AKCENTAI

1. Nauji, išmetantys mažiau kenksmingų dujų, varikliai

Universalo „i30“ asortimente yra du nauji benzininiai ir du dyzeliniai varikliai. Visi varikliai atitinka Euro 6 išmetamųjų dujų reikalavimus.

2. Naujas ir stilingas dizainas

„i30 Wagon“ reprezentuoja „Tekančio vandens skulptūros“ (Fluidic Sculpture) dizaino filosofiją ir puikiai yra atpažįstamas „Hyundai“ automobilių šeimos veidas. „i30 Wagon“ išvaizda tapo dar stilingesnė.

3. Sukurtas ir gaminamas Europoje

„Hyundai i30 Wagon“ sukonstruotas ir jo dizainas sukurtas „Hyundai“ technologijų centre Vokietijoje, o automobilis gaminamas Čekijoje esančioje gamykloje.

Išorė

Sėkmingiausiu atnaujinto dizaino elementu tapo išskirtinis „Hyundai“ bruožas – šešiakampės radiatoriaus grotelės.

Salonas

Erdviame salone naudojamos kruopščiai parinktos medžiagos, suteikiančios išskirtinai kokybišką išvaizdą.

Technika

Du dyzeliniai varikliai, du nauji benzininiai varikliai bei nauja 7 laipsnių pavarų dėžė su dviguba sankaba arba 6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė.

Saugumas

Naujajame „Hyundai i30“ universale yra daugybė aktyvių (stabdžiai su ABS, ESC ir VSM sistemos) ir pasyvių (saugos oro pagalvės) saugos sistemų.

Komfortas

Dėl ilgos ratų bazės ir plataus kėbulo naujajame „Hyundai i30“ universale yra daug vietos tiek keleiviams, tiek jų bagažui.

Penkelių metų garantija be ridos ribojimo

„Hyundai“ 5 metų neribotos ridos garantija suteikiama tik tiems naujiems „Hyundai“ automobiliams, kuriuos galutinis klientas pirmą kartą įsigijo iš įgaliotojo „Hyundai“ atstovo,  vadovaujantis sąlygomis, nurodytomis garantijos knygutėje.

IŠORĖ

Įkvėptas tekančių gamtos linijų

Naujasis „Hyundai i30 Wagon“ traukia akį plaukiančių kėbulo linijų dizainu, kurį kuriant įkvėpimo semtasi iš gamtos.

i30_Wagon_Front_940

Genialus dizainas

„i30 Wagon“ yra ryškus „Hyundai“ „Tekančio vandens skulptūros“ (Fluidic Sculpture) dizaino filosofijos pavyzdys. Sportiškas iš priekio, efektingas iš galo ir tikras „Hyundai“ iš visų pusių.

i30_wagon_silo_940

Tiesiog unikalus

Sportiškos išvaizdos „Hyundai i30“ universalo priekinės radiatoriaus grotelės pabrėžia stilingą automobilio išorę.

Sportiškai respektabilus

„i30“ universalo plaukiančios šoninės linijos ir lieti ratlankiai atspindi sportišką automobilio prigimtį.

i30_Wagon_sivusta

 

i30_valot_W

Priekiniai žibintai

„Bi-Xenon“ žibintai, rūko žibintai ir dienos žibintai su šviesos diodais abiejose priekinių grotelių pusėse suteikia automobiliui budrų gyvą „žvilgsnį“, taip pat individualią ir labai prabangią išvaizdą.

 

Kombinuoti galiniai žibintai.

Susijungdami į vieną visumą su tekančiomis kėbulo linijomis, galiniai žibintai šviesos signalais puikiai įspėja paskui važiuojančius automobilius, užtikrindami saugų judėjimą visiems eismo dalyviams.

i30_takavalot

 

i30_spoileriW

Pakeliamų galinių durų aptakas.

