AKCENTAI

1  „i20“ LAIMI APDOVANOJIMUS

„Hyundai i20“ laimėjo prestižinį apdovanojimą „Auksinis vairas 2015“ Vokietijoje, o Latvijoje pelnė „Latvijos 2016 metų automobilio“ ir „Mažojo Latvijos automobilio 2016“ titulus. „i20“ dizainas pelnė du tarptautiniu mastu pripažintus apdovanojimus dizaino srityje: „Red Dot Award“ ir „iF Design Award“.

2 Didžiausia savo klasėje salono erdvė

Erdvė nėra prabanga, tai butinybė. „Hyundai i20“ automobilio viduje gali patogiai įsitaisyti penki suaugę asmenys.

3 Europietis

Naujos kartos i20 sukurtas Europoje, kad atitiktų Europos klientų poreikius.

IŠORĖ

Savitą dizainą nulėmė naujausias „Hyundai“ „tekančio vandens skulptūros“ dizaino filosofijos interpretavimas, kuris aiškiomis ir elegantiškomis linijomis automobiliui suteikia patrauklią akiai išvaizdą.

VIDUS

i20 salonas yra vienas erdviausių savo klasėje ir jo apdaila atlikta iš kruopščiai atrinktų medžiagų, taip sukuriant išskirtinę savo klasėje aukštos kokybės aplinką.

TECHNINIAI PARAMETRAI

i20 siūlomas su mažai aplinką teršiančiu ir ypač ekonomišku dyzeliniu 1,1 litro varikliu, kurio vidutinės degalų sąnaudos važinėjant ir mieste, ir užmiestyje tesiekia 3,8 l/100 km, o CO2 emisija – tik 99 g/km.

SAUGA

i20 aprūpintas visomis technologijomis, kad jūs išliktumėte saugūs. Visuose modeliuose įrengtos šešios saugos oro pagalvės: priekinės, šoninės ir užuolaidos. Pažangios aktyvios ir pasyvios saugos funkcijos yra standartinėje komplektacijoje.

PATOGUMAS

Standartinėje komplektacijoje yra kasdieninio komforto įranga, dažniausiai montuojama didesniuose automobiliuose. Šildomas vairas gali netgi pranokti jūsų lūkesčius.

Lengvas važiavimas be rūpesčių

Penkerių metų garantija be ridos apribojimų, penkerius metus teikiama pagalba kelyje, kasmet tikrinama automobilio techninė būklė ir techninės priežiūros nereikalaujanti dujų skirstymo mechanizmo grandinė reiškia važinėjimą be rūpesčių.

IŠORĖ

Jūsų žvilgsnį pavergiantis dizainas

Naujos kartos „Hyundai i20“ krinta į akį dėl savo „plaukiančio stogo“ efekto, kurį sukuria blizgiai juodas C statramstis.

 

FLUIDIC SCULPTURE 2.0 „Hyundai“ „tekančio vandens skulptūros 2.0“ dizaino filosofiją sustiprina dinamiškai ištempti priekiniai žibintai, puikiai įsiliejantys į paviršiaus kontūrą.

 

i20_muotoilu_filosofia

 

Radiatoriaus grotelės

Šešiakampės grotelės yra „Hyundai“ dizaino skiriamasis ženklas. Plačios grotelės nuleistos žemyn, o siauros priekinius žibintus jungiančios horizontalios grotelės išryškina automobilio plotį.

i20_etusaleikko
i20_etuvalot
Priekiniai žibintai su LED dienos lemputėmis

Stilingas priekinių žibintų blokas su posūkio apšvietimo ir LED dienos lemputėmis tamsoje apšviečia jūsų kelią netgi jums automobilį pastačius ir užrakinus (priklauso nuo komplektacijos).

LED galinių žibintų modulis

i20 šoninė kėbulo linija subtiliai pereina į harmoningai derantį LED galinių žibintų modulį, kuris užtikrina gerą automobilio matomumą kelyje.

i20_TAKAVALO2

 

i20_turbo

Naujojo „i20“ modelio su turbokompresoriumi išskirtinis požymis – priekinės grotelės.

Priekiniai rūko žibintai

Papildomi žibintai priekyje padeda apšviesti kelią pakilus rūkui ar lyjant.

Posūkių žibintai ant išorinių veidrodėlių

i20 elektriniu būdu šildomuose ir reguliuojamuose išoriniuose veidrodėliuose taip pat sumontuoti ir „aštrios“ formos posūkių žibintai, padedantys saugiai persirikiuoti į kitą eismo juostą.

Aukštai sumontuotas stabdymo žibintas

Aukštai, užpakalyje važiuojančių vairuotojų akių lygyje, sumontuotas stabdymo žibintas juos įspėja, kai jūs stabdote.

Ratlankiai

Pajuskite i20 sportinio dizaino ratlankių modernų stilių. Priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos automobilyje montuojami 15 colių plieniniai arba 16 colių lengvo lydinio ratlankiai.

Komfortiška erdvė jūsų paslaugoms

Po kruopščiai išlankstytu kėbulu atrasite stebėtinai erdvų saloną, kuris yra vienas didžiausių ir dailiausių savo klasėje. Dėmesys skirtas ne smulkiausioms detalėms ir medžiagų kokybei, todėl automobilio salonas pranoks jūsų lūkesčius.

i20_sisakuva_940

 

Vidaus dizainas

Salono apdaila atlikta iš kruopščiai atrinktų medžiagų, kurios sukuria malonią aukštos kokybės aplinką. Paveiksle kaip pavyzdys pateikta i20 „Style“ modelio vidaus apdaila su „Cappucino Brown“ salono spalva.

i20_Sisatilat_940

 

Susikurkite savo automobilį: i20 kėbulo ir salono spalvas galima pasirinkti iš plačios jų gamos.

i20_Sisavarit

Erdvus viduje, ištobulintas iki smulkiausios detalės

Naujojo i20 prietaisų skydelio dizainas yra elegantiškas, funkcionalus ir patogus vairuotojui. Balta mėlyname fone prietaisų rodmenų spalva optimaliai pritaikyta vairuotojo akims, važinėjant tiek dienos, tiek nakties metu. Paveiksle pateikto automobilio salono spalva yra „Greyish Blue“ (pilkšvai mėlyna).

i20_kojelauta_940

 

i20_taitettavat_istuimet     i20_tasainen_tavaratila

Sėdynių nulenkimo sistema ir visiškai lygus bagažo skyriaus pagrindas

Galines sėdynes galima nulenkti 60:40 santykiu ir suformuoti patogią bagažo skyriaus erdvę su lygiu pagrindu. Šis visiškai plokščias pagrindas naujo i20 bagažo skyriuje atsiranda iki galo nulenkus galines sėdynes ir uždangalo plokštę pakėlus į viršutinę padėtį.

 

Puodelių laikiklis

Patogiai įrengtas tarp priekinių sėdynių.

Dėtuvės duryse

Į priekinių durų dėtuves galima saugiai įstatyti 1,5 litro talpos butelius, o į galinių durų dėtuves – 1 litro butelius.

Pirštinių dėtuvė

Mažus daiktus, kurių gali prireikti kelionėje, galite paslėpti didelėje pirštinių dėtuvėje su apšvietimu.

PATOGUMAS

i20 žino, ką iš tiesų reiškia komfortas

Standartinėje komplektacijoje yra viskas, ko reikia kasdieniniam patogiam ir saugiam važinėjimui. Kai kuri įranga gali netgi viršyti jūsų lūkesčius.

i20_mukavuus_940

 

i20_pysakointitutka

Automobilio statymo pagalbos sistema

Priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos automobilio statymo ir statymo galu pagalbos sistema užtikrina saugų jo pastatymą, naudojant ultragarsinius jutiklius, kurie garsiniu ir vaizdiniu įspėjimu praneša vairuotojui apie kliūtis šalia automobilio buferio.

 

 

i20_parkissa_940

 

Rankiniu būdu pakreipiamas ir ištraukiamas vairas su stiprintuvu

Vairo kolonėlę galima reguliuoti tiek pakreipiant, tiek ištraukiant, todėl galite prisitaikyti pačią patogiausią vairavimo padėtį.

Prisijungimo galimybė

Groti savo mėgstamos muzikos failus iš bet kokio tipo nešiojamųjų prietaisų galite prisijungę prie AUX ir USB lizdų. Tiesiog prijunkite ir grokite. Be to, automobilyje įrengti du 12 V įtampos keitikliai, skirti jūsų prietaisų įkrovimui.

Nuotolinis užrakinimas ir atrakinimas

Duris ir pakeliamas galines duris galima užrakinti ir atrakinti paspaudus mygtukus ant užvedimo raktelio.

Prijungimo sistema ant prietaisų skydelio

Išmaniojo telefono prijungimo stotelė tvirtai laiko jūsų telefoną jo baterijos įkrovimo metu, o pats telefonas yra puikioje padėtyje, kad galėtumėte jį naudoti navigacijai ar groti savo mėgstamą muziką.

