PAKANKAMAI VIETOS SUBURTI VISUS ŠALIA

Naujasis „i30 Wagon“ yra erdvus ir lankstus, tačiau vis tiek labai stilingas, patogus ir saugus. Elegantiškai sukurta išorė ir vidus, išmanus erdvumas, saugumo funkcijos, „Bluelink®“ telematika* su „iOS“ / „Android“ mobiliąja programėle kiekvieną kelionę pavers malonumu.
* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modelyje.

Atvykite ir išbandykite

IŠORĖ

ELEGANTIŠKAS UNIVERSALUMAS

„i30 Wagon“ suteikia klasei naujo dizaino lygio nuotaiką. Išorėje puikiai dera stilius ir aerodinamiškas efektyvumas. Vidus, naudingumas, komfortas ir elegancija yra vienodai svarbūs. Trys naujos išorės spalvos papildo individualios išraiškos galimybes.

 

Platesnis kėbulas, šiuolaikiškesnė stovėsena sustiprina naujojo „i30 Wagon“ drąsią išvaizdą. 3D radiatoriaus grotelės atspindi universalų judrumą. Naujas stilingas apšvietimo dizainas pasižymi papildomais integruotais V formos dienos šviesos žibintais, siauresniais priekiniais žibintais su naujausia LED technologija

 

Siaurėjančią naujojo „i30 Wagon“ stogo liniją paryškina siauri sidabriniai stogo skersiniai, kuriantys elegantišką, sportišką „i30 Wagon“ siluetą. „i30“ yra su naujai sukurto dizaino, deimantu išpjautais lengvojo lydinio ratlankiais ir „Michelin“ padangomis.*
* Modeliuose „Comfort“ ir „Style“.

 

PRAKTIŠKAS KOMFORTAS IR ERDVI ELEGANCIJA

Naujasis „Hyundai i30 Wagon“ sukurtas būti erdvus ir universalus. Tačiau tai nereiškia, kad jis nėra stilingas ar elegantiškas. Atnaujintos kabinos viduje jūsų laukia akį traukiančios detalės ir aukštos kokybės paviršiai. Naujos spalvos, sėdynių apmušalai ir naujausia multimedijos technologija kviečia mėgautis saugia bei patogia kelione.

 

Sėdynių apdaila iš naujų spalvų ir medžiagų

Jūsų individualiai išraiškai pridėtos trys naujos vidaus spalvos: „Pewter Gray“, „Ebony Brown“ ir „Moss Gray“. Sėdynės gali būti aptrauktos audiniu, oda arba abiejų medžiagų deriniu. Plačiai atsidarantis, pakreipiamas ir nuslenkamas panoraminis stiklo stoglangis sustiprina atviros ir erdvios atmosferos įspūdį.*
* Papildoma įranga „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

 

Itin didelė bagažo erdvė

Praktiškas ir patogus – atidarykite bagažinės duris ir atverkite talpią 602 litrų bagažo vietą. Nulenkite galines sėdynes – tokiu būdu erdvė greitai prasiplės net iki 1650 litrų. Už centrinio porankio esančioje angoje* galėsite lengvai transportuoti slides ir kitus ilgus daiktus net jei automobiliu vyksta keturi žmonės.
* Anga slidėms galima „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

Naujas 7 col. skaitmeninis skydas

7 col. skaitmeninis skydas* priekyje ir centre rodo svarbiausią važiavimo informaciją. Jame gali būti rodomas greitis skaitmeniniu būdu, energijos srautas (tik hibride), navigacijos informacija arba aktyvios „SmartSense“ funkcijos.
* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

Trys važiavimo režimai

Priklausomai nuo pasirinkto važiavimo režimo*, skaitmeninis skydas keičia spalvą ir grafiką. Mėlyna spalva skirta įprastam režimui, žalia – ekonominiam, oranžinė – sportiniam režimui.
* Galima įsigyti „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ 7-DCT modeliuose

Didesnis jutiklinis ekranas

10,25 col. jutiklinis ekranas* užtikrina paprastą prieigą prie automobilio funkcijų, informacijos ir pramogų, navigacijos sistemos ir išmaniojo telefono programėlių.
* Papildomai „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

DINAMIKA

SUKURTAS JUDĖTI MALONIAI IR GALINGAI

Naujasis „i30 Wagon“ siūlo negirdėtą transmisijų įvairovę. Elektrifikuotas 48 V hibridinis modelis sumažina išmetamo CO2 kiekį, padidindamas degalų efektyvumą. Galima rinktis su 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT), 1,0 T-GDI ar 1,5 T-GDI benzininiu varikliu.

