Close

Naujasis i20

Sukurtas jums
Užsisakykite bandomąjį važiavimą

Brėžia naujus standartus

Judrus, dinamiškas ir sumanus „Hyundai i20“ iš esmės keičia kompaktiško automobilio įvaizdį. Tai puikus mažas palydovas tiems, kurie nori turėti aukščiausio lygio įrangą ir važiuoti stilingai.

Sportiškas dizainas

Sportiškas ir elegantiškas: dinamiškas naujojo „i20“ siluetas iš karto atkreipia dėmesį atnaujintu kėbulo dizainu ir ryškiomis spalvomis.

Saugios kelionės visiems

„Hyundai“ bendrovei svarbu, kad saugumas ir komfortas būtų prieinami visiems. Taigi, į „i20“ standartinę įrangą įeina: greičio palaikymo sistema su greičio ribotuvu, pagalbinė tolimųjų šviesų valdymo sistema, laikymosi važiavimo juostoje pagalbos sistema, išmanioji greičio mažinimo pagalbos sistema ir kitos funkcijos.

Puikios ryšio funkcijos

Važiuokite patogiai, naudodami „i20“ modernias išmaniąsias ryšio funkcijas, tokias kaip „Bluetooth“ ir jutiklinis ekranas. Navigacijos sistema yra pasirenkama įranga.

„Hyundai i20“ standartinė įranga

Fresh
Comfort

(papildomai prie „Fresh“ įrangos)

Style

(papildomai prie „Comfort“ įrangos)

Junkitės su savo automobiliu

Su „Bluelink“ programėlė savo telefone „i20“ galite užrakinti ir atrakinti per nuotolį. Programėlė taip pat jums praneš apie bandymą įsilaužti į jūsų automobilį.

Sužinokite daugiau

Sportiškas ir tvarus

Puikias charakteristikas turinti 48 V pusiau hibridinė technologija užtikrina didžiausią efektyvumą.

Daugiau apie technines charakteristikas

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“ automobilis, „i20“ gaminamas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę garantuojame suteikdami 5 metų neribotos ridos garantiją, kad galėtumėte užsiimti mėgstamais dalykais, nesijaudindami dėl savo automobilio.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Sužinokite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Žr. kainas ir specifikacijas