KELIONĖ Į ŠVARESNĘ ATEITĮ

NEXO ne tik įkūnija „Hyundai“ įsipareigojimą kurti pažangius ekologiškus automobilius, bet ir sustiprina bendrovės lyderystę elektromobilių su degalų elementais srityje.

 

Efektyvumas

NEXO, kurio nuvažiuojamas atstumas siekia 666 kilometrus (WLTP), o degalų elementų efektyvumas yra geriausias pasaulyje, turi atskirą savo klasę.

Aptakumas

NEXO buvo sukurtas taip, kad išsiskirtų iš kitų. Dėl aiškių aerodinaminių linijų jo aptaki išorė elegantiškai vilnija tarsi vanduo, kuris yra vieninteliai išmetalai.

Įrengimas

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu.

 

Jis valo orą

Be vandens, NEXO neišmeta jokių išmetalų. Važiuodamas jis netgi gerina oro kokybę: kadangi degalų elementams reikalingas išvalytas oras, NEXO oro filtras pašalina mikrodaleles ir išstumia nepanaudotą orą, todėl išorėje jis tampa švaresnis nei anksčiau. Jutikliniame ekrane rodomas pasiektas oro išvalymo ir CO2 kiekio sumažinimo lygis.

 

 

Ateities technologijų naudojimas šiandien

NEXO, antrasis masiškai gaminamas „Hyundai“ elektromobilis su degalų elementais, užtikrina geriausią pasaulyje ridą ir našumą – visa tai dėl pažangiausios rinkoje degalų elementų sistemos technologijos, kuri visa buvo sukurta įmonėje. Dabar pirmą kartą siūloma Lietuvos klientams!

Palikite savo kontaktinę informaciją žinutėse ir įgaliotasis atstovas su jumis susisieks.

 

IŠORĖ

SUPROJEKTUOTA GRAŽIAI ATRODYTI, SUKURTA EFEKTYVUMUI UŽTIKRINTI

Elegantiška NEXO išorė buvo kruopščiai optimizuota, jai panaudota daug aerodinaminių savybių, kad būtų kuo taupiau vartojami degalai. NEXO bendras pasipriešinimo koeficientas yra vos 0,329.

 

D statramsčio oro užuolaida

Sumažintas oro pasipriešinimas geresnei aerodinamikai užtikrinti: ilgas galinis aptakas ir paslėptas valytuvas stilingai vizualiai pratęsia stogo konstrukciją.

 

Ratų oro užuolaidų įsiurbimo sistema

Sukurtos aerodinamikai pagerinti, sportinių ratų oro užuolaidos puikiai atrodo ir optimizuoja oro srautą virš ratų ir šonų.

 

Automatiškai įleidžiama rankena

NEXO automatiškai įleidžiamos durų rankenos atrodo tvarkingai. Jas gali išstumti vairuotojas ir jos automatiškai įtraukiamos važiuojant 3 km/val. greičiu.

 

Spalva – elegantiškas santūrumas, įspūdinga apdaila

 

Radiatoriaus grotelės

Priekyje įtaisytos „Hyundai“ būdingos radiatoriaus grotelės pakeistos taip, kad derėtų su NEXO sudėtinio apšvietimo forma ir dviejų priekinių žibintų dizainu.

 

Lengvojo lydinio ratlankiai

Išskirtinai NEXO sukurti stilingi 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai aerodinamiškai optimizuoti taip, kad oras sklandžiai sklistų ratų paviršiumi ir kartu aušintų stabdžius. Atsisiųsti padangų etiketę >>

 

Platus stoglangis

Įsileiskite saulės ir mėgaukitės vėjeliu plaukuose. NEXO turi stoglangį, kuris pasukamas ir ištraukiamas, kad maksimaliai prasivertų.

 

JŪSŲ ĮKVĖPTAS VIDUS

Stilingas ir itin funkcionalus NEXO salonas sukurtas taip, kad viskas būtų lengvai pasiekiama ranka ir matomoje vietoje. Šildomos ir vėdinamos* sėdynės suteikia daugiau vairavimo komforto.
* Šildomos tik galinės sėdynės.

