Close

Paskubėkite!

Geriausi pasaulyje automobiliai nėra brangūs ir jie jau čia! Sparčiai įkraunami Hyundai IONIQ 5 ir IONIQ 6 iš sandėlio už ypatingą kainą!

IONIQ 5

Peržiūrėkite kainyną

IONIQ 6

Peržiūrėkite kainyną

Spartus įkrovimas visus metus

Hyundai IONIQ 5 ir IONIQ 6 turi 800V bateriją, tad kol kas jie įkraunami sparčiausiai! Visuose modeliuose yra baterijos šildytuvas ir šilumos siurblys.

Po 10 min. krovimo su 50 kW krovikliu nuvažiuojamas atstumas pailgėja 46 km. Su sparčiuoju krovikliu atstumas pailgėja iki 150 km. Kroviklis namuose patogus, bet nebūtinas. Viešųjų įkrovimo stotelių daugėja kasdien, o aštri konkurencija atitinkamai mažina kainas.

Tobulas biuras ant ratų

Utility“ režimas „Hyundai IONIQ“ modeliuose yra efektyvus sprendimas, nes automobiliui stovint, visos jo sistemos maitinamos iš pagrindinės baterijos, o ne iš 12 V baterijos.

Patogumas yra standartas

cVisuose „Hyundai IONIQ“ modeliuose yra du integruoti ekranai: 12,3 col. informacijos ir pramogų sistemos jutiklinis ekranas ir skaitmeninis prietaisų skydelis. Žemėlapių ir informacijos-pramogų programas galima atnaujinti belaidžiu būdu ir nereikia važiuoti į atstovybę. IONIQ 5 ir IONIQ 6 turi naujausias pagalbines saugos ir vairavimo sistemas.

Techninė priežiūra kas 24 mėn.

Hyundai IONIQ 5 ir IONIQ 6 techninę priežiūrą reikia atlikti tik kas 24 mėn. Taip pat nereikia rūpintis dėl garantijos. Garantijos terminas 5 metai be ridos apribojimo, o aukštos įtampos baterijai suteikiama 8 metų garantija su 160 000 km rida.

Ateikite ir patys išbandykite ką reiškia vairuoti daugiausiai apdovanojimų gavusį automobilį

"*" indicates required fields

Susisiekite su manimi*
This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pasiūlymas galioja iki birželio 30 d. arba kol turėsime automobilių.