Close

„Hyundai“ jau kelerius metus iš eilės yra vienas populiariausių elektromobilių Baltijos šalyse!

 „Hyundai“ yra vienas populiariausių elektromobilių Baltijos šalyse ir garbingoje trečioje vietoje, užimdamas 12,3% rinkos dalį, atsilikdamas tik nuo „Volkswagen“ ir „Renault“.

Trijose šalyse buvo parduoti 893 elektromobiliai, iš jų 134 buvo „Hyundai KONA Electric“ ir „IONIQ Electric“. Estijoje „Hyundai“ užima pirmąją vietą elektromobilių pardavimų lentelėje, Latvijoje – ketvirtąją ir Lietuvoje – antrąją, savo pardavimais lenkdama „Nissan“, „Porchet“ ir „Peugeot“. „Tesla“ pardavimų lentelėje užima septintąją vietą.

Suomijoje „Hyundai“ jau antrus metus iš eilės užima trečiąją vietą elektromobilių pardavimų lentelėje.

„Hyundai“ elektromobilių asortimente yra drąsus ir erdvus visureigis „KONA“, kurio nuvažiuojamas atstumas mieste siekia iki 660 km ir kurį galima įsigyti su 39 kWh (136 AG) ir 64 kWh (204 AG) akumuliatoriais. Kitas elektromobilis „Hyundai IONIQ“ leidžia įveikti 412 km naudojant visiškai įkrautą elektrinę bateriją. Dėl didelio nuvažiuojamo atstumo „Hyundai“ elektromobiliais pasitiki tiek didelės įmonės, jau įsigijusios juos savo automobilių parkui darbo kelionėms, tiek ir privatūs asmenys.

Automobilių žurnalas „What Car?“ 2020 metais Jungtinės Karalystės atliktame tyrime, kurio metu 13 000 elektromobilių savininkų rinko patikimiausią elektromobilį, „Hyundai KONA“ iškovojo garbingą antrąją vietą surinkusi 98,5 proc. balsų. Dar vienu pliusu buvo įvardintos geros garantinės sąlygos. Tik 7% automobilių turėjo gedimų, tačiau jie buvo pašalinti pagal garantiją ir nemokamai.

„Hyundai“ elektromobilių asortimentą vasaros pradžioje papildys visiškai naujoje platformoje sukurtas „IONIQ 5“. Šis erdvus elektrinis visureigis stilingu ir lakonišku dizainu suteiks itin greitą 800 voltų įkrovą pirmajam vidutinės klasės elektromobiliui!