Dabartiniai modelio „Hyundai KONA“ jau išparduoti. Visi iki šiol užsakyti automobiliai bus pristatyti klientams, tačiau laikinai naujų užsakymų pateikti negalima. Jei reikia daugiau informacijos, kreipkitės į artimiausią „Hyundai“ įgaliotąjį atstovą.
 

PASIRENGĘS JUMS IR NAUJIEMS IŠŠŪKIAMS

KONA perkelia apdovanojimus pelniusias skulptūrines linijas ir savo pirmtako stiliaus pranašumus į kitą lygį savo naujais dizaino patobulinimais ir naujausiomis pažangiosiomis technologijomis, pvz., moderniomis ryšio ir saugos funkcijomis. Dabar KONA galima įsigyti ir kaip sportiškąją „N Line“ versiją.

 

Hibridinis

Puikiai taupo degalus. Hibridinis automobilis varomas specialiai kalibruotu 1,6 l GDI tiesioginio įpurškimo benzininiu varikliu ir 43,5 AG elektros varikliu su 6 greičių sportiška dvigubos sankabos pavarų dėže.

Elektrinis

Galima įsigyti dvi „KONA Electric“ versijas. 64 kWh akumuliatorius yra sujungtas su 204 AG (150 kW) elektros varikliu. Vidutinis važiavimo nuotolis yra 484 km. 39,2 kWh akumuliatorius tiekiamas su 136 AG (100 kW) elektros varikliu. Vidutinis važiavimo nuotolis yra 305 km.

Sužinokite daugiau

Benzininis variklis

Galimi du variklio tipai. 1,0 l T-GDI benzininis variklis užtikrina 120 AG ir tiekiamas su 6 greičių mechanine arba 7 greičių dvigubos sankabos transmisija. Sportiškoji galios pavara – tai 1,6 l T-GDI benzininis variklis, užtikrinantis 198 AG. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

IŠORĖ

IŠDRĮSKITE BŪTI KITOKIE

Įspūdingam naujajam išorės dizainui būdingas subtilus išskirtinumas ir patrauklūs apdailos skydeliai. Ištempti variklio dangčio galai susilieja virš centrinių grotelių ir pribloškia savo išskirtine forma, suteikiančia naujajam KONA galingumo įspūdį. Patobulinti šviesos diodų dieniniai žibintai sukuria siaurą šviesos spindulį, besiskverbiantį į priekį.

Tvirtoje priekinėje plokštėje yra apatinė oro įleidimo anga, kuri vizualiai papildo įspūdingus paviršius aplink pagrindines groteles, įskaitant vertikalias aerodinamines įleidimo angas, kurios pagerina oro srautą. Sportišką siluetą paryškina vizuali jungtis tarp šoninių sparnų ir aštresnio, labiau išbaigto priekio.

 

Naujieji aptakūs galiniai žibintai dabar yra horizontaliai ištempti ir atkartoja unikalią priekinių žibintų išvaizdą. Rinkitės iš stilingo lengvojo lydinio ratlankių asortimento, įskaitant naujus 18 col. dizaino ratus*.
* Pasirinktinė įranga.

 

Išreikškite save. Jūsų automobilis. Jūsų spalvos.

Galite rinktis iš 10 išorės spalvų, kurios paryškins akį traukiantį siluetą. Be to, dviejų atspalvių stogo ir „Phantom Black“ spalvos veidrodėlių korpusai dar labiau paįvairina spalvų derinius, kad galėtumėte sukurti automobilio išvaizdą, puikiai atitinkančią jūsų skonį.
Automobilis nuotraukoje yra „Atlas White“ spalvos su dviejų atspalvių „Phantom Black“ stogu. Jame sumontuoti 16 col. lengvojo lydinio ratlankiai, kuriuos galima įsigyti kartu su „Pro Business“ ir „Comfort“ modeliais.

PAŽANGIAUSIAS RYŠYS UŽTIKRINA TOBULĄ KOMFORTĄ

Universalus, patogus ir sujungtas naujasis KONA vidus yra skirtas šiuolaikiškesnei išvaizdai išreikšti. Tvirtas, bet rafinuotas – puikiai tinka aktyviam gyvenimo būdui. Kalbant apie išmaniąsias technologijas, galite pasirinkti iš naujausių pažangiųjų ryšio ir komforto funkcijų. Naujajame KONA yra standartinė trijų lygių šildoma priekinė sėdynė, o „Style“ ir „N Line“ apdailos modeliuose šildomos ir galinės sėdynės.

