Close

Hyundai Live paslaugos

Atvykite į vietą greičiau ir lengviau

„Hyundai Live“ paslauga padeda rasti degalines ir įkrovimo stoteles. Važiuojant „Hyundai Live“ papildo žemėlapio duomenis naujausia eismo ir orų informacija.

„Connected Routing“ navigacija

Maršrutą apskaičiuoja ne automobilyje esantis įtaisas, o „Bluelink“ debesyje esantis galingas serveris. Pridėjus tiesioginę informaciją apie eismą, į reikiamą vietą nuvykstama greičiau ir ramiau.

Geresnė eismo informacija ir navigacija

„Bluelink“ debesijos serveryje yra daugiau žemėlapių duomenų, tiesioginė eismo informacija, prognozuojama (iš istorinių duomenų) eismo informacija ir daug didesnės galimybės apskaičiuoti tikslesnį atvykimo laiką.

Bluelink

Atnaujinama kas penkias minutes

Eismo informacija atnaujinama kas 5 minutes. Jei reikia atnaujinti maršrutą, jis bus apskaičiuotas pagal dabartinę jūsų buvimo vietą.

Bluelink
Live-teenused

Greičio matuokliai

Įspėjimus apie stacionarius ir mobiliuosius greičio matuoklius jūsų maršrute gaunate tose šalyse, kurių teisės aktai tai leidžia. Automobilio greičio kontrolė padeda išvengti baudų už greičio viršijimą, bet greitis nepadidėja savaime, todėl nereikia gąsdinti kamerų.

Degalinės ir įkrovimo stotelės

Galite ieškoti jūsų maršrute esančių degalinių arba įkrovimo stotelių. Taip pat galite palyginti degalų kainas arba patikrinti esamas įkrovimo stoteles. Šią informaciją teikia dauguma paslaugų teikėjų, tačiau ne visi.

Daugiau jokio nerimo dėl nuvažiuojamo atstumo

Elektromobilio akumuliatorius kelionės metu išsikrauna, bet nereikia pergyventi: „Hyundai“ elektromobiliuose su „Bluelink“ funkcija realiuoju laiku rodomos įkrovimo stotelės pagal jūsų buvimo vietą. Kai kurie paslaugų teikėjai taip pat nurodo nemokamas įkrovimo stoteles ir jų tipą (greitasis ar paprastas įkrovimas, kištuko tipas).

Renkatės jūs

Galite ieškoti degalinių ir (arba) įkrovimo stotelių netoli savo dabartinės buvimo vietos, kelionės tikslo, konkrečios vietos žemėlapyje arba miesto centro. Tada tiesiog bakstelėkite ir važiuokite.

Reaalajas teenused – Ilm

Orų prognozė

Norite sužinoti koks bus oras kelionėje ar nuvykus į paskirties vietą? Didžiausia Šiaurės šalyse orų prognozių bendrovė „Foreca“, teikia orų prognozę visiems „Hyundai“ automobiliams su „Bluelink“.

Lankytinos vietos

Restoranai, vaistinės, „Hyundai“ prekybos salonai: raskite aplink esančias vietas ir bakstelėkite, kad galėtumėte iki jų nuvykti. Paieška apima 11 milijonų vietų iš daugiau nei 500 kategorijų.

Susipažinkite su visomis ryšio funkcijomis

„Bluelink®“ programėlė
Sužinokite daugiau

Hyundai Bluelink®
Sužinokite daugiau

Būkite prisijungę
Skaityti daugiau