 

Benzininiai varikliai

Asortimento viršūnėje puikuojasi naujasis 1,5 litro T-GDi 159 AG variklis, kuris standartiškai teikiamas su 48 V hibridine technologija ir 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

Taip pat yra 110 AG modelis su 1,5 litro DPi varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže bei 1,0 litro T-GDi variklis su 6 laipsnių mechanine pavarų dėže arba 7 laipsnių automatine dvigubos sankabos pavarų dėže (DCT).

 

 

48 V pusiau hibridinė sistema

Vidaus degimo variklį palaiko 48 V pusiau hibridinė transmisijos sistema, kuri įvairiais važiavimo etapais prideda elektros galios. Sužinokite daugiau apie šią naujovišką degalų taupymo sistemą.

 

Patogu užvesti

Tai ypač naudinga miesto eisme. Užtikrina greitesnį ir tolygesnį variklio užvedimą su papildomu sukimo momentu naudojant 48 V akumuliatoriaus energiją.

Greitėjimas

Greitėjant variklį palaiko 4–10 kW galios starterio generatorius. Pasiekus norimą greitį, sistema persijungia į neutralų režimą ir negeneruoja galios. Dėl to gali sumažėti CO2 emisija ir degalų sąnaudos.

Įkrovimas važiuojant

Važiuojant pastoviu greičiu sistema veikia tuščiąja eiga arba kaip 48 V akumuliatorių kraunantis generatorius, priklausomai nuo akumuliatoriaus įkrovos būsenos.

Rekuperacija

Aktyvaus stabdymo arba viršijimo etape besisukantis alkūninis velenas maitina starterio generatorių, kuris rekuperuoja 10–12 kW didžiausią galią. Generatorius kinetinio stabdymo energiją paverčia elektra ir grąžina ją atgal į 48 V akumuliatorių.

IŠPLĖSTAS „START-STOP“

Važiuojant nedideliu greičiu, paleidimo ir sustabdymo funkcija įsijungia pasiekus 30 km/h greitį. Lėtėjant nuo 30 iki 0 km/h ir išjungus sankabą variklis visiškai išsijungia.

SUSIEJIMAS

SUJUNKITE SAVO TELEFONĄ SU AUTOMOBILIU IR LIKITE PRISIJUNGĘ

Įdiegę telefone „Bluelink®“ programėlę*, galite nuotoliniu būdu užrakinti ir atrakinti savo „i30 Wagon“ bei surasti savo automobilį, kai neprisimenate, kur tiksliai jis pastatytas. Taip pat programėlė atsiųs jums įspėjimą, jeigu kas nors mėgins įsilaužti. O jei norėsite sužinoti, ar oro slėgis padangose tinkamas ir ar gerai veikia stabdžių sistema, programėlė iškart jums atsakys.

Užsisakę „Hyundai“ „Live“ paslaugų*, gausite informacijos apie eismą ir situaciją automobilių stovėjimo aikštelėse realiuoju laiku, netoliese esančias degalines bei orus.
* Standartinė „Style“ ir N modelių įranga, pasirenkama „Comfort“ modelių įranga.

 

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

„Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“*

Naujasis „i30 Wagon“ suderinamas su „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“, taigi galite prijungti išmanųjį telefoną ir naudotis mėgstamomis programėlėmis dideliame jutikliniame ekrane.

* „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ yra pasirinktinė „Fresh“ modelio įranga. Standartinė įranga modeliuose „Comfort“, „Style“ ir „N Line“.

 

„Hyundai SmartSense“

Patobulintas „Hyundai SmartSense“ paketas – mūsų pažangiausios pagalbinės sistemos „Advanced Driver Assistance Systems“ – nuo šiol integruotas naujajame „i30“ ir užtikrina jūsų bei jūsų mylimųjų saugumą ir ramybę.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Eismo juostos stebėjimo sistema

Pirmą kartą naujasis „i30 Wagon“ turi eismo juostos stebėjimo sistemą „Lane Follow Assist“*. Įjungta sistema padeda automobiliui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–180 km/h greičiui.