Aptake įmontuotas papildomas stabdžių žibintas su šviesos diodais. Kartu šis elegantiškas dizaino elementas gerina automobilio aerodinamiką.

 

Elektra sulenkiami veidrodžiai

Patogi ir praktiška funkcija, padedanti išvengti apgadinimų siaurose vietose. Universalo „Hyundai i30“ šoniniuose veidrodėliuose yra stilingi posūkių žibintai su šviesos diodais, kurių mirksėjimas yra puikiai matomas kitiems eismo dalyviams.

Dienos žibintai su šviesos diodais ir rūko žibintai

Dienos žibintų su šviesos diodais ir rūko žibintų dėka universalas „i30“ jau iš tolo puikiai matomas kelyje.

Galinio lango valytuvas ir apliejiklis

Tarp gausios standartinės „i30“ įrangos yra galinio lango šildytuvas, taip pat galinio lango valytuvas ir apliejiklis.

Vairuotojo vietoje viskas po ranka

Kiekvienas universalo „i30“ salono elementas harmonizuoja vairuotojo ir automobilio santykį. Stilingo dizaino prietaisų skydelis ir kelios šiuolaikinės technologijos leidžia vairuotojui pajusti, kas iš tikrųjų jo laukia atsisėdus prie šio automobilio vairo.

i30_wagon_int_940

Galima rinktis tamsios arba šviesios spalvos salono apdailą – kokia labiau priimtina. Stilinga juoda arba šviesi smėlio spalva vyraus ne tik sėdynių apmušaluose, bet ir priekinės panelės elementuose.

Prietaisų skydelis

Atsisėdę prie „i30 Wagon“ vairo, pastebėsite daugybę šiuolaikinių funkcijų, kurios didina saugumą ir vairavimo patogumą. Visa informacija, susijusi su automobilio judėjimu ir automobilio stoviu puikiai matoma prietaisų skydelyje. Sėdėdami vairuotojo vietoje jūs puikiai viską galite valdyti.

i30_fl_tekniikka_940

 

i30_etuistuimet

Sėdynių šildytuvai

Abi priekinės sėdynės turi reguliuojamus šildytuvus.

 

Tarp standartinės įrangos – klimato kontrolės sistema

Priklausomai nuo įrangos lygio į standartinę „Hyundai i30“ įrangą įeina rankinė arba automatinė klimato kontrolės sistema.

i30_Wagon_sisa_ac copy

Lanksčiai talpus

Lanksti sėdynių sistema leidžia pagal poreikius erdvę keleiviams ar bagažui, arba keleiviams ir bagažui. Daugybės vietų daiktams sudėti ir kitų praktiškų sprendimų dėka universalas „Hyundai i30“ yra patogia transporto priemone net pakankamai didelei šeimai.

Bagažo skyriaus įranga.

Bagažo skyriuje yra kabliukai pakabinti krepšiams, kilpos bagažui tvirtinti, taip pat 12 V elektros maitinimo lizdas.

Galinės sėdynės pakeltos.

Kai galinių sėdynių atlošai yra įprastoje vertikalioje padėtyje, universalo „Hyundai i30“ bagažo skyriaus talpa yra 528 litrai.

Galinės sėdynės sulenktos.

Sulenkus galines sėdynes (lenkiasi dviem dalimis santykiu 40:60) bagažo skyriaus talpa padidėja iki 1642 litrų. Sulenkti galima tiek atlošą, tiek sėdimąją dalį.

Garso sistema

Radijo sistema su CD/MP3 grotuvu įeina į standartinę įrangą. Priklausomai nuo įrangos lygio universalo i30 garso sistema turės 4 arba 6 garsiakalbius.

Salono apšvietimas

Viršutinėje konsolėje yra dvi žemėlapio skaitymo lemputės – vairuotojui ir keleiviui -, o taip pat dėtuvė akiniams nuo saulės.

Grindų konsolė

Po atrama rankai tarp priekinių sėdynių paslėpta patogi dėtuvė įvairioms smulkmenoms sudėti.

Pirštinių dėtuvė

Kai veikia kondicionierius, gėrimai pirštinių dėtuvėje yra šaldomi.

Puodelių laikikliai

Keliaujant visiems norisi gaiviųjų gėrimų, tad „i30 Wagon“ automobilyje puodelių ir butelių laikikliai yra salono priekyje ir gale.

PATOGUMAS

Ypač patogus

Sėskite už automobilio vairo ir leiskite naujajam universalui „Hyundai i30“ nustebinti jus puikia įranga, erdve ir patogumu.

Vairo jautrumo reguliavimo „Flex Steer” sistema

Priklausomai nuo asmeninių pageidavimų ir kelio sąlygų, atitinkamu vairavimo režimu vairuotojas gali pasirinkti, kad vairas suktųsi lengviau arba sunkiau. Režimo parinkimo jungiklis yra ant vairo, o pasirinktas vairavimo režimas rodomas prietaisų skydelio informaciniame ekrane. Normalus („Normal“) režimas tinka važinėjant mieste ir užmiesčio keliais, sportinis („Sport“) režimas skirtas ilgoms kelionėms važiuojant dideliu greičiu, o komfortiškas („Comfort“) režimas palengvina automobilio statymą.

i30_3d_flex_steer

 

Daugiafunkcinis šildomas vairas

Leisti laiką už „i30“ universalo vairo tikrai malonu. Minkšta oda trauktas vairas žada sportinį potyrį važiuojant. Ištraukiamas ir palenkiamas vairas leidžia jį nustatyti tinkamoje vairavimui padėtyje. Kai kurie reikalingi valdymo mygtukai yra puikiai pasiekiami pirštais, kad jų naudojimas būtų kuo patogesnis.

i30_3d_ratin_katkaisimet
1. Garso sistema

Kaire ranka galima reguliuoti garso stiprumą ir rinktis radijo stotis.

2. Pastovaus greičio palaikymo ir greičio ribojimo sistema

Pastovaus greičio bei ribojamo greičio nustatymo ir keitimo mygtukai.

3. „Flex steer“ sistema

Jungikliu ant dešiniojo vairo stipino galima pasirinkti vairavimo režimą.

4. „Bluetooth“ sistema su laisvų rankų funkcija

„Bluetooth“ sistemą su laisvų rankų funkcija taip pat galima valdyti balsu.

Galinio vaizdo kamera

Universalo i30 galinio vaizdo kamera įsijungia tą akimirką, kai įjungiama atbulinės eigos pavara. Kameros perduodamas vaizdas atsiranda navigacijos įrenginio ekrane (jeigu jis yra) arba galinio vaizdo veidrodėlyje.

Prisitaikantys (pasisukantys) „Bi Xenon“ žibintai

„i30 Wagon“ priekinių žibintų sistema didina saugumą posūkiuose ir apsisukant. Posūkio kryptimi pasisukantis šviesos srautas leidžia geriau pamatyti pėsčiuosius ir dviratininkus.

Centrinis užraktas su distanciniu valdymu

Visas duris ir pakeliamas galines duris galima atrakinti ir užrakinti paspaudus mygtuką ant rakto.

Lietaus jutiklis

Lietaus jutiklis automatiškai įjungia priekinio stiklo valytuvus ir pagal lietaus intensyvumą reguliuoja jų veikimo greitį.

Automatinė langų rasojimą šalinanti sistema

Automatinė langų rasojimą šalinanti sistema užtikrina, kad priekinis stiklas visuomet būtų skaidrus ir neaprasojęs. Ši sistema siūloma kartu su dviejų zonų automatinės klimato kontrolės sistema, o taip pat lietaus jutikliu ir priekinio stiklo valytuvų šluotelių šildytuvu.

Reguliuojamas vairas

Oda aptrauktą šildomą vairą galima nustatyti į norimą padėtį jį palenkiant ir ištraukiant.

Mėgstama muzika visuomet kartu

Naujojo universalo „Hyundai i30“ centrinėje konsolėje yra AUX ir USB lizdai, skirti prijungti nešiojamus muzikinius įrenginius (tarp jų ir iPod’ą).

DINAMIKA

Lengvas valdyti, patogus važiuoti

Puikiai ir lengvai valdomas. Dinamiškas ir galingas. Ko dar reikėtų palinkėti puikiai kelionei automobiliu? Naujojo universalo „i30“ variklių asortimentą sudaro trys benzininiai ir du dyzeliniai varikliai. Visi varikliai atitinka Euro 6 išmetamųjų dujų kiekio reikalavimus. Papildomai kartu su 1,6 litro varikliais dabar galima pasirinkti naują 7 laipsnių pavarų dėžę su dviguba sankaba.

i30_Wagon_back_940

BENZININIAI VARIKLIAI

Benzininis 1,4 l variklis MPI
Galia: 73,6 kW (100 AG) / 6000 sūkių per min.
Sukimo momentas: 134 Nm / 3500 sūkių per min.
Pavarų dėžė: 6 laipsnių mechaninė

Benzininis 1,6 l variklis GDI
Galia: 99,0 kW (135 AG) / 6300 sūkių per min.
Sukimo momentas: 164 Nm / 4850 sūkių per min.
Pavarų dėžė: 6 laipsnių mechaninė arba 7 laipsnių su dviguba sankaba

DYZELINIAI VARIKLIAI

Dyzelinis 1,4 l variklis CRDi
Galia: 66,0 kW (90 AG) / 4000 sūkių per min.
Sukimo momentas: 220 Nm / 1500-2500 sūkių per min.
Pavarų dėžė: 6 laipsnių mechaninė

Dyzelinis 1,6 l variklis CRDi
Galia: 100,0 kW (136 AG) / 4000 sūkių per min.
Sukimo momentas (su mechanine pavarų dėže): 280 Nm / 1500-3000 sūkių per min.
Sukimo momentas (su pavarų dėže su dviguba sankaba): 300 Nm / 1750-2500 sūkių per min.

Dabar siūloma nauja pavarų dėžė su dviguba sankaba

Nauja 7 laipsnių pavarų dėžė su dviguba sankaba pagerina „i30 Wagon“ įsibėgėjimą, kartu sumažindama degalų sąnaudas.
Pavarų dėžė su dviguba sankaba sujungė savyje mechaninės pavarų dėžės efektingumą su automatinės pavarų dėžės patogumu ir suteikė vairuotojui galimybę rinktis automatinį ar rankinį pavarų perjungimą.  Nauja 7 laipsnių pavarų dėžė su dviguba sankaba universale „i30“ galima montuoti su 1,6 litro benzininiu arba dyzeliniu varikliais.

i30_DCT_lt_vers2

 

Mechaninė pavarų dėžė

6 laipsnių mechaninė pavarų dėžė gali būti montuojama su visais „i30“ varikliais. Modeliuose su mechanine pavarų dėže yra pavaros perjungimo indikatorius, padedantis vairuotojui važiuoti ekonomiškiau.

Nauja pavarų dėžė su dviguba sankaba

Nauja 7 laipsnių pavarų dėžė su dviguba sankaba universale „i30“ galima montuoti su 1,6 litro benzininiu arba dyzeliniu varikliais.

“McPherson” pakaba

Priekinėje pakaboje naudojami “McPherson” amortizaciniai statramsčiai su dujiniais amortizatoriais bei skersinio pastovumo stabilizatoriumi.

