Close

Verslo klientams

„Hyundai“ kaip bendrovės automobilis

„Hyundai“ automobiliai atitinka kiekvieno šiuolaikinio Europos kliento, turinčio automobilių parką, poreikius: yra didžiausias transmisijų asortimentas (nuo visiškai elektrinių iki benzininių ir dyzelinių automobilių), kėbulo tipų įvairovė (nuo kompaktinių hečbekų iki didelių krosoverių).

Susisiekite su mumis

Sprendimai vairuotojams ir vadovams

Mūsų užduotis – suprasti jūsų verslo reikalavimus. Būkite tikri, kad gausite individualiai pritaikytus automobilių parko sprendimus, įskaitant automobilius, finansines galimybes ir profesionalią pagalbą.

  • Bendrovės automobilio vairuotojas
  • Mažos ir vidutinės bendrovės
  • Tarptautinio automobilių parko valdymas
  • Asociacijos ir organizacijos
  • Viešasis sektorius

Atsižvelgiama į viso eksploatacijos laikotarpio išlaidas

Beveik pusę visų išlaidų automobiliams sudaro degalai, įmokos, draudimas, nusidėvėjimas, techninė priežiūra ir remontas. Būtent todėl „Hyundai“ bendrovėms rekomenduojam hibridinius ir elektrinius automobilius. Jų eksploatacijos išlaidos mažiausios, o naujiems automobiliams taikoma 5 metų neribotos ridos garantija. Hibridinių ir elektrinių automobilių akumuliatoriams taikome 8 metų garantiją.

EuroParko misija – kurti tvarią miesto erdvę

Vienas iš elektromobilio privalumų yra tai, kad jis kraunamas ne darbo metu, o tuomet, kai automobilis nenaudojamas. Be to, mieste elektromobiliu galima važiuoti viešajam transportui skirtomis eismo juostomis. Taip išvengiama transporto spūsčių ir sutaupoma daug laiko.

Praktiškas, erdvus ir solidus

Kainos požiūriu žinant, kiek įmonė „Filter“ sutaupys ateityje, nėra prasmės rinktis automobilį su vidaus degimo varikliu. Reikia įvertinti perspektyvą.

Automobilis – tai prekių ženklo ambasadorius

Vandenilio technologiją naudojanti įmonė siunčia aiškią žinutę savo partneriams. „Hyundai“ masinės gamybos NEXO varomas angliavandeniliu. Pagalvokit apie tai. Retas kuris yra vairavęs angliavandeniliu varomą automobilį.

„Hyundai Lizingas“

Pirkti ar lizinguoti? Mes rasime jums geriausią sprendimą.

Susisiekite su mūsų komanda

Ar turite klausimų? Mes mielai jums padėsime.

Riina Harjunpää

Automobilių parkų pardavimų vadovas

Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

 

Marko Aalik

Pardavimų vadovas Baltijos šalims

Marko.Aalik@hyundai.fi