Klimato kontrolės sistema

Visuose naujuose i20 automobiliuose klimato kontrolės sistema yra standartinės įrangos dalis. Priklausomai nuo komplektacijos, ji yra rankinė arba automatinė, ir nustačius norimą temperatūrą, sistema ją palaikys, o su automatinio stiklo džiovinimo funkcija saugos langus nuo aprasojimo.

Garso sistema

Mėgaukitės aukštos kokybės garsu, klausydamiesi radijo arba grodami savo mėgstamą muziką per i20 garso sistemą ar MP3 grotuvą.

TECHNINIAI PARAMETRAI

Kompaktiškas dydžiu, didelis savo techniniais parametrais

Naujas, šiuolaikiškas ir ekonomiškas 1,0 litro trijų cilindrų benzininis variklis su tiesioginiu degalų įpurškimu ir turbokompresoriumi: modelių su Comfort įrangos lygiu bendros degalų sąnaudos tik 4,3 l/100 km, išleidžiant tik 99 g/km CO2 dujų.

i20_1,2_moottori 1,0 l T-GDI benzininis variklis
Didžiausia galia 73,6 kW (100 AG) / 4000 aps./min.
Didžiausias sukimo momentas 172 Nm / 1500-4000 aps./min.
Pavarų dėžė: 5 laipsnių mechaninė

1,2 l MPi benzininis variklis
Didžiausia galia 55,2 kW (75 AG) prie 6000 aps./min.
Didžiausias sukimo momentas 122 Nm prie 4000 aps./min.
5 laipsnių mechaninė pavarų dėžė

1,4 l MPi benzininis variklis
Didžiausia galia 73,6 kW (100 AG) prie 6000 aps./min.
Didžiausias sukimo momentas 134 Nm prie 3500 aps./min.
6 laipsnių mechaninė arba 4 laipsnių automatinė pavarų dėžė

  

 

 

„MacPherson“ tipo priekinės pakabos sistema

„MacPherson“ tipo priekinės pakabos sistema užtikrina puikų standumą ir patvarumą, todėl automobilis gerai valdomas ir saugiai važiuoja.

Pavarų dėžė

Priklausomai nuo pasirinktos komplektacijos naujajame i20 sumontuota 5 arba 6 laipsnių mechaninė arba 4 laipsnių automatinė pavarų dėžė.

Saugumas yra malonaus važiavimo pagrindas

Kadangi dėl saugumo galima neabejoti, kiekviena kelionė yra rami. Naujajame i20 įrengtos visos saugos technologijos, kad jūs ir jūsų važiuodami keleiviai jaustųsi saugiai. Saugos sistemos veikia automatiškai, jums to net nepastebint.

 

Nukrypimo nuo važiavimo juostos įspėjimo sistema

Priekinio stiklo viršuje sumontuota kamera stebi eismo juostų ženklinimą ir akimirksniu pasiunčia įspėjamąjį garsinį ir vaizdinį signalą, jeigu krypstate iš savo juostos nerodydami posūkio signalo.

i20_iso_kaistavahti

Padangų slėgio kontrolės sistema

Padangų slėgio kontrolės sistema stebi slėgį visose keturiose padangose ir siunčia įspėjimą, jei slėgis nukrenta žemiau leistinos ribos.

i20_TPMS

Pagalbinė pajudėjimo įkalnėje sistema

Ši sistema aptinka stačią įkalnę ir automatiškai įjungia stabdžius, kad automobilis pavojingai neriedėtų atgal, ypač tais atvejais, kai reikia pajudėti sustojus įkalnėje.

 

i20_makilahtoavustin

Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC) ir automobilio stabilumo valdymo sistema (VSM)

Siekiant užtikrinti optimalų stabdymą, ESC automatiškai, priklausomai nuo variklio sūkių ir važiavimo sąlygų, stabdymo jėgą paskirsto kiekvienam ratui. VSM užtikrina automobilio stabilumą ir saugumą, kai susidaro slydimo sąlygos.

i20_esc_vsm

 

6 saugos oro pagalvių sistema

6 saugos oro pagalvių sistemą sudaro vairuotojo ir keleivio saugos oro pagalvės, priekinės šoninės saugos oro pagalvės ir priekinės bei galinės saugos oro užuolaidos, kad jūs ir jūsų keleiviai būtų apsaugoti avarijos metu smūgio iš bet kurios pusės atveju.

Stabdymo jėgos pagalbinė sistema

Sistema stebi jūsų greitėjimo ir stabdymo veiksmus ir įjungia didžiausią stabdymo jėgą, kai pajunta staigų veiksmą. Jeigu stabdoma avariniu būdu, automobilyje automatiškai įjungiami mirksintys avarinio stabdymo žibintai, įspėjantys užpakalyje važiuojančius vairuotojus.