 

Didelis ekranas

12,3 colio plačiame ekrane rodomi navigacijos, energijos suvartojimo, informacijos ir pramogų bei klimato kontrolės elementai. Jame taip pat įdiegta „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“. Už vairo esančiomis pavarų perjungimo mentelėmis galima reguliuoti rekuperacinio stabdymo lygį.

Didžiausias klasėje erdvumas

NEXO bagažinės talpa – 461 litras (VDA), todėl joje yra daug vietos. Nulenkus sėdynes erdvė padidėja net iki 1466 litrų.

 

„Shift by-wire“ mygtukai

Kaitaliokite pavaros, neutralią, atbulinės eigos ir stovėjimo padėtis tiesiog junginėdami mygtukus, patogiai įtaisytus centriniame valdymo pulte. Čia galima rasti ir elektrinį stabdį.

Centrinio valdymo pulto saugykla

Dėl NEXO elektrinio variklio tradicinį perjungiklį pakeičia „drive-by-wire“ mygtukai. Sutaupyta erdvė panaudota praktiškai daiktadėžei ir mobiliesiems įrenginiams įkrauti.

 

Ekologiškos medžiagos

Kalbant apie medžiagas, kiekvienas liečiamas NEXO paviršius yra pagamintas iš UL sertifikuotų biologinių medžiagų, pradedant bambuko pagrindo lubų apdaila, plastikais, apdaila, minkšta oda ir grindų kilimėliais. Galimos dvi vidaus spalvos: šviesiai pilka ir tamsiai mėlyna.

DINAMIKA

NAŠUMAS NEIŠSKIRIANT TERŠALŲ, GRYNAS VAIRAVIMO MALONUMAS

Geriausias pasaulyje degalų elementų naudojimo efektyvumas – NEXO turi savo atskirą klasę. Jis nuo pat pradžių buvo sukurtas taip, kad būtų efektyvus, o speciali automobilio architektūra užtikrina geresnį galios ir svorio santykį, greitesnį įsibėgėjimą ir daugiau erdvės.

 

Pažangiausia degalų elementų technologija

NEXO, kuriame įrengta perversmą padariusi degalų elementų sistema, tai žvilgsnis į vandenilio visuomenės ateitį.

Rekuperacinis stabdymas

Naudodamas elektrinį variklį automobiliui lėtinti, NEXO rekuperuoja energiją akumuliatoriui įkrauti ir tinkamai įkrovos būsenai palaikyti.

 

Degalų pylimas

Vos 5 minutes trunkantis degalų pripildymas ir 666 kilometrų nuvažiuojamas atstumas (WLTP) įrodo ekologiškos transmisijos praktiškumą. Pirmoji Baltijos šalyse – jau atidaryta Rygoje, daugiau jų bus atidaryta 2022 m. Sužinokite, kur Europoje yra vandenilio degalinių.

Išbandyta ekstremaliai šaltu oru

NEXO buvo sukurtas taip, kad jį būtų galima paleisti, kai temperatūra nukritusi net iki –30 °C. Švedijoje, vos už valandos kelio automobiliu nuo Poliarinio rato, „Hyundai“ išbandė NEXO pačiomis ekstremaliausiomis minusinėmis sąlygomis. Atlikus griežtus bandymus užtikrinamas žiemos sąlygomis patikrintas veikimas kasdieniam eksploatavimui sudėtingomis sąlygomis užtikrinti.

 

Degalų elementų transmisijos funkcijos

Kai bakuose laikomas vandenilis patenka į degalų elementą, jis suskaidomas į protonus ir elektronus. Degalų elemente susidaręs elektronų srautas tiekia elektros energiją, kuri varo elektros variklį, o protonai reaguoja su ore esančiomis deguonies molekulėmis, todėl išsiskiria šiluma ir vanduo – vienintelė išmetama medžiaga.

 

1 žingsnis

Trijuose bakuose laikomas vandenilis tiekiamas į degalų elementus.

2 žingsnis

Į degalų elementus tiekiamas oro srautas.

3 žingsnis

Degalų elementuose vykstant oro ir vandenilio reakcijai gaminama elektra ir vanduo.

4 žingsnis

Pagaminta elektra tiekiama elektros varikliui.

