PAJUSKITE EMOCIJĄ

Ne tik kuriame automobilius, suteikiame ir pojūtį. Unikalus „Hyundai“ dizainas ir didelio našumo elementai praplečia klientams prieinamas parinktis. Galite rinktis galingą automobilį, kuris įspūdingai pasirodys ir kelyje ir trasoje, arba sportišką automobilį, pasižymintį sportiško dizaino ypatybėmis ir pagerintu našumu.

 

N

Vairavimas neturėtų būti nuobodus. Su „N“ jis niekada toks ir nebus. Sveiki atvykę į „N“ didelio našumo pasaulį. Perženkite ribas ir atraskite vairavimo malonumą. „N“ stulbinamai įveikia posūkius ir pasižymi sportiniams automobiliams būdingu valdymu. Įspūdingą galią „N“ tiekia ypač jautrus 2,0 litrų variklis su tiesioginiu įpurškimu ir turbokompresoriumi, sukuriantis iki 275 AG.
Elektroninis riboto slydimo diferencialas * suteikia unikalią važiavimo posūkiuose patirtį. „Hyundai“ specialiai suprojektavo ir sukūrė jį maksimaliam malonumui, išlaikant stabilumą stabdymo metu ir įvažiuojant bei išvažiuojant iš posūkių.

* Standartinė įranga su „Performance Pack“, skirtu „i30 N“ ir „i30 Fastback N“.

i30 N

i30 Fastback N

 

N LINE

„N Line“, pasižymintis „N“ būdingu dizainu ir našumą gerinančiais elementais, praplės klientų pasirinkimus. „N Line“ automobilius, kurių galios perdavimo sistemos tokios pačios, kaip įprastų „Hyundai“ modelių, iškart atpažinsite pagal skirtingus dizaino elementus. Be daugybės sportiško dizaino ypatybių „N Line“ taip pat pasižymi geresniu našumu. Mėgaukitės suderintu galios perdavimo sistemos atsaku, kartu su specialiai suderinta pakaba ir išmetimo sistemos garsu.

„i30 N Line“ modeliai turi 1,4 litro T-GDI benzininį variklį ir „Tucson N line“ 1,6 litro T-GDI benzininį varikliai. Visi modeliai derinami su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DCT). Akį traukiančios aukštos kokybės sportinėse sėdynėse jausitės užtikrintai ir patogiai.

 

i30 Hatchback N Line

i30 Fastback N Line

Tucson N Line

 

 

i30 WAGON SPORT LINE

Gavome daugybę prašymų suteikti „i30 Wagon“ sportiškesnę išvaizdą po „N-Line“ pristatymo – tai ir įgyvendinome! Elegantiškos linijos ir įmantrus dizainas rodo, kad tai yra nepaprastas vienatūris, turintis daugybę stebinančių funkcijų, dar labiau pabrėžiančių jo stilių. Jis turi 1,4 T-GDI benzininį variklį su 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DCT). Su patogiomis dviejų spalvų audinio ir odos sėdynėmis visos kelionės bus malonesnės.

 

i30 Wagon Sport Line

 

 

Prašykite pasiūlymo