„Hyundai“ kaip bendrovės automobilis

„Hyundai“ automobiliai atitinka kiekvieno šiuolaikinio Europos kliento, turinčio automobilių parką, poreikius: yra didžiausias transmisijų asortimentas (nuo visiškai elektrinių iki benzininių ir dyzelinių automobilių), kėbulo tipų įvairovė (nuo kompaktinių hečbekų iki didelių krosoverių).

 

Atsižvelgiama į viso eksploatacijos laikotarpio išlaidas

Beveik pusę visų išlaidų automobiliams sudaro degalai, įmokos, draudimas, nusidėvėjimas, techninė priežiūra ir remontas. Būtent todėl „Hyundai“ bendrovėms rekomenduojam hibridinius ir elektrinius automobilius. Jų eksploatacijos išlaidos mažiausios, o naujiems automobiliams taikoma 5 metų neribotos ridos garantija. Hibridinių ir elektrinių automobilių akumuliatoriams taikome 8 metų garantiją.

 

Sprendimai vairuotojams ir vadovams

Mūsų užduotis – suprasti jūsų verslo reikalavimus. Būkite tikri, kad gausite individualiai pritaikytus automobilių parko sprendimus, įskaitant automobilius, finansines galimybes ir profesionalią pagalbą.

Bendrovės automobilio vairuotojas
Mažos ir vidutinės bendrovės
Tarptautinio automobilių parko valdymas
Asociacijos ir organizacijos
✓ Viešasis sektorius

 

Modelių asortimentas

Dabar „Hyundai“ siūlo plačiausią rinkoje transmisijų asortimentą – nuo benzininių ar dyzelinių vidaus degimo variklių iki elektrifikuotų hibridų, „plug-in“ tipo hibridų, elektrinių ir vandenilinių variklių.

 

 

Susisiekite su mūsų komanda

Ar turite klausimų? Mes mielai jums padėsime.

 

Riina Harjunpää

Automobilių parkų pardavimų vadovas
Riina.Harjunpaa@hyundai.fi

 

Marko Aalik

Pardavimų vadovas Baltijos šalims
Marko.Aalik@hyundai.fi