PAJUSKITE EMOCIJĄ

Ne tik kuriame automobilius, suteikiame ir pojūtį. Unikalus „Hyundai“ dizainas ir didelio našumo elementai praplečia klientams prieinamas parinktis. Galite rinktis galingą automobilį, kuris įspūdingai pasirodys ir kelyje ir trasoje, arba sportišką automobilį, pasižymintį sportiško dizaino ypatybėmis ir pagerintu našumu.

 

N

Vairavimas neturėtų būti nuobodus. Su „N“ jis niekada toks ir nebus. Sveiki atvykę į „N“ didelio našumo pasaulį. Perženkite ribas ir atraskite vairavimo malonumą. „N“ stulbinamai įveikia posūkius ir pasižymi sportiniams automobiliams būdingu valdymu.

 

„N“ posūkio diferencialas

Suteikia unikalų vairavimo pojūtį posūkiuose. Tai specialiai „Hyundai“ sukurta technologija, padidinanti vairavimo malonumą ir užtikrinanti stabilumą stabdant bei įveikiant posūkius.

Kasdienis sportinis automobilis

Automobilio našumas neturi didėti patogumo sąskaita. „N“ modeliai pasižymi geriausia savo klasėje „Hyundai“ ryšio sistema ir saugos funkcijomis, užtikrinančiomis malonias ir saugias keliones kiekvieną dieną.

Pasiruošęs įveikti bet kokią trasą

Nesvarbu, ar sukate ratus po miestą, ar lenktynių trasoje. „N“ modeliai ne tik atrodo sportiškai. Jie užtikrina stulbinamą našumą, kai tik jo prireikia.

 


i20 N

Įkvėptas lenktynių čempiono „i20 Coupe WRC“, naujasis „i20 N“ įneš sportinės aistros į jūsų gyvenimą nustebindamas našumu, nuo kurio ima tankiau plakti širdis.

Įspūdingas našumas, 1,6 litro turbininis GDi variklis ir neįtikėtina 204 AG galia – naujasis „i20 N“ nė kiek neatsilieka nuo lenktyninio automobilio, pagal kurio pavyzdį buvo sukurtas. Jis puikuojasi 18 col. lengvojo lydinio ratlankiais ir itin didelio našumo „Pirelli P Zero“ padangomis bei WRC stiliaus stogo aptaku.

Nuo 0 iki 100 km/h automobilis įsibėgėja per 6,7 sekundės ir gali pasiekti maksimalų 230 km/h greitį.

Jo važiuoklė sutvirtinta siekiant pagerinti valdymą įvairiomis oro sąlygomis. Naujojo „i20 N“ pakaba pasižymi tvirtesniais priekiniais skliautais ir krumpliais bei patobulinta naujomis spyruoklėmis ir amortizatoriais, kurie užtikrina komfortą važiuojant sportiniu stiliumi.

Dinaminės savybės apima mechaninį riboto slydimo diferencialą (m-LSD), „N Grin Control System“ su keturiais vairavimo režimais, pajudėjimo valdymą, žemesnės pavaros įjungimą suderinant sūkius ir pajudėjimo įkalnėje pagalbos sistemą.

Susipažinkite su modeliais


i30 N

Vos išleidę apdovanojimais įvertintą „i30 N“, vėl kibome į darbą, kad sėkmingasis modelis taptų dar geresniu. Remdamiesi pamokomis, išmoktomis kuriant „i30 N TCR“ lenktyninį paketą, ir skatinami palaikymo, kurio sulaukėme iš „Hyundai“ entuziastų bendruomenės, „i30 N“ našumą patobulinome šiais svarbiausiais aspektais: šlapiojo tipo 8 laipsnių dvigubos sankabos pavarų dėže (N DCT) su perjungimo mentelėmis, didesne galia ir sukimo momentu, kuriuo pasižymi „Performance“ paketas, ir lengvasvoriais kaltiniais lengvojo lydinio ratlankiais.

„i30 N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Mažesnis svoris dėl naujų sportinio stiliaus „N Light“ sėdynių ir 19 col. kaltinio lengvojo lydinio ratlankių užtikrina didesnį našumą ir manevringumą vairuojant.

Susipažinkite su modeliais


i30 Fastback N

Nuožulnaus silueto „i30 Fastback N“ su gracingai besileidžiančia stogo linija yra tikras elegancijos įsikūnijimas. Iš savo brolio hečbeko perėmęs naujus priekinius LED žibintus ir radiatoriaus groteles bei visas našumo savybes ir išmaniosios technologijos naujoves, šis modelis iki paskutinės detalės apgalvotas taip, kad suteiktų maksimalų malonumą kelyje. Lenktyniniam automobiliu būdingą dinamiką ir nežabotą galią atsveria komforto savybės, kurios „i30 Fastback N“ paverčia tobulu sportiniu automobiliu kasdienai. Nepriekaištingų proporcijų ir užtikrintos išvaizdos – šis stilingas 5 durų kupė yra tikras adrenalino užtaisas su elegancijos atspalviu.

„i30 Fastback N“ komplektuojamas su 2,0 l T-GDI benzininiu varikliu, kuris išvysto 280 AG. Didžiausias sukimo momentas – 392 Nm. Didžiausias greitis siekia 250 km/h.