* Modeliuose „Style“ ir „N Line“.

 

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Ši standartinė „i30 Wagon“ funkcija kelio sąlygas priekyje stebi radaru ir kamera ir automatiškai stabdo, kai aptinka staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį ir dviratininką.

Susidūrimo aklojoje zonoje išvengimo pagalbos sistema*

Naudodama du radaro jutiklius galinio buferio apačioje, sistema pateikia perspėjimą apie eismą aklosios zonos srityje. Tokioje situacijoje įjungus posūkio rodiklį, ji pateiks garsinį perspėjimą.
* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

 

 

Įspėjimo apie skersinį eismą gale ir galinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema*

Sistema įspėja vairuotoją automobiliui važiuojant atbuline eiga prasto matomumo sąlygomis apie iš šono artėjančias transporto priemones.

* Papildoma įranga „Comfort“ modelyje, standartinė – „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

 

Įspėjimas dėl pagrindinės transporto priemonės išvykimo

Ši išmani važiavimo mieste funkcija įspėja vairuotoją, kai priekyje esantis automobilis, pavyzdžiui, prie šviesoforo arba eismo spūstyje, pradeda judėti.

Važiavimo juostos laikymosi sistema

Jeigu važiavimo juosta netyčia kertama, važiavimo juostos laikymosi sistema įspėja vairuotoją ir gali pasukti vairą priešinga kryptimi, kad grąžintų automobilį į eismo juostą.

 

Lengvas statymas

Galinio vaizdo kamera įsijungia pasirinkus atbulinę pavarą, kad galėtumėte matyti, kur važiuojate, ekrane. Priekiniame ir galiniame buferyje įrengti ultragarsiniai jutikliai vaizdo ir garso signalais įspėja apie aptiktas kliūtis.

* Galinio vaizdo monitorius yra papildoma įranga „Fresh“ modelyje, standartinė – „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ modeliuose. Galinio statymo pagalbos sistema įeina į „Comfort“, „Style“ ir „N Line“ standartinę komplektaciją. Priekinio statymo pagalbos sistema galima „Style“ ir „N Line“ modeliuose.

N LINE

„i30 WAGON N LINE“ ATVYKO

Pirmą kartą naujasis „i30 Wagon“ aprūpintas dinamiška, sportinių automobilių įkvėpta „N Line“ apdaila. Patrauklios formos ir aštraus dizaino kėbulas su universaliai galima naudoti erdve sukurtas traukti dėmesiui ir tobulai prisitaikyti prie jūsų poreikių.

 

Sportiškiems nuotykiams

Atnaujinta „i30 N Line“ apdaila suteikia „i30 Wagon“ drąsesnę, galingesnę ir energingą išvaizdą. Priekiniame buferyje įmontuotos apatinės centrinės grotelės pabrėžia universalo nuotykių dvasią. Naujo dizaino slankieji šonų sparnai pagerina aerodinamines savybes.

 

Platūs difuzoriai ir chromuoti dvigubi išmetamieji vamzdžiai reprezentuoja sportiškumą ir energiją. Naujasis „i30 Wagon N Line“ aprūpintas naujais 18 col. ratlankiais, kurie net jei automobilis stovi leidžia pajusti išraiškingo greičio jaudulį.

 

„N Line“ ženklelis

Šone įrengta aptaki „N Line“ emblema siunčia sportišką signalą visiems pravažiuojantiesiems.

Spalvotas galinis aptakas

Aerodinamiškame juodos spalvos galiniame aptake elegantiškai sumontuotas ir papildomas stabdymo žibintas.

 

Pulsą didinantis rafinuotumas

Didelio našumo „i30 Wagon N Line“ sportinės sėdynės su elektra reguliuojama sėdynės juosmens atrama ir pailginama sėdynės pagalvėlė užtikrins neįtikėtiną valdymą ir patogumą. Modeliai komplektuojami su perforuotos odos vairu ir nerūdijančiojo plieno pedalais. Sportiški „N Line“ pavarų svirties metalo akcentai, raudona lenktyninė linija ir odos intarpai skirti geresniam sukibimui ir užtikrina dar didesnį sportinio automobilio pojūtį.

 

 

Hyundai įgaliotieji atstovai