JŪSŲ STILIUS

Užtikrinta ir unikali visiškai nauja „KONA“ buvo sukurta atkreipti dėmesį ir jaudinti. Drąsus išorės dizainas patraukia akį galingomis formomis, aptakiais LED žibintais ir unikaliomis detalėmis, pabrėžiančiomis stipraus „Hyundai“ SUV DNR esmę.

 

 

Išdrįskite išsiskirti

Kartais geriausios akimirkos yra ne nulemtos aplinkos, o sukurtos mūsų pačių. Tai jūsų vairavimo esmė. Automobilis pagal jus – tai „KONA“ dvasia. Dinamiškas stiliaus ir našumo derinys, pasižymintis geriausiomis pažangiausiomis technologijomis – šį kompaktišką miesto visureigį verta apžiūrėti įdėmiau.

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

KONA_dizainas

DIZAINAS

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. Galingi paviršiai susilieja su išskirtiniais kontrastingais bamperiais, pabrėžiančiais drąsų miesto visureigio dizainą.

 

Jūsų stilius

Sujungusi galingas linijas ir stilingus kraštus, visiškai nauja „KONA“ atrodo išraiškingai iš visų pusių. „KONA“ leidžia pritaikyti spalvų derinius prie asmeninio stiliaus. Išdrįskite išsiskirti.

Jūsų spindesys

Kartais verta judėti nauja kryptimi, kaip ir darėme su visiškai nauja „KONA“.

 

Grotelės

„Hyundai“ unikalios kaskadinės grotelės ir dvigubų priekinių žibintų dizainas kartu sukuria drąsios išvaizdos priekį.

Akcentų linijos

Matinio sidabro akcentų linijos šonuose paryškina stilingą kraštą. Galima kaip standartinė įranga su „Style“ modeliu.

Galinis aptakas

Elegantiškame galiniame aptake taip pat integruotas LED stabdžių žibintas.

Šviesos

Unikalus dvigubų priekinių žibintų dizainas su pilnai LED priekiniais žibintais* ir LED dieniniais žibintais sukuria unikalius priekinių žibintų bruožus.

*Papildoma įranga.

Ratlankiai

Galima rinktis stilingus lengvojo lydinio ratlankius iki 18 col.

Veidrodėliai

Dviejų atspalvių stogas ir išorės veidrodėliai leidžia pritaikyti spalvų derinius savo asmeniniam stiliui.

LED galiniai žibintai

Aptakūs LED galiniai žibintai pasižymi unikaliu apgaubiančiu apvalkalu, kuriame yra posūkių ir atbulinės eigos žibintai. Galima kaip standartinė įranga su „Style“ modeliu.

JŪS SUDERINATE

Visiškai „KONA“ ypatinga ir dėl dėmesio smulkmenoms. Atraskite išskirtinį komforto lygį su visur naudojamomis aukštos kokybės medžiagomis rafinuotam jutiminiam pojūčiui. Norėdami asmeniškumo, interjerą galite rinktis iš keturių spalvų derinių. Nuobodiems prietaisų skydeliams – ne! Kad žiemos kelionės būtų patogesnės, šildomas vairas ir šildomos sėdynės yra standartinė įranga.

„KONA“ sėdynių stiliaus parinktys

NAŠUMAS

JŪS SUSTIPRINATE JĄ

Tokia, kokia jums patinka. Galia, malonumas ir efektyvumas. „KONA“ leidžia rinktis iš dviejų didelio našumo benzininių galios perdavimo sistemų su turbokompresoriais. Galingiausias yra 1,6 T-GDI, turintis 177 AG ir keturis varomuosius ratus, sujungtus su 7 greičių dviejų sankabų transmisija (DCT). DCT sujungia mechaninės transmisijos degalų vartojimo ekonomiškumą ir vairavimo malonumą su automatinės transmisijos patogumu. Taip pat yra mažesnis, tačiau galingas 1,0 T-GDI su 120 AG ir dviem varomaisiais ratais. Jo 6 greičių mechaninė transmisija yra optimizuota geresniam degalų vartojimo ekonomiškumui.

1,0 T-GDi benzininis variklis

Ekonomiškesniam mobilumui galite rinktis mažesnį 1,0 litro T-GDI 3 cilindrų benzininį variklį su turbokompresoriumi, sukuriantį 120 AG (88 kW) ir 172 Nm. Mėgaukitės geresniu degalų vartojimo ekonomiškumu, padedant elektroniškai valdomai išmetimo sklendės pavarai, sumažinančiai siurblio nuostolius ir pagerinančiai droselio atsaką ir mažos galios sukimo momentą. GDI purkštukas, kurio 200 barų slėgis yra didesnis už vidutinį, užtikrina švarų degimą ir pagerina degalų vartojimo ekonomiškumą, bei mažesnę taršą. Variklis siūlomas su priekiniais varomaisiais ratais ir 6 greičių mechanine transmisija.

Didžiausia galia 120 AG
Didžiausias sukimo momentas 172 Nm

1,6 T-GDi benzininis variklis

Didelio našumo „KONA“ 1,6 variklis su turbokompresoriumi nuo 0 iki 100 įsibėgėja per 7,9 sekundės. Mūsų pačių sukurtas sumažintas 1,6 T-GDI keturių cilindrų benzininis variklis su turbokompresoriumi, sukuriantis 177 AG (130 kW) ir 265 Nm sukimo momentą, suteikia galią ir pusiausvyrą, leidžiančią lengvai įveikti miesto gatves ir užmiesčio kelius. Jis sujungtas su „Hyundai Motor“ naujai sukurtais kompaktiškais keturiais varomaisiais ratais ir sklandžiai perjungiama 7DCT.

Didžiausia galia 177 AG
Didžiausias sukimo momentas 265 Nm

 

Jūsų sukibimas

Visiškai nauja „KONA“ siūlo visų varomųjų ratų pagal pareikalavimą sistemą optimaliam valdymui ir našumui posūkiuose. Su ja važiuoti slidžiais paviršiais ir duobėtais užmiesčio keliais saugiau ir smagiau. Su pažangiu sukibimo posūkiuose valdymu, pagerinančiu manevringumą ir stabilumą, ji aktyviai paskirsto sukimo momentą, greitėjant kelio vingiuose. Tai suteikia nepaprastai jaudinančią vairavimo dinamiką, nes svarbu ne tik pasiekti tikslą, svarbu ir pojūtis jo siekiant.

6 greičių mechaninė transmisija

„KONA“ 6 greičių mechaninė transmisija yra optimizuota geresniam degalų vartojimo ekonomiškumui. Ji sujungta su 1,0 litro T-GDI 3 cilindrų benzininiu varikliu su turbokompresoriumi ir priekiniais varomaisiais ratais.

7 laipsnių automatinė su dviguba sankaba (DCT)

„KONA“ DCT sujungia mechaninės transmisijos degalų vartojimo ekonomiškumą ir vairavimo malonumą su automatinės transmisijos patogumu. Galimi du vairavimo režimai: įprastas ir sportinis. Sportiniame režime pavarų perjungimo modelis skiriasi, pavaros prieš perjungimą užlaikomos ilgiau.

TECHNOLOGIJA

kona_technologija

JŪSŲ TECHNOLOGIJOS

Visiškai nauja „KONA“ suteikia sklandų ryšį, kokio tikitės, ir novatoriškas technologijas, palengvinančias gyvenimą, pvz. projekcinį ekraną, belaidį telefono įkrovimą ir aukštai pritvirtintą slankų jutiklinį ekraną geresniam matomumui ir pasiekiamumui.

 

Projekcinis ekranas

Pasižymintis geriausiu klasėje šviesumu lengvam matomumui, mūsų naujas projekcinis ekranas padeda išlikti saugiems, matomumo srityje projektuodamas svarbią informaciją, pvz. greitį, navigacijos komandas ir įspėjimus. Galima su „Style“ modeliu.

 

Ryšys

Visiškai nauja „KONA“ suteikia sklandų ryšį, kokio tikitės, ir novatoriškas technologijas, palengvinančias gyvenimą. „KONA“ standartinė įranga yra dviejų spalvų pramogų sistemos su LCD ekranu, leidžiančiu klausytis muzikos iš radijo arba USB su „Bluetooth“ sistema. Galite lengvai ieškoti mėgstamiausios dainos arba atsiliepti į skambučius su garso sistemos nuotoliniu valdymu ant vairo. Su „Comfort“ ir „Style“ modeliais galimas 8 col. jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasiekti iš anksto įdiegtas „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“.

* „Apple CarPlay™“ yra kompanijos „Apple Inc.“ registruotas prekės ženklas. „Android Auto™“ yra kompanijos „Google Inc.“ registruotas prekės ženklas.

Aukščiausios kokybės garso sistema

„KRELL“ aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą, kad galėtumėte klausytis stilingai. Galima su „Comfort“ ir „Style“ modeliu.

Bevielis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Centriniame skydelyje esantis bevielis įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną, suderinamą su „Qi“, nenaudojant nepatogių laidų. Galima su „Style“ modeliu.

Skaitmeninis informacijos skydas

Optimalioje vietoje esantis ir lengvai skaitomas 4,2 col. LCD ekranas rodo aktyvių saugumo funkcijų būseną, likusį atstumą ir degalų suvartojimą, navigacijos instrukcijas, lauko temperatūrą ir dar daugiau. Galima su „Style“ modeliu.

Hyundai SmartSense

Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbos vairuotojui sistemomis, „KONA“ pirmauja segmente su naujausia aktyvaus saugumo technologija, sukurta suteikti daugiau saugumo ir ramybės.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalba su pėsčiųjų aptikimu

Ši sistema naudoja priekinę kamerą ir radaro jutiklį, priekyje esančio eismo stebėjimui. Jai aptikus galimą susidūrimą su priekyje esančia transporto priemone arba pėsčiuoju, ji įspės vairuotojui ir, jei reikia, automatiškai sulėtins arba sustabdys transporto priemonę.

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Standartinė eismo juostos laikymosi sistema naudoja priekinę kamerą kelio linijų stebėjimui. Netyčinio išvažiavimo iš eismo juostos atveju ji perspės vairuotoją ir gali naudoti priešingą vairo sukimo momentą, kad nukreiptų automobilį atgal į eismo juostą.

 

Aklosios zonos susidūrimo perspėjimas su persirikiavimo pagalba*

Naudodama apatiniame galiniame bamperyje esančius 2 radaro jutiklius, sistema vaizdu perspėja apie eismą aklojoje zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio rodiklį, persirikiavimo pagalba įjungs garsinį perspėjimą.

* Papildoma įranga su pristatymo versijos modeliais.

Pilno LED apšvietimo technologija

Dieniniai žibintai yra „KONA“ standartinė įranga. Tolimųjų žibintų pagalba* naktį aptinka iš priekio atvažiuojančias transporto priemones ir toje pačioje eismo juostoje priekyje esančias transporto priemones ir perjungia tolimuosius žibintus į artimuosius, kai reikia. Statinis posūkio žibintas* apšviečia priekinę šoninę sritį posūkiuose, pagerinant matomumą naktį.

* Papildoma įranga.

 

Įspėjimas apie kliūtis gale

Atbulai išvažiuojant iš siauros stovėjimo vietos, įspėjimas apie kliūtis gale* sumažina susidūrimo rizika. Naudodama 2 radarus gale, ji perspėja apie artėjančias kliūtis.

* Papildoma įranga su pristatymo versijos modeliais.

Vairuotojo įspėjimo funkcija

Ši standartinė funkcija perkelia saugumą ir patogumą į visiškai naują lygmenį, nuolat stebėdama ir analizuodama vairavimo ypatumus. Nustačius nuovargį arba išsiblaškymą, DAW atkreipia vairuotojo dėmesį garsiniu perspėjimu ir iššokančiu pranešimu, siūlančiu padaryti pertrauką.

 

PATOGUMAS

PRITAIKYKITE SAU

Visiškai „KONA“ sukurta visiškai prisitaikyti prie jūsų ir jūsų įtempto gyvenimo stiliaus. Joje yra daug vietos ir keleiviams, ir kroviniams, o 361 litro talpos bagažinė pirmauja klasėje. Nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite tyrinėti savo pomėgius, visiškai nauja „KONA“ suteikia sklandų ryšį, kokio tikitės, ir novatoriškas technologijas, palengvinančias gyvenimą. „KRELL“* aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą, kad galėtumėte klausytis stilingai.

* Galima su „Comfort“ ir „Style“ modeliu.

Universalioji „KONA“ yra tarp klasės lyderių pagal vietą kojoms, pečiams ir galvai. O dėl plačiai atsidarančios bagažinės ir žemo pakrovimo aukščio, krovinius galima pakrauti greitai ir lengvai. „KONA“ – netaupantis vietos kompaktiškas SUV taip pat siūlo didelę 361 litro talpos bagažinę. Ją taip pat lengva pritaikyti: vienu prisilietimu galite nulenkti galines sėdynes per kelias sekundes. Kai sėdynės nulenktos lygiai, turite 1143 litrų erdvę, puikiai tinkančią savaitgalio išvykoms.

 

Pasismaginkite

Neatitrūkite nuo naujienų naudodamiesi internetu mieste, o išvažiavę į bekelę pagarsinkite muziką. „KRELL“* aukščiausios kokybės garso sistema sukuria puikios kokybės garsą, kad galėtumėte klausytis stilingai. Nepriklausomai nuo to, kaip pasirinksite tyrinėti savo pomėgius, visiškai nauja „KONA“ suteikia sklandų ryšį, kokio tikitės, ir novatoriškas technologijas, palengvinančias gyvenimą. Pvz. 8 col. jutiklinį ekraną*, leidžiantį viską lengvai pasiekti su iš anksto įdiegtomis „Apple CarPlay™“* ir „Android Auto™“*. Išreikškite save.

* Galima su „Comfort“ ir „Style“ modeliu.