 

Naujasis 10,25 col. jutiklinis ekranas

10,25 col. jutikliniame ekrane* užtikrinama paprasta prieiga prie automobilio funkcijų, informacijos, pramogų, navigacijos ir mėgstamų programėlių bei muzikos naudojant išmaniojo telefono funkcijas.
* Galima įsigyti tik kartu su „Navi“ paketu, skirtu „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ modeliams.

Projekcinis ekranas

Dėl įspūdingo matomumo ekranas akių aukštyje* padeda užtikrinti saugumą, nes svarbi informacija, pvz., greitis, navigacijos nurodymai ir įspėjimai rodomi vairuotojo regėjimo lauke.
* Taikoma „Style“ ir „N Line“ modeliams.

 

10,25 col. skaitmeninis skydas*

Puikus skydelis suteikia kabinai papildomą aukštųjų technologijų pranašumą. Jo spalvų schema kinta priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo: „Eco“ ar „Sport“. Dešiniajame ciferblate rodoma hibridinės galios pavaros informacija, pvz., esama akumuliatoriaus įkrovos būsena, taip pat esamas energijos suvartojimo lygis.
* Nėra „Fresh“  modeliui.

Šildomas vairas

Šaltomis dienomis mėgaukitės rankų šiluma. Jums patiks greitai sušylantis vairas.

 

DINAMIKA

PATOBULINTOS GALIOS PAVAROS DIDESNIAM EFEKTYVUMUI

Naujasis KONA atnaujintas, kad važiuotų sklandžiau. Spyruoklės, amortizatoriai ir stabilizatoriaus sijos buvo modifikuoti, kad būtų patogiau važiuoti ir izoliuoti. Vairo mechanizmas buvo tiksliai sureguliuotas, kad atitiktų naujas pakabos savybes, o patobulintos padangos užtikrina didesnį degalų naudojimo efektyvumą ir mažesnį išmetamųjų teršalų kiekį.

 

Hibridas

Hibridinis automobilis KONA varomas specialiai kalibruotu 1,6 l GDI tiesioginio įpurškimo benzininiu varikliu ir 43,5 AG elektros varikliu su 6 greičių sportiška dvigubos sankabos pavarų dėže.

Sužinokite daugiau

Elektrinis

„KONA Electric“ galima įsigyti 2 versijų su 64 kWh akumuliatoriumi (vidutinis važiavimo nuotolis yra 484 km) ir 39,2 kWh akumuliatoriumi (vidutinis važiavimo nuotolis yra 305 km).

Sužinokite daugiau

 

Benzininiai varikliai

1,0 l T-GDI benzininis variklis užtikrina 120 AG ir tiekiamas su 6 greičių mechanine arba 7 greičių dvigubos sankabos transmisija. O jei jus labiau domina sportiškesnė galios pavara, patobulintas 1,6 l T-GDI benzininis variklis užtikrina 198 AG galią, o jo maksimalus sukimo momentas siekia 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

HIBRIDAS

DAUGIAU JAUDULIO. MAŽIAU IŠMETAMŲJŲ TERŠALŲ

Gana retas derinys – smagiai važiuojantis hibridinis automobilis. Sportiškasis hibridinis krosoveris KONA yra specialiai kalibruotas tiesioginio įpurškimo benzininis variklis ir akumuliatoriumi varomas elektros variklis, kuris užtikrina išskirtinį galingumą esant bendrai 141 AG galiai ir 265 Nm sukimo momentui.

 

Elektrinis variklis

Mėgaukitės elektriniu greitėjimu. 43,5 AG elektrinis variklis užtikrina didelį sukimo momentą ir didelį efektyvumą. O jo pagreitis vos užvedus tiesiog įspūdingas.

Benzininis variklis

Specialiai kalibruotas 1,6 l GDI tiesioginio įpurškimo benzininis variklis užtikrina 105 AG galią ir energijos vartojimo efektyvumą.

