Close

Hyundai NEXO

Vandenilinis miesto krosoveris
Susisiekti su prekybos atstovu

Ateities technologijų naudojimas šiandien

NEXO ne tik įkūnija „Hyundai“ įsipareigojimą kurti pažangius ekologiškus automobilius, bet ir sustiprina bendrovės lyderystę elektromobilių su kuro elementais srityje.

 

NEXO, antrasis masiškai gaminamas „Hyundai“ elektromobilis su kuro elementais, turi geriausią pasaulyje ridą ir našumą – visa tai dėl pažangiausios rinkoje kuro elementų sistemos technologijos, kuri visa buvo sukurta mūsų įmonėje. Dabar pirmą kartą siūloma Lietuvos klientams!

Sužinokite daugiau apie Hyundai vandenilinius automobilius

Efektyvumas

NEXO, kurio nuvažiuojamas atstumas siekia 666 kilometrus (WLTP), o kuro elementų efektyvumas yra geriausias pasaulyje, turi atskirą savo klasę.

Aptakumas

NEXO sukurtas išsiskirti iš kitų. Jo aptakus kėbulas su giliomis aerodinamiką gerinančiomis linijomis vilnija lyg vanduo, kuris yra vienintelis NEXO išmetalas.

Įrengimas

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu.

Jis valo orą

NEXO į aplinką išmeta tik vandenį. Važiuodamas jis netgi gerina oro kokybę: kadangi kuro elementams reikalingas išvalytas oras, NEXO oro filtras surenka mikrodaleles ir išstumia nepanaudotą orą, kuris būna švaresnis nei buvo. Jutikliniame ekrane rodomas pasiektas oro išvalymo ir CO2 kiekio sumažinimo lygis.

„Hyundai NEXO“ standartinė įranga

5 metų garantija be ridos apribojimų

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, NEXO sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio.

Be to, NEXO didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

Hyundai garantija

Jus dar gali sudominti

Dizainas
Išsamiau

Funkcijos
Išsamiau

Kainos
Peržiūrėkite kainas ir specifikacijas