Close

Lenktynių griausmas su Hyundai

Pasaulio ralio čempionato įgulos

Ar kada pagalvojote, kodėl Pasaulio ralio čempionato įgulos nariai taip stipriai vieni kitus palaiko? Pasikalbėjome su kiekvienu vairuotojų dvejetu, norėdami daugiau sužinoti apie juos kaip asmenis ir apie tai, kaip jie tampa tokiomis stipriomis komandomis. Čia sužinosite apie jų karjerą, pomėgius ir reikšmingus įvykius.

2023 metų kalendorius

Esapekka Lappi ir Janne Ferm

2023 metais prie mūsų prisijungia Esapekka ir Janne ekipažas, kurie dalyvaus visuose trylikoje WRC etapų su hibridiniu varikliu varomu „i20 N Rally1 Hybrid“. Suomiai turi daugiametę WRC patirtį, aštuonis kartus stovėję ant podiumo ir iškovoję pergalę Suomijos ralyje. Visiems žinomi jų pašmaikštavimai techninio aptarnavimo zonose, tačiau išvažiavę į greičio ruožus jie rimtai nusiteikę siekti pergalės. Nors Esapekka yra jauniausias lenktynininkas „Hyundai Motorsport 2023“ komandoje, jis jau turi sukaupęs didelę patirtį pasaulinėse ralio varžybose.

 

Thierry Neuville’is ir Martijnas Wydaeghe’as

2023 metais belgas Thierry su mūsų komanda pradės dešimtąjį sezoną, todėl galime drąsiai teigti, kad jis mus pažįsta kaip nuluptus. „Su komanda puikiai bendradarbiaujame. Dirbame daug ir kasmet tobulėjame, o rezultatas – du titulai,“ – sako Thierry. Po dviejų sėkmingų sezonų drauge, Martijn jau trečius metus bus jo šturmanu. Ekipažas jau yra iškovoję keturias pergales Pasaulio ralio čempionate, įskaitant pergalę namuose – Ypres ralyje Belgijoje.

Dani Sordo ir Cándido Carrera

Po stipraus 2022 metų WRC sezono, kuriame ispanai iškovojo tris prizines vietas, Dani ir Cándido vėl varžysis su mūsų „i20 N Rally1 Hybrid“ automobiliu kai kuriuose 2023 metų WRC etapuose. Žvyrkelių asų ekipažas aštuoniuose varžybose pelnė penkias prizines vietas. Tai yra įspūdingas 63 proc. laimėjimo rodiklis. Ateinantis sezonas Dani bus dešimtasis su mūsų komanda ir trečiasis su Kandido viename ekipaže.

Craig Breen ir James Fulton

2019-2021 metais su „Hyundai Motorsport“ rungtyniavęs Craigas, 2023 metais vėl grįžo į komandą po vieno sezono pertraukos. Keturis iš aštuonių WRC apdovanojimų, įskaitant tris pirmąsias vietas 2021 metų Estijos ralyje, Belgijos Ypres ralyje ir Suomijos ralyje, Craigas iškovojo vairuodamas „Hyundai“ automobilius. Craigas kartu su naujuoju šturmanu Jamesu Fultonu galingai pasirodė Švedijos ralyje, kuriame lyderiavo nuo pat pirmos dienos. Jis finišavo antras, o šalia ant pakylos stovėjo trečiąją vietą užėmęs Thierrio ir Martijno ekipažas. Su giliu liūdesiu pranešame, kad Craigas žuvo bandydamas automobilį prieš Kroatijos ralį. „Hyundai“ importuotojas Baltijos šalyse „Bassadone Baltic OÜ“ reiškia nuoširdžiausią užuojautą Craigo šeimai, draugams ir daugybei jo gerbėjų.

2023 metų kalendorius

Jus dar gali sudominti

Hyundai Motorsport
Išsamiau

Sužinokite daugiau apie pasaulio ralio čempionato sąvokas
Išsamiau

Nuo Namyango iki Niurburgringo
Atraskite greitus ir galingus „N“ modelius