 

Pavarų perjungimo mentelės

Norisi perimti valdymą? Važiuodami sportiniu režimu galite naudoti prie vairo tvirtinamas pavarų perjungimo menteles, kad įjungtumėte pavaras rankiniu būdu ir pasiektumėte daugiau jaudulio vairuodami.

6 greičių dvigubos sankabos transmisija

Naujoviška dvigubos sankabos transmisija (DCT) užtikrina sklandų važiavimą ir tikrai malonų vairavimą bei greitesnį reagavimą.

 

Energijos srautas

Hibridiniame modelyje sklandžiai perjungiami benzininis ir elektrinis varikliai. Sparčiai greitėjant arba važiuojant įkalnėn, elektrinis ir benzininis varikliai veikia lygiagrečiai, kad padidintų greitėjimą ir sumažintų degalų sąnaudas. Regeneracinio stabdymo sistema įkrauna akumuliatorių naudodama elektrinį variklį automobiliui sulėtinti. Tuomet energija, sukaupta akumuliatoriuje, paleidžia elektrinį variklį, kad jis padėtų pagreitėti, važiuoti įkalnėje arba mažu greičiu.

 

Degalų taupymas ir išmetamųjų dujų kiekio mažinimas: ECO vairavimo pagalbinė sistema

Gerą degalų naudojimo efektyvumą ir mažą išmetamo CO2 kiekį užtikrina ECO pagalbinė vairavimo sistema (ECO-DAS). Įvedus maršrutą į navigacijos sistemą, ši prognozuojamoji energijos valdymo sistema jį analizuoja, naudodama topografinius duomenis, kad nustatytų optimalų akumuliatoriaus energijos ir benzino derinį. „Coasting Guide“ vadovas taip pat informuoja vairuotoją apie neišvengiamą vairavimo situaciją, kai reikia sulėtinti siekiant sumažinti degalų sąnaudas.

SUSIEJIMAS

PAŽANGIAUSIAS SUSIEJIMO KOMFORTAS

Naujasis KONA papildytas visomis naujausiomis ryšio funkcijomis, tokiomis kaip „Bluelink® Connected Car Services“, kurios leidžia valdyti automobilį išmaniuoju telefonu. Nemokama „Hyundai LIVE Services“ penkerių metų prenumerata yra įskaičiuota į 10,25 col. plataus ekrano navigacijos sistemą.

* Galima įsigyti tik kartu su „Navi“ paketu, skirtu „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ modeliams.

 

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

10,25 col. jutiklinio ekrano navigacija*

10,25 col. jutiklinis ekranas palaiko „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, todėl galite prijungti telefoną ir įjungti jo funkcijas plačiajame ekrane.
* Galima įsigyti su „Navi Pack“.

Belaidis įkrovimas*

Patogioje vietoje esantis belaidžio įkrovimo dėklas užtikrina greitą ir paprastą išmaniųjų prietaisų, atitinkančių „Qi“ standartą, įkrovimą.
* Pasirinktinė įranga.

 

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

Išlaikykite ryšį mieste arba atsijunkite užmiestyje, bet visada klausykite muzikos. „Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema užtikrina puikų garsą, kad galėtumėte vairuoti stilingai.
* Galima įsigyti su „Navi Pack“.

„eCall“ saugai ir saugumui

Automatiškai skambina pagalbos tarnyboms, jei patekote į avariją ir aktyvinamos oro pagalvės. Arba paspauskite SOS mygtuką, kad gautumėte skubią pagalbą bet kada 365 dienas per metus.

 

MODERNIAUSIOS SAUGOS IR PAŽANGIOS PAGALBINĖS VAIRUOTOJŲ SISTEMOS

Kadangi nieko nėra svarbiau už jūsų artimųjų saugumą, mes atnaujinome naująjį KONA. Su „Hyundai SmartSense“ – mūsų pažangiausiomis pagalbinėmis vairuotojų sistemomis – naujajame KONA dabar yra visos saugos funkcijos, kad jaustumėtės ramiau.

 

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Naujajame KONA yra eismo juostos sekimo pagalbinė funkcija. Ją suaktyvinus, automobilis važiuoja savo juostos viduriu nuo 0 iki 200 km/val. greičiu greitkeliuose ir miesto gatvėse.