Elektra valdomų langų valdymo sistema

Šoninius langus galima elektriniu būdu pakelti ir nuleisti. Priekiniuose šoniniuose languose, priklausomai nuo komplektacijos, gali būti įrengta automatinio lango pakėlimo ir nuleidimo vienu prisilietimu funkcija.

PAPILDOMA ĮRANGA

Jūsų automobilyje „Hyundai i20“ yra gausi ir įvairi bazinė įranga. Jei norite, kad jūsų automobilis būtų individualesnis, o kelionės – praktiškesnės, „Hyundai“ siūlo jums įvairios papildomos įrangos. Papildoma įranga suteiks jūsų automobiliui daugiau patogumo, saugumo, praktiškumo ir stilingumo. Pramonės šakos kokybės standartus atitinkanti originali „Hyundai“ įranga patenkins ir jūsų lūkesčius dėl automobilio eksploatacinio patikimumo ir kokybės. Originalios papildomos įrangos esmė yra tai, kad visas dėmesys suteikiamas į tai, kad kiekvienas pridedamas elementas derėtų prie medžiagų ir spalvinio automobilio sprendimo.

i20_940x4791

Stiliaus elementai

Automobilio slenksčius ir galinio buferio paviršių patartina uždengti puošybinėmis juostelėmis arba apsauginėmis prilimpančiomis plėvelėmis. Jos apsaugos dažų sluoksnį ir neleis susibraižyti dažniausiai naudojamoms vietoms. Šoninius veidrodėlius taip pat galima uždengti nuimamais antdėklais ir taip juos apsaugoti, pavyzdžiui nuo kelio akmenukų smūgių. Kojų zonos apšvietimo rinkinys padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks salono apdailai išbaigtumo.

i20_C8450ADE00AL_IM_entry_guards
Durų slenksčių puošybinių juostelių
komplektas
C8450ADE00AL
i20_door_mirror_caps_300x225
Apsauginiai šoninių veidrodėlių
antdėklai
C8431ADE00ST
i20_jalkatilan-valo_300x225)
Kojų zonos apšvietimo rinkinys
mėlyna spalva 99650ADE00
balta spalva 99650ADE00W

 

Apsaugos priemonės

Apsaugokite savo automobilio saloną nuo purvo, vandens, šlapio sniego, kelių barstymo druskų ir dulkių. Tekstiliniai kilimėliai su išsiuvinėtu modelio pavadinimu apsaugo saloną ir tuo pačiu jį puošia. Tinkamo dydžio ir formos kilimėlius lengva išimti valymui.

i20_trunk_liner_300x225
Bagažo skyriaus dugno uždangalas užlenktais kraštais
Modelis su keičiamu bagažo skyriaus dugno aukščiu  8122ADE00
modelis be keičiamo bagažo skyriaus dugno aukščiu  8122ADE10
i20_textile_floor_mats_velour_300x225
Tekstilinių kilimėlių komplektas, veliūrinis
C8143ADE00
taip pat išsiuvinėtas gelsva, melsvai pilka ir pilka spalva
i20_rear_bumper_protection_foil_black_300x225
Galinio buferio apsauginė plėvelė, juoda
C8272ADE00BL

 

Gabenimo įranga

„Hyundai“ automobiliams siūlomi keli skirtingi prie automobilio tvirtinami rėmai ir laikikliai, kurių pagalba lengvai ir patikimai galima pervežti sportinę ir kitokią įrangą (pavyzdžiui, dviračius arba snieglentes). Automobiliu taip pat galima patogiai vežti gyvūnus, kuriems atskirti bagažo skyriuje siūloma speciali grotelinė pertvara.

Ant „Hyundai i20“ stogo galima vežti iki 70 kg bagažo, didžiausia leistina velkamos priekabos be stabdžių masė 450 kg, o didžiausia leistina velkamos priekabos su stabdžiais masė yra 800, 910 arba 1000 kg, priklausomai nuo automobilio modelio ir variklio.

i20_Roof_rack_steel_300x225
Skersiniai stogo bagažo laikikliai, plieniniai  C8210ADE00ME
i20_tow_bar_vertical_detachable_300x225
Nuimamas vilkimo kablys su 13 kontaktų jungtimi elektros laidų prijungimui C8281ADE00 ir C8261ADECP

 

