Close

Lenktynių griausmas su Hyundai

Pasaulio ralio čempionato įgulos

Ar kada pagalvojote, kodėl Pasaulio ralio čempionato įgulos nariai taip stipriai vieni kitus palaiko? Pasikalbėjome su kiekvienu vairuotojų dvejetu, norėdami daugiau sužinoti apie juos kaip asmenis ir apie tai, kaip jie tampa tokiomis stipriomis komandomis. Čia sužinosite apie jų karjerą, pomėgius ir reikšmingus įvykius.

2024 metų kalendorius

Thierry Neuville ir Martijn Wydaeghe

2024 metais belgas Thierry pradės savo vienuoliktąjį sezoną su „Hyundai Motorsport“ komanda. Jo sunkus darbas padėjo komandai iškovoti du laimėjimus WRC gamyklinių automobilių raliuose. Ketvirtus metus šturmano kėdėje sėdės jo tautietis Martijn. Šis ekipažas drauge sėkmingai važiuoja jau tris sezonus. Drauge jie jau yra iškovoję šešias pergales Pasaulio ralio čempionate, įskaitant pergalę namuose – Ypres ralyje Belgijoje.

 

Ott Tänak ir Martin Järveoja

Estijos duetas Ott ir Martin grįžta. Ekipa Nr. 8 grįžta į „Hyundai Motorsport“ komandą savo ketvirtajam sezonui. Anksčiau matėme labai sėkmingą jų važiavimą su „Hyundai i20 Coupe WRC“, o pirmajame Pasaulio ralio čempionato hibridinių automobilių lenktynių etape – su „i20 N Rally1 Hybrid“. Laimėjęs 102 etapus su „Hyundai“, Ott puikiai žino ką daryti, kad vienas iš „Hyundai“ lenktyninių automobilių pasiektų geriausią rezultatą ant bet kokios kelio dangos.

Esapekka Lappi ir Janne Ferm

Po 2023 metų čempionato, kuriame jie visą sezoną važiavo su „Hyundai Motorsport“ komanda, ši suomių pora – Esapekka (EP) ir Janne – liks komandoje ir 2024 metais lenktyniaus dalyje etapų. Keturis kartus lipę ant podiumo su „Hyundai“, suomiai žino kaip siekti geriausių rezultatų su mūsų „i20 N Rally1 Hybrid“.

Dani Sordo ir Cándido Carrera

Dani yra „Hyundai Motorsport“ šeimos narys nuo jos susikūrimo 2014 metais. Jo vaidmuo „Hyundai Motorsport“ komandos istorijoje labai svarbus, padedant komandai iškovoti du titulus WRC gamyklinių automobilių raliuose. 2024 metų sezonas jau ketvirtasis ispano Dani ir jo porininko bei tautiečio Cándido Carreros ekipažui. Pradėjusi važiuoti kartu 2021 metų WRC sezono devintajame etape, ši ekipa iškovojo septynias pergales, įskaitant vieną namuose „Rally de España“ ralyje, ir įrodė, kad pastaraisiais metais jie yra neatsiejama „Hyundai Motorsport“ sėkmės dalis.

Andreas Mikkelsen ir Torstein Eriksen

Andreas ir Torstein pradėjo važiuoti kartu 2022 metais ir dalyvavo septyniuose WRC2 sezono etapuose, o 2023 metus baigė nugalėtojais. 2024 metais Norvegų duetas prisijungia turėdamas bendrą 33 metų lenktyniavimo asfaltuotais keliais patirtį. Kartu su EP/Janne ir Dani/Cándido ekipažais iš „Hyundai Motorsport“ komandos jie vairuos trečiąjį „i20 N Rally1 Hybrid“ hibridą. Andreas gerai pažįsta „Hyundai“ komandą, nes šiemet su ja važiuos jau trečią pilną sezoną, o taip pat trečią kartą viename ekipaže su Torstein.

2024 metų kalendorius

Jus dar gali sudominti

Hyundai Motorsport
Išsamiau

Sužinokite daugiau apie pasaulio ralio čempionato sąvokas
Išsamiau

Nuo Namyango iki Niurburgringo
Atraskite greitus ir galingus „N“ modelius