Jokio kompromiso saugumo sąskaita

„Hyundai i30 Wagon“ elektroninė stabilumo kontrolės sistema (Electronic Stability Control, ESC) nuolat stebi automobilio judėjimo stabilumą ir ratų sukibimą su keliu. Sistema automatiškai ima veikti, jei tik pastebi, kad automobilis staigiai stabdant arba netikėto manevro metu gali pradėti slysti. ESC sistema kontroliuoja ratų greitį, automobilio judėjimo trajektoriją, vairo pasukimo kampą ir pedalų naudojimą. Esant būtinybei, sistema keičia variklio sūkio momentą ir optimaliai paskirsto stabdymo jėgą visiems ratams, kad automobilis toliau važiuotų norima kryptimi.

i30_wagon_ESC

Automobilio stabilumo valdymo sistema (VSM)

Automobilio stabilumo valdymo sistema (Vehicle Stability Management, VSM) padeda išsaugoti naujojo universalo „i30“ judėjimo krypties stabilumą, automatiškai gerinant jo valdymą stabdant ir greitėjant, kai automobilio skirtingi ratai turi nevienodą sukibimą su kelio danga, pavyzdžiui, iš dalies apledėjusiu arba šlapiu keliu.

i30_sakerhet_02_2s

Net septynios saugos oro pagalvės

Naujajame universale „Hyundai i30“ esančius žmones saugo įvairios saugos oro pagalvės: priekinės ir šoninės – vairuotoją bei priekyje sėdintį keleivį, papildomai tiek priekyje, tiek gale sėdinčius keleivius saugo abiejose pusėse esančios saugos užuolaidos, įrengtos per visą salono ilgį. Priklausomai nuo įrangos lygio, automobilyje gali būti septinta saugos oro pagalvė, apsauganti vairuotojo kelius ir kojas.

 

i30_turvatyynyt

 

Tvirtas kėbulo karkasas

Kėbulo konstrukcijos karkase naudojamas ypač tvirtas plienas ir šiuolaikinės technologijos leido sumažinti automobilio svorį, o tuo pačiu sumažinti degalų sąnaudas.

Elektra valdomi langai

„Hyundai i30 Wagon“ langai atsidaro ir užsidaro labai patogiai – pakanka nuspausti mygtuką. Kliūties aptikimo funkcija automatiškai sustabdo užsidarantį langą, jei užsidarančio lango kelyje kas nors yra.

Pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistema

Jei pradedate važiuoti įkalnėje, sistema dar dvi sekundes palaikys slėgį stabdžių sistemoje po to, kai atleisite stabdžių pedalą, neleisdama automobiliui riedėti atgal.

Pagalbinė avarinio stabdymo sistema

Staiga stabdant avarinėje situacijoje, suveikia pagalbinė avarinio stabdymo sistema, kuri 10 kartų padidina stabdžių jėgą. Avarinio stabdymo signalizavimo sistema įspėja apie ekstremalų stabdymą mirksinčiais stabdžių ir avariniais žibintais.

PAPILDOMA ĮRANGA

„Hyundai i30“ universalo standartinė įranga yra pakankamai įvairi ir gausi. Jeigu vis dėlto norėtumėte papildyti savo automobilį kažkuo, kas išskirtų jį iš kitų automobilių arba jis padaryti jį patogiu būtent jums, „Hyundai“ siūlo didelį papildomos įrangos asortimentą. Papildoma įranga suteiks jūsų automobiliui daugiau patogumo, saugumo, praktiškumo ir stilingumo. Pramonės šakos kokybės standartus atitinkanti originali „Hyundai“ įranga patenkins ir jūsų lūkesčius dėl automobilio eksploatacinio patikimumo ir kokybės. Originalios papildomos įrangos esmė yra tai, kad visas dėmesys suteikiamas į tai, kad kiekvienas pridedamas elementas derėtų prie medžiagų ir spalvinio automobilio sprendimo. Papildomos informacijos teiraukitės pas savo įgaliotąjį atstovą arba įgaliotajame „Hyundai“ servise.

i30_Wagon_Front_940

Stiliaus elementai

Automobilio slenksčius ir galinio buferio paviršių patartina uždengti puošybinėmis juostelėmis arba apsauginėmis prilimpančiomis plėvelėmis. Jos apsaugos dažų sluoksnį ir neleis susibraižyti dažniausiai naudojamoms vietoms. Šoninius veidrodėlius taip pat galima uždengti nuimamais antdėklais ir taip juos apsaugoti, pavyzdžiui nuo kelio akmenukų smūgių. Kojų zonos apšvietimo rinkinys padės sukurti jaukią atmosferą ir suteiks salono apdailai išbaigtumo.

i30_wagon_A6450ADE00_IM_entry_guards_300x225 (1)
Durų slenksčių puošybinių juostelių komplektas
A6450ADE00
i30_wagon_A6271ADE00ST_side_trim_lines_300x225
Šoninių puošybinių juostelių komplektas
A6271ADE00ST
i30_wagon_A6431ADE00ST_IM_door_mirror_caps_300x225
Apsauginiai šoninių veidrodėlių antdėklai
A6431ADE00ST

Apsaugos priemonės

Apsaugokite savo automobilio saloną nuo purvo, vandens, šlapio sniego, kelių barstymo druskų ir dulkių. Tekstiliniai kilimėliai su išsiuvinėtu modelio pavadinimu apsaugo saloną ir tuo pačiu jį puošia. Galima pasirinkti bet kokiam orui tinkančius guminius kilimėlius. Tinkamo dydžio ir formos kilimėlius lengva išimti valymui. Praktiškas dugno uždangalas užlenktais kraštais apsaugos bagažo skyrių nuo purvo, drėgmės ir subraižymų.

i30_wagon_A6143ADE00_textile_floormats_velour_300x225 (1)
Tekstilinių kilimėlių komplektas, veliūrinis
A6143ADE00
i30_wgn_A6122ADE10_turnk-liner_300x225
Bagažo skyriaus dugno uždangalas užlenktais kraštais
A6122ADE10
i30_wagon_A6120ADE50_bumper_flap_for_trunk_mat_300x225
Bagažo skyriaus tekstilinio kilimėlio atvartas galinio buferio apsaugai
A6120ADE50

Gabenimo įranga

„i30“ universalui siūlomi keli skirtingi prie automobilio tvirtinami rėmai ir laikikliai, kurių pagalba lengvai ir patikimai galima pervežti sportinę ir kitokią įrangą (pavyzdžiui, dviračius, snieglentes arba slides ant stogo tvirtinamoje bagažinėje). Automobiliu taip pat galima patogiai ir saugiai vežti gyvūnus, kuriems atskirti bagažo skyriuje siūloma speciali grotelinė pertvara.

Didžiausias leistinas ant „i30“ universalo stogo vežamo bagažo svoris yra 80 kg, didžiausia leistina velkamos priekabos be stabdžių masė yra 600-650 kg, o didžiausia leistina velkamos priekabos su stabdžiais masė yra 1200, 1300, 1400 arba 1500 kg, priklausomai nuo modelio ir variklio.

i30_wagon_A6210ADE10AL_roof_rack_aluminium_300x225
Skersiniai stogo bagažo laikikliai, aliumininiai  A6210ADE10AL
i30_wagon_A6281ADE11_towbar_horizontal_detachable_300x225Nuimamas vilkimo kablys su 13 kontaktų jungtimi elektros laidų prijungimui
A6281ADE11 ir A6261ADE00CP
i30_wgn_-A6150ADE11_Cargo_separator_lowerframe_300x225
Bagažo skyriaus grotelinė pertvara,
viršutinė ir apatinė dalys
A6150ADE11, A6151ADE11

Komforto įranga

Prie priekinių sėdynių galvos atramų galima pritvirtinti planšetę gale sėdinčių keleivių pramogai, o taip pat drabužių pakabus, kad nuvykus į vietą jūsų rūbai būtų lygūs ir tvarkingi.