Komforto įranga

Prie priekinių sėdynių galvos atramų galima pritvirtinti planšetę gale sėdinčių keleivių pramogai, o taip pat drabužių pakabus, kad nuvykus į vietą jūsų rūbai būtų lygūs ir tvarkingi. „i20″ modeliui galite įsigyti prietaisų skydelio centre tvirtinamą išmaniojo telefono įkrovos stotelę, kurioje yra populiariausiems telefonų modeliams tinkantis adapteris. Tarp priekinių sėdynių galima įdėti atramą rankai, kurioje yra ir uždengiama daiktų dėtuvė.

i20_Rear_seat_entertainment_cradle_for_iPad_300x225
iPad planšetės laikiklis, tvirtinamas ant priekinės sėdynės galvos atramos 99582ADE01
i20_smartphone_docking_station_300x225
Išmaniojo telefono įkrovos stotelė
C8F77AC000
i20_armrest_with_storage_box_open
Atrama rankai su daiktų dėtuve
C8161ADE00

 

Saugos įranga

Visuose „Hyundai“ automobiliuose šoninėse galinėse sėdynėse yra ISOFIX laikikliai vaikų saugos kėdučių tvirtinimui, o taip pat siūlomos saugos kėdutės įvairaus amžiaus vaikams.

DEFA_Termini_03_300x225

Šildymas

Elektriniu šildytuvu iš anksto sušildytas variklis lengviau užsiveda šaltu oru, o variklis mažiau dėvisi, taip pat sunaudojama mažiau degalų ir
išleidžiama mažiau išmetamųjų dujų. Kai lauke spigina šaltis, gera pradėti kelionę šiltame automobilyje su atitirpusiais langais.
Salono šildymo sistemos sukuria malonią šilumą automobilyje, o atitirpę ir išdžiuvę langai užtikrina gerą matomumą.

 

Padangos ir ratlankiai

Mažiausią leistiną lengvojo automobilio padangos protektoriaus gylį nustato įstatymas. Vasarinėms padangoms jis yra 1,6 mm, o žieminėms – 3,0 mm. Vis dėlto, padangų specialistai rekomenduoja padangas keisti tada, kai protektoriaus gylis dar nėra nusidėvėjęs iki mažiausio leidžiamo gylio: vasarines padangas reiktų keisti, kai jų protektoriaus gylis sumažėja iki 4 mm, o žiemines – kai protektoriaus gylis sumažėja iki 5 mm.

Su žieminėmis padangomis privaloma važinėti nuo lapkričio 10 d iki balandžio 1 d., su dygliuotomis padangomis leidžiama važiuoti nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d.

“i20” modelio padangų dydis priklauso nuo automobilio įrangos lygio: Classic, Classic Plus ja Comfort 185/65R15 ja Style 195/55r16.

i20_alloy_wheel_15_Busan
15 colių lengvojo lydinio ratlankis „Busan“
i20_C8400ADE01_alloy_wheel_15_Halla15 colių lengvojo lydinio ratlankis „Halla“

 

Su efektingais lengvojo lydinio ratlankiais savo automobiliui lengvai suteiksite stilingumo ir individualumo.

 

Gerai prižiūrėkite savo automobilį!

Jūsų „Hyundai i20“ sukonstruotas ir pagamintas taip, kad jūs ir automobilio keleiviai būtumėte apsaugoti net pačiose sudėtingiausiose kelių eismo situacijose. Taigi, ir jūs savo ruožtu turite gerai juo rūpintis, kad važinėjimas būtų sklandus ir saugus.Jei laikysitės planinės techninės priežiūros grafiko, galite neabejoti, kad automobilio eksploatacinė būklė bus nepriekaištinga, o kelionėje neiškils nenumatytų sunkumų ir problemų.

„Hyundai i20“ reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 20 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.
„Hyundai i20 TDI Turbo“ reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 15 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.
„Hyundai i20 TCI dyzelinis“ reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 30 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.

Nemažiau svarbūs yra ir savininko atliekami automobilio priežiūros darbai. Pavyzdžiui, reikia reguliariai tikrinti žibintų būklę, oro slėgį padangose ir variklio alyvos lygį. Be to, automobilį reikia dažniau plauti ir bent pavasarį ir rudenį nuvaškuoti. Tuo pačiu metu reikėtų apžiūrėti, ar nepažeista kėbulo dažų danga, o radus įbrėžimų juos reikia nedelsiant sutvarkyti. Siurblys padės užtikrinti švarą salone. Ant langų susikaupusius nešvarumus ir suodžius, kurie labai pablogina matomumą per automobilio stiklus, reikia kruopščiai nuvalyti bent kelis kartus per metus.

Įgaliotajame „Hyundai“ servise gausite kvalifikuotą pagalbą, o taip pat valymui reikalingas medžiagas ir priemones.