Close

Būkite prisijungę

Telefonas automobilyje

Jei vairuodami norite saugiai naudotis telefonu, pavyzdžiui, paskambinti draugui arba klausytis „Spotify“, pasinaudokite patogia galimybe.

„Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“

Visuose naujuose „Hyundai“ modeliuose „Android Auto“ ir „Apple CarPlay“ yra standartinė arba pasirenkama įranga, kuria galima naudotis norint matyti telefono funkcijas automobilio jutikliniame ekrane.

Belaidis išmaniųjų telefonų įkrovimas

Belaidžio išmaniųjų telefonų įkrovimo padėklas („Qi“ standarto) leidžia lengvai įkrauti suderinamą išmanųjį telefoną su įgalintu „Qi“, nenaudojant laidų.

 

Langaton lataus

USB_aux

USB ir AUX lizdai

Įkiškite ir paleiskite! Į patogiai išdėstytus AUX ir USB lizdus galima lengvai prijungti išmaniuosius telefonus ir kitus mobiliuosius įrenginius.

Bluetooth

„Bluetooth“

Visuose “Hyundai” modeliuose galima prijungti telefoną per „Bluetooth“. Juo su automobilio garso sistema galima susieti ne tik skambučius, bet ir garsą ir vairuojant klausytis muzikos, tinklalaidžių ir audioknygų.

„eCall“ saugai ir saugumui

Įvykus avarijai, kurios metu išsiskleidžia saugos oro pagalvės, automobilis automatiškai susisiekia su pagalbos centru. Jei nei vienas iš automobilyje esančių žmonių negali susisiekti su pagalbos centru, pagalba į įvykio vietą siunčiama remiantis automobilio pateikta informacija. Automobilis praneša buvimo vietą, apie išsiskleidusias oro pagalves ir greitį įvykio metu. Paspaudę SOS mygtuką, taip pat galite patys susisiekti su pagalbos centru, į kurį automatiškai perduodama informacija apie buvimo vietą.

 

ecall

Programėlės atsisiuntimas

„Bluelink®“ programėlę galima naudoti „IOS“ ir „Android“ išmaniuosiuose telefonuose.

Susipažinkite su visomis ryšio funkcijomis

Hyundai Bluelink®
Sužinokite daugiau

„Bluelink®“ programėlė
Skaityti daugiau

„Live“ paslaugos
Skaityti daugiau