Mažesnis svoris dėl naujų sportinio stiliaus „N Light“ sėdynių ir 19 col. kaltinio lengvojo lydinio ratlankių užtikrina didesnį našumą ir manevringumą vairuojant.

Susipažinkite su modeliais


KONA N

Pirmą kartą „Hyundai N“ komanda ir „Hyundai“ dizaino centras suvienijo jėgas, kad sukurtų SUV kėbulą, kuris įkūnija nepriekaištingą galios ir vairavimo malonumo dermę. Modernus KONA N dizainas pasižymi neseniai išleisto naujausio KONA savybėmis, kurias papildo N modeliams būdingas veržlumas ir dinamika.

Jo 4 cilindrų vienaeilis turbininis DOCH variklis su tiesioginio degalų įpurškimo technologija išvysto iki 280 AG, o maksimalus sukimo momentas – 392 Nm. Šis modelis komplektuojamas su 8 laipsnių dvigubos sankabos automatine transmisija.

Dinaminės savybės: elektroniniu būdu valdoma pakaba ir stabilumo kontrolės sistema, elektroninis riboto slydimo diferencialas (e-LSD), sportiniai stabdžiai, „N Power Sense Axle“ technologija, „N Grin Control System“ su penkiais galimais vairavimo režimais, vairas su elektriniu stiprintuvu (MDPS), pavarų perjungimo mentelė.

Sukibimo kontrolės sistema leidžia pasirinkti važiavimo režimą pagal kelio sąlygas (sniegas, gilus sniegas, purvas, smėlis).

Susipažinkite su modeliais

 

N LINE

„N Line“, pasižymintis „N“ būdingu dizainu ir našumą gerinančiais elementais, praplės klientų pasirinkimus. „N Line“ automobilius, kurių galios perdavimo sistemos tokios pačios, kaip įprastų „Hyundai“ modelių, iškart atpažinsite pagal skirtingus dizaino elementus. Be daugybės sportiško dizaino ypatybių „N Line“ taip pat pasižymi geresniu našumu. Mėgaukitės suderintu galios perdavimo sistemos atsaku kartu su specialiai suderinta pakaba ir išmetimo sistemos garsu.

 


i10 N Line

„i10 N Line“ yra dinamiškas ir galingas. Be daugybės išskirtinių dizaino bruožų, būdingų lenktyniniams automobiliams, „i10 N Line“ taip pat pasižymi sportiškesne vairavimo patirtimi dėl galingo 100 AG turbininio benzininio variklio ir 172 Nm sukimo momento (4500 sūk./min.).

Susipažinkite su modeliais


i20 N Line

Automobilio priekis traukia akį lenktyniniu dizainu, o galas – energinga išvaizda. Stilingi dvispalviai ratlankiai pabrėžia sportišką jo charakterį. Trijų cilindrų „998cc Turbo GDI“ variklis sukurtas taip, kad suteiktų dar geresnę vairavimo patirtį. 120 AG ir naujoji 48 V pusiau hibridinė sistema garantuoja dar greitesnę šio tylaus ir galingo variklio reakciją bei dar stipresnį išmetimo garsą.

Susipažinkite su modeliais


i30 N Line

Pagal sportinio „i30 N“ išvaizdą sukurtas dizainas pasižymi šoninėmis angomis su sparnais, kurie pagerina automobilio aerodinamiką. „i30 N Line“ puikuojasi išskirtiniais 18 col. ratlankiais ir „Michelin Sport“ padangomis.

Galima rinktis iš trijų modelio tipų: hečbeko, universalo ir 5 durų kupė. Dar dinamiškesnį važiavimą užtikrina hečbekui ir fastbekui pritaikyta pakaba bei vairo valdymo sistema.

Modelis komplektuojamas su 1,5 GDi turbininiu benzininiu varikliu ir 48 V pusiau hibridine sistema bei 7 laipsnių dvigubos sankabos transmisija. Didžiausia galia – 159 AG.

i30 Hatchback N Line     i30 Wagon N Line     i30 Fastback N Line


Tucson N Line

„Tucson N Line“ suderina dinamišką dizainą ir pažangius ryšio sprendimus su automobilių sporto įkvėptu „N Line“ stiliumi ir charakteriu. Jis turi elektriniu būdu valdomą pakabą, kurios prisitaikanti slopinimo technologija užtikrina papildomą lankstumą kelyje. Ji greičiau ir patikimiau reaguoja į korpuso judesius ir vairavimą.

Susipažinkite su modeliais


KONA N Line

Dinamiška, motosporto įkvėpta „N Line“ apdaila, kurią pirmą kartą galima įsigyti su naujuoju KONA, yra papildyta galingomis detalėmis. Šį mūsų dizainerių sukurtą sportiškesnį automobilį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio. „KONA N Line“ įrengtas sportinis 1,6 l T-GDI benzininis variklis, kurio maksimali galia siekia 198 AG, o maksimalus sukimo momentas yra 265 Nm. Jis tiekiamas su sklandžiai perjungiama 7 greičių dvigubos sankabos transmisija (DTC) ir gali būti naudojamas kaip keturių ratų pavara.

Susipažinkite su modeliais

 

Noriu daugiau informacijos