Close

IONIQ 6

Pažadink savo pasaulį

SoliTek Metų elektromobiliu 2024

Prašyti pasiūlymo

Elektrifikuotas laineris

Aptakus ir unikalus IONIQ 6 siluetas yra neabejotina naujojo šimtmečio inovacija.

Naujos eros siluetas

IONIQ 6 vidutinės energijos sąnaudos, apskaičiuojamos pagal WLTP metodiką, yra 14 kWh/100 km. Pagal sunaudojamą energiją tai vienas efektyviausių elektromobilių rinkoje.

Didelė galia ir energijos atsargos

Su itin aerodinamišku kėbulu suderinta 77,4 kWh baterija leidžia su vienu įkrovimu nuvažiuoti 610 km atstumą, apskaičiuotą pagal WLTP metodiką.

Sąmoningai dėmesingas salono dizainas

Kokono formos IONIQ 6 salonas – tai iš tvarių medžiagų sukurta patogi asmeninė erdvė su daugybe praktiškų funkcijų.

Saugiausio ir geriausio pasaulyje automobilio apdovanojimas

2023 metų Pasaulio metų automobilio rinkimuose IONIQ 6 nugalėjo trijose kategorijose: Pasaulio metų automobilio, Pasaulio elektromobilio ir Geriausio metų automobilio dizaino. IONIQ 6 gavo didžiausią balų skaičių Euro NCAP ir IIHS saugos bandymuose.

„Hyundai IONIQ 6“ standartinė įranga

Skaitmeniniai šoniniai veidrodėliai

Su šiais veidrodėliais su vaizdo kamera jausite mažesnį oro pasipriešinimą ir geriau matysite vaizdą gale, net blogu oru. Yra modelių ir su tradiciniais šoniniais veidrodėliais.

Vairavimas su vienu pedalu (i-Pedal)

Važiuojant šiuo režimu, galima didinti, mažinti greitį ir stabdyti tik su vienu akceleratoriaus pedalu. Išmani rekuperacinė stabdymo sistema, remdamasi eismo priekyje informacija, automatiškai reguliuoja rekuperacinio stabdymo jėgą.

Vehicle-to-Load (V2L)

Su įkrovimo iš automobilio technologija (V2L) galima įkrauti bet kokį įtaisą ar elektros įrenginį, kurio galia siekia 3,6 kW. Galima įkrauti kavos aparatą arba Teslą. Ši technologija su „Schuko“ adapteriu yra standartinė „Hyundai IONIQ 6“ įranga.

Inovatyvūs žibintai saugiam vairavimui

IONIQ 6 yra pirmasis Europos rinkai skirtas „Hyundai“ modelis, turintis naują priekinio apšvietimo sistemą su šviesos diodų matricos žibintais. Žibintai turi automatinę funkciją, kuri išjungia tik tuos tolimųjų šviesų diodus, kurie akina priekyje arba priešpriešais važiuojančio automobilio vairuotoją.

Tobulas biuras ant ratų

IONIQ 6 salono dizainas sukurtas atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Automobilis gali būti praktiška bei patogi darbo vieta, kurioje idėjos virsta realybe. Ant tilto formos centrinės konsolės patogu pasidėti nešiojamą kompiuterį. Joje yra du USB-C lizdai ir vienas USB-A lizdas įvairiems įtaisams įkrauti. Po antros eilės sėdynėmis rasite ir tradicinį elektros lizdą elektros įtaisams iš automobilio įkrauti (V2L).

Garantija

5 metų garantija be ridos apribojimų

Visiems „Hyundai“ modeliams suteikiama penkerių metų garantija be ridos apribojimo. Be to, hibridų ir elektromobilių aukštos įtampos akumuliatoriams suteikiama aštuonerių metų / 160 000 km garantija.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Atvykite ir išbandykite
Registruotis bandomajam važiavimui

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas