Close

Priedai

Stilingiau. Patogiau. Asmeniškiau.
Hyundai prekybos atstovai

Priedai leidžiantys išsiskirti iš kitų

TUCSON buvo sukurtas ne tam, kad pradingtų minioje. Išskirtinumo dvasią perteikia ir mūsų originalių priedų asortimentas – nuo stiliaus patobulinimų iki papildomų vietų daiktams sudėti.

Toliau pateikiame populiariausius priedus, o visą asortimentą galite pamatyti brošiūroje.

Hyundai TUCSON priedų brošiūra

LED durų šviestuvai

Su TUCSON durų šviestuvais geriau orientuositės tamsoje. Ypač patogu tai, kad išlipdami geriau pastebėsite balas.

Išlipkite stilingai

Padidinkite TUCSON kėbulo sportiškumą su šoniniais laipteliais. Juose yra nuo slydimo apsaugantys guminiai įdėklai, kad būtų lengviau ir saugiau įsėsti į automobilį. Galima rinktis iš daug variantų.

Vilkimo įtaisai ir skersiniai

TUCSON modeliui galima rinktis stacionariai pritvirtintą arba nuimamą vilkimo kablį. Bagažui vežti taip pat galima naudoti įvairius stogo skersinius.

Gyvenkite aktyviai

TUCSON turi daug daiktų gabenimui skirtų priedų. Pavyzdžiui, yra specialūs laikikliais dviračiams, snieglentėms ir slidėms, o ant stogo taip pat galima uždėti įvairių dydžių slidžių bagažines.

Guminiai grindų kilimėliai

Kartais vežami daiktai, pavyzdžiui sodo įrankiai ar gyvūnai, gali užteršti jūsų automobilį. Mūsų vandens nepraleidžiantis ir neslidus įdėklas padės palaikyti švarą jūsų bagažinėje.

Bagažo skyriaus atskyrimo tinklas

Tarp jūsų TUCSON galinių sėdynių atlošų ir stogo galima įstatyti pertvarą šuniui atskirti. Lengvai įrengiamos grotelės atskirs augintinį ir krovinį bagažo skyriuje, neribodamos vairuotojo matomumo per galinį stiklą.

Šoninių veidrodėlių gaubtai

Automobilio išvaizdą galima suasmeninti naudojant įvairias dekoratyvines detales, tokias kaip juodi arba šlifuoto aliuminio veidrodėlių korpusai.

Jus dar gali sudominti

Dviejų metų garantija dalims ir priedams
Sužinokite daugiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas