Close

Atnaujinkite žemėlapius ir informacijos ir pramogų sistemos programas

Sužinoti naujienas visai nesunku

Naudokitės visomis naujausiomis funkcijomis ir naujiniais, atnaujindami „Bluelink“ žemėlapių ir informacijos ir pramogų sistemos programų versijas. Šiame puslapyje pateiksime tris būdus, kaip tai padaryti: radijo bangomis, iš USB arba su jūsų „Hyundai“ atstovo pagalba.

Atnaujinimas radijo bangomis Atnaujinimas iš USB Hyundai autoservisas

Naujausi žemėlapiai su naujausiais keliais

Kelių tinklas keičiasi kiekvienais metais. Žemėlapių programinės įrangos atnaujinimas užtikrina geriausią navigacijos patirtį ir itin tikslų atvykimo laiką.

Naudokitės puikiomis naujomis funkcijomis

Nuolat tobuliname ir plečiame „Bluelink“ sistemą inovatyviomis ir įdomiomis funkcijomis – pasinaudokite kiekviena jūsų automobilio palaikoma nauja funkcija.

Atnaujinkite „Bluelink“ programėlę

Su „Hyundai Bluelink“ programėle galite valdyti savo automobilį per savo išmanųjį telefoną net ir nebūdami automobilyje. Reguliariai ją atnaujinkite, kad galėtumėte naudotis naujomis funkcijomis.

Atnaujinimas radijo bangomis

Automatiškai radijo bangomis gaunami naujiniai

(OTA – Over the Air)

Dabar su šia nauja funkcija būsimus „Bluelink“ žemėlapių ir informacijos ir pramogų sistemos programų naujinius savo modeliui galėsite gauti automatiškai radijo bangomis. Nebereikės jų parsisiųsti ir įdiegti rankiniu būdu arba vykti dėl to į atstovybę. IONIQ 5 yra pirmasis „Hyundai“ modelis Europoje su atnaujinimo radijo bangomis funkcija.

Atnaujinkite, kai jums patogu

Išjungę variklį galite iš karto paleisti naujinių įdiegimą arba pasirinkite kitą jums patogų laiką.

Daugiau jokių USB atmintinių

Automatiškai atsisiųskite naujus žemėlapius ir informacijos ir pramogų sistemos programas. Daugiau nebereikės rankiniu būdu atsisiųsti naujinio ir įdiegti jo iš USB atmintinės.

Naujiniai iš USB atmintinės

Lengvas būdas savarankiškai įdiegti naujinius iš USB atmintinės

Gaukite būtent tai, ko reikia jūsų modeliui. Sukūrėme „Hyundai“ navigacijos sistemos atnaujinimo portalą, kad galėtumėte greitai ir lengvai atsisiųsti naujausius žemėlapius ir informacijos ir pramogų sistemos programas, išsaugoti jas USB atmintinėje ir iš jos įdiegti į savo automobilį. Ten taip pat rasite trumpą instrukciją, kaip tai padaryti.

„Hyundai“ navigacijos atnaujinimo portalas

Apsilankykite šioje svetainėje ir atsisiųskite visus žemėlapių ir informacijos ir pramogų sistemos naujinius ir patobulinimus.

Sužinokite daugiau

Atnaujinimas atstovybėje

Savo programinę įrangą galite atnaujinti „Hyundai“ atstovybėje.

Nesukite sau galvos. Atvykę atlikti „Hyundai“ automobilio techninės priežiūros, tiesiog paprašykite atstovybės darbuotojo, kad jis taip pat atnaujintų jūsų automobilio žemėlapius ir informacijos ir pramogų sistemos programas.

Už paslaugą gali būti imamas papildomas mokestis. Daugiau informacijos gausite „Hyundai“ autoservise.

Rezervuokite laiką autoservise

Susipažinkite su visomis ryšio funkcijomis

„Bluelink®“ programėlė
Sužinokite daugiau

„Live“ paslaugos
Išsamiau

Būkite prisijungę
Daugiau informacijos