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema*

Naudodama du radaro jutiklius apatiniame galiniame buferyje, sistema įspėja jus apie eismą blogo matomumo zonoje. Jei tokioje situacijoje įjungsite posūkio signalą, pasigirs garsinis įspėjimas ir suveiks stabdžiai, kad būtų išvengta susidūrimo.
* Tiekiama kartu su „Safety Pack“.

 

Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema su „Stop & Go“ funkcija*

Didesnė sauga ir mažiau streso. Išlaiko nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio, automatiškai sumažina arba padidina greitį iki iš anksto nustatytos ribos. Važiuojant spūstyje išlaikomas nustatytas atstumas.

* Pasirinktinė įranga.

 

Galinio susidūrimo išvengimo priemonė*

Važiuojant atbuline eiga iš prasto matomumo zonų, sistema ne tik įspėja vairuotoją, jei transporto priemonė artėja iš šono, bet ir automatiškai įjungia stabdžius.
* Tiekiama kartu su „Safety Pack“.

Išmanusis greičio apribojimo įspėjimas*

Atpažįsta kelio greičio ženklus ir rodo greičio apribojimo ir draudžiamuosius ženklus realiuoju laiku navigacijos sistemos ekrane ir prietaisų skydelyje.
* Tiekiama kartu su „Safety Pack“.

 

Galinio vaizdo monitorius

Ši standartinė funkcija leidžia jums mėgautis geresniu matomumu pastatant automobilį ir vairuojant. Vienu mygtuko paspaudimu galinio vaizdo monitorius tiksliai parodo, kas vyksta už jūsų centriniame jutikliniame ekrane – net, kai važiuojate.

Įspėjimas apie priekyje esančios transporto priemonės judėjimą

Ši išmani miesto vairavimo funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esanti transporto priemonė pajuda iš vietos, pvz., stovint prie šviesoforo arba eismo spūstyje.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

N LINE

PRISTATOME VISIŠKAI NAUJĄ „KONA N LINE“

Dinamiška, motosporto įkvėpta „N Line“ apdaila, kurią pirmą kartą galima įsigyti su naujuoju KONA, yra papildyta galingomis detalėmis. Šį mūsų dizainerių sukurtą sportiškesnį automobilį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. „KONA N Line“ įrengtas sportinis 1,6 l T-GDI benzininis variklis, kurio maksimali galia siekia 198 AG, o maksimalus sukimo momentas yra 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

 

Dinamiška buferio konstrukcija

Ant buferio esantis N stiliaus aerodinaminis skydelis su žemais kampiniais kraštais prisideda prie aptakios išvaizdos, kuri primena lenktynes.

 

Išskirtiniai 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai

Šonuose korpuso spalvos apkalas ir naują drąsų skydelį papildo 18 col. deimanto formos lengvojo lydinio ratlankiai, kurie tinka tik šiai apdailai.

 

Išreikšti kraštai ir sportiškas išmetimo vamzdis

Lenktyninių automobilių DNR taip pat jaučiamas gale, kur įrengtas didelis centrinis aerodinaminis difuzorius ir sportiškas dvigubas išmetimo vamzdis.

 

„N Line“ ženklas ir akcentai

Vieno žvilgsnio pakanka, kad suprastumėte, koks ypatingas yra naujasis KONA. Ant grotelių esantis „N Line“ ženklas aiškiai parodo, kaip šis stilius vadinasi.

 

Sportiška išvaizda nuo pradžių iki galo

„N Line“ modelio viduje yra daug našumo įkvėptų stiliaus patobulinimų, pvz., raudoni kontrastuojantys dygsniai ir specialūs „N Line“ akcentai kabinoje.

 

„N Line“ pavarų perjungimo svirtis

„N Line“ pavarų perjungimo svirtis papuošta sportiškais metalo apdailos akcentais, N logotipu, raudona lenktynių linija ir odiniais įdėklais, užtikrinančiais geresnį pojūtį liečiant ir dar didesnį lenktyninių automobilių pojūtį.

 

„N Line“ sėdynės

Sportiškos „N Line“ sėdynės gaminamos iš zomšos, ant jų galvos atramos yra įspaustas N logotipas ir jos padailintos raudonais kontrastingais dygsniais.

 

Hyundai įgaliotieji atstovai