Šis modelis dar neparduodamas. Visa informacija yra tik iliustracinio pobūdžio ir gali būti kitokia, kai faktinis modelis taps pasiekiamas. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ įgaliotąjį atstovą.

 

ELEKTRIFIKUOTAS LAINERIS

Aptakus ir unikalus IONIQ 6 siluetas yra neabejotina naujojo šimtmečio inovacija.

 

IONIQ 6 pasaulinis pristatymas įvyko liepos 14 dieną. Renginį galite peržiūrėti čia: 

Į žmogų orientuotas dizainas

IONIQ 6 – tai elektrifikuotas laineris, įkūnijantis emocinio efektyvumo idėją, kuomet vienu metu patenkinami kliento estetiniai ir funkciniai poreikiai. Aerodinamiškas siluetas su paprastomis, bet tuo pačiu išraiškingomis linijomis, kuria naują elektromobilių eros tipologiją.

 

Sparno formos galinis aptakas

Elipsinio sparno formos galinis aptakas iš skaidrių stiklą primenančių medžiagų išryškina unikalų firminį apšvietimą.

 

Parametriniai pikseliai

Per 700 parametrinių pikselių skirtingose vietose, tokiuose kaip priekiniai žibintai, galiniai kombinuotieji žibintai, priekiniai jutikliai apačioje, oro angų apdaila ir centrinės konsolės indikatorius.

 

Sąmoningai dėmesingas salono dizainas

2950 mm atstumą tarp ašių turinčio IONIQ 6 ergonomiškame salone gausu įvairiausias keleivių reikmes atliepiančių funkcijų, leidžiančių patirti elektrifikuoto mobilumo gėrį.

 

Taškinis grafinis apšvietimas

Keturių grafinių taškų apšvietimas ant vairo lengvai vairuotojo ir automobilio sąveikai.

 

Jutiklinis prietaisų skydas

Moduliniame jutikliniame valdymo skyde integruotas 12 colių liečiamas informacinės ir pramogų sistemos ekranas ir 12 colių skaitmeninis prietaisų skydelis. Tilto formos centrinėje konsolėje daug patogių ir talpių dėtuvių.

 

Tvarios medžiagos

Atliepiant į nūdienos vartotojų ekologišką sąmoningumą, IONIQ 6 naudojamos tvarios natūralios medžiagos, įskaitant dažus iš perdirbtų pigmentų, ekologiškai apdirbtą natūralią odą, biologiškai skaidomą plastiką lubose ir grindų kilimėlius iš perdirbtų žvejybos tinklų.

 

Didelė galia ir energijos atsargos

Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką. IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

 

Vehicle-to-Load (V2L)

Kaip ir ankstesniame IONIQ 5 modelyje, IONIQ 6 yra inovatyvi įkrovimo iš automobilio (V2L) funkcija, su kuria iš automobilio galima įkrauti bet kokį elektrinį įtaisą. Dabar nekils jokių problemų dėl nusėdusių įtaisų stovyklaujant ar ką nors veikiant lauke.

 

Duomenų atnaujinimas belaidžiu būdu

IONIQ 6 yra pirmasis „Hyundai“ modelis, kuriame programinę įrangą galima atnaujinti belaidžiu būdu (OTA). Su šia technologija vairuotojai gali atnaujinti įvairių elektros įtaisų, autonominio vairavimo, akumuliatoriaus ir kitos įrangos valdiklių duomenis ir važiuoti saugiau ir patogiau. Vairuotojai taip pat gali belaidžiu būdu atnaujinti žemėlapius ir medijos programas.

 

IONIQ 6 – sekite naujienas!

IONIQ 6 atvyks anksčiau nei manote. Užsisakę mūsų naujienlaiškį nieko nepraleisite.

Užsiregistruokite ir jūsų „Hyundai“ įgaliotasis atstovas jus nuolat informuos apie naująjį IONIQ 6 ir jo inovatyvią bei pažangią įrangą.