Saugos įranga

Visuose „Hyundai“ automobiliuose šoninėse galinėse sėdynėse yra ISOFIX laikikliai vaikų saugos kėdučių tvirtinimui, o taip pat siūlomos saugos kėdutės įvairaus amžiaus vaikams.

i30_wagon_99603ADE00_parkkitutka_taka_300x225 Statymo jutikliai priekyje ir (arba) gale.
Garsinis signalas įspėja apie priartėjimą prie kliūties.
Statymo jutikliai (modeliuose su turbokompresoriumi jie įeina į standartinę įrangą)
– priekyje 99602ADE00
– gale 99603ADE00

Padangos ir ratlankiai

Mažiausią leistiną lengvojo automobilio padangos protektoriaus gylį nustato įstatymas. Vasarinėms padangoms jis yra 1,6 mm, o žieminėms – 3,0 mm. Vis dėlto, padangų specialistai rekomenduoja padangas keisti tada, kai protektoriaus gylis dar nėra nusidėvėjęs iki mažiausio leidžiamo gylio: vasarines padangas reiktų keisti, kai jų protektoriaus gylis sumažėja iki 4 mm, o žiemines – kai protektoriaus gylis sumažėja iki 5 mm.

Su žieminėmis padangomis privaloma važinėti nuo lapkričio 10 d iki balandžio 1 d., su dygliuotomis padangomis leidžiama važiuoti nuo lapkričio 1 d. iki kovo 31 d.

„Hyundai i30“ universalo padangų matmenys 195/65R15

Su efektingais lengvojo lydinio ratlankiais savo automobiliui lengvai suteiksite stilingumo ir individualumo.

DĖL PAPILDOMOS INFORMACIJOS APIE SIŪLOMAS PADANGAS IR RATLANKIUS KREIPKITĖS Į SAVO „HYUNDAI“ ĮGALIOTĄJĮ ATSTOVĄ ARBA SERVISĄ!

Senas padangas reikėtų nuvežti į ratų montavimo dirbtuves arba padangų utilizavimo įmonę. Į naujų padangų kainą įeina senų padangų utilizavimo sąnaudos.

Automobilio valymas ir priežiūra

Jūsų „Hyundai“ automobilis sukonstruotas ir pagamintas taip, kad jūs ir automobilio keleiviai būtumėte apsaugoti net pačiose sudėtingiausiose kelių eismo situacijose. Taigi, ir jūs savo ruožtu turite gerai juo rūpintis, kad važinėjimas būtų sklandus ir saugus. Jei laikysitės planinės techninės priežiūros grafiko, galite neabejoti, kad automobilio eksploatacinė būklė bus nepriekaištinga, o kelionėje neiškils nenumatytų sunkumų ir problemų.

„Hyundai i30“ universalo reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 30 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.
„Hyundai i30 GDI Turbo“ universalo reguliarią techninę priežiūrą reikia atlikti ne rečiau kaip kartą per 12 mėnesių arba kaskart nuvažiavus 15 000 km, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau.

Nemažiau svarbūs yra ir savininko atliekami automobilio priežiūros darbai. Pavyzdžiui, reikia reguliariai tikrinti žibintų būklę, oro slėgį padangose ir variklio alyvos lygį. Be to, automobilį reikia dažniau plauti ir bent pavasarį ir rudenį nuvaškuoti. Tuo pačiu metu reikėtų apžiūrėti, ar nepažeista kėbulo dažų danga, o radus įbrėžimų juos reikia nedelsiant sutvarkyti. Priekinio stiklo vidinis paviršius turi būti švarus.

Hyundai_touch_up_paints_300x225 hoiva_Glasscoat_300x225 Įgaliotajame „Hyundai“ servise gausite kvalifikuotą pagalbą, o taip pat valymui reikalingas medžiagas ir priemones.