Close

Pajuskite emociją

Maksimalus vairavimo malonumas. N sportinių modelių asortimentas.

Gimę pirmauti: N modeliai įkūnija didžiulę „Hyundai“ lenktyninių ir sportinių automobilių gamybos patirtį, kurią sujungus pavyko sukurti šią išskirtinių sportinių automobilių liniją. Visus N modelius, suteikiančius maksimalų vairavimo malonumą ir įnešančius lenktyninės aistros į kasdienį gyvenimą, sieja tas pats DNR, kurį atspindi šios trys pagrindinės savybės.
N-modeliai N Line
Hyundai N kaarteessa

Karaliauja posūkiuose

Lygiai taip pat kaip ir jūs, N trokšta nepriekaištingai įveikti visus posūkius – todėl pasižymi įspūdinga aukštos kokybės komponentų kombinacija, kuri užtikrina neprilygstamą manevringumą posūkiuose.

Hyundai N suorituskykyä

Kasdienis sportinis automobilis

Lenktyninis automobilis kiekvienai dienai. N modeliuose susijungia išskirtinė galia ir lenktyniniam automobiliui būdinga dinamika su unikaliomis komforto savybėmis – tai tikras sportinis automobilis kiekvienai dienai.

N rada valmis

Galimybė važiuoti lenktynių trasoje

Jei tik esate pasiruošę – N modeliai yra pritaikyti važiavimui lenktynių trasoje: daugybė lenktyninių funkcijų užtikrina geresnes eksploatacines savybes.

N
N

N-modeliai

Mūsų sportiniai N modeliai

IONIQ 5 N i20 N i30 N i30 Fastback N

IONIQ 5 N. Pirmasis Hyundai tik elektra varomas N modelis.

IONIQ 5 N sukurtas naudojant pačias naujausias technologijas. Jis pakelia vairavimą į naują lygį. HyundaiN kūrėjai atidžiai įsiklausė į dabartinių ir būsimų N modelių gerbėjų atsiliepimus.

IONIQ 5 N vairuotojai pajus pavarų perjunginėjimo jaudulį ir sensorinį vairavimo atsaką, ko elektromobilyje dažnai pasigenda galingų automobilių mėgėjai.

e-Shift technologija „Hyundai“ N elektromobilyje leidžia pajusti, kad vairuotojas kontroliuoja elektromobilio galią, ir tą malonų trūktelėjimą persijungiant pavaroms. Taip vairuotojas gali geriau reaguoti ir valdyti elektromobilį.

Susipažinkite su modeliais

i20 N

Įkvėptas lenktynių čempiono „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ įneš sportinės aistros į jūsų gyvenimą nustebindamas našumu, nuo kurio ima tankiau plakti širdis.

Įspūdingas našumas, 1,6 litro turbininis GDi variklis ir neįtikėtina 204 AG galia – naujasis „i20 N“ nė kiek neatsilieka nuo lenktyninio automobilio, pagal kurio pavyzdį buvo sukurtas. Jis puikuojasi 18 col. lengvojo lydinio ratlankiais ir itin didelio našumo „Pirelli P Zero“ padangomis bei WRC stiliaus stogo aptaku.

Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 6,7 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį.

i20 N modelis išparduotas.

i30 N

Vos išleidę apdovanojimais įvertintą „i30 N“, vėl kibome į darbą, kad sėkmingasis modelis taptų dar geresniu.

„i30 N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Mažesnis svoris dėl naujų sportinio stiliaus „N Light“ sėdynių ir 19 col. kaltinio lengvojo lydinio ratlankių užtikrina didesnį našumą ir manevringumą vairuojant.

i30 N modelis išparduotas.

i30 Fastback N

Nuožulnaus silueto „i30 Fastback N“ su gracingai besileidžiančia stogo linija yra tikras elegancijos įsikūnijimas.

Lenktyniniam automobiliu būdingą dinamiką ir nežabotą galią atsveria komforto savybės, kurios „i30 Fastback N“ paverčia tobulu sportiniu automobiliu kasdienai.

„i30 Fastback N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

i30 Fastback N modelis išparduotas.

N Line

N line – užtikrintas našumas kiekvienoje detalėje

„N Line“ automobilius, kurių galios perdavimo sistemos tokios pačios, kaip įprastų „Hyundai“ modelių, iškart atpažinsite pagal skirtingus dizaino elementus. Be daugybės sportiško dizaino ypatybių „N Line“ taip pat pasižymi geresniu našumu. Mėgaukitės suderintu galios perdavimo sistemos atsaku kartu su specialiai suderinta pakaba ir išmetimo sistemos garsu.

KONA N Line i20 N Line i30 N Line Tucson N Line

Naujasis KONA N Line

„KONA N Line“ ne tik galingas, bet ir ekonomiškas. 1,6 GDi tiesioginio įpurškimo benzininis variklis ir iš akumuliatoriaus maitinamas elektros variklis kartu sukuria įspūdingą 141 AG/104 kW galią.

„KONA N Line“ turi vėdinamas priekines sėdynes, „Bose Premium“ garso sistemą, 360° vaizdo kamerą, išmaniąsias elektra valdomas pakeliamas galines duris, „Hyundai“ skaitmeninį raktą ir dar daugiau.

Susipažinkite su modeliais

i20 N Line

Automobilio priekis traukia akį lenktyniniu dizainu, o galas – energinga išvaizda. Stilingi dvispalviai ratlankiai pabrėžia sportišką jo charakterį.

Trijų cilindrų „998cc Turbo GDI“ variklis sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį. 120 AG ir naujoji 48 V pusiau hibridinė sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją bei dar stipresnį išmetimo garsą.

 

Susipažinkite su modeliais

i30 N Line

Galima rinktis iš trijų modelio tipų: hečbeko, universalo ir 5 durų kupė. Dar dinamiškesnį važiavimą užtikrina hečbekui ir fastbekui pritaikyta pakaba bei vairo valdymo sistema.

Modelis komplektuojamas su 1,5 GDi turbininiu benzininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema bei 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija. Didžiausia galia – 159 AG.

 

Susipažinkite su modeliais

Tucson N Line

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu.

Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

 

Susipažinkite su modeliais