIRUOTOJŲ SISTEMOS

Su „Hyundai Smart Sense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojų sistemomis – IONIQ 5 dabar yra visos saugos funkcijos, kad jaustumėtės ramiau. Be to, šis „Hyundai“ yra pirmasis su 2 lygmens autonomine saugos technologija.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Pažangus projekcinis ekranas

Išplėstinis „head-up“ ekranas veda jus saugiai po pasaulį, projektuodamas virtualią informaciją, pvz., nuorodas ar įspėjimus, tiesiai į jūsų kelio vaizdą.
Papildoma „Style“ modelio įranga. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

2 lygio autonominis vairavimas

Su „Highway Driving Assist II“ tai pirmasis „Hyundai“, kuriame įdiegta 2 lygio autonominė saugos technologija, valdanti greitį ir atstumą bei padedanti keičiant eismo juostas.

 

Aplinkinio vaizdo stebėjimas

Reikia pastatyti automobilį ankštoje vietoje? Nuplauti jį siauroje plovykloje? Ne bėda. Erdvinio vaizdo monitorius suteikia 360 laipsnių vaizdą, kad būtų lengviau ir saugiau manevruoti uždarose erdvėse.
Papildoma „Style“ modelio įranga. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Naudoja pažangiausią navigacijos sistemą, kad numatytų būsimus posūkius arba tiesų kelią greitkeliuose, ir reguliuoja greitį, užtikrindama saugesnį vairavimą.

 

Saugaus išlipimo pagalbinė sistema

Ši sumani funkcija padeda išvengti nelaimingų atsitikimų išlipant iš automobilio: aptikusi iš galo artėjančią transporto priemonę, ji laikinai užrakina galines dureles, kad vaikai negalėtų išlipti iš automobilio, kol tai padaryti bus saugu.
Papildoma „Style“ modelio įranga. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Tolimųjų šviesų pagalbos sistema

Aptinka artėjančias ir toje pačioje eismo juostoje važiuojančias transporto priemones ir automatiškai persijungia į artimąsias šviesas. Kai transporto priemonės neaptinkamos, sistema vėl įjungia tolimąsias šviesas, maksimaliai pagerindama vairuotojo matomumą.

 

Pagalbinė susidūrimo išvengimo statant automobilį atbuline eiga sistema

Jei per galinio vaizdo kamerą arba galinius ultragarso jutiklius aptinkama kliūtis, PCA parodys įspėjimą ir prireikus įjungs stabdžius.
Papildoma „Style“ modelio įranga. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

Paspaudus išmaniojo rakto mygtuką, IONIQ 5 gali nuotoliniu būdu grįžti į stovėjimo vietą ir iš jos išvažiuoti.
Papildoma „Style“ modelio įranga. Standartinė įranga modelyje „Premium“.

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.