5 žingsnis

Vykstant reakcijai susidaręs vanduo išsiskiria į aplinką – tai vienintelė NEXO išmetama medžiaga. Vandenilis yra universalus, švarus ir saugus energijos nešiklis. Naudojimo vietoje jis gali būti gaminamas iš atsinaujinančiosios elektros energijos ir iš iškastinio kuro, kurio sudėtyje nėra anglies dioksido, todėl jis visiškai neišskiria jokių teršalų.

SUSIEJIMAS

MĖGAUKITĖS NENUTRŪKSTANČIU RYŠIU

NEXO turi puikų pažangių ryšio sprendimų ir patogių funkcijų pasirinkimą, todėl lengvai pasieksite viską, kas jums svarbu. Taip pat naudodami „Hyundai“ išmaniąją programėlę „Bluelink Connected Car Services“ galite valdyti automobilį tiesiog iš savo išmaniojo telefono.

 

Sužinokite daugiau apie „Bluelink“

 

12,3 colio jutiklinio ekrano navigacija

Aptakiame 12,3 colio pločio jutikliniame ekrane, kuris yra elegantiškas centrinis borto kontrolės sistemos elementas, viskas lengvai pasiekiama ranka.

Prietaisų skydelis

Puikiame 10,25 colio LCD visiškai skaitmeniniame informaciniame prietaisų skydelyje pateikiama svarbi vairavimo informacija. Be ridos ir kelionės informacijos, jame galima sužinoti, kaip jūsų vairavimo stilius daro poveikį degalų sąnaudoms.

 

„Krell“ aukščiausios kokybės garso sistema

„Krell“ garso sistema užtikrina puikų veikimą. 8 garsiakalbiai ir išorinis stiprintuvas suteikia ypatingą garso pojūtį visiems keleiviams.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.

 

SAUGUMAS KELYJE

Jis žvelgia į priekį, padeda ir prireikus įsikiša: važiuojant „Hyundai NEXO“, daugybė moderniausių pagalbos vairuotojui sistemų užtikrina komfortą ir saugumą, įskaitant įdomias naujoves.

Nepaisant pagalbos vairuotojui sistemų, vairuotojas privalo stebėti eismą ir valdyti automobilį. Kelio ir oro sąlygos, kelio ženklinimas ir kiti veiksniai gali riboti pagalbos vairuotojui sistemų veikimą.

 

Nematomosios zonos asistentas su monitoriaus ekranu

„Hyundai“ nematomosios zonos stebėjimo monitorius leidžia vairuotojui centriniame prietaisų skydelyje matyti, kas vyksta automobilio gale ir šonuose keičiant važiuojamąją eismo juostą bet kuria kryptimi.

Nuotolinė išmanioji statymo pagalbos sistema

NEXO gali savarankiškai pastatyti automobilį arba išvažiuoti iš stovėjimo vietos. Ji netgi gali pastatyti automobilį į stovėjimo vietą galu – pakanka vieno mygtuko paspaudimo.

 

Pagalbinė eismo juostos išlaikymo sistema

Įjungta sistema padeda miesto krosoveriui važiuoti jo eismo juosta greitkeliuose ir miesto gatvėse, esant 0–145 km/val. greičiui.

Priekinio susidūrimo išvengimo pagalbos sistema

Kelio sąlygas priekyje stebėdama radaru ir vaizdo kamera, ši sistema automatiškai stabdo, kai aptinka staigų priekyje važiuojančio automobilio stabdymą arba pėsčiąjį.

Virtuali variklio garso sistema

„Hyundai NEXO“ įrengtas vairavimo triukšmo imitatorius, kuris skleidžia įspėjamąjį signalą, kai važiuojama lėtai arba įjungiama atbulinė pavara. Taigi sistema padidina eismo saugumą šalia automobilio esantiems praeiviams.

 

5 metų neribotos ridos garantija

Kaip ir kiekvienas „Hyundai“, NEXO sukurtas pagal aukščiausius kokybės standartus. Šią kokybę užtikriname 5 metų neribotos ridos garantija, kad galėtumėte mėgautis mėgstamais užsiėmimais ir nesijaudintumėte dėl savo automobilio. Be to, NEXO didelio našumo ličio jonų polimerų akumuliatoriui taikoma 8 metų arba 160 000 km nuvažiuoto atstumo garantija, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau. Mėgaukitės papildoma ramybe, kurią užtikrina standartiškai suteikiama viena geriausių garantijų šiame sektoriuje.